Оригінал проти плагіату для бізнес-клієнтів | Малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz
Оригінальні деталі Mercedes-Benz проти плагіату

Оригінальні деталі Mercedes-Benz проти плагіату.

Несправжній король. Дуже смішно. Підроблена запчастина. Зовсім не смішно.

Підроблені запчастини – загроза вашої безпеки.

Ваша безпека – наш найвищий пріоритет. Саме тому Mercedes-Benz Group AG послідовно виступає проти підробок продукції. Адже на відміну від підроблених годинників або розкішних сумок плагіат запчастин ставить під загрозу не лише репутацію власника торгової марки, а й безпеку клієнтів.

Оманливо справжні.

На перший погляд оригінальні та підроблені запчастини часто виглядають майже ідентичними. І, відповідно, підроблену запчастину іноді візуально важко відрізнити від оригінальної деталі Mercedes-Benz – та в той же час вона становить велику небезпеку. Адже те, що їх відрізняє, може призвести до серйозних наслідків для вашої безпеки. Це чітко доводять всебічні випробування, яким Mercedes-Benz Group AG регулярно піддає різноманітні підроблені зразки. Результати лякають. Ось чому міжнародна команда Mercedes-Benz займається виявленням піратської продукції та відстежує спроби наслідування.

Кримінальні махінації.

Тим часом, за піратським бізнесом стоїть гігантська кримінальна індустрія, яка завдає великого збитку економіці: фальсифікатори не платять жодних податків, не забезпечують належних умов праці та ставлять під загрозу робочі місця виробників оригінальних деталей.

Як себе захистити від підробок?

У багатьох випадках плагіат візуально важко відрізнити від оригінальної деталі, а ціна не завжди є надійним критерієм. Однак, ви можете слідкувати за тим, де саме ви купуєте запчастини.

  • Для придбання оригінальних деталей Mercedes-Benz зверніться до свого авторизованого дилера Mercedes-Benz або до партнера з сервісного обслуговування.
  • Будьте обережні з сумнівною продукцією та підозрілими пропозиціями. Підроблена продукція широко продається в Інтернеті. Надміру, та ще й у агресивний спосіб розрекламовані пропозиції з вигідного придбання часто можуть бути ознакою підробки.
  • Повідомляйте про випадки плагіату команді з захисту торгової марки Mercedes-Benz Group AG. Це допоможе нам ефективніше боротися з підробленою продукцією та гарантувати безпеку вам та іншим клієнтам.

Якщо вам стане відомо про випадки плагіату, сповістіть, будь ласка, за адресою dialog@mercedes-benz.com, зазначивши у темі «Захист марки».

Дякуємо за вашу співпрацю.