Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
service
Програми лояльності Mercedes-Benz Спеціальні пропозиції в офіційній дилерській мережі.
Програми лояльності Вигідні акційні пропозиції в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz Запрошуємо відвідати офіційні сервісні станції Mercedes-Benz в Україні і скористатися спеціальними умовами на обслуговування Вашого автомобіля.
Тариф "Лояльний" З 1 січня 2024 року для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz, строк гарантії яких за терміном експлуатації закінчився, діють знижки в розмірі до 5% на запасні частини і 20% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.


Знижки на роботи: -20%

Знижки на запасні частини: до -5%

Детальніше
Преміум сервіс Ваш легковий автомобіль Mercedes-Benz старший 5 років?

А саме, виготовлений до 01.01.2020 року?

Тоді, саме Вас ми запрошуємо відвідати офіційні сервісні станції Mercedes-Benz в Україні і скористатися спеціальними умовами на обслуговування Вашого автомобіля, що дозволить підтримувати бездоганний технічний стан улюбленого Mercedes-Benz зі значною вигодою.


Пропонуємо скористатися знижкою -20% на роботи та знижкою до -20% на запасні частини.[1][1]Знижені ціни діють з 01.01.2024 року при умові замовлення запасних частин для обслуговування у дилера-виконавця робіт. Знижки за акцією Преміум Сервіс не додаються до знижок за іншими діючими акціями- пропонується обрати тільки одну акцію з найоптимальнішими для Вас знижками.
Button
Преміум сервіс плюс Якщо ж Ваш легковий автомобіль Mercedes-Benz старший 8 років та виготовлений до 01.01.2017 року, то спеціально для Вас діють вигідні умови на обслуговування у офіційних сервісних станціях Mercedes-Benz в Україні.

Скористайтесь спеціальними умовами для Вашого автомобіля та підтримайте бездоганний технічний стан Вашого улюбленого авто зі значною вигодою для Вас.


Знижка на роботи -30%[1]

Знижки на запасні частини до -30%[1][1]Знижені ціни діють з 01.01.2024 року при умові замовлення запасних частин для обслуговування у дилера-виконавця робіт. Знижки за акцією Преміум Сервіс не додаються до знижок за іншими діючими акціями- пропонується обрати тільки одну акцію з найоптимальнішими для Вас знижками.
Button
  service
  Сервісні пакети Згідно з умовами акції, вартість діагностичних робіт, замовлених з переліку доступних на момент звернення, дозволяє заощадити до 50% коштів, у порівнянні зі звичайним замовленням.

  Пропозиція дійсна за умови замовлення і установки оригінальних запасних частин, придбаних у виконавця робіт, що вимагають заміни за результатами проведених діагностичних робіт.[1]  [1]Спеціальні ціни діють з 01.01.2024 по 31.12.2024 у всій дилерській мережі Mercedes-Benz в Україні крім тимчасово окупованих територій Херсонської, Запорізької, Луганської і Донецької областей та Криму. Вигода становить до 50% вартості діагностичних робіт, замовлених з переліку доступних на момент звернення, в порівнянні зі звичайним, а не пакетним замовлення, за станом на дату здійснення замовлення. Спеціальна пропозиція дійсна за умови замовлення і установки у офіційного дилера запасних частин, які знадобиться замінити за результатами діагностики.
  Button
  service
  Перелік діагностичних робіт, що підпадають під акцію "Сервісні пакети" - Перевірка дизельного двигуна (для всіх типів автомобілів)
  - Перевірка ходової частини (для легкових автомобілів)
  - Перевірка ходової частини (для комерційних автомобілів)
  - Перевірка електроустаткування (для всіх типів автомобілів)
  - Перевірка і регулювання розвал-сходження коліс (для легкових автомобілів без пневматичної підвіски)
  - Перевірка і регулювання розвал-сходження коліс (для комерційних автомобілів (повною масою до 8 тон)
  - Перевірка і регулювання розвал-сходження коліс (для легкових автомобілів з пневмопідвіскою)
  - Кодування одного блоку управління однієї з систем автомобіля (для всіх типів автомобілів)

  Button
  All categories Choose the right accessories for your Mercedes.