Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
company
ПРАТ "Автокапітал" Інформація про компанію

Про компанію

З 19 жовтня 2001 року компанія ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" – офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz Group AG в Україні, що входить до групи компаній Корпорації "УкрАвто".

Основними напрямками діяльності компанії є продаж нових автомобілів легкового, комерційного та вантажного сегментів, автомобілів з пробігом, розвиток післяпродажного обслуговування та дилерської мережі. На жовтень 2021 року дилерська мережа компанії ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" налічує 21 представництво з продажу та обслуговування автомобілів у найбільших містах України. З вересня 2017 року у столичному дилерському центрі "Автомобільний Дім Україна "Мерседес-Бенц" функціонує спеціалізований центр продажу автомобілів Mercedes-AMG (AMG Performance Center).

У цей час у ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" (уся мережа) працює більше 600 висококваліфікованих спеціалістів. ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" приділяє велику увагу навчанню персоналу дилерських підприємств. У 2007 році був створений навчальний центр, де проходять підготовку, навчання та ознайомлення з новітніми технологіями Mercedes-Benz консультанти дилерських підприємств та співробітники сервісу.

Протягом багатьох років компанія займає провідні позиції з обсягу продажів легкових автомобілів преміального сегмента на ринку України. ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" входить до рейтингу "100 найбільших приватних компаній України 2021" за версією Forbes.

Адреса: м. Київ, Столичне Шосе, 90

Гаряча лінія 0 800 500 160

Надіслати запит

Як стати дилером

Інтереси Mercedes-Benz AG в Україні представляє - ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" (входить до складу Української Автомобільної Корпорації), яка здійснює продаж і сервісне обслуговування легкових і малотоннажних автомобілів марки "Mercedes-Benz" через мережу офіційних дилерів, а також реалізує комерційну техніку і здійснює сервісне обслуговування.

Якщо ви маєте намір співпрацювати з ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" з питань продажу та сервісного обслуговування автомобілів Mercedes-Benz в Україні, потрібно заповнити анкету, підготувати копії документів згідно переліку та направити на адресу ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ". Для довідок та уточнень також можна звернутись до фахівця з розвитку дилерської мережі info@mercedes-benz.ua

У разі зацікавленості ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" в розвитку дилерської мережі в даному регіоні, після проведення комплексної перевірки вирішується питання про розробку та погодження відповідного плану заходів.

Звертаємо Вашу увагу, що ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" не працює з посередниками.


Завантажити анкету

Перелік обов'язкових документів

Compliance

ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" є офіційним дистриб'ютором бренду Mercedes-Benz в Україні.

Ми ведемо діяльність відповідно до положень Глобального Договору ООН, дотримуючись наступних принципів:

  • Захист прав людини, проголошених на міжнародному рівні.
  • Сприяння викоріненню примусової та дитячої праці, а також будь-якої дискримінації у сфері праці та зайнятості.
  • Ініціювання поширення екологічної відповідальності, стимуляція розвитку та поширення екологічно безпечних технологій.
  • Протидія будь-яким формам корупції, включаючи хабарництво.

Ми дотримуємося вимог чинного законодавства України, дистриб'юторських угод з компаніями Mercedes-Benz Group AG та інших внутрішніх нормативних документів.

Ми ведемо чесний бізнес та здійснюємо операційну діяльність законним способом. Ми намагаємося використовувати свій вплив на ринку у боротьбі з корупцією.

Ми дотримуємося принципів чесної конкуренції. Ми впевнені, що такі принципи та філософія допомагають нам у досягненні тривалих економічних успіхів.

Ми не терпимо неетичну та / або незаконну поведінку з боку своїх співробітників та бізнес партнерів – у таких випадках ми негайно вживаємо необхідних заходів.

У досягненні цілей чесного ведення бізнесу та дотриманні принципів compliance-регулювання, нам необхідно заручитися підтримкою наших клієнтів та бізнес-партнерів. Якщо Ви виявили неетичну та / або незаконну поведінку у діяльності співробітника, що представляє бренд Mercedes-Benz, просимо Вас відправити лист на адресу електронної пошти ag@mercedes-benz.ua або здійснити дзвінок за номером +38 067 550 44 97 (лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00).

З боку ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" гарантується анонімність особи, що відправила лист або здійснила дзвінок.


Антикорупційна програма ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ"

Інформація для акціонерів та стейкхолдерів