Фургон Sprinter | Малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz
Фургон Sprinter

Переконливо з будь-якої точки зору: фургон Sprinter.

 

Перспективний, ефективний, надійний.

Конфігуратор

Перспективний, ефективний, надійний.

Фургон Sprinter пропонується з 4 варіантами довжини автомобіля, 3-ма варіантами висоти даху та обсягом вантажного відсіку до 17 м3 – вражаюча різноманітність. Для автомобілів з переднім приводом формується приваблива початкова ціна і забезпечується додаткове корисне навантаження та нижчій край вантажного відсіку порівняно з автомобілями із заднім приводом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна індивідуально припасувати для ваших потреб, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

  1. Принцип виробу
  2. Мережеве з'єднання
  3. Галузеві рішення
  4. Безпека
  5. Рентабельність
Надійність та привабливість.

Привабливий зовнішній вигляд фургону Sprinter відповідає сучасним принципам дизайну Mercedes-Benz. Ергономічно обладнана зона органів управління, переконує інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START. Вантажний відділ можна обладнати практичними опціями. Оптимізоване за вагою пластмасове дно та навантажувана ніша колеса, відповідно до ваших потреб, додаткова опора платформи у сходинці розсувних дверей, стабілізує вантаж та забезпечує можливість ефективної фіксації.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також мультимедійні системи та рішення підключення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією по жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Sprinter там, де є задачі з транспортування.

Фургон Sprinter створює багато можливостей: завдяки різноманітності варіантів ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5 500 кг. З найдовшим з 4 варіантів довжини автомобіля та з найвищим з 3 варіантів даху у фургоні Sprinter доступно до 17 м3 обсягу вантажного відділу. При потребі можна додати ще до 3500 кг. З опціями опори платформи та облицьованим бризковиком можна набагато простіше вирішити велику кількість завдань з перевезення.

Забезпечує курс на успіх.

Солідну основу Sprinter становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів. Сюди належать численні допоміжні системи, як-от серійна система стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування і система контролю смуги руху. 3 рішення камери, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, покращують за бажанням і без цього гарний огляд з сидіння водія. У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельно з будь-якої точки зору.

Sprinter з самого початку демонструє рентабельність: з привабливими початковими цінами та численними можливостями конфігурації, з якими ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно. Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували наші дизельні двигуни. Додаткові плюси до рентабельності нашого підприємства від збільшеного на прибл. 50 кг корисного навантаження. Так Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

Можна припасувати практично для будь-якої потреби.

Довжина автомобіля
Компактний
Стандарт
Довгий
Наддовгий
Вид даху
Звичайний дах
Високий дах
Надвисокий дах
Макс. довжина багажного відділення
Макс. висота багажника
Макс. вантажна поверхня
Макс. обсяг вантажного відсіку
2 607 мм
1 789 мм
4,357 м2
7,8 м3
2 607 мм
2 079 мм
4,357 м2
8,8 м3
3 272 мм
1 789 мм
5,539 м2
9,5 м3
3 272 мм
2 079 мм
5,539 м2
11 м3
4 307 мм
2 009 мм
6,9 м2
14 м3
4 307 мм
2 243 мм
6,9 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 009 мм
7,606 м2
15,5 м3
4 707 мм
2 243 мм
7,606 м2
17 м3

Новинка: повний привод 4x4 із системою Torque-on-Demand

Покращує тягове зусилля й поперечну стійкість у необхідний момент: повний привод з регулюванням залежно від потреби розподіляє тягове зусилля на передній та задній міст. При цьому система за лічені мілісекунди повністю автоматично адаптується до умов руху.

Робить важку роботу легшою.

Фургон Sprinter