Contact

Close
Контакти
Огляд
Екстер'єр
Розміри
Інтер'єр
Обладнання
Відео
Зв'язок
Sprinter Tourer
  Arctic white
  Jupiter Red
  Blue Grey
  Steel Blue
  Jet Black
  Iridium Silver Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Canvasite Blue Metallic
  Tenorite Grey Metallic
  Selenite Grey Metallic
  Camper White
  Екстер'єр Візуальна родзинка кожної поїздки.
  LeftRight

  Особливості екстер’єру

  Close X
  Наступна
  Назад
   Світлодіодні фари High Performance Високопродуктивні світлодіодні фари High-Performance рівномірно освітлюють дорогу та вигідно підкреслюють дизайн передньої частини автомобіля.
   Опціональне обладнання.
   Хромована решітка радіатора Три хромовані планки на радіаторній решітці додатково підкреслюють потужний екстер’єр автомобіля.
   Опціональне обладнання.
   Рама решітки радіатора в колір кузова Фарбування рами решітки радіатора в колір кузова підкреслює високоякісний зовнішній вигляд автомобіля.
   Опціональне обладнання.
   Вікна в дверях багажного відсіку/в задніх дверях з системою очищення й омивання Завдяки системі очищення та омивання вікно в задніх дверях забезпечує водієві чіткий огляд області позаду автомобіля, в тому числі в мокру погоду. Якщо увімкнені передні склоочисники, то при вмиканні або виборі передачі заднього ходу автоматично вмикаються задні склоочисники.
   Опціональне обладнання.

   Доступ і завантаження

   Close X
   Наступна
   Назад
    Зсувні двері з електроприводом Електричний привід зсувних дверей забезпечує комфортне і плавне відкривання та закривання одним натисканням кнопки. Є різні варіанти управління: наприклад, за допомогою перемикача з кабіни або за допомогою пульта дистанційного радіокерування.
    Опціональне обладнання.
    Зсувні двері ліворуч Зсувні двері, встановлені з лівого боку автомобіля, значно підвищують рівень комфорту при вході в пасажирській салон збоку. Це особливо корисно при використанні цих автомобілів у перевантаженому міському русі або при одночасному завантаженні та розвантаженні через зсувні та задні двері.
    Опціональне обладнання.
    Електрична сходинка для зсувних дверей пасажирського відділення Встановлення великої підніжки з електроприводом, виготовленої з алюмінію та листової сталі, що не деформується, робить вхід і вихід через бокові двері з правої сторони автомобіля більш легким, комфортним і зручним, оскільки забезпечує меншу висоту сходинки. Опціональне обладнання.
    Двостулкові задні двері з розкриттям до боковин кузова Двостулкові задні двері відкриваються повністю до боковини кузова автомобіля і автоматично фіксуються. Це значно полегшує процес завантаження в умовах обмеженого простору, наприклад, на навантажувальних платформах. Відкриті двері залишаються зафіксованими на боковині і практично не блокують поле зору при русі заднім ходом. Опціональне обладнання.
    Тягово-зчіпний пристрій з фіксованою кульовою головкою Зчіпний пристрій з фіксованою кулею дозволяє буксирувати причепи з кульовим зчепленням і навантаженням до 2000 кг. До комплектації обладнання входить торцева поперечина, 13-контактний роз’єм для причепа та фіксована куля тягово-зчіпного пристрою. Опціональне обладнання.
    Тягово-зчіпний пристрій зі знімною кульовою головкою Зчіпний пристрій зі знімною кульовою головкою дозволяє буксирувати причепи з навантаженням до 2000 кг. Зчіпний пристрій можна знімати для полегшення завантаження та розвантаження. Це зменшує ризик травмування зчіпним пристроєм або забруднення одягу. Опціональне обладнання.

    Лінії оснащення

    Close X
    Strapline Content
    Технічні характеристики та розміри Технічні характеристики та розміри
    Sprinter Tourer.
    LeftRight
    LeftRight
    Наступна
    Назад
     Довжина багажного відділення до 2597 мм
     Висота багажного відділення до 2356 мм
     Площа багажного відділення до 4.012 м²
     Об’єм багажного відділення до 3.5 м³
     LeftRight
     Наступна
     Назад
      Довжина багажного відділення до 3262 мм
      Висота багажного відділення до 2659 мм
      Площа багажного відділення до 5.113 м²
      Об’єм багажного відділення до 3.3 м³
      LeftRight
      Наступна
      Назад
       Довжина багажного відділення до 4297 мм
       Висота багажного відділення до 2633 мм
       Площа багажного відділення до 6.941 м²
       Об’єм багажного відділення 4.3 m³
       Наступна
       Назад
        Довжина багажного відділення до 4297 мм
        Висота багажного відділення до 2633 мм
        Площа багажного відділення до 6.941 м²
        Об’єм багажного відділення до 4.3 м³
        Наступна
        Назад
         Довжина багажного відділення до 4297 мм
         Висота багажного відділення до 2633 мм
         Площа багажного відділення до 6.941 м²
         Об’єм багажного відділення до 4.3 м³


         Високий дах доступний лише у версіях "Стандарт" та "Довгий".

         Інтер'єр За суцільним склінням ховається привабливий інтер’єр.
         LeftRight

         Особливості інтер’єру

         Close X
         Наступна
         Назад
          Мультимедійна система MBUX з 10,25-дюймовим сенсорним екраном Мультимедійна система MBUX з 26-сантиметровим (10,25-дюймовим) сенсорним екраном не залишає бажати кращого, коли мова йде про інформаційно-розважальні, навігаційні та комунікаційні засоби на борту автомобіля. Зокрема, інноваційна функція: керування через сенсорний екран з високою роздільною здатністю з діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) або за допомогою сенсорних кнопок на багатофункціональному кермовому колесі. Опціональне обладнання.
          Багатофункціональне кермо За допомогою сенсорних кнопок або звичайних кнопок на багатофункціональному рульовому колесі можна легко керувати бортовим комп’ютером, функціями автомобіля та мультимедійними системами, не відриваючи рук від керма. Опціональне обладнання.
          Високопродуктивний кондиціонер, встановлений на даху Високопотужна система кондиціонування оптимізує мікроклімат у салоні за рахунок додаткового охолодження повітря, що подається ззаду, підвищуючи таким чином комфорт і самопочуття пасажирів. Опціональне обладнання.
          Цифрове внутрішньосалонне дзеркало заднього виду З цифровим внутрішньосалонним дзеркалом заднього виду ви завжди будете чітко бачити, що відбувається позаду автомобіля, навіть якщо перегородки, двері або вантаж обмежують поле зору. Відеозображення у цифровому внутрішньосалонному дзеркалі заднього виду дозволяє краще оглядати дорожню ситуацію безпосередньо позаду автомобіля, а також спрощує виконання маневрів та паркування.
          Опціональне обладнання.
          Поличка для смартфонів з можливістю бездротової зарядки Просте заряджання без штекерного з’єднання: завдяки системі бездротового заряджання можна покласти мобільний прилад на центральну консоль і дуже легко заряджати. Для цього необхідно, щоб пристрої підтримували стандарт Qi 1.2 або мали можливість дооснащення ним.
          Опціональне обладнання.

          Місце водія та вантажний відсік

          Close X
          Наступна
          Назад
           Панель приладів з пакетом для заряджання Charging Package Пакет для заряджання Charging Package значно розширює можливості заряджання пристроїв в кабіні. Він складається з 2 USB-портів з напругою 5 В і розетки на 12 В. Таким чином, у центральному відсіку панелі приладів та спереду в нижній частині центральної консолі є по одному USB-порту та розетці на 12 В.
           Опціональне обладнання.
           Відділення для зберігання з відкидною кришкою Відділення для зберігання з практичною відкидною кришкою в центральній частині кабіни водія надійно зберігаються особисті речі, документи – наприклад, транспортні документи – або мобільні пристрої, такі як планшети, приховані від сторонніх очей і захищені від ковзання. Опціональне обладнання.
           Відділення для зберігання з відкидною кришкою, ліворуч і праворуч Два відділення з практичними відкидними кришками ліворуч і праворуч на панелі приладів призначені для зберігання особистих речей, документів, наприклад документів на перевезення вантажу, а також для мобільних пристроїв. Завдяки їм ці речі можна надійно прибрати на час поїздки та швидко дістати за необхідності.
           Опціональне обладнання.
           Освітлення виходів Освітлення виходів вмикається автоматично, коли відчиняються передні або зсувні двері. З таким освітленням вхід і вихід для водія і переднього пасажира, а також для інших пасажирів у темряві стає безпечнішим, зручнішим і комфортнішим.
           Опціональне обладнання.
           Відділення для зберігання речей під панеллю приладів Широке відкрите відділення для зберігання речей зі сторони переднього пасажира під панеллю приладів має обсяг близько 8,5 л. Воно призначене для зберігання особистих речей, документів або чашок. Опціональне обладнання.
           Розкішні сидіння з пневматичною підвіскою для водія та переднього пасажира Сидіння з пневматичною підвіскою для водія або переднього пасажира забезпечує максимальний комфорт сидіння завдяки індивідуальним можливостям регулювання та комбінації дії механічних та гідравлічних пружин. Оснащення розкішного водійського сидіння додатково доповнюється підвіскою сидіння, яку можна відрегулювати відповідно до ваги водія або переднього пасажира.
           Опціональне обладнання.
           Розкішне 2-місне нероздільне сидіння Розкішне 2-місне нероздільне сидіння в 1-му або 2-му ряду пасажирського салону забезпечує індивідуальний комфорт для 2 осіб завдяки можливості індивідуального налаштування спинок сидінь і зручним підголівникам. Обидва сидіння обладнані триточковими ременями безпеки та системою кріплення ISOFIX для дитячого крісла. Праворуч від 2-місного сидіння залишається місце для завантаження багажу.
           Опціональне обладнання.
           Розкішне 3-місне нероздільне сидіння Розкішне 3-місне нероздільне сидіння в 1-му, 2-му або 3-му ряду пасажирського салону забезпечує індивідуальний комфорт для 3 осіб завдяки можливості індивідуального налаштування спинок сидінь і зручним підголівникам. Всі сидіння оснащені триточковими ременями безпеки, а також системами кріплення ISOFIX для дитячих крісел на двох зовнішніх сидіннях. Опціональне обладнання.
           2-місне нероздільне сидіння 2-місне нероздільне сидіння в 1-му, 2-му або 3-му ряду пасажирського салону пропонує 2 зручних місця з триточковими ременями безпеки, системами кріплення ISOFIX для дитячих крісел і підголівниками. Праворуч від 2-місного сидіння залишається прохід для завантаження, який простягається вперед до задньої частини сидіння переднього пасажира.
           Опціональне обладнання.
           3-місне нероздільне сидіння 3-місне нероздільне сидіння в 1-му, 2-му або 3-му ряду пасажирського салону пропонує 3 зручних місця з триточковими ременями безпеки та підголівниками, а також з системою кріплень ISOFIX для дитячих крісел на двох зовнішніх місцях.
           Опціональне обладнання.
           Підстаканники в пасажирському салоні Сидіння в пасажирському салоні можуть бути обладнані легкодоступними підстаканниками, в яких розміщуються чашки або пляшки діаметром до 84 мм. Подвійні тримачі інтегровані між подушками двох сидінь.
           Опціональне обладнання.
           Підлокітники в проході та біля стіни У цьому варіанті оснащення підлокітник з регульованим кутом нахилу встановлюється зі сторони проходу та біля стіни для кожного сидіння в пасажирському салоні. Це забезпечує додатковий комфорт під час поїздки, особливо на довгі відстані, оскільки пасажири можуть відпочити і розслабити руки під час поїздки.
           Опціональне обладнання.
           Розкішне оздоблення салону Розкішна обшивка салону створює відповідну атмосферу в салоні, а також покращує шумо- та теплоізоляцію. Вона виготовлена з високоякісного пластику з декоративною тканинною обробкою.
           Опціональне обладнання.
           Відділення для зберігання речей з сіткою на задніх дверях Відділення для зберігання з сіткою інтегровано в обшивку кожної з задніх дверей. Це забезпечує місце для зберігання різних предметів, наприклад, ременів безпеки або робочих рукавичок, безпосередньо на внутрішній стороні обох задніх дверей.
           Опціональне обладнання.
           Повна обшивка правої зсувної двері багажного відділення Повна обшивка пластиковими панелями внутрішньої сторони правих зсувних дверей підвищує привабливість і цінність пасажирського або вантажного відділення. Вона має поверхню, яка миється. Повна обшивка зсувних дверей рекомендується насамперед для автомобілів, які використовуються переважно для перевезення пасажирів. Опціональне обладнання.
           Повна обшивка розпашних задніх дверей Повна обшивка пластиковими панелями внутрішньої сторони двох задніх дверей підвищує привабливість і цінність пасажирського або багажного відділення. Таке покриття легко чиститься, миється і є водостійким. Опціональне обладнання.

           Equipment Lines

           Close X
           Strapline Content
           Обладнання Основні особливості обладнання Sprinter Tourer.
           LeftRight

           Технології

           Close X
           Наступна
           Назад
            Повний привод 4х4 з системою Torque-on-demand Система повного приводу Torque-on-demand з регульованим крутним моментом розподіляє тягове зусилля на передню та задню осі відповідно до потреби. Система повністю автоматично адаптується до умов руху за лічені мілісекунди і забезпечує покращене зчеплення з дорогою та підвищений комфорт. Опціональне обладнання.
            Автоматична коробка передач 9G-TRONIC Автоматична коробка передач 9G-TRONIC має дев’ять передач, які забезпечують мінімально можливу частоту обертання двигуна в будь-якій ситуації руху. Широкий діапазон коробки передач оптимізує маневреність і тягову здатність автомобіля в усіх режимах роботи та покращує здатність рушати з місця. Опціональне обладнання.
            6-ступенева механічна коробка передач 6-ступенева механічна коробка передач поєднує в собі високу зручність перемикання передач і комфорт водіння з ефективністю та маневреністю. Керування важелем перемикання передач не потребує зусиль, а перемикання передач відбувається плавно.
            Посилена версія для поганих доріг Посилена комплектація для поганих доріг рекомендована при регулярному використанні автомобіля для перевезеннях будівельних матеріалів, у лісовому та сільському господарстві. Вона призначена для їзди по нерівних дорогах з вибоїнами або по ґрунтових і гравійних дорогах і стежках.
            Опціональне обладнання.
            Пневматична підвіска для забезпечення комфорту Більший комфорт для пасажирів і безпечніше транспортування вантажів: підвіска, встановлена з заводу, оснащена точно налаштованим заднім мостом з пневматичними ресорами. Це забезпечує неперевершений комфорт для пасажирів та захищає вразливі вантажі від трясіння.
            Опціональне обладнання.

            Цифрові служби

            Close X
            Наступна
            Назад
             Мультимедійна система MBUX з 10,25-дюймовим сенсорним екраном Мультимедійна система MBUX з 26-сантиметровим (10,25-дюймовим) сенсорним екраном не залишає бажати кращого, коли мова йде про інформаційно-розважальні, навігаційні та комунікаційні засоби на борту автомобіля. Зокрема, інноваційна функція: керування через сенсорний екран з високою роздільною здатністю з діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) або за допомогою сенсорних кнопок на багатофункціональному рульовому колесі.
             Опціональне обладнання.
             Мультимедійна система MBUX з 7-дюймовим сенсорним екраном Мультимедійна система MBUX з 17,8-сантиметровим (7-дюймовим) сенсорним екраном вражає різноманітними комунікаційними та інформаційно-розважальними можливостями. Її функціями можна інтуїтивно керувати на сенсорному екрані з високою роздільною здатністю діагоналлю 17,8 см (7 дюймів) або за допомогою сенсорних кнопок на багатофункціональному кермі.
             Опціональне обладнання.
             Навігація Заощаджуйте час завдяки швидкій навігаційній системі Mercedes-Benz зі зручним введенням даних за допомогою сенсорного керування або голосового введення. Ця інтелектуальна система надійно доставить вас до місця призначення, спираючись як на локальну, так і на актуальну інформацію з Інтернету.
             Опціональне обладнання.
             Навігація для причепів і великогабаритних автомобілів (у перспективі для України) Дістатися до місця призначення оптимальними маршрутами: при розрахунку оптимального маршруту враховуються габарити автомобіля або комбінації автомобіля та причепа Mercedes-Benz Sprinter.
             Опціональне обладнання.
             Попередньо встановлена система Remote Services Plus (у перспективі для України) Завдяки попередньо встановленій системі Remote Services Plus вам буде ще легше та зручніше використовувати ваш автомобіль, оскільки ви можете користуватись широким спектром цифрових послуг, які зроблять ваше повсякденне життя з цим автомобілем безпечнішим та комфортнішим.
             Опціональне обладнання.
             Попередньо встановлена система Live Traffic Information (у перспективі для України) Попередньо встановлена система Live Traffic Information забезпечує технічні умови для отримання актуальної та точної інформації про дорожній рух для оптимального динамічного прокладання маршруту та точного розрахунку часу прибуття.
             Опціональне обладнання.
             2-канальні динаміки попереду та позаду 2-канальна система динаміків забезпечує чудову якість звучання завдяки 12 або 13 динамікам, розподіленим по всьому автомобілю.
             Опціональне обладнання.
             Комунікаційний модуль (LTE) для цифрових служб (у перспективі для України) За допомогою вбудованої eSIM-карти комунікаційний модуль (LTE) для цифрових служб створює технічні умови для використання цифрових служб і забезпечує вам додаткову безпеку, комфорт та зв’язок.
             Опціональне обладнання.

             Charging

             Close X
             HIDE HIDE

             Системи допомоги водієві

             Close X
             Наступна
             Назад
              Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Assist Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Assist виводить на дисплей на панелі приладів та на дисплей медіасистеми інформацію для водія про розпізнані обмеження швидкості, заборони на в’їзд або обгін, а також про припинення дії цих заборон, та попереджає, якщо знаки заборони в’їзду ігноруються. Це особливо корисно під час їзди на дорогах з обмеженнями швидкості, що часто змінюються, наприклад у місцях проведення ремонтних робіт.
              Опціональне обладнання.
              Активна система підтримання безпечної дистанції DISTRONIC Активна система підтримки дистанції DISTRONIC може підтримувати встановлену водієм дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, і тим самим розвантажувати водія, наприклад під час руху по автомагістралі або під час руху з частими зупинками. Для підтримки безпечної дистанції система самостійно прискорює автомобіль і гальмує його, використовуючи не більше половини гальмівної потужності.
              Опціональне обладнання.
              Активна система контролю смуги руху Неуважність або втома можуть призвести до того, що водій може ненавмисно зміщуватися зі своєї смуги руху. Активна система контролю смуги руху Active Lane Keeping Assist може відразу попередити водія як звуковим, так і візуальним сигналом. У автомобілях із переднім або заднім приводом можна додатково відчути тактильне попередження у вигляді вібрації кермового колеса.
              Опціональне обладнання.
              Активна система допомоги при гальмуванні Active Brake Assist Система Active Brake Assist допомагає уникнути зіткнення з автомобілями, що рухаються попереду, велосипедистами та пішоходами, що переходять дорогу, або мінімізувати наслідки таких зіткнень.
              Опціональне обладнання.
              Система контролю "сліпих зон" Blind Spot Assist Система контролю "сліпих зон" з функцією попередження про перехресний рух ззаду допомагає запобігти аваріям під час зміни смуги руху та руху заднім ходом при виїзді з парковки, видаючи візуальні та звукові попередження. Якщо система виявляє транспортний засіб у «сліпій» зоні, вона виводить попередження у вигляді червоного трикутника у відповідному зовнішньому дзеркалі.
              Опціональне обладнання.
              Система контролю втоми водія ATTENTION ASSIST Система ATTENTION ASSIST може вчасно попередити водія про втому та мікросон. Система сприяє підвищенню безпеки дорожнього руху, особливо під час нічних та тривалих поїздок. Дисплей системи ATTENTION ASSIST з’являється на панелі приладів між лічильником обертів і спідометром.
              Опціональне обладнання.
              Система керування зовнішнім світлом Highbeam Assist Система Highbeam Assist автоматично вмикає та вимикає дальнє світло залежно від ситуації на дорозі, позбавляючи водія необхідності вручну перемикатися між дальнім та ближнім світлом фар. Система контролюється камерою за лобовим склом, яка постійно фіксує обстановку на дорозі перед автомобілем.
              Опціональне обладнання.

              Безпека

              Close X
              Наступна
              Назад
               Адаптивні сигнали гальмування Адаптивні сигнали гальмування, що привертають увагу своїм миготінням, можуть значно скоротити час реакції водіїв транспортних засобів, що рухаються позаду, і таким чином запобігти зіткненню. Миготливі сигнали гальмування активуються на швидкості понад 50 км/год.
               Система екстреного виклику Mercedes-Benz (у перспективі для України) Система екстреного виклику Mercedes-Benz може забезпечити істотну економію часу в екстрених ситуаціях. Екстрений виклик можна здійснити автоматично або вручну для виклику допомоги.
               Опціональне обладнання.
               Захист шин преміум-класу (3 роки, у перспективі для України) Захист преміум-класу для ваших шин убезпечить вас від непередбачуваних витрат. Він покриває пошкодження всіх шин, встановлених на заводі, які виникли, наприклад, через застряглі в шині предмети, наїзд на бордюри, розрив шини, вандалізм або крадіжку.
               Опціональне обладнання.
               Пакет протиугінного захисту Пакет протиугінного захисту забезпечує комплексний захист автомобіля та вантажу. Коли система протиугінного захисту активована, як тільки одна з дверей відчиняється або відмикається зсередини, спрацьовує сигналізація.
               Опціональне обладнання.
               Бічні габаритні вогні Жовті світлодіодні габаритні вогні з боків автомобіля покращують видимість під час руху та при зупинці з увімкненими фарами, сприяючи підвищенню безпеки дорожнього руху. В ЄС вони є обов’язковими для автомобілів із загальною довжиною 6 метрів і більше.
               Віконні подушки безпеки для водія та переднього пасажира У разі сильного бокового удару розташовані в обшивці даху віконні подушки безпеки захищають голову, обличчя та грудну клітину пасажирів на крайніх сидіннях в кабіні водія.
               Опціональне обладнання.
               Подушка безпеки водія У разі зіткнення подушка безпеки, вбудована в кермо, може захистити голову та верхню частину тіла водія. Таким чином, подушка безпеки забезпечує високий ступінь захисту, зменшуючи ризик і тяжкість потенційних травм голови та грудної клітини.
               Подушка безпеки для переднього пасажира У разі зіткнення передня подушка безпеки або подвійна подушка безпеки для подвійного переднього пасажирського сидіння може захистити голову та верхню частину тіла пасажирів, що сидять спереду. Таким чином, вони забезпечують високий ступінь захисту.
               Опціональне обладнання.
               Бокові подушки для захисту грудної/тазової частини для водія та переднього пасажира У разі бокового удару бокові подушки безпеки, розташовані на зовнішній стороні спинки сидіння, можуть захистити грудну клітину і тазову частину тіла, спрацьовуючи в просторі між дверима та водієм або переднім пасажиром.
               Опціональне обладнання

               Комфорт

               Close X
               Наступна
               Назад
                Паркувальний пакет з камерою заднього виду Паркувальний пакет з камерою заднього виду та інтегрованою системою Parking Assist значно полегшує роботу водія, забезпечуючи кращий огляд області позаду автомобіля під час паркування та маневрування. Камера заднього виду робить видимою область безпосередньо позаду автомобіля. Таким чином, вона допомагає розпізнати будь-які перешкоди при паркуванні та маневруванні.
                Опціональне обладнання.
                Камера заднього виду з індикацією у внутрішньому дзеркалі заднього виду Камера заднього виду робить видимою область безпосередньо за автомобілем, яку не видно без камери, на дисплеї у внутрішньосалонному дзеркалі заднього виду. Це підвищує безпеку при паркуванні та маневруванні, особливо при обмежених умовах руху, та допомагає запобігти пошкодженню автомобіля.
                Опціональне обладнання.
                Автоматичний клімат-контроль THERMOTRONIC Автоматичний клімат-контроль THERMOTRONIC забезпечує постійний комфортний клімат у кабіні навіть під прямими сонячними променями або при дуже високій чи дуже низькій зовнішній температурі.
                Опціональне обладнання.
                Додатковий електричний повітронагрівач Додатковий електричний повітронагрівач потішить водія та пасажирів затишним теплим повітрям одразу після запуску двигуна. Він підігріває повітря, що надходить через вентиляційні отвори, завдяки чому в салоні автомобіля навіть у холодні дні можна швидко насолодитися комфортною атмосферою.
                Розкішне сидіння для водія та переднього пасажира Розкішне сидіння можна вручну регулювати за положенням, висотою та нахилом за допомогою важеля та поворотних ручок, таким чином адаптуючи його відповідно до індивідуальних вимог водія/переднього пасажира до комфорту. Завдяки різноманітним варіантам регулювання навіть тривалі поїздки можуть стати приємними.
                Опціональне обладнання.
                Передні сидіння з електричним регулюванням Сидіння, що регулюється за допомогою електроприводу, можна відрегулювати натисканням кнопки відповідно до індивідуальних вимог до комфорту; і завдяки своїй високій ергономічності воно відповідає вимогам асоціації Aktion Gesunder Rücken (AGR) ("За здорову спину"). За допомогою електроприводу регулюються положення сидіння в поздовжньому напрямку, висота подушки сидіння, а також нахил спинки та подушки сидіння.
                Опціональне обладнання.
                Поперекова підтримка сидіння водія та переднього пасажира Поперековий підпір у спинці сидіння дозволяє індивідуально регулювати сидіння відповідно до вимог водія або переднього пасажира до ергономіки та комфорту. Регулювання обох пневмоподушок здійснюється за допомогою пневматичної системи. Висоту подушок і рівень опуклості можна регулювати за допомогою 4-позиційного перемикача на зовнішній стороні сидіння.
                Опціональне обладнання.
                Підігрів сидінь для водія та переднього пасажира Сидіння оснащене вбудованим 3-рівневим підігрівом сидінь. Електричний підігрів сидінь підвищує комфорт і покращує самопочуття в холодні дні або прохолодні ночі. Опціональне обладнання.
                Круїз-контроль Система круїз-контролю забезпечує спокійне та економне керування автомобілем, особливо під час поїздок на далекі відстані. Вона розвантажує водія, підтримуючи заздалегідь обрану швидкість без необхідності натискання на педаль газу. Опціональне обладнання.
                Система WET WIPER SYSTEM Система склоочисників вже під час очищення забезпечує водію покращений огляд. Миюча рідина розбризкується безпосередньо перед щітками склоочисника і відразу витирається. Завдяки точному розподілу витрата миючої рідини значно знижується. Опціональне обладнання.

                Загальні застереження:

                - Зазначені показники були отримані відповідно до встановленого процесу вимірювання. Вони є «показниками викидів CO₂ WLTP» відповідно до статті 2, № 3, Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. На їх основі були розраховані показники споживання палива. Ці показники не стосуються окремо взятого автомобіля і не є частиною пропозиції продукту; вони наведені виключно для порівняння автомобілів різних моделей. Показники залежать від обраного спеціального обладнання.

                - Показники номінальної потужності та номінального крутного моменту отримані відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 зі змінами та доповненнями.

                [1] Позначені компоненти є цифровими службами. Для використання цих цифрових служб необхідно мати особистий ідентифікатор Mercedes me ID, а також погодитися з умовами використання цифрових служб. Крім того, автомобіль повинен бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну цифрові послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Цифрові служби можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або експлуатації транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше. У перспективі для України.

                Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання Sprinter Tourer

                Інформація

                Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.