Mercedes-Benz Vito Tourer для комерційного користування

Розвиває ваш бізнес: Vito Tourer.

Додаткові можливості.

Vito. Хочеш, можеш, робиш.

 

Ви хочете завжди бути готовими до роботи? Ви хочете приймати нові виклики? Ви цілеспрямовано робити свою роботу? Тоді Vito Tourer прекрасно підходить вам. Адже Vito Tourer допомагає вам розвиватися – як на дорозі, так і під час ведення власного бізнесу. Це зразковий автомобіль в аспектах варіативності й безпеки. Цей автомобіль, розроблений фахівцями з виготовлення комерційних транспортних засобів, спеціально призначено для професійних пасажирських перевезень.

Його інноваційні системи допомоги й безпеки дозволять вам ще надійніше прямувати до вашої мети. Передній, задній чи повний привод, виконання Vito Tourer BASE, PRO або SELECT: ви зможете вибрати автомобіль, що ідеально підходить для вашої задачі.

А завдяки розвинутій мережі партнерів Mercedes-Benz, що надають широкий спектр послуг із сервісного обслуговування, ваш Vito Tourer довго й надійно служитиме вам. Ви можете сміливо покластися на сервісну службу Mercedes-Benz під час проведення робіт з технічного обслуговування й ремонту. Адже її фахівці знають ваш автомобіль найкраще. Таким чином, ваш Vito Tourer довго буде вашим незамінним партнером.

Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити

Особливості.

  1. Рентабельність
  2. Безпека
  3. Гнучкість
  4. Комфорт
Отримайте своє власне «економічне диво».

 

Той, хто економить ресурси, завжди є бажаним партнером для будь-якого бізнесу. Тому Vito Tourer має все необхідне, щоб зробити ваш бізнес ще рентабельнішим і, відповідно, успішнішим.

Завдяки низьким рівням витрати палива 5-х дизельних двигунів ви будете їздити економно. Цей автомобіль також є зразком стандартної надійності й довговічності Mercedes-Benz. Завдяки цим якостям ваш Vito Tourer завжди готовий допомогти вам. Зокрема, це обумовлено довгим міжсервісним інтервалом до 40 000 км. Загалом його відмінна якість є найкращим чинником максимального скорочення витрат на технічне обслуговування й ремонт.

Ми забезпечили Vito прекрасним антикорозійним захистом, зокрема повністю оцинкованим кузовом, щоб і за багато років використання він залишався у прекрасній формі.

Досягайте своєї мети. З надзвичайним рівнем безпеки.

Ідеальні системи безпеки й допомоги Vito Tourer – це велика перевага для всіх: для ваших пасажирів, для вас та інших учасників дорожнього руху. Наприклад, доступні в серійній комплектації система стабілізації під час бічного вітру та система розпізнавання втоми водія ATTENTION ASSIST, електронна система забезпечення курсової стійкості ADAPTIVE ESP® нового покоління, а також до 6 подушок безпеки1. А за допомогою наліпки з рятувальною схемою і QR-кодом на стійці B рятувальні служби можуть безпосередньо сканувати рятувальну схему для автомобіля.

Фургон також оснащено системою COLLISION PREVENTION ASSIST, що контролює відстань до транспортних засобів попереду навіть за містом, попереджаючи про можливі зіткнення. За бажанням можна замовити камеру заднього виду та превентивну систему безпеки пасажирів PRE-SAFE®. Якщо ви хочете встановити додаткове обладнання безпеки на свій Vito Tourer, то неодмінно виберете необхідні пристрої з переліку нижче. Усі ці рішення мають дещо спільне: вони допомагають вам безпечно дістатися пункту призначення.

Ваш курс: просто до успіху.

До яких цілей би ви не прямували: Vito Tourer допоможе вам успішно дістатися їх. Адже наявність 3 моделей – BASE, PRO та SELECT – дозволяє вам вибрати автомобіль, що ідеально відповідає вашим потребам і вашій кількості пасажирів. Якщо вам потрібен дуже зручний автомобіль для подорожей або автомобіль для готелю, виберіть Vito Tourer SELECT з 2-ма регульованими нероз'ємними сидіннями на 3 пасажири кожне. Ви можете побалувати своїх пасажирів додатковими світлом і вентиляцією, замовивши опціональний зсувний панорамний дах. Вам потрібне надзвичайно універсальне таксі? Тоді обирайте Vito Tourer PRO. Якщо вам треба перевозити робочий колектив до місця виконання робіт, зупиніть свій вибір на функціональному Vito Tourer BASE.

Залежно від довжини автомобіля у салоні можна розташувати 2, а в наддовгій моделі – навіть 3 ряди нероз'ємних сидінь на 2 й 3 пасажири кожне. Щоб вмістити 9 посадкових місць ви маєте вибрати компоновку у 3 ряди сидінь у пасажирському салоні (2-2-3) або встановити двомісне сидіння передніх пасажирів і два сидіння по 3 пасажири кожне. І найкраща новина: ви переконаєтесь в універсальності Vito Tourer навіть під час приватних перевезень.

У цьому автомобілі ви зможете насолодитися своєю роботою.

 

Давайте поговоримо про приємну частину вашої роботи: завдяки просторому салону Vito Tourer ви завжди матимете прекрасний робочий настрій. Його чудові сидіння мають міцні тканинні чохли, а на їхній ергономічній оббивці ви не почуватимете жодних незручностей під час довгих переїздів. У холодну пору року опціональний підігрів сидінь водія й переднього пасажира є додатковою перевагою. Завдяки опціональному двомісному сидінню ви додатково маєте місце для 2-х передніх пасажирів.

Завдяки електромеханічному підсилювачу кермового управління та такому додатковому обладнанню, як круїз-контроль, багатофункціональне кермове колесо з регульованою кермовою колонкою й маршрутний комп'ютер, ви зможете легко виконувати свої задачі. Опціональний кондиціонер або система клімат-контролю допоможуть вам створити оптимальну атмосферу в салоні для ідеального робочого клімату.

Аудіосистеми, які можна замовити додатково, забезпечать відмінний зв'язок у дорозі й піднімуть вам настрій. Функція навігації Audio 40 та Becker® MAP PILOT2 дозволить вам легше дістатися пункту призначення. Якщо ви хочете ще більше оптимізувати Vito Tourer, замовте додатковий пакет оформлення з хромованими елементами3. А оскільки кожна успішна справа починається з надійної опори, ми обладнали Vito Tourer численними практичними відділеннями для речей.

1

Подушки безпеки водія та переднього пасажира для всіх Vito Tourer належать до серійної комплектації. Додатково можна отримати подушки безпеки для захисту огруддя і таза та віконні подушки безпеки попереду або віконні подушки безпеки попереду та у задній частині салону.

2

Навігаційна система Becker® MAP PILOT доступна лише у поєднанні з Audio 15.

3

Хром-пакет інтер'єру належить до обсягу комплектації Vito Tourer SELECT.

Завжди готовий допомогти.

Vito Tourer, PRE-SAFE®

PRE-SAFE®  

Vito Tourer, активна система допомоги при паркуванні

Активна система допомоги при паркуванні

Vito Tourer – автоматичне ввімкнення освітлення для руху

Автоматичне включення освітлення для руху

Vito Tourer, система контролю смуги руху

Система контролю смуги руху

Vito Tourer, COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST

Vito Tourer, система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони

Різноманітний як ваші подорожі.

Повний вперед.

Будь-хто може дістатися фінішу. Ви ж маєте їхати ще далі. Тому для свого Vito Tourer ви можете вибрати один з 5-х потужних двигунів і 3-х типів привода – передній, задній або повний. В залежності від ваших планів і характеристик руху: виберіть автомобіль з таким приводом, що відповідає вашому застосуванню і манері водіння.

За бажанням 9-ступінчаста автоматична коробка передач 9G-TRONIC підтримує комфорт руху й зменшує витрату в дорозі. 6-ступінчаста механічна коробка передач, доступна в серійній комплектації, також вражає повним балансом динаміки та ефективності. Який би привод ви не вибрали: із серійним електромеханічним підсилювачем кермового управління, зручним налаштуванням ходової частини та незалежною підвіскою коліс Vito Tourer забезпечує ефективність, ходові властивості й комфорт руху на рівні легкового автомобіля.

 

[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні специфічні викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum