Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
service24
Допомога на дорозі Mercedes-Benz Швидка допомога на місці та цілодобово.
Всебічна допомога в будь-якому випадку. Гаряча лінія Mercedes-Benz Зателефонуйте нам 0 800 500 160, і ми подбаємо про це. Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями в будь-який час, в будь-який день тижня. Ми допоможемо вам особисто, щоб ви могли залишатися мобільними без стресу.
Strapline Content Button
Strapline Content Button
Strapline Content Button
  Служба Mercedes-Benz Service24h повертає вас на маршрут вдень і вночі Service 24h - це надання технічної допомоги, консультації, відповіді на виниклі питання, оперативне вирішення проблеми евакуації автомобіля і багато іншого. Зателефонувавши на єдиний телефонний номер 0 800 500 160 по всій території України або + 38 050 311 77 33 для зв'язку з-за кордону, ви отримаєте професійну інформаційну та організаційну підтримку, а в разі несправності автомобіля - кваліфіковану допомогу наших офіційних партнерів по сервісу. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи Service 24h - це оперативність, достовірність інформації і чітка організація роботи. Button
  service24
  Служба Mercedes-Benz Service24h У розпорядженні фахівця служби Service 24h знаходиться сервісний автомобіль, який доставить Вас до найближчого дилерського підприємства.

  Всі ремонтні роботи в рамках послуги Service 24h здійснюються відповідно до стандартів та норм концерну Mercedes-Benz Group AG, які регламентують порядок проведення ремонту, тимчасові норми, використання оригінальних запасних частин і правила оформлення гарантії.

  Основна мета програми - допомогти клієнтам зоряної марки знайти правильний вихід з будь-якої непередбаченої ситуації. Для цього потрібно всього лише набрати телефонний номер.
  Button
  All categories Choose the right accessories for your Mercedes.