Mercedes-Benz Vito Tourer для приватного користування

Більше можливостей: Vito Tourer для приватного застосування.

Різноманітний як ваші подорожі.

Vito Tourer. Ідеальний автомобіль для сім'ї.

 

Vito Tourer полегшує ваше щоденне життя, відкриваючи нові горизонти дозвілля: в його просторому салоні може розміститися 8 пасажирів і водій, а завдяки різній компоновці сидінь ви можете звільнити багато простору. Тому у вас буде достатньо місця для сім'ї, друзів і домашніх тварин, а також для багажу й спортивного оснащення під час поїздок.

Передній, задній чи повний привод, виконання Vito Tourer BASE, PRO або SELECT: Ви зможете вибрати автомобіль, що ідеально підходить для вашої задачі.

Широкий спектр оснащення для забезпечення комфорту та інноваційні системи допомоги й безпеки дозволять вам ще надійніше й комфортніше прямувати до мети. За бажанням Vito Line SPORT або спорт-пакет екстер’єру з фоліюванням і боковими порогами спортивного дизайну, хромована панель облицювання радіатора та великі легкосплавні колісні диски нададуть вашому Vito Tourer індивідуального й динамічного вигляду.

Особливості.

  1. Гнучкість
  2. Безпека
  3. Комфорт
  4. Рентабельність
  5. Насолода від водіння
Партнер на всі випадки життя.

До яких цілей би ви не прямували: Vito Tourer перетворить вашу подорож на суцільне задоволення. Адже наявність 3 моделей – BASE, PRO та SELECT – дозволяє вам вибрати автомобіль, що ідеально відповідає вашим потребам. Якщо вам потрібен дуже зручний автомобіль, виберіть Vito Tourer SELECT з 2-ма регульованими тримісними сидіннями. вам потрібен надзвичайно універсальний автомобіль? Тоді обирайте Vito Tourer PRO. Якщо ви хочете перевозити домашнього улюбленця або спортивне приладдя, зупиніть свій вибір на функціональному Vito Tourer BASE.

Залежно від довжини автомобіля у салоні автомобіля можна розташувати 2, а в наддовгій моделі – навіть 3 ряди нероз'ємних сидінь на 2 й 3 пасажири кожне. Щоб вмістити 9 посадкових місць ви маєте вибрати компоновку у 3 ряди сидінь у пасажирському салоні (2-2-3) або встановити двомісне сидіння передніх пасажирів і два тримісних сидіння ззаду.

Досягайте своєї мети. З надзвичайним рівнем безпеки.

Ідеальні системи безпеки й допомоги Vito Tourer – велика перевага для всіх: для ваших пасажирів, для вас та інших учасників дорожнього руху. Наприклад, доступні в серійній комплектації система стабілізації під час бічного вітру та система розпізнавання втоми водія ATTENTION ASSIST, електронна система забезпечення курсової стійкості ADAPTIVE ESP® нового покоління, а також до 6 подушок безпеки для захисту1. А за допомогою наліпки з рятувальною схемою і QR-кодом на стійці B рятувальні служби можуть безпосередньо сканувати рятувальну схему для автомобіля.

Фургон також оснащено системою COLLISION PREVENTION ASSIST, що контролює відстань до транспортних засобів попереду навіть за містом, попереджаючи про можливі зіткнення. За бажанням можна замовити камеру заднього виду та превентивну систему безпеки пасажирів PRE-SAFE®. Якщо ви хочете встановити додаткове обладнання безпеки на свій Vito Tourer, то неодмінно виберете необхідні пристрої з переліку нижче. Усі ці рішення мають дещо спільне: вони допомагають вам безпечно дістатися пункту призначення.

У цьому автомобілі ви зможете насолодитися кожною поїздкою.

У великому салоні Vito Tourer ви з пасажирами почуватиметесь дуже добре. Його чудові сидіння мають міцні тканинні чохли, а на їхній ергономічній оббивці ви не почуватимете жодних незручностей під час довгих переїздів. У холодну пору року опціональний підігрів сидінь водія й переднього пасажира є додатковою перевагою. Завдяки електромеханічному підсилювачу кермового управління та такому додатковому обладнанню, як круїз-контроль, багатофункціональне кермове колесо з регульованою кермовою колонкою й маршрутний комп'ютер, ви зможете легко виконувати свої задачі. Опціональний кондиціонер або система клімат-контролю допоможуть вам створити оптимальну атмосферу в салоні для ідеального робочого клімату.

Аудіосистеми, які можна замовити додатково, забезпечать відмінний зв'язок у дорозі й піднімуть вам настрій. Функція навігації Audio 40 та Becker® MAP PILOT2 дозволить вам легше дістатися пункту призначення. Якщо ви хочете ще більше оптимізувати свій Vito Tourer, замовте додатковий пакет оформлення з хромованими елементами.3 А оскільки кожна приємна поїздка починається з надійної опори, ми обладнали фургон Vito численними практичними відділеннями для речей.

Економність у найкращій формі.

Vito Tourer – це економний і надійний член сім'ї. Ви переконаєтесь у цьому вже тоді, коли купуватимете його, адже він має прекрасне співвідношення ціни та якості.

Завдяки вигідним рівням витрати палива 3-х дизельних двигунів ви будете їздити економно. Цей автомобіль також є зразком стандартної надійності й довговічності Mercedes-Benz. Завдяки цим якостям ваш Vito Tourer завжди готовий допомогти вам. Зокрема, це обумовлено довгим міжсервісним інтервалом до 40 000 км. Загалом його відмінна якість є найкращим чинником максимального скорочення ваших витрат на технічне обслуговування й ремонт.

Ми забезпечили Vito Tourer прекрасним антикорозійним захистом, зокрема повністю оцинкованим кузовом, щоб і за багато років використання він залишався у прекрасній формі.

Багато місця для комфортного руху.

Vito Tourer поєднує потужність і високий комфорт руху з яскраво вираженим спортивним дизайном. Вас здивує, наскільки потужним і маневреним є ваш автомобіль, оснащений одним з п'ятьох дизельних двигунів. Трансмісія й ходова частина мають чудовий баланс динамічних характеристик і комфорту. Попри великі внутрішні габарити Vito Tourer є неймовірно маневреним навіть в умовах обмеженого простору й має незначний радіус розвороту. Опціональний Vito Line SPORT - стильна плівка контрастного кольору, хромована решітка радіатора, великі легкосплавні колісні диски розміром 48,3 см (19 дюйми), надають вашому автомобілю відповідного динамічного вигляду.

1

Подушки безпеки водія та переднього пасажира для всіх Vito Tourer належать до серійної комплектації. Додатково можна отримати подушки безпеки для захисту огруддя і таза та віконні подушки безпеки попереду або віконні подушки безпеки попереду та у задній частині салону.

2

Навігаційна система Becker® MAP PILOT доступна лише у поєднанні з Audio 15.

3

Хром-пакет інтер'єру належить до обсягу комплектації Vito Tourer SELECT.

Завжди готовий допомогти.

Vito Tourer, COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST

Vito Tourer, система контролю смуги руху

Система контролю смуги руху

Vito Tourer, система контролю мертвої зони

Система контролю мертвої зони

Vito Tourer, PRE-SAFE®

PRE-SAFE® 

Vito Tourer, активна система допомоги при паркуванні

Активна система допомоги при паркуванні

Vito Tourer, автоматичне ввімкнення освітлення для руху

Автоматичне включення освітлення для руху

Різноманітний як ваші подорожі.

Повний вперед.

 

Ви також можете вибрати привод Vito Tourer, що відповідає вашим потребам. Тому ви можете вибрати один з 5-х потужних двигунів і 3-х типів привода – передній, задній або повний. В залежності від ваших планів і характеристик руху: виберіть автомобіль з таким приводом, що відповідає вашим поїздкам і вашій манері водіння.

За бажанням 9-ступінчаста автоматична коробка передач 9G-TRONIC підтримує комфорт руху й зменшує витрату палива в дорозі. 6-ступінчаста механічна коробка передач, доступна в серійній комплектації, також вражає повним балансом динаміки та ефективності. Який би привод ви не обрали: із серійним електромеханічним підсилювачем кермового управління, зручним налаштуванням ходової частини та незалежною підвіскою коліс Vito Tourer забезпечує ефективність, ходові властивості й комфорт руху на рівні легкового автомобіля.

[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні специфічні викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum