Mercedes-Benz Sprinter пассажирский. Офіційний імпортер в Україні

Простір, комфорт та безпека: Sprinter Tourer.

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Sprinter Tourer пропонується з 3 варіантами довжини автомобіля, 2 варіантами висоти даху та до 3 рядів сидінь у пасажирському салоні - вражаюче різноманіття. На доступних вперше комфортабельних багатомісних сидіннях ваші пасажири можуть індивідуально налаштувати нахил спинки та положення підголівників підвищеної комфортності – дійсний додатковий комфорт. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для конкретного використання автомобіля, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Мережеве з'єднання
 3. Галузеві рішення
 4. Безпека
 5. Рентабельність
Переконливість у всьому.

Уже візуально Sprinter Tourer дуже помітний: його дизайн відповідає сучасним принципам дизайну Mercedes-Benz Sensual Purity (чуттєва чистота). Зона органів управління оформлена по-новому і вражає як високоякісним дизайном, так і видатною функціональністю. Наприклад з інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START.

Додатковий потужний кондиціонер на даху забезпечує ваших пасажирів комфортними умовами в салоні. У пасажирському салоні опціонально доступний відсік для смартфона з функцією заряджання через USB -порт для кожного ряду сидінь.

Залежно від профілю використання та бажаних динамічних характеристик можна замовити Sprinter Tourer з заднім або повним приводом.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємнішою, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також мультимедійні системи та мережеві рішення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Точно узгоджено для ваших потреб.

Sprinter Tourer створює багато можливостей: завдяки його вражаючому різноманіттю варіантів ви можете конфігурувати як особливо міцні автомобілі, наприклад для використання на будівництві, так і розкішно оснащені VIP-шатли, саме так, як необхідно згідно ваших завдань. Для відмінного комфорту пасажирів усі двох та тримісні сидіння доступні як комфортні сидіння. Це забезпечує гарне самопочуття 8 пасажирів та водія у Sprinter Tourer. За потреби можна додатково причепити причеп для багажу, матеріалів або інструментів, масою до 3500 кг.

Зразковий рівень безпеки.

Солідну основу Sprinter становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки конструкції та складу матеріалів. Сюди належать численні допоміжні системи, як-от серійна система стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування і система контролю смуги руху. 3 варіанти камери, починаючи з камери заднього виду з індикацією на внутрішньому дзеркалі до системи камер з оглядом на 360°, покращують за бажанням і без цього гарний огляд з сидіння водія. У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельно з будь-якої точки зору.

З Sprinter ви обираєте автомобіль, який ефектно доводив свою рентабельність понад 20 років поспіль. Новий Sprinter Tourer продовжує цю історію успіху своєю перевіреною якістю та надійністю. При цьому ви з самого початку отримуєте вигоду від його рентабельності: завдяки численним можливостям конфігурації ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно.

Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами і зробили пропонований великий простір ще більш корисний. Так Sprinter Tourer поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

Новинка: повний привод 4x4 із системою Torque-on-Demand

Покращує тягове зусилля й поперечну стійкість у необхідний момент: повний привод з регулюванням залежно від потреби розподіляє тягове зусилля на передній та задній міст. При цьому система за лічені мілісекунди повністю автоматично адаптується до умов руху.

Робить важку роботу легшою.

Sprinter Tourer
 • KEYLESS-START

  KEYLESS-START

  Запуск двигуна просто натисканням кнопки: система санкціонованого доступу KEYLESS-START дає можливість запускати двигун простим натисканням кнопки пуску / вимикання двигуна у замку запалювання.
  Більше інформації
 • Поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

  Поличка для смартфона з безпроводовим заряджанням

  Завдяки безпроводовій системі заряджання можна просто заряджати кінцеві прилади, які підтримують Qi-Standard 1.2 або можуть бути дооснащені для цього, у середньому верхньому відсіку центральної консолі.
  Більше інформації
 • Навігація

  Навігація

  З цим обладнанням мультимедійні системи MBUX (Mercedes-Benz User Experience) стають цінними навігаційними системами, яка завдяки своєму веденню до цілі може зробити поїздки розслабленішими та швидшими.
  Більше інформації
 • Клімат-контроль THERMOTRONIC

  Клімат-контроль THERMOTRONIC

  Клімат-контроль THERMOTRONIC автоматично регулює впродовж руху температуру повітря в салоні, а також кількість повітря та розподіл повітря у просторі водія.
  Більше інформації
 • MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

  MBUX мультимедійна система з сенсорним екраном 10,25 дюйма

  Мультимедійна система MBUX з високою роздільною здатністю сенсорного екрана розміром 26 см (10,25 дюймів) надає зокрема можливість швидкої навігації по жорсткому диску з відображенням 3-D карт та інтеграцією смартфона.
  Більше інформації
 • Комфортабельне сидіння водія

  Комфортабельне сидіння водія

  Для комфортабельного сидіння водія можна регулювати поздовжнє положення, висоту, нахил, а також довжину подушки сидіння відповідно до індивідуальних потреб водія для забезпечення розслабленої поїздки.
  Більше інформації

Допомога у багатьох ситуаціях під час руху.

Довгі відрізки шляху на автомагістралі, зміна смуги на багатосмуговій дорозі або маневрування на спуску: існує багато ситуацій, у яких допоміжні системи можуть підтримати водія. Sprinter можна оснастити ними, залежно від використання автомобіля, відповідно до потреб. Усі допоміжні системи разом: вони перебувають на сучасному рівні розвитку техніки. Наприклад активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC, який самостійно підтримує попередньо налаштовану відстань до автомобіля, який рухається попереду, і таким чином зробити менш напруженою поїздку довгими відрізками. Або паркувальний пакет із функцією огляду на 360°, система допомоги при паркуванні і Drive Away Assist, які завдяки огляду навколо при паркуванні та маневруванні можуть бути цінною підтримкою.

Sprinter Tourer, активний асистент екстреного гальмування

Активний асистент екстреного гальмування

Sprinter Tourer, активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

Sprinter Tourer, система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони з Rear Cross Traffic Alert

Sprinter Tourer, активна система контролю смуги руху

Активна система контролю смуги руху