Оригінал проти плагіату для бізнес-клієнтів | Малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz
Оригінальні деталі Mercedes-Benz проти плагіату

Оригінальні деталі Mercedes-Benz проти плагіату.

Несправжній король. Дуже смішно. Підроблена запчастина. Зовсім не смішно.

Підроблені запчастини – загроза вашої безпеки.

Ваша безпека – наш найвищий пріоритет. Саме тому Daimler AG послідовно виступає проти підробок продукції. Адже на відміну від підроблених годинників або розкішних сумок плагіат запчастин ставить під загрозу не лише репутацію власника торгової марки, а й безпеку клієнтів.

Оманливо справжні.

На перший погляд оригінальні та підроблені запчастини часто виглядають майже ідентичними. І, відповідно, підроблену запчастину іноді візуально важко відрізнити від оригінальної деталі Mercedes-Benz – та в той же час вона становить велику небезпеку. Адже те, що їх відрізняє, може призвести до серйозних наслідків для вашої безпеки. Це чітко доводять всебічні випробування, яким Daimler регулярно піддає різноманітні підроблені зразки. Результати лякають. Ось чому міжнародна команда Mercedes-Benz займається виявленням піратської продукції та відстежує спроби наслідування.

Кримінальні махінації.

Тим часом, за піратським бізнесом стоїть гігантська кримінальна індустрія, яка завдає великого збитку економіці: фальсифікатори не платять жодних податків, не забезпечують належних умов праці та ставлять під загрозу робочі місця виробників оригінальних деталей.

Як себе захистити від підробок?

У багатьох випадках плагіат візуально важко відрізнити від оригінальної деталі, а ціна не завжди є надійним критерієм. Однак, ви можете слідкувати за тим, де саме ви купуєте запчастини.

  • Для придбання оригінальних деталей Mercedes-Benz зверніться до свого авторизованого дилера Mercedes-Benz або до партнера з сервісного обслуговування.
  • Будьте обережні з сумнівною продукцією та підозрілими пропозиціями. Підроблена продукція широко продається в Інтернеті. Надміру, та ще й у агресивний спосіб розрекламовані пропозиції з вигідного придбання часто можуть бути ознакою підробки.
  • Повідомляйте про випадки плагіату команді з захисту торгової марки Daimler AG. Це допоможе нам ефективніше боротися з підробленою продукцією та гарантувати безпеку вам та іншим клієнтам.

Якщо вам стане відомо про випадки плагіату, сповістіть, будь ласка, за адресою dialog@daimler.com, зазначивши у темі «Захист марки».

Дякуємо за вашу співпрацю.

Lorem Ipsum