Простір, комфорт та безпека: Sprinter Tourer.

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Він настільки універсальний, що ви можете знайти саме те, що відповідає вашим транспортним потребам, і він виглядає так гарно, що справляє позитивне враження. Новий Sprinter Tourer пропонується з 3 варіантами довжини автомобіля, 2 варіантами висоти даху та до 3 рядів сидінь - вражаюче різноманіття. Його численні варіанти автомобіля та комплектації дають можливість обрати рентабельні базові автомобілі, а також дуже якісно укомплектований Tourer з комфортабельними багатомісними сидіннями та розкішним внутрішнім облицюванням.

На доступних вперше комфортабельних багатомісних сидіннях ваші пасажири можуть індивідуально налаштувати нахил спинки та положення підголівників пiдвищеної комфортностi – дійсний додатковий комфорт. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для конкретного використання автомобіля, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Завдяки інноваційній потужності і понад 20 років досвіду Sprinter встановлює нові орієнтири як перспективне, ефективне та надійне рішення мобільності, яке просуватиме ваше підприємство.

Особливості.

  1. Концепт продукту
  2. Мережеве з'єднання
  3. Галузеві рішення
  4. Безпека
  5. Рентабельність
Переконливість у всьому.

Уже візуально Sprinter Tourer дуже помітний: його дизайн відповідає сучасним принципам дизайну Mercedes-Benz Sensual Purity (чуттєва чистота). Зона органів управління оформлена по-новому і вражає як високоякісним дизайном, так і видатною функціональністю. Наприклад з інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START.

Додатковий високопотужний кондиціонер на даху балує ваших пасажирів приємною температурою. У пасажирському салоні з повним облицювання доступний за бажанням відсік для смартфона з функцією заряджання USB для кожного ряду сидінь.

Залежно від профілю використання та бажаних динамічних характеристик можна замовити Sprinter Tourer з заднім або повним приводом.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також різні мультимедійні системи та рішення підключення. Залежно від потреб пропозиція включає тримач для смартфона, радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією по жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Оскільки сучасний робочий світ містить цифрові рішення, ми обладнали Sprinter інтегрованим комунікаційним модулем, що є технічною основою для постійного інтернет-підключення автомобіля. Це дозволяє використовувати поточні та майбутні послуги Mercedes PRO. Ваші переваги включають зменшення часу простою, перспективне керування техобслуговуванням, а також електронний журнал поїздок, що скасовує безлад у паперах.

Точно узгоджено для використання.

Sprinter Tourer розкриває багато можливостей: 3 варіанта довжини автомобіля, 2 варіанта висоти даху та до 3 рядів сидінь створюють основу для вражаючої різноманітності комбінацій. Так ви можете конфігурувати особливо міцні автомобілі, наприклад для використання на будівництві, а також розкішно оснащені VIP-шатли, саме так, як необхідно для ваших завдань. Для відмінного комфорту пасажирів усі двох та трьохмісні сидіння доступні у комфортному виконанні з регулюванням спинки та підголівниками пiдвищеної комфортностi. Це забезпечує гарне самопочуття 8 пасажирів та водія у Sprinter Tourer.

При потребі можна причепити для багажу, матеріалів або інструментів додатково до 3500 кг. З понад 600 елементами опціонального обладнання, серед яких наприклад особливі рішення автопарка та ходової частини, Sprinter Tourer можна точно узгодити для ваших потреб.

Зразковий рівень обладнання для безпеки.

Sprinter абсолютно орієнтований на безпеку. Солідну основу для цього становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів.
Її доповнюють численні системи допомоги водієві. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. Пропозиція включає в себе серійну систему стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування та систему контролю смуги руху – обидві серійно випускаються для автомобілів з повною нормативною масою понад 3500 кг. 3 рішення камери, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, покращують за бажанням і без цього гарний огляд з сидіння водія. У темряві додаткові високопродуктивні світлодіодні фари освітлюють дорожнє полотно далеко та яскраво.
У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія у випадку зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельно з будь-якої точки зору.

З Sprinter ви обираєте автомобіль, який ефектно доводив свою рентабельність понад 20 років поспіль. Новий Sprinter Tourer продовжує цю історію успіху своєю перевіреною якістю та надійністю. При цьому ви з самого початку отримуєте вигоду від його рентабельності: завдяки численним можливостям конфігурації ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно.

Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами і зробили пропонований великий простір ще більш корисний. Так Sprinter Tourer поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

Допомога у багатьох ситуаціях руху.

Довгі відрізки шляху на автомагістралі, зміна смуги на багатосмуговій дорозі або маневрування на спуску: існує багато ситуацій, у яких допоміжні системи можуть підтримати водія. Sprinter можна оснастити ними, залежно від використання автомобіля, відповідно до потреб. Усі допоміжні системи разом: вони перебувають на сучасному рівні розвитку техніки. Наприклад активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC, який самостійно підтримує попередньо налаштовану відстань до автомобіля, який рухається попереду, і таким чином зробити менш напруженою поїздку довгими відрізками. Або паркувальний пакет із функцією огляду на 360°, система допомоги при паркуванні і Drive Away Assist, які завдяки огляду навколо при паркуванні та маневруванні можуть бути цінною підтримкою.

Активний асистент екстреного гальмування

Паркувальний пакет з системою камер з оглядом на 360°

Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

Камера заднього виду з індикацією внутрішнього дзеркала

Система контролю мертвої зони з Rear Cross Traffic Alert

Активна система контролю смуги руху

Особливості опціонального обладнання.

Панель облицювання радіатора хромована

Рама радіаторної решітки кольору автомобіля

Бампер лакований

Устаткування для підключення аудіосистеми

Навігація

MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

Цифрове радіо (DAB)

Lorem Ipsum