Шасі Sprinter Mercedes-Benz. Офіційний імпортер в Україні

Шасі Sprinter.

Перспективне, ефективне, надійне.

Перспективний, ефективний, надійний.

Він настільки різнобічний, що ви зможете знайти оптимальний варіант саме для своїх потреб: новий Sprinter у якості шасі пропонує вражаюче різноманіття з 3 варіантами довжини автомобіля, а також стандартною або подвійною кабіною. Завдяки численним варіантам комплектацій можна обладнати як рентабельні базові автомобілі, так і автомобілі з численними опціями.

Важливі переваги: для автомобілів, з якими доступний новий передній привід, формується приваблива початкова ціна і додаткове корисне навантаження у порівнянні з автомобілями з заднім приводом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для конкретного автомобіля, так само як і вибір мультимедійної та допоміжних систем. Разом з усіма новинками ми зберегли традиційні цінності. Наприклад, можна продовжувати використовувати багато перевірених рішень забудови автомобіля без великих змін.

Завдяки інноваційній потужності та понад 20 рокам досвіду, Sprinter встановлює нові орієнтири як перспективне, ефективне та надійне рішення мобільності, яке просуватиме ваше підприємство.

Особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Мережеві можливості
 3. Галузеві рішення
 4. Безпека
 5. Рентабельність

Ідеальний для роботи. 

 

Уже візуально кабіна нової ходової частини Sprinter з типовим облицюванням радіатора Mercedes-Benz та сучасними фарами є особливістю. Зона органів управління оформлена по-новому і переконує відмінною функціональністю. Наприклад з модульним принципом зберігання та KEYLESS-START. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можуть їздити навіть невеликі групи, до 7 осіб. Шасі Sprinter завдяки різноманіттю варіантів може бути сконфігуровано для будь-якої транспортної задачі. 

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємнішою, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також мультимедійні системи та мережеві рішення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Sprinter саме там, де є задачі для перевезення.

За шасі Sprinter виникає багато можливостей: стандартна або подвійна кабіна, а також 3 варіанти довжини автомобіля створюють основу для вражаючої різноманітності варіантів. Вони ще збільшуються з 4 варіантами двигуна, трьома варіантами приводу (передній, задній та повний) і численним опціональним обладнанням, варіантами шасі та спеціальними галузевими рішеннями. Таким чином ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5500 кг. При потребі можна шляхом перебудови на сідельний тягач причепити навіть 5250 кг, при припустимій повній масі автопоїзда 8750 кг.

 

Забезпечує курс на успіх.

Солідну основу Sprinter становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки конструкції та складу матеріалів. Сюди належать численні допоміжні системи, як-от серійна система стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування і система контролю смуги руху. 3 варіанти камери, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, покращують за бажанням і без цього гарний огляд з сидіння водія. У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельність у вирішальний момент.

З Sprinter ви обираєте автомобіль, який ефектно доводив свою рентабельність понад 20 років поспіль. Новий Sprinter Tourer продовжує цю історію успіху своєю перевіреною якістю та надійністю. При цьому ви з самого початку отримуєте вигоду від його рентабельності: завдяки численним можливостям конфігурації ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно.

Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами і зробили пропонований великий простір ще більш корисний. Так шасі Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

Можна пристосувати практично для будь-якої потреби.

Так само багато варіантів, як і у вантажного транспорту.

Численні варіанти автомобіля та опції обладнання дають можливість точно узгодити ходову частину Sprinter з завданнями транспортування. Якщо вирішальним є корисне навантаження, краще обирати варіант ваги 5500 кг. Як для спеціально обладнаного сідельного тягача можлива припустима повна маса автопоїзда до 8750 кг – наприклад для перевезення транспортних засобів. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можуть їздити навіть невеличкі команди до 7 осіб. Додатково для спеціальних галузевих потреб доступні численні рішення виробника кузова перевіреної якості.

Огляд різноманітних варіантів ходової частини Sprinter:

 • 3 варіанта довжини автомобіля: компактний, стандартний і довгий
 • 2 кабіни водія: стандартна кабіна та подвійна кабіна
 • Доступно з 3000 кг, 3500 кг, 4100 кг і 5000 кг повної нормативної маси, додатково численні варіанти навантаження та розвантаження для повної нормативної маси до 5500 кг
 • Максимальне корисне навантаження більше 3000 кг у варіанті ваги 5500 кг
 • До 8750 кг припустима повна маса автопоїзда для ходової частини Sprinter у якості сідельного тягача в поєднанні з загальною масою вантажного автопоїзда до макс. 8,75 т
 • Доступно з переднім, заднім та повним привідом

Робить важку роботу легшою.

Шасі Sprinter
 • KEYLESS-START

  KEYLESS-START

  Запуск двигуна просто натисканням кнопки: система санкціонованого доступу KEYLESS-START дає можливість запускати двигун простим натисканням кнопки пуску / вимикання двигуна у замку запалювання.
  Більше інформації
 • Поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

  Поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

  Завдяки безпроводовій системі заряджання можна просто заряджати кінцеві прилади, які підтримують Qi-Standard 1.2 або можуть бути дооснащені для цього, у середньому верхньому відсіку центральної консолі.
  Більше інформації
 • Клімат-контроль THERMOTRONIC

  Клімат-контроль THERMOTRONIC

  Клімат-контроль THERMOTRONIC автоматично регулює впродовж руху температуру повітря в салоні, а також кількість повітря та розподіл повітря у просторі водія.
  Більше інформації
 • MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

  MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

  Мультимедійна система MBUX з високою роздільною здатністю сенсорного екрана розміром 26 см (10,25 дюймів) надає зокрема можливість швидкої навігації по жорсткому диску з відображенням 3D карт та інтеграцією смартфона.
  Більше інформації
 • Відкидна кришка для речового відділення ліворуч та праворуч

  Відкидна кришка для речового відділення ліворуч та праворуч

  Впродовж руху речові відділення з відкидними кришками ліворуч та праворуч ззовні на панелі інструментів є надійним відділенням для зберігання планшетів, документів, ключів, гаманців або інших речей.
  Більше інформації
 • Комфортне сидіння водія

  Комфортне сидіння водія

  Комфортне сидіння водія можна регулювати у поздовжньому положенні, по висоті, за нахилом та довжиною подушки сидіння відповідно до індивідуальних потреб водія, завдяки чому можлива розслаблена поїздка.
  Більше інформації

Полегшити свою роботу.

Робоче місце водія спроектовано так, щоб його будні були максимально приємними. Для цього можна обирати з 5 різних сидінь водія, що можуть задовольнити різні потреби у комфорті. Серед них є також сидіння, що виконують критерії «Кампанії здорової спини» AGR e. V. Сучасний принцип керування та індикації відзначається зокрема тим, що можна інтегрувати смартфон і керувати додатковими мультимедійними системами через сенсорний екран та багатофункціональне рульове колесо. Порядок у просторі водія забезпечує модульна конструкція принципу зберігання з добре досяжними полицями – за бажанням з кришками – та розумний багатофункціональний ящик, на якому можна зручно писати у автомобілі.

Ходова частина Sprinter, комфортне сидіння водія

Комфортне сидіння водія

Ходова частина Sprinter, мультимедійна система MBUX з сенсорним екраном на 10,25 дюйма

MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

Ходова частина Sprinter, поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

Поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

Ходова частина Sprinter, відкидна кришка для речових відділень

Відкидна кришка для речового відділення ліворуч та праворуч

Ходова частина Sprinter, KEYLESS-START

KEYLESS-START

Ходова частина Sprinter, клімат-контроль THERMOTRONIC

Клімат-контроль THERMOTRONIC