Mercedes-Benz Marco Polo Horizon: Технічні характеристики
Двигун OM651

Під капотом: технічні характеристики, розміри та вага Marco Polo HORIZON.

Розміри та вага.

Привід
Тип автомобіля
Повна нормативна маса (zGG)

Двигуни. Справжнє задоволення від руху.

Потужні двигуни підвищеної ефективності.

З двома потужними 4-циліндровими дизельними двигунами [витрата палива у комбінованому циклі: 6,7–6,1 л/100 км; викиди CO2: 177–160 г/км][*], що забезпечують високу маневреність і динаміку руху, а також економію палива, Ваша подорож перетвориться на суцільне задоволення. Особливо двигун топ-класу потужністю 140 кВт (190 к. с.) [витрата палива в комбінованому циклі: 7,7 л/100 км; викиди CO2: 177 г/км][*] забезпечує справжнє задоволення від подорожі. Пакет BlueEFFICIENCY з функцією автоматичного запуску та зупинки двигуна ECO та акумулятор з абсорбованим електролітом 12 В 95 А год у серійному виконанні. Особливо прогресивні: двигуни вже відповідають вимогам класу викидів Euro 6d-TEMP.

Двигуни та значення споживання.

Тип автомобіля
Привід
Опціональне обладнання й оригінальні аксесуари (наприклад, релінги на даху, кронштейн для велосипедів тощо) можуть суттєво змінити параметри автомобіля, як то масу, опір коченню та аеродинамічний опір, й разом з погодними умовами та умовами руху вплинути на показники витрати та ходової потужності.
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum