Sprinter фургон | Mercedes-Benz | Купити в Україні
Фургон Sprinter

Переконливо з будь-якої точки зору: фургон Sprinter.

 

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Фургон Sprinter пропонується з 4 варіантами довжини автомобіля, 3-ма варіантами висоти даху та обсягом вантажного відсіку до 17 м3 – вражаюча різноманітність. Для автомобілів з переднім привідом формується приваблива початкова ціна. Забезпечується додаткове корисне навантаження та нижчій край вантажного відсіку порівняно з автомобілями із заднім привідом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна індивідуально налаштувати для особистих потреб, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

  1. Концепт продукту
  2. Мережеве з'єднання
  3. Галузеві рішення
  4. Безпека
  5. Рентабельність
Надійність та привабливість.

Привабливий зовнішній вигляд фургону Sprinter відповідає сучасним принципам дизайну Mercedes-Benz. Ергономічно обладнана зона органів управління, переконує інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START. Вантажний відділ можна обладнати практичними опціями. Оптимізоване за вагою пластмасове дно та навантажувана ніша колеса, відповідно до ваших потреб, додаткова опора платформи у сходинці розсувних дверей, стабілізує вантаж та забезпечує можливість ефективної фіксації.

Мобільність покоління 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також мультимедійні системи та інші рішення підключення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією по жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати - просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Sprinter там, де є задачі з транспортування.

Фургон Sprinter створює багато можливостей: завдяки різноманітності варіантів ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5 500 кг. З найдовшим із 4 варіантів довжини автомобіля та з найвищим із 3 варіантів даху у фургоні Sprinter доступно до 17 м3 обсягу вантажного відділу. За потреби можна додати ще до 3500 кг. Такі опції, як опори для піддонів та кожухи колісних арок, спрощують вирішення багатьох завдань, пов'язаних із транспортуванням.

Гарантуватиме безпеку Вашого руху до успіху.

Надійною основою автомобіля Sprinter є каркас його кузова, який відрізняється особливою міцністю за рахунок конструкції та поєднання матеріалів. До цього треба додати численні допоміжні системи, такі як система стабілізації при боковому вітрі у серійній комплектації, активна система екстреного гальмування і система утримання смуги руху. 3 рішення для камер огляду, що включають камеру заднього виду з проектуванням зображення на дзеркало внутрішньосалонного заднього виду і камеру 360°, дозволять поліпшити і без того хороший огляд з сидіння водія. В екстреному випадку подушка безпеки у серійній комплектації може допомогти захистити водія при зіткненні. Як опція доступні ще 5 додаткових подушок безпеки для водія та переднього пасажира.

Економічний за будь-яких обставин. 

Sprinter від самого початку показує свою економічність: приваблива ціна автомобіля в серійній комплектації та різноманітні можливості конфігурації дозволяють замовляти саме те, що Вам дійсно потрібно. Ми залюбки робимо хороше ще кращим, тому ми додатково оптимізували наші дизельні двигуни. До додаткових переваг, які підвищать економічність компанії, відноситься збільшене на 50 кг корисне навантаження. Sprinter поєднує економічну витрату палива з інтелектуальною функціональністю та пропонує економічне з усіх точок зору рішення для забезпечення мобільності.

Можна припасувати практично для будь-якої потреби.

Довжина автомобіля
Компактний
Стандарт
Довгий
Наддовгий
Вид даху
Звичайний дах
Високий дах
Надвисокий дах
Макс. довжина багажного відділення
Макс. висота багажника
Макс. вантажна поверхня
Макс. обсяг вантажного відсіку
2 607 мм
1 789 мм
4,357 м2
7,8 м3
2 607 мм
2 079 мм
4,357 м2
8,8 м3
3 272 мм
1 789 мм
5,539 м2
9,5 м3
3 272 мм
2 079 мм
5,539 м2
11 м3
4 307 мм
2 009 мм
6,9 м2
14 м3
4 307 мм
2 243 мм
6,9 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 009 мм
7,606 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 243 мм
7,606 м2
17 м3

Повний привод 4x4 із системою Torque-on-Demand

Покращує тягове зусилля й поперечну стійкість у необхідний момент: повний привід з регулюванням залежно від потреби розподіляє тягове зусилля на передній та задній міст. При цьому система за лічені мілісекунди повністю автоматично адаптується до умов руху.

Спростить виконання складної роботи.

Фургон Sprinter

Бажаєте дізнатись більше про фургон Sprinter?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Налаштувати конфігурацію автомобіля»

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше