Фургон Vito Mercedes-Benz. Офіційний імпортер в Україні

Розвиває ваш бізнес: фургон Vito.

Завжди готовий для вас.

Vito. Хочеш, можеш, робиш.

Ви хочете завжди бути готовими до роботи? Ви хочете приймати нові виклики? Ви цілеспрямовано робити свою роботу? Тоді фургон Vito прекрасно підходить для вас. Адже Vito допомагає вам розвиватися – як на дорозі, так і під час ведення власного бізнесу. Це зразковий автомобіль в аспектах рентабельності, якості, гнучкості й безпеки. Це витвір справжніх експертів з виготовлення комерційних автомобілів.

Завдяки його високоефективному дизельному двигуну з кожним кілометром він сприяє вашому успіху. А його інноваційні системи допомоги й безпеки дозволяють вам ще надійніше прямувати до мети. Вибір приводів є також унікальним: передній, задній або повний – обирайте те, що потрібно для ваших задач.

А завдяки розвинутій мережі партнерів Mercedes-Benz, що надають широкий спектр послуг із сервісного обслуговування, ваш фургон Vito довго й надійно служитиме вам. Ви можете сміливо покластися на сервісну службу Mercedes-Benz під час проведення робіт з технічного обслуговування й ремонту. Адже її фахівці знають ваш автомобіль найкраще. Таким чином, фургон Vito довго буде вашим незамінним партнером.

Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити.

Особливості.

  1. Якість
  2. Рентабельність
  3. Безпека
  4. Гнучкість
  5. Комфорт
Завжди готовий для вас.

Ви швидко полюбите свій фургон Vito, адже він стане вашим партнером. Адже ми робимо все, щоб між вами встановились стабільні відносини на довгі роки. Ви отримаєте продуманий автомобіль якості Mercedes-Benz, що успішно подолав 5,5 млн кілометрів тест-драйву й пройшов комплексні випробування. Фургон Vito відповідає жорстким вимогам до автомобіля комерційного призначення. А завдяки комплексному антикорозійному захисту з повністю оцинкованим кузовом цей автомобіль стане візитною карткою вашого бізнесу на довгі роки.

Це очевидно: купуючи фургон Vito, ви обираєте автомобіль, на який можна покластися. Завдяки найвищій експлуатаційній готовності він допоможе вам виконати будь-які завдання. Адже для нас «Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити» – це не просто гасло, а справжня обіцянка.

Отримайте своє власне «економічне диво».

Той, хто економить ресурси, завжди є бажаним партнером для будь-якого бізнесу. Тому фургон Vito має все необхідне, щоб зробити ваш бізнес ще рентабельнішим і, відповідно, успішнішим.

Завдяки вигідним рівням витрати 5-х дизельних двигунів ви будете їздити економно. Цей автомобіль також є зразком стандартної надійності й довговічності Mercedes-Benz. Завдяки цим якостям ваш фургон Vito завжди готовий допомогти вам. Зокрема, це обумовлено довгим міжсервісним інтервалом до 40 000 км. Загалом його відмінна якість є найкращим чинником максимального скорочення витрат на технічне обслуговування й ремонт.

Ми забезпечили Vito прекрасним антикорозійним захистом, зокрема повністю оцинкованим кузовом, щоб і за багато років використання він залишався у прекрасній формі.

Досягайте своєї мети. З надзвичайним рівнем безпеки.

Ідеальні системи безпеки й допомоги фургона Vito – це велика перевага для всіх: для вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Навіть у серійній комплектації автомобіль оснащено системою стабілізації під час бічного вітру, системою розпізнавання втоми водія ATTENTION ASSIST та подушкою безпеки водія. Нове покоління системи забезпечення курсової стійкості ADAPTIVE ESP® в серійному виконанні регулює динамічні властивості автомобіля, враховуючи навантаження на нього. А за допомогою наліпки з рятувальною схемою і QR-кодом на стійці "B" рятувальні служби можуть безпосередньо сканувати рятувальну схему для автомобіля.

Фургон також оснащено системою COLLISION PREVENTION ASSIST, що контролює відстань до транспортних засобів попереду навіть за містом, попереджаючи про можливі зіткнення. За бажанням можна замовити бокові подушки безпеки й бокові подушки для тазового та грудного відділів хребта з боку водія й переднього пасажира, а також превентивну систему безпеки пасажирів PRE-SAFE®. А якщо ви хочете встановити додаткове обладнання безпеки на свій фургон Vito, то неодмінно виберете необхідні пристрої з переліку. Усі ці рішення мають дещо спільне: вони допомагають вам безпечно дістатися пункту призначення.

Автомобіль, що розвантажує вас.

У фургоні Vito багато місця для всього, що ви захочете взяти. Маючи максимальне навантаження 1346 кг і довжину вантажного відсіку до 3 м,1 цей автомобіль з максимально допустимою загальною вагою 3200 кг може перевозити будь-які вантажі.

Але це ще не все: завдяки вибору з 3 виконань за довжиною, 2 колісних баз, гнучкої системи безпеки та практичних перегородок, ви зможете підібрати індивідуальну спеціалізовану модель автомобіля, що підійде для вашого транспортного рішення.

Додатковою перевагою є великі дверні отвори та низький край вантажного відсіку, що полегшують виконання ваших складних завдань, забезпечуючи підвищений комфорт, ефективність та безпеку під час завантаження й розвантаження.

У цьому автомобілі ви зможете насолодитися своєю роботою.

Давайте поговоримо про приємну частину вашої роботи: завдяки просторому салону фургона Vito ви завжди матимете прекрасний робочий настрій. Його чудові сидіння мають міцні тканинні чохли, а на їхній ергономічній оббивці ви не почуватимете жодних незручностей під час довгих переїздів. У холодну пору року опціональний підігрів сидінь водія й переднього пасажира є додатковою перевагою. Якщо потрібне місце для 2 пасажирів попереду, ви можете замовити додаткове двомісне сидіння передніх пасажирів.

Завдяки електромеханічному підсилювачу кермового управління та такому додатковому обладнанню, як круїз-контроль, багатофункціональне рульове колесо з регульованою кермовою колонкою й маршрутний комп'ютер, ви зможете легко виконувати свої задачі. Опціональний кондиціонер або система клімат-контролю допоможуть вам створити оптимальну атмосферу в салоні для ідеального робочого клімату.

Аудіосистеми, які можна замовити додатково, забезпечать відмінний зв'язок у дорозі й піднімуть вам настрій. Функція навігації Audio 40 або Becker® MAP PILOT2 дозволить легше дістатися пункту призначення. Якщо ви хочете ще більше оптимізувати фургон Vito, замовте додатковий пакет оформлення з хромованими елементами. А оскільки кожна успішна справа починається з надійної опори, ми обладнали фургон Vito численними практичними відділеннями для речей.

1

Дійсно для фургона Vito з наддовгим варіантом довжини автомобіля.

2

Навігаційна система Becker® MAP PILOT доступна лише у поєднанні з Audio 15.

Великий потенціал.

Той, хто максимально розкриває свій потенціал, має найкращі шанси на успіх. Тому ви можете підібрати одне з 3-х виконань фургона Vito за довжиною, що ідеально підходить для ваших вимог до простору. За будь-якого внутрішнього розміру автомобіль має висоту 1910 мм1, а тому без проблем заїжджає до більшості гаражів, критих парковок, підземних гаражів та автомийок.
Довжина автомобіля
Компактний
Довгий
Наддовгий
Площа вантажного відсіку
Об'єм вантажного відсіку
Довжина вантажного відсіку
 Макс. завантаження
3,97 м²
5,5 м³
2586 мм
1346 кг
4,38 м²
6,0 м³
2831 мм
1316 кг
4,76 м²
6,6 м³
3061 мм
1281 кг
1

+48 мм у поєднанні з релінгом на даху.

Абсолютно безпечний рух.

Фургон Vito оснащено такими високоефективними системами безпеки, як система стабілізації під час бічного вітру у серійному виконанні та система контролю втоми водія ATTENTION ASSIST. Окрім подушки безпеки для водія, що входить до серійної комплектації, автомобіль можна обладнати подушкою безпеки для переднього пасажира, а також боковими подушками для грудного та тазового відділів, а також боковими подушками безпеки попереду. За бажанням для додаткової безпеки можна встановити систему попередження про зіткнення COLLISION PREVENTION ASSIST, а також систему контролю смуги руху й систему контролю мертвої зони.

Фургон Vito, COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST

Фургон Vito, система контролю смуги руху

Система контролю смуги руху

Фургон Vito, система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони

Фургон Vito, інтелектуальна система світлодіодного освітлення

Інтелектуальна система світлодіодного освітлення

Фургон Vito, ATTENTION ASSIST

ATTENTION ASSIST

Фургон Vito, система стабілізації під час бічного вітру

Система стабілізації під час бічного вітру

[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про конкретні рівні викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO₂ та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum