Mercedes-Benz Vito Mixto: технічні характеристики
Двигун OM651

Під капотом: технічні характеристики, розміри та вага Vito Mixto.

Розміри та вага.

довжина
Макс. допустима загальна вага
привод

Зберігає ваш бюджет.

Економічні двигуни підвищеної ефективності.

П'ять 4-циліндрових дизельних двигунів із системою прямого вприскування високого тиску й турбонаддуванням формують основу для економічної й екологічно чистої роботи Mixto. Дизельний двигун об'ємом до 1749 см3 доступний у 2-х, а двигун об'ємом 2143 см3 у 3-х рівнях потужності. В залежності від двигуна можна вибрати автомобіль з переднім, заднім або повним приводом.

Спеціально для Vito Mixto з допуском для легкових автомобілів (M1) використовується дизельний двигун OM654 з робочим об'ємом 1950 см3. Його також можна придбати з 3 рівнями потужності із заднім або повним приводом та ефективними значеннями витрати палива при великому тяговому зусиллі.

Двигуни та значення споживання.

Тип автомобіля
привод
Норми токсичності ВГ
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про конкретні рівні викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO₂ та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.
[**] Vito Mixto з переднім приводом та дозволом легкового автомобіля (M1) тимчасово недоступний з 06.2018 у певних країнах.  

Lorem Ipsum