ROZETKA

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер у країні

ROZETKA: 4 роки успішної співпраці

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер у країні у якого можна знайти буквально все. Компанія не просто продає побутову техніку, електроніку, прикраси, одяг або алкогольні напої. Вона допомагає знайти саме те, що треба, в одному місці та без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо.

ROZETKA − це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній помічник, який назавжди позбавляє своїх покупців від неприємних компромісів, виконує бажання і дає змогу мріяти сміливіше. А розумний пошук і чесний сервіс роблять життя клієнтів компанії трішки кращим просто зараз.

Адже найбільша нагорода для компанії - задоволений клієнт, а конкуренті переваги - найбільший асортимент, висока швидкість доставки, зручність користуванням сайту та висока якість сервісу.


Довідка про партнера:


• рік заснування – 2005-й
• сфера діяльності - роздрібна торгівля
• 51% інтернет-користувачів України (12.8 мільйонів осіб) щомісяця відвідують сайт чи додаток Rozetka (KANTAR C-METER. Травень, 2020)
• 31% інтернет-покупців починають пошук інформації про товар перед купівлею на Rozetka (Brand Health Tracking KANTAR в Україні, станом на липень 2020)
• 90 мільйонів відвідувань сайта чи додатків на місяць (Google Analytics, станом на вересень 2020)
• 11 мільйонів найменувань продукції доступні для покупки у більш ніж 4,5 тисячі категорій (станом на початок листопада 2020)
• 70 тис кв.м. власних складських площ (станом на серпень 2020)
• замовлення доставляються у понад 63 тисячі відділень поштових операторів по всій Україні
• 66 офлайн-магазинів та точок видачі загальною площею понад 20 тис кв.м. у 24 містах України, які щомісяця відвідують понад 600 тисяч осіб (станом на початок листопада 2020)
• 19 мільйонів акаунтів клієнтів на сайті (станом на початок листопада 2020)
• один з найпопулярніших youtube-каналів в Україні (1.2 млн підписників станом на початок листопада 2020)
• понад 10 мільйонів відгуків на товари
• запуск та розширення асортименту власної торгівельної марки RZTK


ROZETKA відкриває точки видачі та величезні офлайн-магазини, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Компанія прагне запропонувати найкращий у світі сервіс, тому навчає співробітників не тільки технічній частині справи, а й роботі з клієнтом. У найближчих планах компанії - значне збільшення кількості власних офлайн-магазинів та точок видачі, розширення географії фізичної присутності.

А якщо вам, навпаки, хочеться якомога менше спілкуватися з людьми − для цього у компанії є поштомати: зробили замовлення, вибрали поштомат, забрали дорогою додому чи на роботу.

І звичайно, будь-який товар можна замовити з доставкою. ROZETKA доставляє замовлення по Києву протягом одного дня, а по Україні − на наступний день. Наразі власна кур'єрська доставка є у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові та Херсоні, а в майбутньому планується розширювати список міст з даною послугою.

З 2016 року доставка товарів клієнтам (остання миля) і переміщення товарів і замовлень зі складів компанії в магазини і точки видачі здійснюється автомобілями Mercedes-Benz. Такий вибір ROZETKA зробила тому, що це універсальний транспорт, добре пристосований до міського середовища з її завантаженим трафіком і обмеженнями по під'їзду. Важливими є обслуговування і регіональний сервіс, що забезпечують надійність експлуатації.