Mercedes-Benz Vito Tourer для комерційного користування

 Mercedes-Benz Vito Tourer - сприяє розвитку вашого бізнесу.

Додаткові можливості.

Фахівець з професійного перевезення людей.

Vito Tourer вміщує до 9 осіб разом з водієм. Фургон середнього розміру з зіркою пропонує вам заощадливий у споживанні привід, який з кожним кілометром сприяє вашому економічному успіху. Зразковим є обладнання для безпеки Mercedes-Benz з технічно вдосконаленими допоміжними діагностичними системами. У найновішому стані 3 опціональні аудіосистеми та рішення зв’язку Mercedes me connect, з якими цифровий світ потрапляє до вашого Vito. 

Особливості.

  1. Рентабельність
  2. Безпека
  3. Зв'язок
Отримайте своє власне «економічне диво».

Той, хто заощаджує ваші ресурси, завжди є бажаним партнером у будь-якому бізнесі. Vito Tourer має все необхідне, щоб зробити ваш бізнес більш рентабельним та успішним.

Завдяки вигідним рівням витрат 5-х дизельних двигунів ви будете пересуватися економічно. Цей автомобіль є зразком стандартної надійності та довговічності Mercedes-Benz. Завдяки цим якостям Vito Tourer завжди допоможе вам у будь-яких задачах. Великий міжсервісний інтервал до 40 000 км, відмінна якість є найкращими чинниками максимального заощадження витрат на технічне обслуговування та ремонт.

Ми забезпечили Vito надійним антикорозійним захистом, зокрема повністю оцинкованим кузовом, щоб через багато років використання він залишався у гарній формі.

Досягайте цілей беспечно.

Ідеальні системи безпеки та допомоги Vito Tourer це велика перевага для вас, ваших пасажирів та всіх інших учасників дорожнього руху. Навіть у серійній комплектації автомобіль оснащено системою стабілізації під час бокового вітру та системою розпізнавання втоми водія ATTENTION ASSIST та електронною системою забезпечення курсової стійкості ADAPTIVE ESP® нового покоління, а також до 6 подушок безпеки1. За допомогою наліпки з рятувальною схемою і QR-кодом на стійці B рятувальні служби можуть легко сканувати рятувальну схему для автомобіля.

Фургон також оснащено системою COLLISION PREVENTION ASSIST, що контролює відстань до транспортних засобів попереду навіть за містом, попереджаючи про можливі зіткнення. За бажанням можна замовити камеру заднього огляду та превентивну систему безпеки пасажирів PRE-SAFE®. Якщо ви хочете встановити додаткове обладнання безпеки на свій Vito Tourer, то неодмінно виберете необхідні пристрої з переліку нижче. Усі ці рішення мають дещо спільне: вони допомагають вам безпечно дістатися пункту призначення.

Залишайтеся у мережі навіть у дорозі.

З Vito ви дуже просто берете з собою цифровий світ! Опціональні аудіосистеми надають пристрій гучного зв'язку, а також потокове відтворення музики через Bluetooth®, дають можливість часткової інтеграції смартфона. Завдяки простотому керуванню можна управляти пристроями авто максимально раціонально і приємно.

 

1

Подушки безпеки водія та переднього пасажира для всіх Vito Tourer належать до серійної комплектації. Додатково можна отримати подушки безпеки для захисту огруддя і таза та віконні подушки безпеки попереду або віконні подушки безпеки попереду та у задній частині салону.

У цьому автомобілі ви зможете насолоджуватися своєю роботою.

Vito Tourer

Бажаєте дізнатись більше про Vito Tourer?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Конфігурувати автомобіль»

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше
[*] Докладну інформацію про споживання палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо споживання палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.