Переконливо з будь-якої точки зору: фургон Sprinter.

 

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Він настільки універсальний, що ви можете знайти саме те, що відповідає вашим транспортним потребам, і він виглядає так гарно, що справляє позитивне враження. Новий фургон Sprinter пропонується з 4 варіантами довжини автомобіля, 3 варантами висоти даху та обсягом вантажного відсіку до 17 м3 - вражаюча різноманітність. Завдяки численним варіантам та комплектації можна обладнати рентабельні базові автомобілі, а також автомобілі з повною комплектацією.

Для автомобілів, з якими доступний новий передній привід, формується приваблива початкова ціна, додаткове корисне навантаження та нижча задня панель кузова у порівнянні з автомобілями з заднім приводом.

Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для ваших потреб, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи. Ми звичайно й зберегли перевірене часом. Наприклад можна продовжувати використовувати багато рішень монтажу та демонтажу без великих змін.

Завдяки інноваційній потужності і понад 20 років досвіду Sprinter встановлює нові орієнтири як перспективне, ефективне та надійне рішення мобільності, яке просуватиме ваше підприємство.

Особливості.

  1. Концепт продукту
  2. Мережеве з'єднання
  3. Галузеві рішення
  4. Безпека
  5. Рентабельність
Ідеальний для роботи.

Уже візуально фургон Sprinter дуже помітний: його дизайн відповідає сучасним принципам дизайну Mercedes-Benz Sensual Purity (чуттєва чистота). Зона органів управління оформлена по-новому і вражає як високоякісним дизайном, так і видатною функціональністю.

Вантажний відсік можна обладнати практичними опціями, відповідно до ваших потреб. Додаткова опора платформи у висувній підніжці зсувних дверей стабілізує вантаж, наприклад при русі на поворотах, і дає можливість ефективної фіксації.

Ще однією перевагою є різні варіанти приводу: залежно від профілю використання та бажаних ходових характеристик ви можете замовити фургон Sprinter з переднім, заднім або повним приводом. Доступно три варіанти трансмісії: 6-ступінчаста механічна коробку передач, автоматична  семиступенева 7G-TRONIC PLUS або унікальна в сегменті 9-ти ступенева автоматична коробку передач 9G-TRONIC1.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також різні мультимедійні системи та рішення підключення. Залежно від потреб пропозиція включає тримач для смартфона, радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією по жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Оскільки сучасний робочий світ містить цифрові рішення, ми обладнали Sprinter інтегрованим комунікаційним модулем, що є технічною основою для постійного інтернет-підключення автомобіля. Це дозволяє використовувати поточні та майбутні послуги Mercedes PRO. Ваші переваги включають зменшення часу простою, перспективне керування техобслуговуванням, а також електронний журнал поїздок, що скасовує безлад у паперах.

Sprinter саме там, де є задачі для транспортування.

Фургон Sprinter розкриває багато можливостей: 4 варіанта довжини автомобіля, 3 варіанта висоти даху та 4 варіанта двигуна створюють основу для вражаючої різноманітності комбінацій. Таким чином ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5500 кг. З найдовшим з 4 варіантів довжини автомобіля та з найвищим з 3 варіантів даху у фургоні Sprinter для вас доступно до 17 м3 обсягу вантажного відсіку. При потребі можна причепити додатково до 3500 кг.

З понад 600 елементами опціонального обладнання, серед яких наприклад особливі рішення автопарка та ходової частини, фургон Sprinter можна точно узгодити для ваших потреб. З опціями опори платформи, облицьованого бризковика та розташованого всередині багажника на даху можна набагато простіше вирішити велику кількість завдань для перевезення. Для спеціальних галузевих потреб ви отримаєте в Mercedes-Benz VanSolution комплексні рішення з заводу і в рамках партнерської програми «Mercedes-Benz VanPartner» рішення монтажу та перебудови у транзакціях з подвійними рахунками високої якості.

Забезпечує курс на успіх.

Sprinter абсолютно орієнтований на безпеку. Солідну основу для цього становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів.
Її доповнюють численні системи допомоги водієві. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. Пропозиція включає в себе серійну систему стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування та систему контролю смуги руху – обидві серійно випускаються для автомобілів з повною нормативною масою понад 3500 кг. 3 рішення камери, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, покращують за бажанням і без цього гарний огляд з сидіння водія. У темряві додаткові високопродуктивні світлодіодні фари освітлюють дорожнє полотно далеко та яскраво.
У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія у випадку зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельність у вирішальний момент.

З Sprinter ви обираєте автомобіль, який ефектно доводив свою рентабельність понад 20 років поспіль. Новий фургон Sprinter продовжує цю історію успіху своєю перевіреною якістю та надійністю. При цьому ви з самого початку можете скористатися перевагами його рентабельності: з привабливими початковими цінами та численними можливостями конфігурації, з якими ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно.

Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами. Інші плюси до рентабельності нашого підприємства від збільшеного на прибл. 50 кг корисного навантаження2. З 50-літровим головним баком3 та підлоговим покриття з пластику4, які можна отримати за бажанням, ви можете ще більше заощадити на вазі автомобіля. Крім того фургон Sprinter переконує іншими покращеними просторовими пропозиціями2 і підлогою багажного відділення, яка стала на 80 мм нижче2. Таким чином його краще навантажувати і простіше сідати в автомобіль.

Так фургон Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

1

Лише у поєднанні з переднім приводом.

2

У поєднанні з переднім приводом, у порівнянні з заднім приводом.

3

Головний бак на 50 літрів можна додатково отримати для фургона Sprinter у поєднанні з переднім приводом.

4

Пластикове підлогове покриття можна додатково отримати для фургона Sprinter.

Можна узгодити практично для будь-якої потреби.

Довжина автомобіля
Компактний
Стандарт
Довгий
Наддовгий
Вид даху
Звичайний дах
Високий дах
Надвисокий дах
Макс. довжина багажника
Макс. висота багажника
Макс. вантажна поверхня
Макс. обсяг вантажного відсіку
2 607 мм
1 789 мм
4,357 м2
7,8 м3
2 607 мм
2 079 мм
4,357 м2
8,8 м3
3 272 мм
1 789 мм
5,539 м2
9,5 м3
3 272 мм
2 079 мм
5,539 м2
11 м3
4 307 мм
2 009 мм
6,9 м2
14 м3
4 307 мм
2 243 мм
6,9 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 009 мм
7,606 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 243 мм
7,606 м2
17 м3

Робить важку роботу легшою.

Зона органів управління з відмінним круговим оглядом спроектована для того, щоб зробити будні водія максимально приємними. Для цього можна обирати з 5 різних сидінь водія, що можуть задовольнити різні потреби у комфорті. Серед них є також сидіння, що виконують критерії «Кампанії здорової спини» AGR e. V. Сучасний принцип керування та індикації відзначається зокрема тим, що можна інтегрувати смартфон і керувати додатковими мультимедійними системами через сенсорний екран та багатофункціональне рульове колесо. Порядок у просторі водія забезпечує модульна конструкція для зберігання з добре досяжними полицями – за бажанням з кришками – та розумний багатофункціональний ящик, на якому можна зручно писати у автомобілі.

Комфортне сидіння водія

MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

Поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

Відкидна кришка для речового відділення ліворуч та праворуч

KEYLESS-START

Клімат-контроль THERMOTRONIC

Lorem Ipsum