Вигідні умови на придбання нового Mercedes-Benz Vito. 

Готовий до будь-яких завдань. Тепер з вигодою до 11,6%. 

Хоче. Може. Робить. 

Фургон Vito прекрасно підходить для Вас. Адже Vito допомагає Вам розвиватися – як на дорозі, так і під час ведення власного бізнесу. Це зразковий автомобіль в аспектах рентабельності, якості, гнучкості й безпеки. Це витвір справжніх експертів з виготовлення комерційних автомобілів.

Завдяки його високоефективному дизельному двигуну з кожним кілометром він сприяє Вашому успіху. А його інноваційні системи допомоги й безпеки дозволяють Вам ще надійніше прямувати до Вашої мети.

Пакетна пропозиція діє на специфікацію автомобіля для комфортної роботи, з оптимальним співвідношенням між комфортом та роботою, з вигодою до 11,6%*.

Ключові опції, що входять до пакетної пропозиції:
• Довга база
• Економічний двигун потужністю 88 к.с. (65 кВт) 3800 об/хв
• Механічна 6-ти ступінчаста коробка перемикання передач
• Спеціальне виконання підвіски для поганих доріг
• Точки кріплення в рамі даху
• Двомісне сидіння пасажира
• Двостулкова задні двері 180 ° (без скла)
Повний список опцій пакетної комплектації доступний до завантаження за посиланням нижче.
За детальною інформацією звертайтесь до дилерів Mercedes-Benz в Україні:
 

*  Під вигодою 11,6% мається на увазі знижка у розмірі 105 260,79 грн. з урахуванням ПДВ від регулярної вартості автомобіля Mercedes-Benz Vito у вказаній комплектації станом на 19.03.2020 р. Сума вигоди на пакетну пропозицію Mercedes-Benz Vito розраховується як різниця між регулярною ціною на авто та ціною на авто з відповідною знижкою станом на 19.03.2020. Спеціальна пропозиція діє як на автомобілі на складі, так і на автомобілі, що можуть бути розміщені у замовлення. 

** Вартість автомобіля може змінюватись в залежності від зміни курсу валюти Євро, що встановлений Національним Банком України станом на день підписання договору. Вартість продажу розраховується як еквівалентна вартість автомобіля у валюті Євро згідно офіційного курсу НБУ української гривні до валюти Євро на дату оплати.

Lorem Ipsum