Mercedes-Benz Vito Mixto: технічні характеристики

Технічні характеристики, розміри та вага Vito Mixto.

Розміри та вага.

довжина
Макс. допустима загальна вага
привод
Розміри та вага.

Потужний під час прискорення, ощадливий у споживанні.

Економічні двигуни підвищеної ефективності.

4-циліндровий дизельний двигун OM654 з обсягом 1950 см3 формує основу раціонального та тривалого використання Vito. Чотири потужні двигуни доступні із заднім та в якості опції з повним приводом.

Зберігає ваш бюджет.

Економічні двигуни підвищеної ефективності.

П'ять 4-циліндрових дизельних двигунів із системою прямого вприскування високого тиску й турбонаддуванням формують основу для економічної й екологічно чистої роботи Mixto. Дизельний двигун об'ємом до 1749 см3 доступний у 2-х, а двигун об'ємом 2143 см3 у 3-х рівнях потужності. В залежності від двигуна можна вибрати автомобіль з переднім, заднім або повним приводом.

Спеціально для Vito Mixto з допуском для легкових автомобілів (M1) використовується дизельний двигун OM654 з робочим об'ємом 1950 см3. Його також можна придбати з 3 рівнями потужності із заднім або повним приводом та ефективними значеннями витрати палива при великому тяговому зусиллі.

Двигуни та значення споживання.

Тип автомобіля
привод
Норми токсичності ВГ

Бажаєте дізнатись більше про Vito Mixto?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Конфігурувати автомобіль»

Онлайн-конфігуратор.

Детальніше
[*] Докладну інформацію про споживання палива та офіційні дані про конкретні рівні викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо споживання палива, викидів CO₂ та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum