Marco Polo Activity | Mercedes-Benz | Купити в Україні

Marco Polo ACTIVITY. Турист-індивідуаліст.

Зробіть свій хід.

Спершу час для відпочинку. Потім для задоволення.

Універсальний та економічний кемпер.

Досить працювати – час відпочивати! Marco Polo ACTIVITY – універсальний та економічний кемпер для мандрівок із родиною й друзями. При цьому як у повсякденних поїздках, так і в подорожах він вражає своєю багатою серійною комплектацією та різними опціями, що додатково підвищують безпеку, комфорт при русі та задоволення від водіння.

Пневмопідвіска AIRMATIC – гарантовано першокласний комфорт руху.

Комфортабельний

Залежно від ситуації руху, швидкості та рельєфу амортизація кожного колеса регулюється автоматично, а автомобіль за потреби опускається чи підіймається.

Незалежний

На автомагістралі або розбитій сільській дорозі: з пневматичною підвіскою AIRMATIC ви можете насолоджуватися особливо комфортним і безпечним водінням, покращеними позашляховими можливостями та більшою спортивністю.

Безпечний

На ґрунтових дорогах або на легкому бездоріжжі при низькій швидкості руху доступний збільшений дорожній просвіт. На високій швидкості, наприклад на автомагістралі, кузов автомобіля злегка опускається.

Більше стилю у ваших пригодах.

Ви бажаєте зробити свій кемпер таким же унікальним, як і ваші поїздки? Завдяки спеціальним комплектаціям для трьох моделей Marco Polo ви зможете це зробити в індивідуальному стилі. Принада для очей – це гофрований чохол підйомного даху кольору "Аквамарин". Але тут є на що подивитися не лише ззовні: переднє вікно підйомного даху відкриває вам нові види зі спального місця під підйомним дахом. Для гофрованого чохла для боків доступні декоративні плівки вишуканого матового чорного кольору з акцентами кольору "Аквамарин". Вони доступні у 3 різних дизайнах і розмірах, повністю за вашим смаком.

Декоративні плівки

Завдяки додатковим декоративним плівкам варіантів Small, Medium чи Large екстер'єр можна оформити ще індивідуальніше і ще привабливіше.

Переднє вікно підйомного даху

Для ще кращого комфорту сну: додатково до бічних вікон підйомний дах також можна отримати з великим переднім вікном.

Гофрований чохол кольору "Аквамарин"

Завдяки гофрованому чохлу кольору "Аквамарин" ви надасте привабливому дизайну свого кемпера Marco Polo ще більше індивідуальності й виразності, а також одночасно підкреслите свій особистий стиль життя.

Інші елементи дизайну та системи комфорту (опція)

До комплекту оснащення спеціальної моделі входять кришка багажника EASY-PACK з електричним відкриванням та комфортна підсвітка салону з нижнього краю кухонної секції.

Бажаєте дізнатись більше про Marco Polo ACTIVITY?

Піктограма Забронювати пробну поїздку

Автомобілі в наявності.

Дізнатися більше
Піктограма Пошук дилера

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма Конфігурація автомобіля

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про питомі рівні викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.