Шасі Sprinter | Mercedes-Benz | Купити в Україні

Надійна база: шасі Sprinter

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Він настільки різнобічний, що ви зможете знайти оптимальний варіант саме для своїх потреб: новий Sprinter у якості шасі пропонує вражаюче різноманіття з 3 варіантами довжини автомобіля, а також стандартною або подвійною кабіною. Численні варіанти комплектацій дозволяють вибрати як рентабельні базові автомобілі, так і автомобілі з численними опціями.

Істотними перевагами автомобілів з переднім приводом є приваблива початкова вартість та додаткове корисне навантаження порівняно з автомобілями із заднім привідом. Водій отримує переваги інтелектуального принципу керування та відображення інформації, а модульна система зберігання багажу та можливість вибрати мультимедійну та допоміжні системи, дозволяють укомплектувати автомобіль відповідно до індивідуальних потреб. Поряд із впровадженням цих новинок ми зберегли всі переваги, до яких звикли наші клієнти. Зокрема, рішення для переобладнання кузовів і додаткове обладнання, що зарекомендували себе, не зазнали особливих змін.

Таким чином, високий рівень інноваційності та більш ніж 20-річний досвід дозволили Sprinter запропонувати перспективні, ефективні та надійні рішення та встановити нові стандарти транспортування, які створять сприятливі умови для розвитку Вашої компанії.

Головні особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Підключення до мережі
 3. Рішення для різних сфер діяльності
 4. Безпека
 5. Економічність

Ефектний на вигляд, ефективний у роботі.

 

Привабливий зовнішній вигляд шасі Sprinter надають типове облицювання радіатора Mercedes-Benz та сучасні фари. Кабіна стала ще комфортнішою завдяки видатній ергономіці зони органів управління та високому рівню функціональності. Наприклад, завдяки модульній системі зберігання багажу та функції KEYLESS-START. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можна доставити навіть невеличкі групи до 7 осіб. Шасі Sprinter завдяки різноманіттю варіантів може бути сконфігуровано для будь-якої транспортної задачі. 

Мобільність покоління 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні різні варіанти радіоприймачів, мультимедійних систем та рішень для підключення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керувати цими системами досить легко. Наприклад, для керування мультимедійною системою можна використовувати сенсорний екран високої роздільної здатності або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації легко доступні та легко зчитуються.

Sprinter саме там, де є задачі для перевезення.

Зі стандартною або подвійною кабіною, а також 3 варіантами довжини автомобіля, шасі Sprinter створює основу для разючого різноманіття варіантів. Їх кількість ще збільшується завдяки 4 варіантам двигунів, трьом варіантам приводу (передній, задній та повний), численному опціональному обладнанню та варіантам шасі для задоволення особливих галузевих вимог. Таким чином, ви можете конфігурувати автомобілі з максимально допустимою загальною вагою до 5500 кг. А також при необхідності перебудувати шасі в сідельний тягач і причепити навіть 5250 кг, при повній допустимій масі автопоїзда 8750 кг.

 

Гарантуватиме безпеку Вашого руху до успіху.

Надійною основою автомобіля Sprinter є його каркас, який відрізняється особливою міцністю за рахунок конструкції та поєднання матеріалів. До цього треба додати численні допоміжні системиі, такі як система стабілізації при боковому вітрі у серійній комплектації, активна система екстреного гальмування і система утримання смуги руху. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. В екстреному випадку подушка безпеки у серійній комплектації може допомогти захистити водія при зіткненні. Як опція доступні ще 5 додаткових подушок безпеки для водія та переднього пасажира.

Економічний за будь-яких обставин.

Sprinter від самого початку показує свою економічність: приваблива ціна автомобіля в серійній комплектації та різноманітні можливості конфігурації дозволяють замовляти саме те, що Вам дійсно потрібно. Ми залюбки робимо хороше ще кращим, тому ми додатково оптимізували наші дизельні двигуни. До додаткових переваг, які підвищать економічність компанії, відноситься збільшене на 50 кг корисне навантаження. Таким чином, бортовий автомобіль Sprinter поєднує три вагомі переваги: економію палива, раціональні функції та вигідні рішення для транспортування.

Відповідає практично будь-яким потребам.

Різноманітність варіантів для транспортування вантажів усіх типів.

Численні варіанти автомобіля та опції обладнання дозволяють точно узгодити шасі Sprinter із завданнями транспортування. Якщо вирішальним критерієм є корисне навантаження, краще обирати варіант загальною масою до 5500 кг. Як для спеціально обладнаного сідельного тягача можлива припустима повна маса автопоїзда до 8750 кг – наприклад для перевезення транспортних засобів. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можна доставити навіть невеличкі групи до 7 осіб. Додатково для спеціальних галузевих потреб доступні численні варіанти виготовлення і монтажу кузовів перевіреної якості.

Огляд різноманітних варіантів шасі Sprinter:

 • 3 варіанта довжини автомобіля: компактний, стандартний і довгий
 • 2 кабіни водія: стандартна кабіна та подвійна кабіна
 • Пропонується з допустимою повною масою 3000 кг, 3500 кг, 4100 кг і 5000 кг, численні додаткові варіанти збільшення та зменшення маси для автомобілів з допустимою повною масою 5500 кг
 • Максимальне корисне навантаження більше 3000 кг у варіанті з допустимою повною масою 5500 кг
 • До 8750 кг припустима повна маса автопоїзда для шасі Sprinter у якості сідельного тягача
 • Доступний з переднім, заднім та повним приводом

Робить важку роботу легшою.

Шасі Sprinter

Бажаєте дізнатись більше про шасі Sprinter?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Налаштувати конфігурацію автомобіля»

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше