Фургон Sprinter Mercedes-Benz. Офіційний імпортер в Україні

Переконливо з будь-якої точки зору: фургон Sprinter.

 

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Фургон Sprinter пропонується з 4 варіантами довжини автомобіля, 3 варіантами висоти даху та обсягом вантажного відсіку до 17 м3 - вражаюча різноманітність. Для автомобілів, з якими доступний новий передній привід, формується приваблива початкова ціна, додаткове корисне навантаження та нижча задня панель кузова у порівнянні з автомобілями з заднім приводом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для ваших потреб, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

  1. Концепт продукту
  2. Мережеве з'єднання
  3. Галузеві рішення
  4. Безпека
  5. Рентабельність
Ідеальний для роботи.

Уже візуально фургон Sprinter дуже помітний: його дизайн відповідає сучасним принципам дизайну Mercedes-Benz. Зона органів управління оформлена по-новому і переконує, наприклад, інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START. Вантажний відсік можна обладнати практичними опціями, відповідно до ваших потреб. Додаткова опора платформи у висувній підніжці зсувних дверей стабілізує вантаж, наприклад при русі на поворотах, і дає можливість ефективної фіксації.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні, за бажанням, радіоприймач, а також мультимедійні системи та мережеві рішення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування просте та інтуїтивно зрозуміле. Мультимедійними системами можна, наприклад, керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Sprinter саме там, де є задачі для транспортування.

 

Фургон Sprinter створює багато можливостей: завдяки вражаючій різноманітності варіантів ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5 500 кг. З найдовшим з 4 варіантів довжини автомобіля та з найвищим з 3 варіантів даху у фургоні Sprinter для вас доступно до 17 м3 обсягу вантажного відсіку. При потребі можна додатково розмістити до 3500 кг. на причепі. З понад 600 елементами опціонального обладнання, серед яких наприклад особливі рішення для автопарку та ходової частини, фургон Sprinter можна точно узгодити для ваших потреб.

Забезпечує курс на успіх.

Sprinter абсолютно орієнтований на безпеку. Солідну основу Sprinter становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів. Сюди належать численні допоміжні системи, як-от серійна система стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування і система контролю смуги руху. 3 рішення камери, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, покращують за бажанням і без цього гарний огляд з сидіння водія. У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна додатково замовити для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельно з будь-якої точки зору.

 

Sprinter з самого початку демонструє рентабельність: з привабливими початковими цінами та численними можливостями конфігурації, з якими ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно. Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами. Додаткові плюси до рентабельності нашого підприємства від збільшеного на приблизно 50 кг корисного навантаження. Так Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

Можна узгодити практично для будь-якої потреби.

Довжина автомобіля
Компактний
Стандарт
Довгий
Наддовгий
Вид даху
Звичайний дах
Високий дах
Надвисокий дах
Макс. довжина багажного відділення
Макс. висота багажника
Макс. вантажна поверхня
Макс. обсяг вантажного відсіку
2 607 мм
1 789 мм
4,357 м2
7,8 м3
2 607 мм
2 079 мм
4,357 м2
8,8 м3
3 272 мм
1 789 мм
5,539 м2
9,5 м3
3 272 мм
2 079 мм
5,539 м2
11 м3
4 307 мм
2 009 мм
6,9 м2
14 м3
4 307 мм
2 243 мм
6,9 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 009 мм
7,606 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 243 мм
7,606 м2
17 м3

Робить важку роботу легшою.

Фургон Sprinter

Lorem Ipsum