Кемпер Mercedes-Benz Marco Polo: Технічні характеристики
Двигун OM654

Під капотом: технічні характеристики, розміри та вага Marco Polo.

Розміри та маса.

Тип автомобіля
Привід

Двигуни. Справжнє задоволення від руху.

Потужні двигуни підвищеної ефективності.

З двома потужними 4-циліндровими дизельними двигунами [витрата палива у комбінованому циклі: 6,7–6,2 л/100 км; викиди CO2: 177–160 г/км], [*], що забезпечують високу маневреність і динаміку руху, а також економію палива, Ваша подорож перетвориться на суцільне задоволення. Особливо двигун топ-класу потужністю 140 кВт (190 к. с.) [витрата палива в комбінованому циклі: 6,7 л/100 км; викиди CO2: 177г/км], [*] забезпечує справжнє задоволення від подорожі. Пакет BlueEFFICIENCY з функцією автоматичного запуску та зупинки двигуна ECO та акумулятор з абсорбованим електролітом 12 В 95 А год у серійному виконанні. Особливо прогресивні: двигуни вже відповідають вимогам класу викидів Euro 6d-TEMP.

Двигуни та значення споживання.

Тип автомобіля
Привід
Опціональне обладнання й оригінальні аксесуари (наприклад, релінги на даху, кронштейн для велосипедів тощо) можуть суттєво змінити параметри автомобіля, як то масу, опір коченню та аеродинамічний опір, й разом з погодними умовами та умовами руху вплинути на показники витрати та ходової потужності.
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про питомі рівні викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO₂ та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum