Умови програми для корпоративних клієнтів Mercedes-Benz Україна
Корпоративні клієнти Mercedes-Benz

Корпоративні клієнти Mercedes-Benz

Саме те, що вам потрібно: автомобілі Mercedes-Benz  як складова частина вашого успіху. 

Неважливо, які комерційні цілі ви переслідуєте, малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz наблизить вас до них. Додатково ми підтримаємо вас, залежно від розміру та завдань вашого автопарку, з індивідуальними послугами на шляху до вашого успіху.

Автомобілі.

Ваше прагнення – щоденно виконувати свою роботу на відмінно – мотивує нас. Для того щоб ваш бізнес процвітав, вам потрібні сильні партнери: чи це маневрений міський автомобіль для доставки товарів Citan, професійний і багатопрофільний Vito, функціональний та позашляховий X-Клас, стильний та комфортний V-Клас або ж універсальний, перевірений часом Sprinter – з Mercedes-Benz ви матимете надійний автомобіль, на якого зможете покластися. Аби ви могли повністю зосередитися на своїй роботі.

Сервісне обслуговування та мобільність.

Насолодіться повноцінним технічним супроводом вашого автопарку Mercedes-Benz на вимогу. Сюди входять: послуги з профілактичного ремонту, швидка допомога у разі поломок, технічне обслуговування та догляд за стандартами якості Mercedes-Benz. Наші спеціалісти допоможуть вам як під час сервісного обслуговування, так і в будь-якому іншому місці, де вони вам потрібні.

 

Партнерство.

З найбільшою дилерською мережею в Європі – з близько 1200 центрами продажів та авторизованими станціями техобслуговування в одній тільки Німеччині – ми завжди допоможемо вам та вашому автопарку. Ми завжди там де ми вам потрібні.

Контакти. 

Детальну інформацію про умови програми корпоративних продажів Ви можете отримати, звернувшись в салони офіційних дилерів Mercedes-Benz або до відділу корпоративних продажів ПрАТ «АвтоКапітал»:

Ігор Фіщенко, керівник відділу корпоративних продажів. 

Електронна пошта:igor.fischenko@mercedes-benz.ua

Телефон: +38 (067) 400-03-25