Рудь

Торгова фірма «Рудь»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова фірма «Рудь».

Дата заснування: 02 листопада 2002 року.
Основна сфера діяльності: торгівля замороженими продуктами харчування (переважно морозивом), а також компанія є виробником колісних транспортних засобів на базі шасі «Mercedes-Benz Sprinter» (Німеччина) та кузовів «ColdCar» (Італія) під торговою маркою «ТФ Рудь».
ТОВ «Торгова фірма «Рудь» є дочірнім підприємством АТ «Житомирський маслозавод» (Компанія “Рудь”) і ексклюзивно представляє у місті Києві та Київській області, а також у всіх мережах національних супермаркетів незалежно від їх місцезнаходження продукцію ТМ «Рудь», а саме: морозиво, масло, заморожені овочі, ягоди та суміші, тісто, напівфабрикати, заморожені хлібобулочні вироби, вітамінні чаї, смузі та інші продукти.
Також Торгова фірма «Рудь» є ексклюзивним представником морозива ТМ “Марс” (Франція) та офіційним представником ТМ “Орлеманс” (Польща). Загалом асортимент компанії складає більше 900 найменувань, а річний товарообіг близько 8 000 тонн продукції.
У перший рік існування компанії було придбано 4 автомобілі марки Mercedes-Benz. Штат компанії налічував 8 співробітників. На даний момент середньорічна чисельність працівників складає близько 450 співробітників, а парк автомобілів складає понад 100 одиниць, з яких переважна кількість автомобілів бренду Mercedes-Benz, причому як мінівенів, так і вантажних авто.
Підприємство пишається, що обслуговує більше 12 000 клієнтів, які продають якісну заморожену продукцію відомих брендів з більше ніж 14 000 наданих морозильних вітрин.
Постійне зростання компанії вимагало постійного розширення автопарку і в 2017 році його було потрібно кардинально оновити. В тому ж році був підписаний контракт щодо заводського фінансування автомобілів Mercedes-Benz. Для виробництва своїх ізотермічних фургонів підприємство використовує тільки краще та надійніше, що зарекомендувало себе роками: шасі «Mercedes-Benz Sprinter» та будки-рефрижератори «ColdCar».