Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Електромобільність в Mercedes-Benz Дізнайтеся більше про наші системи водіння на шляху до екологічно безпечних поїздок.
Our Models
LeftRight

Хетчбеки

Close X
Strapline Content

Седани

Close X
Strapline Content

SUV і Кросовери

Close X
Strapline Content

Купе

Close X
Strapline Content

Кабріолети та Родстери

Close X
Strapline Content
Prices are inclusive of 5% VAT
Електромобільність в Mercedes-Benz Наші три електричні варіанти.
  Повністю електричний привод Усі поїздки на електричному приводі, особливо при використанні зеленої електроенергії, означають відсутність викидів CO2 під час руху, майже повну відсутність шуму та пряму реакцію. Випробуйте абсолютно новий досвід водіння та особливо перспективну форму мобільності з усіма електромобілями Mercedes-Benz. Button
  Гібрид з можливістю заряджання: ідеальне поєднання електродвигуна та двигуна внутрішнього згоряння Наші гібридні системи приводу поєднують динаміку та ефективність електродвигуна із запасом ходу двигуна внутрішнього згоряння. Їх можна заряджати вдома та на громадських зарядних станціях, а деякі моделі вже пропонують чисто електричний запас ходу до 100 км (WLTP[1]).

  [1] Витрату електроенергії та запас ходу визначено на підставі положень Регламенту (ЄС) 2017/1151.
  Button
  М’який гібрид: раціональний коефіцієнт корисної дії з помітним ефектом підсилення У випадку м’якого гібрида звичайні двигуни внутрішнього згоряння оснащені вбудованим стартер-генератором або ремінним стартер-генератором. Вбудовані або ремінні стартер-генератори включають 48-вольтову електричну систему, яка забезпечує такі функції, як плавний рух, підсилення або рекуперація, що забезпечує значну економію пального. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  Стратегічна ініціатива "Ambition 2039" - наші цілі мають бути досягнуті до 2039 року.

  2022

  Крім того, всі виробничі потужності, що займаються збиранням легкових автомобілів та акумуляторних батарей, якими керує Mercedes-Benz AG, будуть переведені на кліматично нейтральне виробництво до 2022 року. Акумуляторні електромобілі на всіх ринках, на яких представлений бренд.

  2025

  Усі нові архітектури автомобілів будуть виключно електричними, і для кожної моделі буде доступний вибір повністю електричних альтернатив.

  2030

  "Тільки електричний": до кінця десятиліття Mercedes-Benz буде готовий перейти на повністю електричний транспорт скрізь, де дозволяють ринкові умови.

  2039

  Наше завдання: ми хочемо стати вуглецево-нейтральними до 2039 року. Наша мета охоплює всі етапи ланцюга постачання автомобілів від розробки до видобутку сировини, від виробництва до фази експлуатації та переробки.

  Електромобільність Більше інформації на тему електромобільності.
  Наступна
  Назад
   Повністю електричні автомобілі від Mercedes-Benz З новими електричними автомобілями від Mercedes-Benz ви відчуєте абсолютно новий досвід водіння: динамічний, практично безшумний і з повністю електричною системою приводу. Дізнайтеся більше про переваги повністю електричної системи приводу та моделей EQ. Button
   Гібрид з можливістю заряджання: ідеальне поєднання електродвигуна та двигуна внутрішнього згоряння Відкрийте для себе нову динаміку, ефективність та запас ходу для всіх типів автомобілів завдяки гібридам з можливістю заряджання від Mercedes-Benz. Усіх їх об’єднує високий ступінь гнучкості та придатності для повсякденного використання. У огляді моделі представлені всі доступні на цей момент гібриди з можливістю заряджання з найважливішими даними та функціями. Button
   Варіанти заряджання та цифрові додаткові функції для більш надійного планування Для вашого електричного або гібридного автомобіля доступні різні варіанти заряджання. Вдома з настінною зарядною станцією Mercedes-Benz Wallbox, в дорозі на громадській зарядній станції або швидкій зарядній станції на автомагістралі. Ваш транспортний засіб та численні цифрові додаткові функції допомагають вам у повсякденних поїздках на електричному приводі, наприклад Навігація за допомогою системи Electric Intelligence, для оптимального планування маршруту з необхідними зупинками для заряджання. Щоб ви дісталися до місця призначення взагалі без турботи.

   Послуга Mercedes me Charge[1] робить заряджання в дорозі ще простішим, оскільки ви можете зручно заряджати автомобіль лише за одним договором на заряджання, використовуючи мережу з понад 400 000 зарядних станцій по всій Європі.

   [1] Щоб мати змогу користуватися послугою Mercedes me connect "Mercedes me Charge", необхідно укласти окремий договір на заряджання з обраним стороннім постачальником, за допомогою якого відбувається оплата та виставлення рахунків за заряджання. Для користування сервісами Mercedes me connect потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect.
   Button
   Екологічна зарядка Green Charging сприяє виробленню електроенергії з відновлюваних джерел енергії Якщо ви заряджаєтеся на одній з більш ніж 400 000 зарядних станцій в Європі за допомогою послуги Mercedes me Charge, з функцією Green Charging[1], Mercedes-Benz гарантує, що еквівалентна кількість зеленої енергії повертається в мережу. Ця унікальна послуга поширюється на всі основні ринки, де ви можете зарядити свій електричний або гібридний автомобіль з можливістю заряджання за допомогою послуги Mercedes me Charge.

   [1] Зелена зарядка використовує підтвердження походження, щоб гарантувати, що для зарядки в електричну мережу повертається еквівалентна кількість електроенергії з відновлюваних джерел.
   Button