Вацак

Кондитерський Дім «Вацак»

Кондитерський Дім «Вацак»: 20 років успішної співпраці

Кондитерський Дім (КД) «Вацак» заснований 1 березеня 2001 року. Його основна сфера діяльності: виробництво та реалізація кондитерських виробів. Асортимент продукції включає понад 200 найменувань.
В основі кондитерських виробів використовується високоякісна натуральна сировина: борошно, яйця, родзинки, мак, курага, фрукти, ягоди, горіхи та інші продукти. Власна унікальна рецептура і новітні технології дозволяють виготовляти смачну та якісну продукцію.
У магазинах КД «Вацак» представлені: торти, печиво, зефір, тістечка, цукерки, рулети, пісна продукція, а також є можливість зробити індивідуальне замовлення десертів і тортів будь-якої складності.


Переваги КД «Вацак»:


• Широкий ассортимент якісних кондитерських виробів;
• Широка фірмова мережа магазинів для реалізації власної продукції;
• Продаж виробів тільки у власній мережі фірмових магазинів;
• Кваліфікований персонал на виробництві та у мережі магазинів;
• Прямі контракти з іноземними та вітчизняними товаровиробниками сировини, що суттєво знижує ціну для кінцевого споживача;
• Великий та надійний парк автомобілів Mercedes-Benz по доставці продуктів з забезпеченням Європейських вимог до температурного режиму;
• Своєчасна та комплексна доставка продукції (лідери серед постачальників кондитерської продукції);
• Якісне зберігання, транспортування та реалізація товарів.


КД «Вацак» представлений в усіх регіонах та областях України, а також розширює свою географію у Білорусії, Молдавії, Польщі та Словаччині. Підприємство пишається, що завдяки розумній логістиці КД «Вацак» обслуговує усю Україну та 4 інші країни, і вчасно поставляє свіжу та високоякісну продукцію.
В найближчому майбутньому КД планує подальший розвиток своєї присутності на европейському ринку і встановлення фірмових магазинів по усій Європі та найближчим часом вивести на ринок України безкремові торти високої якості та ексклюзивні солодощі. Також найближчим часом заплановане створення нового підприємства з виробництва сировини (масло, вершки, згущене молоко та ін.), щоб зменшити собівартість продукції та завершити оновлення парку автомобілів.
У перші роки існування компанії, коли її штат налічував до 10 співробітників, Кондитерський Дім обрав надійні та якісні вживані автомобілі Mercedes-Benz (привезені з Німеччини), для перевезення своєї продукції, адже відмінна німецька якість з легкістю справлялась з українськими дорогами.
З 2009 року КД «Вацак» почав підписувати перші контракти з Mercedes-Benz. Перше замовлення було на 3 новеньких авто і вибір виправдав себе завдяки новим сучасним авто, гарантії та сервісу найвищого рівня.
На даний момент чисельність працівників складає близько 3000 співробітників, а парк автомобілів понад 100 одиниць автомобілів марки «Mercedes-Benz.
Зараз для усіх автівок існує великий паркінг та власне СТО з фірмовим німецьким обладнанням, де можливо обслуговувати одночасно 6 машин. Тримають у чистоті усі авто власні сучасні автомийки.