Marco Polo | Кемпер від Mercedes-Benz

Кемпери для дозвілля та подорожей Marco Polo від Mercedes-Benz

Вільний час стане неймовірним. Ваш автомобіль уже такий.

Бувайте, будні! Привіт, пригоди!

Безкраї прибережні дороги надихають куди більше, ніж міські вулиці. А термальні джерела дивовижніші за термальні басейни. Для справжніх пригод ми пропонуємо 3 кемпери для дозвілля й подорожей Marco Polo.

Відвідайте вражаючі місця світу у комфортному та універсальному автомобілі – Marco Polo. Насолодіться досконалим дизайном, зручним салоном та затишною атмосферою в автомобілі.

Для всіх, хто любить подорожувати та віддає перевагу активному відпочинку, кемпери Marco Polo HORIZON та Marco Polo ACTIVITY стануть кращими автомобілями. Попрощайтеся з буднями й вгамуйте спрагу подорожей у просторих автомобілях з широким спектром функцій.

  

Marco Polo. Комфортний кемпер.

  • MBUX і MBAC на борту – для сучасної інформаційно-розважальної системи та інтуїтивного керування
  • Ходова частина AIRMATIC з пневматичною підвіскою може збільшити комфорт руху
  • Повне спорядження для кемпінгу: конфорка, холодильний бокс, раковина (бак зі свіжою/стічною водою), змінний інтер'єр зі складаним столиком
  • Комфортний сон: електричне складане двомісне сидіння натисканням кнопки стає спальним місцем, підйомний дах перетворюється на спальне місце, де може вміститися до 4 людей
  • Потужні та ефективні: 3 сучасні дизельні двигуни з автоматичною коробкою передач 9G-TRONIC
  • Комфортний доступ до багажного відділення: двері багажника EASY-PACK відкриваються та закриваються електроприводом
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.