Cпецпропозиції Mercedes-Benz Sprinter в Україні

Спеціальна пропозиція на нові фургони Mercedes-Benz Sprinter. 

Вигода до 107 тис. грн*

Фургон Sprinter стане чудовим помічником у вашій повсякденній роботі та допоможе у досягненні нових бізнес вершин. З Sprinter ви обираєте автомобіль, який демонструє свою рентабельність понад 20 років поспіль. При цьому ви з самого початку можете скористатися перевагами його рентабельності: з привабливими початковими цінами, оптимальною витратою палива та перевіреною якістю та надійністю.

Впевнений варіант для бізнесу.

Спеціальна пакетна пропозиція, що діє на ретельно підібраний список опцій для цільнометалевих фургонів з вигодою до 107 тис. грн*

Ключові опції, що входять до пакетної пропозиції:

- Різна довжина автомобіля (Стандарт, довгий, наддовгий) 

- Високий дах

- 4-циліндровий економічний дизельний двигун потужністю 114 к.с./143 к.с.

- Механічна 6-ти ступінчаста коробка перемикання передач

- Поздовжні посилення елементів кузова

- Суцільна перегородка між кабіною та вантажним відділенням

- Спеціальне виконання підвіски для поганих доріг

- Посилений передній міст

- Двомісне сидіння пасажира

- Система контролю ступеня втоми водія ATTENTION ASSIST

- Система утримання в смузі руху

- Регульований кондиціонер "Tempmatik"

- USB-порт

*Вигода в порівнянні з регулярною вартістю автомобіля на дату його виробництва, в таблиці вказана ціна вже з врахуванням даної вигоди. Вказана ціна є орієнтовною, остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі продажу на день придбання автомобіля в національній валюті, та залежить від офіційного курсу національної валюти встановленому національним банком України на день оплати. Ціна в гривні вказана з врахуванням курсу національної валюти встановленому національним банком України на 11.05.23 (40,0444 грн/ Євро)

ПРАТ «АвтоКапітал» залишає за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, складу обладнання, та вилучати з асортименту певні позиції. Для отримання остаточної пропозиції, та заключення договору купівлі-продажу, зверніться до найближчого офіційного дилера.