Mercedes-Benz Marco Polo Horizon. Офіційний імпортер в Україні

Новий Marco Polo HORIZON. Стильна пригода.

Зробіть свій хід.

Насолоджуйтесь тим, про що інші тільки мріють.

Кемпер для стильних пригод.

Marco Polo HORIZON – це справжнє відкриття для всіх, хто любить спонтанно вирушати у сповнену пригод подорож, але при цьому виглядати стильно: він легко довезе до омріяних місць з маневреністю й комфортом легкового автомобіля. З двигуном топ-класу Marco Polo HORIZON 250 d потужністю 140 кВт (190 к. с.) [витрата палива в комбінованому циклі: 6.,2 л/100 км; викиди CO2: 164г/км][*] Ви почуватиметеся на дорозі надійно. Його затишний салон ніби запрошує Вас випробувати його нову потужність. А після сповненого пригод дня завдяки підйомному даху, під яким розташоване спальне місце, й комфортному спальному місцю тут може відпочити до 5 осіб. Така сама індивідуальна комплектація, як і Ваші цілі: від систем комфорту, елементів дизайну та мультимедійних засобів до допоміжних систем. І найкраще: завдяки його найвищому комфорту та загальній висоті до 2 м, яка дозволяє автомобілю легко в'їхати у стандартні гаражі, Marco Polo HORIZON є прекрасним варіантом на кожен день і відмінним кемпером.

Особливості.

  1. Дизайн
  2. Проживання й сон
  3. Привід і ходова частина
  4. Безпека
Визначна пам'ятка на колесах.

У Marco Polo HORIZON Вас помітять усюди. Його виразний дизайн екстер'єру виділяється з поміж інших кемперів. Сідаючи в нього, Ви потрапляєте до просторого, стильно оформленого салону. По мультимедійному дисплею з високоякісною скляною поверхнею та по великих декоративних елементах одразу помітно шляхетні матеріали, що пройшли зразкову ретельну обробку.

Ви хочете додатково оформити Marco Polo HORIZON на свій смак? Тоді виберіть спортивну решітку радіатора з декором у формі діаманта, що входить до AMG Line, преміум-пакет обробки інтер’єру або дизайн-пакет інтер'єру – це спокусливі можливості.

Повна насолода подорожжю

У Marco Polo HORIZON Ви зможете набагато більше, ніж просто вивчати визначні місці. Його вартісний, варіативний салон розніжить Вас комфортом на шляху до місця призначення. Окрім серійного 3-місного сидіння, що використовується в якості комфортного спального місця, для Marco Polo HORIZON передбачено багато опціональних сидінь, – наприклад, 4 комфортних одномісних сидіння1. Для приємної вентиляції свіжим повітрям передбачено поворотні вікна з електроприводом та опціональний електричний зсувний люк. Особлива перевага: через опціональне заднє скло, що відкривається окремо, можна зручно завантажувати й вивантажувати дрібні предмети, повністю не відкриваючи двері багажного відділення.

Самобутній талант – також і за своїми характеристиками.

На Marco Polo та Marco Polo HORIZON Ви неухильно рухаєтесь у напрямку ефективності. Випустивши цей автомобіль, Mercedes-Benz робить відповідальний внесок у наше спільне майбутнє, оскільки всі двигуни для цієї моделі [витрата палива в комбінованому циклі: 6,7–6,1 л/100 км; викиди CO2: 177–160 г/км][*] відповідають вимогам класу викидів Euro 6d-TEMP. Куди б Ви не їхали: завдяки потужним та економічним двигунам, а також інноваційній технології BlueEFFICIENCY Ви їдете ефективно – не втрачаючи комфорт та динаміку.

Час для наступної подорожі. Абсолютно точно!

Куди б Вас не завела дорога – завдяки серійній системі ATTENTION ASSIST та системі стабілізації під час бічного вітру ви почуватиметесь у безпеці. Інноваційні опціональні допоміжні системи й системи безпеки, такі як активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC, активний асистент екстреного гальмування, система контролю смуги руху й система контролю мертвої зони, а також інтелектуальна система світлодіодного освітлення й система керування дальнім світлом Плюс підвищують і без того зразковий рівень безпеки. Таким чином, Marco Polo та Marco Polo HORIZON стають передовими автомобілями свого класу, в яких Ви й Ваші пасажири можете насолоджуватись кожною поїздкою. Так, високий рівень безпеки в салоні було підтверджено знаком якості «Перевірена безпека для пасажирів» TÜV Rheinland2.

1

З цими варіантами сидінь відсутнє тримісне сидіння як комфортне спальне місце.

2

У зазначеному TÜV Rheinland сценарії аварії підтверджено захист пасажирів від вантажу, що перевозить автомобіль, та стійкість вбудованих меблів. У цьому випробуванні структурні елементи автомобіля при зіткненні на швидкості 56 км/год піддавались впливу сил, що виникали, без суттєвих деформацій у салоні. Вбудовані елементи залишилися неушкоджені, а двері меблів закритими. Докладну інформацію про випродування можна знайти за доданим QR-кодом у онлайн базі даних сертифікатів Certipedia TÜV Rheinland.

Ще більше стилю у Ваших подорожах.  

Спеціальний модельний ряд ArtVenture.

Будьте вільні й насолоджуйтесь пригодами завдяки новій спеціальній моделі ArtVenture. З 3-ма варіантами декору для бокових частин автомобіля на вибір, у кожному з яких використовується матове чорне виконання з акцентами кольору «аквамарин», а також гофрований чохол того ж кольору, Ви завжди матимете свій індивідуальний стиль у дорозі. Крім того, у спеціальній моделі ArtVenture підйомний дах виконано з великим переднім вікном. Автомобіль також оснащено іншими елементами дизайну й системами комфорту, такими як кришка багажника EASY-PACK. Marco Polo, Marco Polo HORIZON або Marco Polo ACTIVITY: придбавши цю спеціальну модель, Ви завжди можете створити свій індивідуальний образ.

Лакофарбові покриття металік

Спеціальна модель доступна у виконаннях «сірий графіт металік», «сірий селеніт металік» та «білий гірський кристал металік».  

Кольоровий гофрований чохол  

Відповідно до фоліювання гофрований чохол має виконання кольору «аквамарин».  

Розкішне фоліювання  

Ви можете вибрати один з варіантів декору для бокових частин автомобіля, кожен з яких пофарбовано в матовий чорний з акцентами кольору «аквамарин».

Великі передні вікна

Завдяки великому передньому вікну через підйомний дах забезпечується доступ великої кількості свіжого повітря.  

Елементи дизайну та системи комфорту, опція  

До комплекту оснащення спеціальної моделі входять кришка багажника EASY-PACK з електричним відкриванням та комфортна підсвітка салону з нижнього краю кухонної секції.  

Спеціальна модель ArtVenture буде доступною для Marco Polo, Marco Polo HORIZON та Marco Polo ACTIVITY з жовтня 2019 р.

Відповідний вигляд для кожної подорожі.

З першого ж погляду зрозуміло: Marco Polo й Marco Polo HORIZON досконало володіють мовою дизайну Mercedes-Benz. Властива моделі експресивність зовнішнього дизайну формується із взаємодії характерних ліній з великими, врівноваженими поверхнями. Ця сучасна, винайдена Mercedes-Benz мова форм наочно ідеально розкриває потенціал автомобілів.

Вони виглядають ще більш індивідуально, спортивно та ексклюзивно зі спорт-пакетом екстер’єру або AMG Line. Додаткові можливості індивідуального оформлення пропонують 5 універсальних та 7 привабливих варіантів фарбування «металік», легкосплавні дискові колеса розміром до 48,3 см (19 дюймів) та спойлер AMG.

Marco Polo HORIZON

Дизайн передньої частини

Marco Polo HORIZON

Боковий дизайн

Marco Polo HORIZON

Дизайн задньої частини кузова

Простір комфорту.

Дизайн інтер'єру: вражаюча розкіш.

Сучасно та розкішно оздоблений інтер’єр став справжнім взірцем ергономіки, а також візуальної та тактильної довершеності в сегменті кемперів. Дизайн та підбір матеріалів задовольняють найвищі вимоги. Це, зокрема, помітно за якісно обробленими вентиляційними дефлекторами та найрізноманітнішими опціональними декоративними елементами.

Ще індивідуальніше, ексклюзивніше та спортивніше можна оздобити салон Marco Polo HORIZON за допомогою опціонального преміум-пакета обробки інтер’єру з оббивкою зі шкіри наппа та привабливими декоративними елементами. Додатково можна замовити дизайн-пакет інтер'єру на вибір зі шкірою Лугано та AMG Line.

[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.