Шини та колеса у зборі
Шини та колеса в зборі від Mercedes-Benz

Шини та колеса в зборі від Mercedes-Benz.

Залишайтеся у русі! З оригінальними колесами в зборі Mercedes-Benz.

Два в одному: поєднання шини та колеса від Mercedes-Benz.

Оригінальні колеса в зборі Mercedes-Benz – це поєднання оригінальних коліс з точно підігнаними шинами. Отримайте переваги від високого рівня безпеки, надійності, довговічності та комфорту руху з колесами в зборі, що ідеально відповідають динамічності та приводу вашого малотоннажного автомобіля.

Зосередьтеся на щоденних випробуваннях. Ми ж подбаємо про те, щоб ваш малотоннажний автомобіль рухався тільки на повноцінних колесах в зборі.

Огляд ваших переваг:

  • Більше надійності завдяки точній координації між системами допомоги водію та безпеки, що покращують керованість і ефективність гальмування
  • Більше комфорту під час руху завдяки високій точності припасування, що позитивно впливає на керованість та зменшення шуму кочення

Комплексне рішення.

Ви будете в захваті не лише від оригінальних коліс у зборі Mercedes-Benz, але й від рівня нашого сервісу Mercedes-Benz під час обслуговування індивідуально підібраних шин та оригінальних коліс в зборі. Професійна заміна чи зберігання коліс: скористайтеся нашими комплексними рішеннями з сервісного обслуговування та насолоджуйтеся своїм вільним часом.

Для отримання детальнішої інформації щодо дозволеного поєднання коліс і шин для вашого автомобіля зверніться до вашого дилера Mercedes-Benz.