Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
AMG
Зв'язок
Модельний ряд
LeftRight

Mercedes-Benz

Close X
Наступна
Назад

  Mercedes-AMG

  Close X
  Mercedes-AMG G 63 (W465) від 9 350 641 грн*

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
  Екстер'єр Екстер’єр абсолютно нового Mercedes-Benz G-Class. Сильніше за час: G-Клас завжди вважався символом неперевершених можливостей керування автомобілем в умовах бездоріжжя, і цей статус знаходить своє відображення в його дизайні. Міцна передня частина, запасне колесо на видному місці задніх дверей та ефектні накладки на колісні арки створюють культовий образ, в якому неможливо не впізнати G-Клас. Дізнайтеся більше про особливості дизайну екстер’єру Mercedes-Benz G-Class, який представлено в трьох різних варіантах комплектації: лінія PROFESSIONAL, лінія EXCLUSIVE і спортивна лінія виконання AMG.
  LeftRight

  Особливості дизайну та оснащення

  Close X
  Наступна
  Назад
   Екстер’єр стандартної комплектації Ключові особливості комплектації:

   . Решітка радіатора в колір кузова автомобіля
   . Зовнішні дзеркала заднього виду в колір кузова
   . Нижній захисний бампер з порошковим покриттям у графітовому чорному кольорі
   . Запасне колесо на задніх дверях
   . Високоефективні світлодіодні фари
   . Зовнішнє підсвічування з проєкцією фірмового логотипа
   . Легкосплавні колісні диски з 5-ма подвійними спицями діаметром 45,7 см (18 дюймів), оптимізовані за аеродинамічними характеристиками
   Екстер’єр лінії комплектації PROFESSIONAL[1] Ключові особливості комплектації:

   . Захисна решітка на фари PROFESSIONAL
   . Передні бризковики PROFESSIONAL
   . Задні бризковики PROFESSIONAL
   . Легкосплавні 5-спицеві диски діаметром 45,7 см (18 дюймів)

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Екстер’єр лінії комплектації EXCLUSIVE[1] Ключові особливості комплектації:

   . Срібляста хромована решітка радіатора
   . Зовнішня захисна планка з декоративною вставкою у вигляді чорної смуги
   . Легкосплавні диски з 5-ма подвійними спицями діаметром 48,3 см (19 дюймів)
   . Нижній захисний бампер сріблястого кольору
   . Захист порогів з нержавіючої сталі
   . Дверні пороги із нержавіючої сталі (x4) з підсвічуванням

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Екстер’єр лінії комплектації AMG[1] Ключові особливості комплектації:

   . Стайлінг кузова AMG
   . Вставки переднього та заднього бамперів з нержавіючої сталі
   . Срібляста хромована решітка радіатора
   . Зовнішні захисні планки з декоративною вставкою з матового алюмінію
   . Легкосплавні диски AMG з 5-ма подвійними спицями діаметром 50,8 см (20 дюймів), пофарбовані в колір Himalayas Grey з глянцевим покриттям

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Оновлений дизайн решітки радіатора З першого погляду привертає увагу міцна та ефективна конструкція передньої частини автомобіля G-Wagen, що символізує його прагнення до нових пригод. Новий дизайн решітки радіатора та вишуканий вигляд обвісу кузова ще більше підкреслюють його культовий статус.


   Світлодіодні фари MULTIBEAM LED Розумні, адаптивні та призначені для підвищення безпеки, водночас вони не засліплюють інших.[1]

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.   Запасне колесо на задніх дверях Класична деталь G-Класу — окреме запасне колесо на задніх дверях — відтепер бездоганно доповнює оновлений дизайн задньої частини кузова, посилюючи його владний вигляд.
   Зовнішні захисні планки з декоративною вставкою Вишукані лінії, широкі пласкі поверхні, срібляста хромована решітка радіатора, кільце запасного колеса з нержавіючої сталі та горизонтальна захисна планка з декоративною вставкою у вигляді чорної смуги характеризують неповторні пропорції та міцну конструкцію G-Класу.   Підніжки MANUFAKTUR чорного кольору З підніжками чорного кольору[1] ваш Mercedes-Benz G-Class отримає ще більш індивідуальний і динамічний вигляд. До інших чорних елементів можна віднести також дах, бампери та розширені колісні арки чорного кольору, або ж обрати повністю чорне оздоблення[1].

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Легкосплавні диски AMG з 5-ма подвійними спицями діаметром 50,8 см (20'') Легкосплавні диски AMG з 5-ма подвійними спицями діаметром 50,8 см (20'')[1] кольору Himalaya Grey створюють глибокий візуальний ефект за рахунок матового сріблястого покриття.

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Інтер'єр Інтер’єр абсолютно нового Mercedes-Benz G-Клас. Зустрічайте абсолютно новий Mercedes-Benz G-Клас, в якому переконливий дизайн поєднується з майстерною розкішшю ручної роботи. Його інтер’єр випромінює елегантність, завдяки шкіряному оздобленню ручної роботи та естетичній підсвітці салону. Культова довершеність поєднання стилю та комфорту знайшла своє відображення у кожній деталі G-Class.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Інтер’єр стандартної комплектації Ключові особливості комплектації:

    . Багатофункціональне кермо оздоблене шкірою наппа
    . Оббивка сидінь з чорної шкіри, додатково колір на вибір: горіх коричневий/чорний або маккіато бежевий/чорний
    . Поручень для переднього пасажира на панелі приладів
    . Декоративний елемент з пористої деревини натурального горіха
    . Естетична підсвітка салону
    . Вентиляційні отвори з підсвічуванням чорного кольору
    . Передні сидіння та підголівники з функцією запам’ятовування налаштувань
    Інтер’єр комплектації EXCLUSIVE[1] Ключові особливості комплектації:

    . Чохли для сидінь з чорної шкіри наппа, додатково колір на вибір маккіато бежевий/чорний або тартуфо коричневий/чорний
    . Шкіряне оздоблення верхньої частини панелі приладів
    . Панель приладів
    . Поручень для переднього пасажира на панелі приладів
    . Центральна панель задніх дверей
    . Система об’ємного звучання Burmester® 3D
    . Зсувний люк в даху
    . Підсвічування вентиляційних отворів

    [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Новий дизайн керма Завдяки вишуканому шкіряному оздобленню нове багатофункціональне спортивне кермо стає родзинкою інтер’єру. Керуйте найважливішими функціями автомобіля за допомогою сенсорних панелей управління, навіть не відволікаючись від керма.

    Мультимедійна система MBUX MBUX трансформує ваші мультимедійні можливості. Вона легко керується голосом або дотиком і легко інтегрується у ваше цифрове життя. Завдяки можливості налаштування різних стилів відображення MBUX вдосконалюється з кожною поїздкою, інтелектуально підлаштовуючись під особисті вподобання кожного водія.

    Екран відображення руху по бездоріжжю Переглядайте детальну анімацію вашого руху на мультимедійному екрані, що відображає ступінь і кут нахилу, а також технічні налаштування, допомагаючи точно оцінити й виконати необхідні маневри в умовах бездоріжжя.

    "Прозорий" капот Коли ви рухаєтеся бездоріжжям, ви маєте можливість віртуально спостерігати за простором безпосередньо перед автомобілем. Таким чином, ви можете впевнено та безпечно оминати будь-які перешкоди, в тому числі й на пересіченій місцевості. Капот, визначений за зображеннями з камер, виглядає прозорим на мультимедійному дисплеї. Завдяки цьому візуалізація шляху попереду допомагає вибрати найбільш зручний напрямок руху.
    Підсвічування вентиляційних отворів Вентиляційні отвори з підсвіткою змінюють атмосферу салону за допомогою яскравого відображення 64 кольорів, щоб кожна поїздка відчувалася неповторною та відповідала вашому настрою.
    Поручень на панелі приладів для пасажира переднього сидіння Розташований на панелі приладів культовий поручень Mercedes-Benz G-Клас для пасажира на передньому сидінні, забезпечує додаткову безпеку на складних ділянках, адже розроблений безпосередньо для ризикованих подорожей по бездоріжжю.
    Оснащення Особливості оснащення нового Mercedes-Benz G-Клас.
    Наступна
    Назад
     Принцип роботи трансмісії Передня вісь Mercedes-Benz G-Клас з подвійним поперечним важелем разом з електричним підсилювачем керма забезпечує плавний, стабільний хід, чутливо реагуючи на нерівності дороги.

     Водночас задня міцна жорстка вісь, закріплена двома верхніми та двома нижніми задніми важелями на лонжеронній рамі, забезпечує неперевершене зчеплення з дорогою на складних ділянках. Разом із чітким розташуванням передніх коліс це забезпечує оптимальну керованість G-Класу.
     Підвіска AGILITY CONTROL У підвісці AGILITY CONTROL бездоганно поєднуються комфорт і стабільність руху. Випробуйте неперевершену керованість на будь-якій місцевості, адже підвіска інтуїтивно регулює динаміку, демпфірування та систему стабілізації залежно від дорожніх умов, з якими ви стикаєтесь.

     Двигун з інтегрованим стартером-генератором на 48 В Збільшена потужність і крутний момент двигуна G 500 забезпечує чудові ходові якості та приємну плавність роботи 6-циліндрового рядного бензинового двигуна. Електричний допоміжний компресор видає високий крутний момент навіть на низьких обертах двигуна, а м’яка гібридна технологія з інтегрованим стартером-генератором (ISG) підвищує продуктивність і знижує споживання пального.
     Автоматична коробка передач 9G-TRONIC Довірте перемикання передач Mercedes-Benz G-Клас автоматичній коробці 9G-TRONIC. Завдяки дев’ятьом передачам вона працює на низьких обертах двигуна, знижуючи витрату пального та забезпечуючи більш тихий хід.

     Лонжеронна рама Завдяки міцній лонжеронній рамі Gelandewagen відмінно справляється з пересіченою місцевістю. Ця рама, виготовлена зі сталі товщиною до 3,4 мм, забезпечує високу довговічність порівняно з цілісними конструкціями кузова. Крім того, вона не тільки відмінно справляється з бездоріжжям, але її конструкція також поглинає шум, що забезпечує тишу в салоні та підвищує загальний комфорт під час руху.     Інтеграція зі смартфоном Функція інтеграції зі смартфоном забезпечує бездротове з’єднання мобільного телефону з мультимедійною системою MBUX за допомогою технологій Apple CarPlay™ або Android Auto™. Це дає вам комфортний доступ до найважливіших застосунків вашого смартфона. Функція також забезпечує швидкий і простий доступ до сторонніх застосунків, наприклад Spotify.[1][2]

     [1]Щоб користуватися послугами Mercedes me connect, потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect. Показані послуги, їхня доступність і функціональні можливості залежать, зокрема, від моделі автомобіля, року випуску, обраного додаткового обладнання та країни.

     [2]Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.
     Бездротова система заряджання мобільних пристроїв на передній панелі На передній панелі центральної консолі на відстані руки знаходиться спеціальне відділення для бездротового заряджання вашого мобільного пристрою. Бездротова зарядка сумісних з Qi мобільних пристроїв доступна незалежно від моделі та виробника.

     Високоякісна мультимедійна система MBUX для пасажирів на задніх сидіннях До ваших послуг першокласна розважальна система, яка оснащена двома повністю інтегрованими 11,6-дюймовими дисплеями з високою роздільною здатністю[1]. Навіть перебуваючи на задньому сидінні, ви можете користуватися перевагами MBUX з прямим доступом до функцій автомобіля.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     Система об’ємного звучання Burmester® 3D Ви отримуєте можливість насолоджуватися легендарним звучанням Burmester® за допомогою 18 динаміків та вихідної потужності системи в 760 Вт. На власний смак ви маєте змогу налаштувати 3D-звук для передніх або задніх сидінь. У вашому автомобілі також можна прослуховувати музику у якості Dolby Atmos® — з надзвичайно хвилюючим та захопливим об’ємним звучанням.[1]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     Активний асистент екстреного гальмування Ця система допомагає уникнути зіткнення з транспортними засобами, що рухаються попереду, або нерухомими транспортними засобами, із зустрічним транспортом під час повороту, а також з пішоходами та велосипедистами. Разом з попередженнями про дистанцію та зіткнення, система в першу чергу пропонує допомогу в гальмуванні відповідно до ситуації, зокрема екстрену зупинку за необхідності.[1][2]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     [2]Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
     Система розпізнавання дорожніх знаків (у перспективі для України) Завдяки інтелектуальному поєднанню інформації з камери та картографічних даних, система розпізнавання дорожніх знаків здатна не лише виявляти обмеження швидкості, заборони на обгін та зняття цих обмежень. Вона також вказує на заборонені для в’їзду місця та застерігає вас від помилкового виїзду на дороги проти напрямку руху.[1]

     [1]Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
     Активна система утримання смуги руху У разі ненавмисного перетину переривчастої або суцільної лінії ви отримаєте попередження від системи за допомогою вібрації керма. При перетині суцільної лінії або якщо ділянка за переривчастою лінією вважається зайнятою, система допомоги може вжити подальших заходів, застосувавши гальмування з одного боку автомобіля.[1][2]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     [2]Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
     Супровід при маневруванні з причепом Заощаджуйте час і нерви під час маневрування: за допомогою системи супроводу при маневруванні з причепом[1] ви можете впевнено та спокійно виконувати маневри заднім ходом навіть у складних ситуаціях. Зокрема, водіям, які не часто користуються причепом і не мають достатнього досвіду його керування, підсилювач керма дійсно спрощує завдання.[2]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     [2]Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.

     Автоматичний клімат-контроль THERMOTRONIC 3 кліматичні зони забезпечують створення в салоні індивідуального комфортного мікроклімату. Водій та пасажир на передньому сидінні можуть налаштовувати температуру та розподіл повітря відповідно до власних потреб. Третя кліматична зона знаходиться ззаду та має окреме налаштування температури та повітряного потоку.[1]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     Автоматичне відкриття гаражних дверей Користуйтеся винятковою зручністю вашого Mercedes-Benz, навіть повертаючись додому. Інтегрований у дзеркало заднього виду в салоні пристрій відкриває відповідні двері та ворота простим натисканням кнопки. Таким чином, пристрій для відкривання гаражних дверей виконує функцію окремого пульта дистанційного керування без необхідності використання додаткового пристрою.[1]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Тримач для напоїв з контролем температури Завдяки підсклянникам з контролем температури[1] пасажири на задньому сидінні завжди матимуть під рукою холодні або гарячі напої. Пляшки, банки та чашки надійно закріплюються в тримачах для напоїв на задньому сидінні. За потреби підтримується температура від 8 °C до 55 °C.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.


     Система безключового доступу KEYLESS-GO Система KEYLESS-GO[1] покладе край пошукам ключа від автомобіля. Ключ розпізнається, коли ви тримаєте його при собі, перебуваючи поруч або всередині автомобіля: всі двері, в тому числі й задні, можна відчинити та замкнути простим дотиком до дверної ручки.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.


     Пакет мультиконтурних сидінь Active Plus Комфорт і розкіш розташування навіть у тривалих поїздках: налаштуйте положення сидіння за допомогою повністю електричних регулювань та вбудованих повітряних подушок. Додатково можна вибрати функцію приємного підігріву, одну з 8 режимів масажу або подушки сидінь з вентиляцією. Система керування комфортом ENERGIZING пропонує різноманітні програми для відпочинку та відновлення енергії.[1]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     Пакет Warmth Comfort Пакет Warmth Comfort[1] миттєво підігріває інші елементи в салоні - сидіння, підлокітники центральної консолі та дверей, так само як і центральні панелі дверей.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     AMG Абсолютно новий Mercedes-AMG G 63 Новий Mercedes-AMG G 63 вражає абсолютною потужністю, яка гармонійно поєднується з вишуканістю дизайну. В цьому автомобілі зовнішня елегантність вплітається зі спортивною досконалістю, створюючи неперевершений образ. Кожен елемент, від величного вигляду до витончених деталей, відображає спрямованість до продуктивності та розкоші. Відчуйте силу і розкіш, насолоджуючись кожною поїздкою за кермом цього ексклюзивного автомобіля. G 63 перевершує очікування, надаючи неперевершений досвід водіння, що вражає своєю потужністю та розкішшю.
     LeftRight

     Дизайн екстер'єру

     Дизайн інтер'єру

     Особливості екстер’єру

     Close X
     Наступна
     Назад
      Решітка радіатора в стилі AMG Решітка радіатора, яка відрізняється виразними вертикальними ламелями, поєднує в собі елегантність і продуктивність, створюючи вражаючий образ, який підкреслює характер цього автомобіля.
      Підсвічування з проєкцією логотипа бренду Фірмовим елементом є підсвічування з проєкцією логотипа бренду, що створює на поверхні землі зображення престижної емблеми AMG, додавши ексклюзивності та вишуканості зовнішньому вигляду автомобіля.
      Багатоспицеві ковані диски AMG діаметром 55,9 см (22'') Завдяки своєму переконливому вигляду та витонченому дизайну багатоспицеві ковані диски AMG G-Класу діаметром 55,9 см (22") вирізняються не лише вражаючою естетикою, але й чудовими експлуатаційними характеристиками.[1]

      [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Вихлопна система в стилі AMG чорного кольору Вихлопна система AMG чорного кольору[1][2] є не лише стильним елементом, вона символізує продуктивність, пропонуючи широкий діапазон звуків роботи двигуна від тонкого муркотіння до спортивного реву, що задовольнить будь-який водійський настрій.

      [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2]Доступне тільки у поєднанні з підніжками MANUFAKTUR в чорному кольорі.
      Підніжки MANUFAKTUR в чорному кольорі Завдяки своїй елегантності та практичності, підніжки у чорному кольорі[1][2] забезпечують зручність під час входу та виходу з салону автомобіля, додаючи комфорту і зручності пасажирам.

      [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2]Доступне тільки у поєднанні з вихлопною системою в стилі AMG чорного кольору.
      Деталі з вуглецевого волокна Пакет екстер’єру AMG з вуглецевого волокнаe[1] додає спортивного, сучасного шарму та динамічності, чудово поєднуючи естетику автомобіля з його легкою та міцною конструкцією, надаючи йому вражаючий зовнішній вигляд і підкреслюючи його спортивні характеристики.

      [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      Особливості інтер’єру

      Close X
      Наступна
      Назад
       Кермо AMG Performance з вуглецевого волокна і елементами з мікроволокна MICROCUT і кнопками AMG Кермо, виготовлене з вуглецевого волокна, має область захвату, обгорнуту мікроволокном MICROCUT[1]. Разом із підрульовими перемикачами передач з алюмінію та характерною 12-годинною розміткою, воно створює в салоні абсолютно нового Mercedes-AMG G 63 справжню атмосферу гоночного автомобіля.

       [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Мультимедійна система MBUX з дисплеями в стилі AMG Мультимедійна система MBUX нового покоління ідеально поєднує в собі спортивний дизайн та інноваційну технологію управління і відображення інформації. Дисплеї AMG наочно демонструють динамічну орієнтацію, а за допомогою повністю цифрової панелі приладів ви можете змінювати вигляд цих дисплеїв в стилі AMG.
       Декоративні елементи AMG з вуглецевого волокна Наповніть свій абсолютно новий Mercedes-AMG G 63 атмосферою гоночного треку. Декоративні елементи AMG з вуглецевого волокна гармонійно поєднуються з інтер’єром, створюючи відчуття ексклюзивності та контрастної привабливості.
       Система об’ємного звучання Burmester® 3D Пориньте у захоплюючий вимір звуку із системою об’ємного звучання Burmester® 3D, яка має аж 31 динамік. Ви не просто насолоджуєтеся звуком, а вирушаєте в справжню аудіоподорож, дозволяючи кожній ноті виразно звучати в салоні вашого автомобіля.
       Дизайн сидінь у стилі AMG Оцініть витонченість широкої пропозиції оббивки зі шкіри наппа з перфорацією та візерунком сидінь в стилі AMG. Ретельно виготовлені сидіння забезпечують чудовий комфорт і підтримку, щоб кожна поїздка стала для вас винятковою.

       Накладки на пороги AMG Вишукане біле сяйво дверних порогів AMG випромінює гостинність та вітає вас, кожного разу коли ви сідаєте у свій автомобіль, надаючи почуття затишку та комфорту ще до того, як ви розпочнете поїздку.
       Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового G-Class.

       Інформація для Клієнта

       Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.