Mercedes-Benz Vito Mixto. Офіційний імпортер в Україні

Готовність до будь-якої задачі: з Vito Mixto.

Розвиває ваш бізнес – у підприємництві і на дорозі.

Vito. Хочеш, можеш, робиш.

Ви хочете завжди бути готовими до роботи? Ви хочете приймати нові виклики? Ви цілеспрямовано робити свою роботу? Тоді фургон Vito Mixto прекрасно підходить для вас. Адже Vito допомагає вам розвиватися – як на дорозі, так і під час ведення власного бізнесу. Це зразковий автомобіль в аспектах рентабельності, якості, гнучкості й безпеки. Це витвір справжніх експертів з виготовлення комерційних автомобілів.

Завдяки його високоефективному дизельному двигуну з кожним кілометром він сприяє вашому успіху. А його інноваційні системи допомоги й безпеки дозволяють ще надійніше прямувати до вашої мети. Вибір приводів є також унікальним: передній, задній або повний – обирайте те, що потрібно для ваших задач.

А завдяки розвинутій мережі партнерів Mercedes-Benz, що надають широкий спектр послуг із сервісного обслуговування, ваш Vito Mixto довго й надійно служитиме вам. Ви можете сміливо покластися на сервісну службу Mercedes-Benz під час проведення робіт з технічного обслуговування й ремонту. Адже її фахівці знають ваш автомобіль найкраще. Таким чином, Vito Mixto довго буде вашим незамінним партнером.

Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити.

Особливості.

  1. Якість
  2. Рентабельність
  3. Безпека
  4. Гнучкість
  5. Комфорт
Завжди готовий для вас.

Ви швидко полюбите свій фургон Vito Mixto, адже він стане вашим партнером. Адже ми робимо все, щоб між вами встановились стабільні відносини на довгі роки. Ви отримаєте продуманий автомобіль якості Mercedes-Benz, що успішно подолав 5,5 млн кілометрів тест-драйву й пройшов комплексні випробування. Vito Mixto відповідає жорстким вимогам до автомобіля комерційного призначення. А завдяки комплексному антикорозійному захисту з повністю оцинкованим кузовом цей автомобіль стане візитною карткою вашого бізнесу на довгі роки.

Це очевидно: купуючи Vito Mixto, ви обираєте автомобіль, на який можна покластися. Завдяки найвищій експлуатаційній готовності він допоможе вам виконати будь-які завдання. Адже для нас «Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити» – це не просто гасло, а справжня обіцянка.

Отримайте своє власне «економічне диво».

Той, хто економить ресурси, завжди є бажаним партнером для будь-якого бізнесу. Тому Vito Mixto має все необхідне, щоб зробити ваш бізнес ще рентабельнішим і, відповідно, успішнішим.

Завдяки вигідним рівням витрати 5-х дизельних двигунів ви будете їздити економно. Цей автомобіль також є зразком стандартної надійності й довговічності Mercedes-Benz. Завдяки цим якостям Vito Mixto завжди готовий допомогти вам. Зокрема, це обумовлено довгим міжсервісним інтервалом до 40 000 км. Загалом його відмінна якість є найкращим чинником максимального скорочення витрат на технічне обслуговування й ремонт.

Ми забезпечили Vito прекрасним антикорозійним захистом, зокрема повністю оцинкованим кузовом, щоб і за багато років використання він залишався у прекрасній формі.

Досягайте своєї мети. З надзвичайним рівнем безпеки.

Ідеальні системи безпеки й допомоги Vito Mixto – це велика перевага для всіх: для вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Навіть у серійній комплектації автомобіль оснащено системою стабілізації під час бічного вітру, системою розпізнавання втоми водія ATTENTION ASSIST, подушкою безпеки водія та подушкою безпеки переднього пасажира згідно з допуском для легкового автомобіля (M1). Нове покоління системи забезпечення курсової стійкості ADAPTIVE ESP® в серійному виконанні регулює динамічні властивості автомобіля, враховуючи навантаження на нього. А за допомогою наліпки з рятувальною схемою і QR-кодом на стійці B рятувальні служби можуть безпосередньо сканувати рятувальну схему для автомобіля.

Фургон також оснащено системою COLLISION PREVENTION ASSIST, що контролює відстань до транспортних засобів попереду навіть за містом, попереджаючи про можливі зіткнення. За бажанням можна замовити бокові подушки безпеки й бокові подушки для тазового та грудного відділу хребта з боку водія й переднього пасажира, а також превентивну систему безпеки пасажирів PRE-SAFE®. А якщо ви хочете встановити додаткове обладнання безпеки на свій Vito Mixto, то неодмінно виберете необхідні пристрої з переліку. Усі ці рішення мають дещо спільне: вони допомагають вам безпечно дістатися пункту призначення.

Справжній універсал для найскладніших задач.

Деякі задачі потребують спеціальних рішень. Наприклад, якщо ви хочете перевозити не тільки вантаж, але й пасажирів. Vito Mixto – це ідеальний варіант для таких ситуацій. Завдяки частковому заскленню, зручному доступу до автомобіля та можливості зміни компоновки сидінь на 6 осіб він є функціональним і зручним. У разі необхідності додаткове заднє сидіння можна зняти за лічені секунди.

Найдовше з 3-х виконань автомобіля має площу багажного відділення до 2,63 м² без демонтажу сидіння. Додатковою перевагою є великі дверні отвори та низький край багажного відділення, що полегшують виконання ваших складних завдань, забезпечуючи підвищений комфорт, ефективність та безпеку під час завантаження й розвантаження.

У цьому автомобілі ви зможете насолодитися своєю роботою.

Давайте поговоримо про приємну частину вашої роботи: завдяки просторому салону Vito Mixto ви завжди матимете прекрасний робочий настрій. Його чудові сидіння мають міцні тканинні чохли, а на їхній ергономічній оббивці ви не почуватимете жодних незручностей під час довгих переїздів. У холодну пору року опціональний підігрів сидінь водія й переднього пасажира є додатковою перевагою. Якщо вам потрібне місце для 2 пасажирів попереду, ви можете замовити додаткове двомісне сидіння передніх пасажирів.

Завдяки електромеханічному підсилювачу рульового управління та такому додатковому обладнанню, як круїз-контроль, багатофункціональне рульове колесо з регульованою колонкою й маршрутний комп'ютер, ви зможете легко виконувати свої задачі. Опціональний кондиціонер або система клімат-контролю допоможуть вам створити оптимальну атмосферу в салоні для ідеального робочого клімату.

Аудіосистеми, які можна замовити додатково, забезпечать відмінний зв'язок у дорозі й піднімуть вам настрій. Функція навігації Audio 40 або Becker® MAP PILOT1 дозволить легше дістатися пункту призначення. Якщо ви хочете ще більше оптимізувати Vito Mixto, замовте додатковий пакет оформлення з хромованими елементами. А оскільки кожна успішна справа починається з надійної опори, ми обладнали Vito Mixto численними практичними відділеннями для речей.

1

Навігаційна система Becker® MAP PILOT доступна лише у поєднанні з Audio 15.

Великий потенціал.

Той, хто максимально розкриває свій потенціал, має найкращі шанси на успіх. Тому ви можете підібрати одне з 3-х виконань Vito Mixto за довжиною, що ідеально підходить для ваших вимог до простору. За будь-якого внутрішнього розміру автомобіль має висоту 1910 мм1, а тому без проблем заїжджає до більшості гаражів, критих парковок, підземних гаражів та автомийок.
Довжина автомобіля
Компактний
Довгий
Наддовгий
Площа багажного відділення
Довжина багажного відділення
Об'єм багажного відділення
 Макс. завантаження
1,86 м²
2 433 мм
3,1 м³
1271 кг
2,26 м²
2678 мм
3,6 м³
1246 кг
2,26 м²
2678 мм
3,6 м³
1221 кг
1

+48 мм у поєднанні з релінгом на даху.

Різноманітний як Ваші задачі.

Повний вперед. З 3-ма варіантами привода.

Будь-хто може дістатися фінішу. Ви ж маєте їхати ще далі. Тому Vito Mixto як перший малотоннажний автомобіль у своєму класі має 3 типи приводу на вибір: передній, задній і повний. В залежності від ваших планів і характеристик руху: виберіть автомобіль з таким приводом, що відповідає вашому застосуванню і манері водіння.

Автоматична коробка передач 9G-TRONIC1 або 7G-TRONIC PLUS1 підтримує комфорт руху й зменшує витрату. 6-ступінчаста механічна коробка передач, доступна в серійній комплектації, також вражає повним балансом динаміки та ефективності. Який би привод ви не вибрали: із серійним електромеханічним підсилювачем рульового управління, зручним налаштуванням ходової частини та незалежною підвіскою коліс Vito Mixto забезпечує ефективність, ходові властивості й комфорт руху на рівні легкового автомобіля.

1

7G-TRONIC PLUS доступна у поєднанні з дозволом комерційного автомобіля (N1), 9G-TRONIC - у поєднанні з дозволом легкового автомобіля (M1). Обидві автоматичні коробки передач доступні для автомобілів з заднім та повним приводом.

Абсолютно безпечний рух.

Фургон Vito Mixto оснащено такими високоефективними системами безпеки, як система стабілізації під час бічного вітру в серійному виконанні та система контролю втоми водія ATTENTION ASSIST. Окрім подушки безпеки для водія, що входить до серійної комплектації, автомобіль можна обладнати подушкою безпеки для переднього пасажира1, а також боковими подушками для грудного та тазового відділу, а також боковими подушками безпеки попереду. За бажанням для додаткової безпеки можна встановити систему попередження про зіткнення COLLISION PREVENTION ASSIST, а також систему контролю смуги руху й систему контролю мертвої зони.

Vito Mixto, інтелектуальна система світлодіодного освітлення

Інтелектуальна система світлодіодного освітлення

Vito Mixto, ATTENTION ASSIST

ATTENTION ASSIST

Vito Mixto, система стабілізації під час бічного вітру

Система стабілізації під час бічного вітру

Vito Mixto, COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST

Vito Mixto, система контролю смуги руху

Система контролю смуги руху

Vito Mixto, система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони

1

Для Vito Mixto з категорією легкового автомобіля (M1) подушка безпеки для переднього пасажира належить до серійної комплектації.

* Докладну інформацію про витрату палива та офіційні специфічні викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum