Mercedes-Benz Vito Tourer для приватного користування
Vito Tourer

Vito Tourer. Ідеальний автомобіль для сім'ї.

Надає багато простору для ваших ідей.

Відкриває нові горизонти – у будні та на дозвіллі.

 

Vito Tourer полегшує ваше щоденне життя, відкриваючи нові горизонти дозвілля. В його просторому салоні може розміститися 8 пасажирів і водій, а завдяки різній компоновці сидінь є можливість звільнити багато простору. Тому під час поїздок у вас буде достатньо місця для сім'ї, друзів і домашніх тварин, а також для багажу та спортивного оснащення.

Ви зможете обрати автомобіль, що ідеально підходить для ваших задач. Передній, задній чи повний привід, виконання Vito Tourer BASE, PRO або SELECT: 

Широкий спектр оснащення для забезпечення комфорту та інноваційні системи допомоги і безпеки дозволять ще надійніше та комфортніше прямувати до мети. За бажанням Vito Line SPORT або спорт-пакет екстер’єру з фоліюванням і боковими порогами спортивного дизайну, хромована панель облицювання радіатора та великі легкосплавні колісні диски нададуть вашому Vito Tourer індивідуального і динамічного вигляду.

Особливості.

  1. Безпека
  2. Рентабельність
  3. Зв'язок
Досягайте своєї мети з надзвичайним рівнем безпеки.

Ідеальні системи безпеки та допомоги Vito Tourer – велика перевага для вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Доступні в серійній комплектації: система стабілізації під час бокового вітру та система розпізнавання втоми водія ATTENTION ASSIST, електронна система забезпечення курсової стійкості ADAPTIVE ESP® нового покоління, а також до 6 подушок безпеки для захисту1. А за допомогою наліпки з рятувальною схемою і QR-кодом на стійці рятувальні служби можуть сканувати рятувальну схему для автомобіля.

Фургон також оснащено системою COLLISION PREVENTION ASSIST, що контролює відстань до транспортних засобів попереду навіть за містом, попереджаючи про можливі зіткнення. За бажанням можна замовити камеру заднього огляду та превентивну систему безпеки пасажирів PRE-SAFE®. Якщо ви хочете встановити додаткове обладнання безпеки на свій Vito Tourer, то неодмінно виберете необхідні пристрої з переліку нижче. Усі ці рішення мають дещо спільне: вони допомагають вам безпечно дістатися пункту призначення.

Економність у найкращій формі.

Vito Tourer – це економний і надійний член сім'ї. Ви переконаєтесь у цьому вже тоді, коли купуватимете його, адже він має прекрасне співвідношення ціни та якості.

Завдяки вигідним рівням витрати палива 3-х дизельних двигунів ви будете їздити економно. Цей автомобіль також є зразком стандартної надійності й довговічності Mercedes-Benz. Завдяки цим якостям ваш Vito Tourer завжди готовий допомогти вам. Зокрема, це обумовлено довгим міжсервісним інтервалом до 40 000 км. Загалом його відмінна якість є найкращим чинником максимального скорочення ваших витрат на технічне обслуговування й ремонт.

Ми забезпечили Vito Tourer прекрасним антикорозійним захистом, зокрема повністю оцинкованим кузовом, щоб і за багато років використання він залишався у прекрасній формі.

Залишайтеся у мережі навіть у дорозі.

З Vito ви дуже просто берете з собою цифровий світ! Опціональні аудіосистеми надають пристрій гучного зв'язку, а також потокове відтворення музики через Bluetooth® та дають можливість часткової інтеграції смартфона. З нею ваші поїздки стануть ще більш розважальними та приємними – також завдяки простому керуванню. 

1

Подушки безпеки водія та переднього пасажира для всіх Vito Tourer належать до серійної комплектації. Додатково можна отримати подушки безпеки для захисту огруддя і таза та віконні подушки безпеки попереду або віконні подушки безпеки попереду та у задній частині салону.

У цьому автомобілі ви зможете насолодитися кожною поїздкою.

Vito Tourer

Бажаєте дізнатись більше про Vito Tourer?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Конфігурувати автомобіль»

Онлайн-конфігуратор.

Детальніше
[*] Докладну інформацію про споживання палива та офіційні питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо споживання палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.