Mercedes-Benz Sprinter мікроавтобус | Купити в Україні

Простір, комфорт та безпека: Sprinter Tourer.

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Sprinter Tourer пропонується з 3 варіантами довжини автомобіля, 2 варіантами висоти даху та до 3 рядів сидінь у пасажирському салоні - вражаюче різноманіття. На доступних вперше комфортабельних багатомісних сидіннях ваші пасажири можуть індивідуально налаштувати нахил спинки та положення підголівників підвищеної комфортності – дійсний додатковий комфорт. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для конкретного використання автомобіля, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Підключення до мережі
 3. Рішення для різних сфер діяльності
 4. Безпека
 5. Економічність
Переконливість у всьому.

Вже зовні Sprinter Tourer привертає увагу: його дизайн відповідає сучасній дизайн-концепції Mercedes-Benz. Ергономічне оформлення передньої панелі вражає, наприклад, інтелектуальною модульною концепцією речових відділень та системою KEYLESS-START.

Опціональний високопродуктивний стельовий кондиціонер забезпечить пасажирам комфортну температуру в салоні. У повністю облицьованому пасажирському салоні опціонально пропонується відділення для смартфонів із функцією зарядки через USB-роз'єм для кожного ряду сидінь.

Залежно від профілю використання та бажаних динамічних характеристик можна замовити Sprinter Tourer з заднім або повним приводом.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу максимально ефективною та приємною, для автомобіля Sprinter опціонально доступні радіоприймач, а також різні варіанти мультимедійних систем та рішень для підключення. Залежно від попиту пропозиція включає варіанти від радіоприймача з інтерфейсом Bluetooth® і функцією гучного зв'язку до мультимедійної системи з сенсорним екраном високої роздільної здатності, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним зображенням карт та інтеграцією смартфона. Управління є таким, яким його хочуть бачити – простим. Можна керувати мультимедійними системами, наприклад, сенсорним екраном високої роздільної здатності або мультифункціональним кермом. Всі елементи управління та індикації знаходяться в зоні досяжності та добре читаються.

Точна відповідність умовам експлуатації.

Sprinter Tourer створює багато можливостей: завдяки вражаючій різноманітності його варіантів можна конфігурувати як особливо міцні автомобілі, наприклад для експлуатації на будівельних майданчиках, так й розкішно оснащені VIP-шатли, тобто повністю відповідно до Ваших завдань. Для відмінного комфорту пасажирів всі 2- та 3-місні сидіння пропонуються як комфортні багатомісні сидіння. Таким чином, в автомобілі Sprinter Tourer можна створити комфортні умови для водія та 8 пасажирів. При необхідності можна додати вантаж (багаж, матеріали або інструменти) вагою до 3500 кг.

Зразковий рівень безпеки.

Надійною основою автомобіля Sprinter є каркас його кузова, який відрізняється особливою міцністю за рахунок конструкції та поєднання матеріалів. До цього треба додати численні допоміжні системи, такі як система стабілізації при боковому вітрі серійної комплектації, активна система екстреного гальмування і система утримання смуги руху. 3 варіанти для камер огляду, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, дозволять поліпшити і без того хороший огляд з сидіння водія. В екстреному випадку подушка безпеки серійної комплектації може допомогти захистити водія при зіткненні. Як опція доступні ще 5 додаткових подушок безпеки для водія та переднього пасажира.

Економічний з будь-якої точки зору.

Sprinter від початку показує свою економічність: приваблива ціна автомобіля в серійній комплектації та різноманітні можливості конфігурації дозволяють замовляти саме те, що вам потрібно. Ми прагнемо робити добре ще кращим, тому ми додатково оптимізували наші дизельні двигуни.

До додаткових переваг, які підвищать економічність компанії, відноситься збільшене на 50 кг корисне навантаження. Sprinter об'єднує економічну витрату палива з інтелектуальною функціональністю та пропонує економічне з усіх поглядів рішення для забезпечення мобільності.

Спростить виконання складної роботи.

Sprinter Tourer
 • Система KEYLESS-START

  Система KEYLESS-START

  Запуск двигуна звичайним натисканням кнопки: система санкціонованого доступу KEYLESS-START дає можливість запускати двигун простим натисканням кнопки пуску / вимикання двигуна у замку запалювання.
  Більше інформації
 • Відділення для смартфона з функцією бездротової зарядки

  Відділення для смартфона з функцією бездротової зарядки

  Завдяки системі бездротової зарядки можна легко заряджати мобільні пристрої, що підтримують стандарт Qi 1.2 або з можливістю відповідного дообладнання у верхньому відсіку в середині центральної консолі.
  Більше інформації
 • Навігація

  Навігація

  Ця опція здатна перетворити мультимедійну систему MBUX (Mercedes-Benz User Experience) на повноцінну навігаційну систему, яка завдяки своїй функції ведення до пункту призначення робить поїздки розслабленішими та швидшими.
  Більше інформації
 • Клімат-контроль THERMOTRONIC

  Клімат-контроль THERMOTRONIC

  Клімат-контроль THERMOTRONIC автоматично регулює впродовж руху температуру повітря в салоні, а також кількість повітря та розподіл повітря у кабіні водія.
  Більше інформації
 • Мультимедійна система MBUX із сенсорним екраном 10,25 дюйма

  Мультимедійна система MBUX із сенсорним екраном 10,25 дюйма

  Мультимедійна система MBUX із сенсорним екраном діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) надає, зокрема, можливість швидкої навігації жорстким диском із тривимірним зображенням карт та інтеграцією смартфона.
  Більше інформації
 • Комфортне сидіння водія

  Комфортне сидіння водія

  Комфортне сидіння водія можна відрегулювати в поздовжньому напрямку, по висоті, нахилу та глибині подушки сидіння під індивідуальні потреби водія, що забезпечує комфортність поїздки.
  Більше інформації

Бажаєте дізнатись більше про Sprinter Tourer?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Налаштувати конфігурацію автомобіля»

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше