Mercedes-Benz Marco Polo Activity. Офіційний імпортер в Україні

Marco Polo ACTIVITY. Турист-індивідуаліст.

Зробіть свій хід.

Час для відпочинку. Потім для задоволення.

Багатоваріантний та економічний кемпер.

Досить працювати – час відпочивати! Marco Polo ACTIVITY – багатоваріантний та економічний кемпер для мандрівок із родиною й друзями. Завдяки практичному підйомному даху й 3-місному сидінню (комфортне спальне місце) в ньому передбачено 5 комфортних спальних місць. Максимальна висота кузова складає 2350 мм, поворотні сидіння з пневмопідвіскою підвищеної комфортності попереду та складаний столик дозволяють обладнати всередині автомобіля затишне місце для пікніка. На вибір пропонується Marco Polo ACTIVITY з різними приводами: переднім, заднім або повним. Його гнучкість є великою перевагою під час щоденної експлуатації. Так, завдяки загальній висоті до 2 м автомобіль легко в'їжджає у стандартні гаражі.

Особливості.

  1. Проживання й сон
  2. Функціональність
  3. Привід і ходова частина
  4. Безпека
Комфортно довезе до місця призначення.

Marco Polo ACTIVITY максимально комфортно й легке довезе Вас і Ваших попутників туди, куди Ви запланували, – як під час відпочинку, так і під час буденних поїздок. У дорозі, наприклад, автоматична коробка передач 9G-TRONIC виконує за Вас перемикання передач, яке є надзвичайно плавним. За потреби Ви можете відкрити поворотні вікна з електроприводом або опціональний зсувний люк, щоб додатково провітрити салон автомобіля. А якщо за вікном холодно, то опціональний водяний або повітряний додатковий нагрівач забезпечить приємну температуру в салоні.

З Вами крізь вогонь і воду.

Marco Polo ACTIVITY допомагає Вам у Ваших пригодах так само надійно, як і в щоденному користуванні. Його салон має варіативний, функціональний простір з численними практичними місцями для зберігання й перевезення вантажу. У його великому багажному відділенні Ви можете перевозити свої гірські велосипеди, сноуборди та інший інвентар. У разі необхідності для цього Ви можете дуже просто посунути тримісне сидіння й повністю демонтувати його.

Самобутній талант – також і за своїми характеристиками.

На Marco Polo ACTIVITY Ви неухильно рухаєтесь у напрямку ефективності. Випустивши цей автомобіль, Mercedes-Benz робить відповідальний внесок у наше спільне майбутнє, оскільки всі двигуни для цієї моделі [витрата палива в комбінованому циклі: 6,6–5,8 л/100 км; викиди CO2: 185–153 г/км][*] відповідають вимогам класу викидів Euro 6d-TEMP. Куди б Ви не їхали: завдяки потужним та економічним двигунам, а також інноваційній технології BlueEFFICIENCY Ви їдете ефективно – не втрачаючи комфорт та динаміку.

Час для наступної подорожі. Абсолютно точно!

Куди б Вас не завела дорога – завдяки серійній системі ATTENTION ASSIST та системі стабілізації під час бічного вітру ви почуватиметесь у безпеці. Інноваційні опціональні допоміжні системи й системи безпеки, такі як COLLISION PREVENTION ASSIST, система контролю смуги руху й система контролю мертвої зони, а також інтелектуальна система світлодіодного освітлення й система керування дальнім світлом Плюс підвищують і без того зразковий рівень безпеки. Таким чином, Marco Polo ACTIVITY стає передовим автомобілем свого класу, в якому Ви й Ваші пасажири можете насолоджуватись кожною поїздкою.

Ще більше стилю у Ваших подорожах.  

Спеціальний модельний ряд ArtVenture.

Будьте вільні й насолоджуйтесь пригодами завдяки новій спеціальній моделі ArtVenture. З 3-ма варіантами декору для бокових частин автомобіля на вибір, у кожному з яких використовується матове чорне виконання з акцентами кольору «аквамарин», а також гофрований чохол того ж кольору, Ви завжди матимете свій індивідуальний стиль у дорозі. Крім того, у спеціальній моделі ArtVenture підйомний дах виконано з великим переднім вікном. Автомобіль також оснащено іншими елементами дизайну й системами комфорту, такими як кришка багажника EASY-PACK. Marco Polo, Marco Polo HORIZON або Marco Polo ACTIVITY: придбавши цю спеціальну модель, Ви завжди можете створити свій індивідуальний образ.

Лакофарбові покриття металік

Спеціальна модель доступна у виконаннях «сірий графіт металік», «сірий селеніт металік» та «білий гірський кристал металік».  

Кольоровий гофрований чохол  

Відповідно до фоліювання гофрований чохол має виконання кольору «аквамарин».  

Розкішне фоліювання  

Ви можете вибрати один з варіантів декору для бокових частин автомобіля, кожен з яких пофарбовано в матовий чорний з акцентами кольору «аквамарин».

Великі передні вікна

Завдяки великому передньому вікну через підйомний дах забезпечується доступ великої кількості свіжого повітря.  

Елементи дизайну та системи комфорту, опція  

До комплекту оснащення спеціальної моделі входять кришка багажника EASY-PACK з електричним відкриванням та комфортна підсвітка салону з нижнього краю кухонної секції.  

Спеціальна модель ArtVenture буде доступною для Marco Polo, Marco Polo HORIZON та Marco Polo ACTIVITY з жовтня 2019 р.

Сон. Зона відпочинку.

Зручні спальні місця для 5 осіб.

У Marco Polo ACTIVITY передбачено до 5 спальних місць, на яких трохи відпочити або гарно виспатись під час довгих подорожей, відпочинку або щоденної експлуатації. Під підйомним дахом знаходиться велике й зручне спальне місце для двох осіб. Його особливі ергономічні характеристики обумовлено конструкцією матраца, що складається з пружинних блоків з точковою еластичністю, над якими вистелено спінений матеріал. Внизу, на складеному тримісному сидінні, передбачено широке рівне спальне місце для 3 осіб з можливістю подовження. Опціональне тоноване скло чорного кольору в задній частині салону захищає зону відпочинку від допитливих поглядів і яскравого світла.

Проживання. Багатофункціональний простір.

Ідеально підходить для різноманітного життя.

Довгі мандрівки або невеликі поїздки – у Marco Polo ACTIVITY передбачено багатоваріантний простір для будь-яких переїздів. Завдяки комфортним сидінням з пневмопідвіскою підвищеної комфортності для водія й переднього пасажира, що повертаються назад, у задній частині салону можна створити зручне місце навколо складаного столика для прийому їжі, ігор або обговорення подальших поїздок. Продумані деталі, такі як знімні підстаканники й поворотне вікно з електроприводом у задній частині салону – зроблять Вашу подорож приємною. А в містке багажне відділення можна покласти багато речей, спортивний інвентар або оснащення для дозвілля.

Мультимедійні пристрої. Пряме з'єднання.

За бажання сучасні аудіосистеми забезпечать оптимальне зв'язок у Marco Polo ACTIVITY. Завдяки інтерфейсу Bluetooth® в автомобілі можна телефонувати по гарнітурі, читати SMS або слухати музику. Для топ-моделі Audio 40 передбачено інтуїтивне управління на сенсорному екрані високої роздільної здатності з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів). Швидка навігація жорстким диском з високоякісним топографічним відображенням 3D-карт враховує дані сервісу Live Traffic Information1 і таким чином дозволяє об'їжджати затори та скорочувати час у дорозі. За бажанням Audio 15 можна також обладнати навігаційним модулем Becker® MAP PILOT й перетворити на високоякісну навігаційну систему з інтуїтивним управлінням, та відображенням мап у 2D- та 3D-форматах.

Marco Polo ACTIVITY, Audio 40

Аудіосистема Audio 40

Marco Polo ACTIVITY, Audio 10

Аудіосистема Audio 10

Marco Polo ACTIVITY, Audio 15

Аудіосистема Audio 15

 Marco Polo ACTIVITY, мультимедійна система у задній частині салону

Мультимедійна система у задній частині салону

Marco Polo ACTIVITY, Becker® MAP PILOT

Becker® MAP PILOT

1

Live Traffic Information (інформація про ситуацію на дорозі у реальному часі, залежно від країни).

[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про питомі рівні викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.