Фургон Sprinter | Сервісне обслуговування | Mercedes-Benz
Сервісне обслуговування фургона Sprinter

На смузі обгону: сервісне обслуговування для вашого фургона Sprinter.

Наша робота: підтримувати ваш малотоннажний автомобіль на ходу.

Завдяки сервісному обслуговуванню Mercedes-Benz у вас є партнер, який найкраще знає ваш малотоннажний автомобіль й допомагає постійно тримати його на ходу.

Mercedes-Benz Van Uptime1. Ми піклуємося про ваш новий Sprinter.

Три сервіси, одна мета: уникати незапланованих простоїв. Завдяки цифровій діагностиці в режимі реального часу від Mercedes-Benz Van Uptime ви отримаєте практичні рекомендації щодо самостійного ремонту, а також планування та об'єднання необхідних ремонтних робіт та робіт з техобслуговування. Якщо ваш автомобіль може вийти з ладу, ви завчасно отримаєте попередження, і з вашої згоди буде прокладено маршрут до найближчої СТО, у якій негайно здійснять планування вашого перебування в СТО.

1

Mercedes-Benz Van Uptime доступний орієнтовно з травня 2019 року на окремих європейських ринках для нового Sprinter (модельний ряд 907/910 з комунікаційним модулем (LTE) для цифрових послуг.

Mercedes-Benz ServiceCare для малотоннажних автомобілів.

Ваш малотоннажний автомобіль є важливим двигуном вашого успіху. Він рухається, й ваша справа просувається. Завдяки договорам про сервісне обслуговування Mercedes-Benz ми гарантуємо, щоб усе так і залишалося. Дізнайтеся, який продукт Mercedes-Benz ServiceCare підходить для ваших потреб.

Сервіс 24 години Mercedes-Benz і MobiloVan.

Якщо все-таки ваш автомобіль зламався в дорозі, ви отримуєте підтримку професійного сервісу 24 години Mercedes-Benz, щоб доїхати до місця призначення. З гарантією мобільності Mercedes-Benz MobiloVan1 ми надаємо цю та багато інших корисних послуг для кожного нового малотоннажного автомобіля Mercedes-Benz у серійному виконанні.

1

Mercedes-Benz MobiloVan дійсно у поточній редакції для моделей Sprinter, Vito, Citan і Marco Polo ACTIVITY. Для усіх автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012 діє MobiloVan спочатку 2 роки без обмеження сервісу та поновлюється потім від техобслуговування до техобслуговування в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz до 30 років.

Для моделей V-Клас, X-Клас, Marco Polo і Marco Polo HORIZON дійсні послуги Mercedes-Benz Mobilo у відповідній поточній редакції.