Змінні деталі для бізнес-клієнтів | Малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz

Оригінальні запасні частини Mercedes-Benz.

Оригінальні запасні частини.

Співвідношення ціни/продуктивності.

Навіщо вибирати між ціною та якістю? Зрештою, навіть від Mercedes з великим пробігом очікується, що він і надалі залишатиметься ефективним і в той же час оригінальним.

Саме цей принцип закладений в основі оригінальних змінних деталей Mercedes-Benz: деталей, які знижують витрати, не жертвуючи славетною якістю Mercedes-Benz. У рамках ресурсозберігаючого, ефективного виробничого процесу кожна деталь проходить обробку, випробування та тестування відповідно до стандартів якості Mercedes-Benz. У результаті ми маємо широку лінійку економічно ефективних оригінальних змінних деталей, яка постійно розширюється.

Наша мережа офіційних сервісних центрів Mercedes-Benz забезпечує наявність деталей на місцях. Крім того, оригінальні змінні деталі Mercedes-Benz сприяють збереженню цінної сировини та енергії у процесі обробки – це формує економію, що позначається безпосередньо на наших клієнтах у вигляді цінової переваги.

4 причини для більшої економії з оригінальними запасними частинами Mercedes-Benz:

  • Економія при купівлі запасних частин
  • Гарантована якість Mercedes-Benz
  • Гарантована наявність
  • Ресурсозберігальне виробництво

Портфель продукції.

Від А до Я.

Наявність запасних частин в найкоротші терміни вкрай важлива, щоб швидко повернутися на дорогу. Саме це і забезпечує широкий асортимент оригінальних змінних деталей Mercedes-Benz. Більше того, наша лінійка постійно переглядається та розширюється – від стартера, гальмівного циліндра, генератора, турбокомпресора, головок блоку циліндрів, насосів високого тиску палива до корпусних і комплектних двигунів.

Клієнти Mercedes-Benz справедливо очікують найвищої якості, точного припасування та довговічності. Ось чому ми використовуємо увесь наш виробничий досвід та ноу-хау навіть під час оброблення деталей. Зношені деталі завжди замінюються новими, а інші компоненти ретельно перевіряються відповідно до суворих процедур Mercedes-Benz.

Зрештою, кожна оригінальна змінна деталь Mercedes-Benz відповідає як найсучаснішим технологічним стандартам, так і всім стандартам Mercedes-Benz.

Переконайтеся самі! Зверніться до офіційного сервісного центру Mercedes-Benz за оригінальними змінними деталями Mercedes-Benz.

Групи продукції:

  • Агрегати (двигуни та коробки перемикання передач)
  • Механічні компоненти (напр., кран робочої гальмівної системи та турбокомпресор)
  • Система впорскування палива та система випуску відпрацьованих газів (напр., клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів та насос високого тиску палива)
  • Електричні та електронні компоненти (напр. стартер та генератор)
  • Альтернативні приводи (напр. електродвигуни та високовольтні акумуляторні батареї)