ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

ПУМБ - 29 років на ринку України.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – надійний приватний банк, якому довіряє понад 1,5 мільйони приватних осіб та більше 66 тисяч корпоративних клієнтів.

Не дивно, адже ПУМБ є однією з найтитулованіших фінансових установ, що за результатами 2019 року не тільки входить до ТОП-3 найбільш прибуткових банків України, а ще з року в рік займає провідні позиції у найавторитетніших рейтингах, зокрема «50 провідних банків України», та отримує нагороди, серед яких останні – за підтримку малого та середнього бізнесу і зразкові послуги Інкасації.

Банк прагне бути фінансовим радником і помічником для своїх клієнтів, завбачаючи їх очікування і потреби, а також пропонуючи ефективні рішення. Сьогодні розгалужена мережа банку налічує 222 відділення по всій території України.

Співпраця ПУМБ з українським представництвом Mercedes-Benz розпочалась з 2013 року. Перед банком стояла серйозна задача щодо вибору ідеального базового автомобіля під спеціальні вимоги безпеки перевезень, при цьому щоб він залишався зручним для екіпажу, економічним у використанні, витривалим і оптимальним за співвідношенням ціна-якість.
Для забезпечення безпечної та своєчасної доставки чи інкасації цінностей, з миттєвим зарахуванням на рахунки клієнтів, ПУМБ обирає тільки якісне обладнання, в тому числі і транспорт для банку.

Перед подальшим використанням базові автомобілі необхідно було додатково модернізувати відповідно до вимог НБУ, а саме – забронювати і встановити спеціальне обладнання. При цьому постачальник повинен був мати розгалужену мережу, тому що сервісне обслуговування необхідно проводити в 14 точках локації підрозділів інкасації ПУМБ.

Найоптимальнішою пропозицією стали автомобілі на базі Mercedes-Benz Sprinter і Mercedes-Benz Vito з заводським посиленням ходової частини під додаткове постійне навантаження автомобіля після бронювання зі збереженням гарантії виробника.

У результаті зробленого банком вибору, Mercedes-Benz Sprinter став обличчям інкасації ПУМБ, уособленням безпеки і якості.

Андрій Бодян, директор департаменту інкасації ПУМБ.

«У ході багаторічної експлуатації у різних умовах з загальним пробігом у понад 1 мільйон кілометрів Mercedes-Benz Sprinter чудово себе зарекомендував, відповідаючи усім поставленим до нього вимогам. Банк високо цінує надійність і витривалість автомобілів, якість сервісу, лояльність компанії до клієнтів і їхніх прохань, а також цінову політику».

Пишаємось також повідомити, що наш партнер став Уповноваженим Банком зі зберігання цінностей Національного Банку України.
Це стало можливим завдяки багаторічному досвіду роботи ПУМБ з організації касового обслуговування та перевезення валютних цінностей.