Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
mar2020

Відновлено будівництво новітнього дилерського центру Mercedes-Benz в Києві у відповідності з концептом MAR202X.

mar2020

Компанія "АвтоКапітал", офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz в Україні, на чолі з материнською компанією – Корпорацією УкрАВТО – знаходиться в авангарді країн, які наслідують актуальні світові автомобільні тенденції та активно інвестують у розвиток дилерської мережі. Не дивлячись на війну і складні для бізнесу умови в країні, було відновлено процес будівництва новітнього інноваційного центру Mercedes-Benz в Києві.

При створенні нового дилерського центру, що реалізує концепцію MAR202X, застосовуються новітні архітектурні стандарти та формати, що демонструють прагнення лідера німецького автопрому залишатися новатором в автомобільному світі преміум-сегменту.

Концепт MAR202Х відображає фундаментальний рух вперед в автомобільній промисловості від раціональних транзакційних відносин до більш емоційних, а використання інтерактивних цифрових технологій у концепції MAR202Х покликане справити враження на клієнтів, представляючи продукти більш динамічно та захоплююче з єдиним зовнішнім виглядом, що відповідає бренду, який є синонімом інновацій та якості.

«Компанія «АвтоКапітал» прагне досягти впевненого зростання і стати лідером українського автомобільного ринку преміум-класу, йдучи в ногу з розвитком, що виникає внаслідок впливу сучасних технологій на світову автомобільну промисловість. Компанія зосередиться на нових цифрових технологіях, щоб аналізувати та покращувати досвід покупок та володіння автомобілями своїми клієнтами, а також робити їх більш персоналізованими за рахунок перевизначення всього спектра послуг», – зазначив генеральний директор компанії «АвтоКапітал» Валерій Анохін.

Очікується, що будівництво нового об’єкту та модернізація вже існуючих дозволить створити сотні робочих місць, які так потрібні країні в часи війни. Завершення будівництва заплановане на 2 квартал 2024 р.

Довідка про компанію:

З 19 жовтня 2001 року компанія ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" – офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz Group AG та Daimler Trucks AG в Україні. Основними напрямками діяльності компанії є продаж нових автомобілів легкового, комерційного та вантажного сегментів, автомобілів з пробігом, розвиток післяпродажного обслуговування та дилерської мережі. На жовтень 2021 року дилерська мережа компанії ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» налічує 21 представництво з продажу та обслуговування автомобілів у найбільших містах України (окрім тимчасово окупованих територій).