Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Запасні частини Mercedes-Benz Щоб ваш Mercedes-Benz залишався справжнім Mercedes-Benz.
Наш асортимент запчастин. Відповідна деталь для кожного Mercedes-Benz Незалежно від того, чи потрібна вам запасна частина для старої моделі Mercedes або відповідна деталь для нового автомобіля, в широкому асортименті запасних частин Mercedes-Benz знайдеться індивідуально підібраний варіант для кожного автомобіля і на будь-який бюджет. Звісно, з усіма нашими лінійками запчастин ви можете бути впевнені, що кожна деталь відповідає нашим суворим специфікаціям.
Оригінальні запасні частини Коли мова йде про технічне обслуговування або заміну зношуваних деталей, ви хочете використовувати тільки сертифіковані нові деталі для свого Mercedes-Benz? Тоді ми рекомендуємо вам використовувати оригінальні запчастини Mercedes-Benz. Вони поєднують у собі всі ноу-хау Mercedes-Benz як виробника автомобілів, спеціально розроблені для вашого автомобіля і оптимально адаптовані до інших компонентів вашого автомобіля.

Коротко про переваги:
- Відмінна якість, точність і довговічність
- Випробувані та перевірені відповідно до суворих специфікацій Mercedes-Benz для гарантії високої безпеки та надійності
- Спеціально розроблені для відповідного автомобіля
- Швидка доступність по всьому світу


Button
parts
Оригінальні відновлені запчастини Асортимент оригінальних відновлених запчастин Mercedes-Benz пропонує широкий вибір запасних частин для всіх найпопулярніших класів автомобілів – від стартера і кермового управління до двигуна і систем електроприводу. Кожна деталь проходить ретельний процес відновлення, перевірки та тестування відповідно до суворих стандартів Mercedes-Benz. В результаті ви отримуєте оригінальні відновлені деталі з якістю нової деталі за вигідною ціною.

Коротко про переваги:

- Якість нової деталі відповідно до стандартів якості Mercedes-Benz
- Привабливе співвідношення ціни та якості завдяки відновленню
- Така ж гарантія, як і на оригінальні деталі – 24 місяці
- Надійна доступність і короткий час заміни
- Екологічність завдяки економії ресурсів, енергії та викидів CO2

Button
  StarParts Програма Mercedes-Benz StarParts пропонує запасні частини для деяких старих серій автомобілів[1] з урахуванням пробігу вашого автомобіля.

  Наші інженери розробляють деталі StarParts в рамках сертифікованого процесу розробки та затвердження як нові деталі з оптимізованою вартістю, зберігаючи при цьому високу якість Mercedes-Benz без втрат для рівня безпеки.

  [1] Моделі:
  A-Class (169,176), B-Class (245,246), NGCC-моделі (176,246,117,156), C-Class (203,204), E-Class (211,212,207), CLK-Class (209), GLK-Class (Х204), CLS-Class (218/219), ML-Class (164), GL-Class (Х164), SLK-Class (171), R-Class (251), CLA-Class (117), GLA-Class (156).


  Button
  service
  Коротко про переваги: - Визначені, випробувані та схвалені деталі відповідно до специфікацій Mercedes-Benz
  - Оптимально підходять для вашого Mercedes-Benz з терміном служби від 5 років
  - Суворі стандарти якості та безпеки Mercedes-Benz за привабливими цінами
  - Оптимальна вартість з вигодою до 25%[1] у порівнянні із стандартною лінійкою
  - Гарантія до 2-х років


  [1] Під вигодою мається на увазі різниця в ціні у порівнянні зі стандартною лінійкою запасних частин. Повний перелік запасних частин StarParts дізнавайтеся у консультантів сервісу в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.

  Button
  Strapline Content Button
  Оригінальні запчастини у порівнянні з неоригінальними. Здаються оригінальними: остерігайтесь підробок Ваш партнер з обслуговування Mercedes-Benz захищає вас від підробленої продукції. Оскільки, якщо зовні написано, що деталь вироблена Mercedes-Benz, на жаль, це не завжди Mercedes-Benz всередині. Підробники все частіше спеціалізується на копіюванні запасних частин транспортних засобів. Вони все частіше копіюють важливі для безпеки деталі, як-от гальмівні диски і колодки, склоочисники лобового скла, саме лобове скло, деталі ходової частини автомобіля або фільтри. Підроблені запчастини часто оманливо здаються справжніми, і навіть експертам складно ідентифікувати їх на перший погляд.