Marco Polo Horizon | Mercedes-Benz | Технічні характеристики
Marco Polo HORIZON

Технічні характеристики, розміри та вага Marco Polo.

Розміри та вага.

Привод
Тип автомобіля
Повна нормативна маса (zGG)
Розміри та вага.

Двигуни. Справжнє задоволення від руху.

Потужні двигуни підвищеної ефективності та з високим крутним моментом.

З трьома потужними чотирициліндровими дизельними двигунами, що забезпечують високу маневровість і динаміку руху, а також економію палива, ваша подорож перетвориться на суцільне задоволення. Особливо двигун топ-класу потужністю 174 кВт (237 к. с.) забезпечує справжнє задоволення від подорожі. Пакет BlueEFFICIENCY з функцією автоматичного запуску та зупинки двигуна ECO Start-Stop є у серійній комплектації.

Двигуни та значення споживання.

Тип автомобіля
Привод
Опціональне обладнання й оригінальне приладдя (наприклад, релінги на даху, кронштейн для велосипедів тощо) можуть суттєво змінити параметри автомобіля, наприклад, масу, опір коченню та аеродинамічний опір, й разом з погодними умовами та умовами руху вплинути на показники витрати та ходової потужності.

Бажаєте дізнатись більше про Marco Polo HORIZON?

Піктограма Забронювати пробну поїздку

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма Пошук дилера

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма Конфігурація автомобіля

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.