Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Технології
AMG
Зв'язок
  Polar White
  Night Black
  Spectral Blue Metallic
  Rosé Gold Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Iridium Silver Metallic
  Hyper Blue Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Digital White Metallic
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   CLA 220 4MATIC Coupé від 2 380 298 грн*

   CLA 250 4MATIC Coupé від 2 479 370 грн*

   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé від 2 713 531 грн*

   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé від 3 196 649 грн*

   Mercedes-AMG

   Close X
   Наступна
   Назад
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé від 2 713 531 грн*

    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé від 3 196 649 грн*

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
    Екстер'єр Екстер'єр нового CLA Coupé. Основні акценти екстер'єру нового Mercedes-Benz CLA купе миттєво привертають до себе увагу: новий передній бампер, новий задній бампер і нові варіанти дизайну колісних дисків - все це органічно поєднується в елегантному силуеті купе з чотирма безрамними дверима і тепер доступно в новому кольорі "спектральний синій металік"[1].

    [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Новий дизайн передньої частини Навіть у нерухомому стані злегка нахилений вперед оновлений передній бампер і аеродинамічні виступи на капоті демонструють високий ступінь динаміки. Додатковою родзинкою є нова радіаторна решітка з тривимірним візерунком Mercedes-Benz.
     Панорамний дах зі зсувним люком Відкритий чи закритий: з панорамним дахом зі зсувним люком[1] ви відчуєте захоплююче відчуття свободи і насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні. Якщо дивитися ззовні, то великий зсувний дах також справляє особливе враження, надаючи екстер'єру легкості та ексклюзивності.

     [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Дизайн купе Виразний дизайн, що підкреслює вашу індивідуальність - пристрасно розроблена лінія даху купе, по-спортивному широкі колісні арки та ефектна задня частина у стилі GT - основа для чотирьох безрамних дверей.
     Новий дизайн задньої частини Атлетична форма CLA купе завершується спортивно-елегантною задньою частиною у стилі GT. Задній бампер у новому вигляді дифузора та нові повністю світлодіодні задні ліхтарі підкреслюють впевнену зовнішність - в більш сучасній, прогресивній формі.
     Нові легкосплавні диски Продемонструйте свій індивідуальний стиль: у поєднанні з AMG Line[1], наприклад, за допомогою аеродинамічно оптимізованих легкосплавних дисків діаметром 48,3 см (19") у багатоспицевому дизайні (опція). Або ж завдяки так само аеродинамічно оптимізованим легкосплавним дискам 43,2 см (17") з 5-ма здвоєними спицями, що вже входять до серійної комплектації.

     [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Серійна комплектація Ключові особливості серійної комплектації:
     - Капот з аеродинамічними виступами
     - Решітка радіатора з візерунком Mercedes-Benz у глянцевому чорному кольорі, з матово-сірою одинарною ламеллю із хромованою вставкою
     - Передній бампер з декоративним елементом сріблястого кольору
     - Підвіконні молдинги та окантовки вікон в хромованому виконанні
     - Легкосплавні диски 43,2 см (17’’) у дизайні з 5 подвійними спицями
     PROGRESSIVE Ключові особливості комплектації:
     - Решітка радіатора з візерунком Mercedes-Benz у блискучому хромі та матово-сірою одинарною ламеллю із хромованою вставкою
     - Передній бампер з хромованим декоративним елементом
     - Задній бампер із нижньою частиною чорного кольору з тисненою текстурою та з накладками випускних труб і хромованим декоративним елементом
     - Легкосплавні диски 45,7 см (18") у 10-спицевому дизайні, аеродинамічно оптимізовані
     AMG Line Ключові особливості комплектації:
     - Стайлінг AMG, що включає передній бампер AMG з переднім спліттером в хромованому виконанні, накладки бокових порогів AMG та задній бампер AMG з насадками випускних труб і хромованим декоративним елементом
     - Решітка радіатора з візерунком Mercedes-Benz в хромованому виконанні з центральною зіркою Mercedes та одинарною ламеллю із хромованою вставкою
     - Підвіконні молдинги та окантовки вікон у глянцевому алюмінії
     Інтер'єр Інтер'єр нового CLA Coupé. Завдяки новій архітектурі інтер'єру та найсучаснішим елементам управління, салон нового Mercedes-Benz CLA купе встановлює нові стандарти в своєму класі. На додаток до широкого стандартного оснащення з MBUX ви можете за допомогою варіантів комплектації Progressive і AMG індивідуалізувати різні елементи, наприклад: нове триспицеве рульове колесо, сидіння або оббивку.
     LeftRight

     Лінії виконання

     Особливості дизайну та оснащення

     Close X
     Наступна
     Назад
      Триспицеве рульове колесо Керуйте автомобілем так само просто, як смартфоном. Кермо останнього покоління ще точніше розпізнає дотики для покращеного "управління пальцями", а саме: жестами змахування та натисканнями. Крім того, нова система розпізнавання реєструє розташування або відсутність рук на кермі і може за потреби попередити про це.
      Широкоформатний дисплей передньої панелі Діагональ центрального мультимедійного дисплея тепер становить 26 см (10,25") в стандартній комплектації. У поєднанні з опціональним повністю цифровим дисплеєм панелі приладів розміром 26 см (10,25"),[1] об'єднаним під єдиною суцільною скляною поверхнею, кокпіт водія набуває вражаючого широкоформатного вигляду.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Аудіосистема Burmester® з об'ємним звуком Dolby® Atmos З 12 динаміками і потужністю системи 590 Вт ви відчуєте більшу продуктивність і ексклюзивність, в тому числі завдяки легендарному звуку Burmester®.[1] Динаміки з елегантними написами створюють першокласний об'ємний звук, який можна оптимізувати окремо для передніх і задніх сидінь. Ви також можете відтворювати музику в якості Dolby® Atmos.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Нові комфортні сидіння Максимальний комфорт є стандартом для нового CLA купе. В комплектації AMG Line[1] ви отримуєте спортивні сидіння з оптимізованою бічною підтримкою та інтегрованими підголівниками - опціонально в одному з нових варіантів оббивки зі штучної шкіри ARTICO / мікрофібри MICROCUT "коричневий байа" або зі штучної шкіри ARTICO "сіра шавлія". У стандартній комплектації ви отримаєте високоякісні комфортні сидіння з новою, тривимірно обробленою тканиною, переробленою з ПЕТ-пластику.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Оновлена центральна консоль Все одразу під рукою - і готове до використання. Нова центральна консоль пропонує більше місця для зберігання речей, а розташування елементів управління є ще більш інтуїтивно зрозумілим.
      Оснащення Особливості оснащення нового CLA Coupé.
      Наступна
      Назад
       MBUX останнього покоління З появою останнього покоління нашої мультимедійної системи MBUX інтер'єр CLA купе стає ще більш цифровим та інтелектуальним. LCD-екрани дозволяють інтуїтивно керувати функціями автомобіля голосом, дотиком або жестами, при цьому система щоразу потроху навчається. Зовнішній вигляд дисплеїв можна індивідуалізувати за допомогою трьох стилів відображення та трьох режимів (Навігація, Допомога, Сервіс).
       Інтеграція смартфона Інтеграція смартфона[1] забезпечує бездротове підключення мобільного телефону до мультимедійної системи через Apple CarPlay™ та Android Auto™. Таким чином у вас є комфортний доступ до найважливіших додатків вашого смартфона. Функція також дає можливість швидкого і простого доступу до додатків сторонніх постачальників, наприклад, Spotify.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Розважальна система MBUX Підготовка для системи розваг MBUX дозволяє використовувати різні потокові музичні сервіси, такі як Amazon Music, Apple Music, Spotify або TIDAL, безпосередньо у вашому автомобілі. Сервіс TuneIn також надає доступ до численних інтернет-радіостанцій та подкастів. Залежно від провайдера, вам може знадобитися обліковий запис користувача. Доступність послуги залежить від моделі вашого автомобіля і може змінюватися в будь-який момент.[1][2][3]

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

       [2] Пропозиція доступна лише в окремих країнах. Перевірте наявність цих провайдерів у вашій країні. Підготовка для розважальної системи MBUX потребує активованого підключення до мережі Інтернет. Ви можете забезпечити його, активувавши послугу додаткового обсягу даних* у стороннього оператора мобільного зв'язку (Mobile Network Operator, MNO).

       [3] Ця послуга Mercedes me connect доступна для автомобілів з мультимедійною системою MBUX. Для використання потрібен активний обліковий запис користувача Mercedes me connect. Крім того, відповідний автомобіль має бути прив'язаний до облікового запису користувача, а послуга "Музика онлайн" має бути активована. Щоб користуватися послугою, необхідно також мати відповідний обліковий запис у відповідного провайдера потокового мовлення. Провайдери потокового мовлення можуть відрізнятися залежно від місцевих умов.
       Активний асистент контролю смуги руху Активний асистент контролю смуги руху - це уважний спостерігач: якщо ви ненавмисно виїхали зі своєї смуги або небезпечно наблизилися до інших учасників руху, система може повернути вас назад у свою смугу, втрутившись в рульове управління. Якщо ви все таки зійдете зі смуги, вас додатково попередить вібрація керма.[1]

       [1] Наші системи допомоги водієві та безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.
       Активний асистент екстреного гальмування Цей асистент може допомогти уникнути зіткнення з автомобілями, що рухаються попереду або стоять, зустрічним транспортом під час повороту, а також пішоходами та велосипедистами. Окрім попередження про дистанцію та загрозу зіткнення, система пропонує підсилення гальмування відповідно до ситуації - аж до автономного екстреного гальмування.[1]

       [1] Наші системи допомоги водієві та безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.
       Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC Ви більше не захочете відмовлятися від комфорту активного асистенту з контролем безпечної дистанції DISTRONIC[2] під час руху у щільному потоці транспорту чи заторах. Система розвантажує вас, автоматично регулюючи швидкість залежно від транспортних засобів, що їдуть попереду. Бажану задану дистанцію можна вибирати з декількох варіантів.[1]

       [1] Наші системи допомоги водієві та безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

       [2] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Система контролю "сліпих" зон Система контролю "сліпих» зон"[2] дуже уважно стежить за ситуацією для вас - особливо, коли ви вмикаєте вказівник повороту. Система може попередити візуально і акустично про ризик бокового зіткнення з іншими учасниками руху в «сліпий» зоні. Навіть після закінчення руху система зберігає пильність і попередить вас, якщо ви відкриєте двері в невідповідний момент.[1]

       [1] Наші системи допомоги водієві та безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

       [2] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Доповнена реальність MBUX для навігації (у перспективі для України) Щоб допомогти вам зорієнтуватися в складних дорожніх ситуаціях, доповнена реальність MBUX для навігації[2] об'єднує віртуальний світ з реальним. Технологія накладає графічні вказівки щодо навігації та дорожнього руху на зображення в реальному часі. Ви зможете дістатися до місця призначення швидко, безпечно та без стресу.

       [2] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Системи паркування Паркувальні системи останнього покоління допомагають заїжджати та виїжджати з паркувальних місць переднім і заднім ходом, як вздовж, так і впоперек дороги. Вони дозволяють виявляти паркувальні місця поблизу, забезпечують круговий огляд на 360° та вибір різних варіантів паркування. При виїзді заднім ходом з паркувального місця система може додатково попереджати про рух транспорту у поперечному напрямку.[1][2]

       [1] Наші системи допомоги водієві та безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.
       [2] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Сидіння водія з електрорегулюванням і функцією пам'яті За допомогою функції пам'яті[1] можна зберігати і зручно вибирати до 3 різних положень сидіння. При цьому ви можете легко і плавно регулювати положення сидіння за допомогою електроприводу. Коли ви створили профіль користувача, ви маєте активувати його на центральному медіа-дисплеї, щоб увімкнути ваші особисті налаштування.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Пакет комфортних функцій KEYLESS-GO Надзвичайна зручність посадки та завантаження автомобіля у повсякденному житті: з пакетом комфортних функцій KEYLESS-GO[1] ви можете відчиняти та блокувати свій автомобіль лише одним дотиком до дверної ручки. Функція HANDS-FREE ACCESS відкриває кришку багажника - достатньо лише вашого руху ногою під бампером. Це особливо зручно, коли ви повертаєтеся з магазину з безліччю покупок.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Система клімат-контролю THERMOTRONIC Кліматична установка THERMOTRONIC[1] індивідуально регулює температуру у двох зонах. Таким чином, ви і передній пасажир можете окремо встановлювати кліматичний режим. При цьому вам ніколи не потрібно виконувати будь-яке додаткове налаштування. Оскільки чутливі датчики реєструють зміну умов, таких як, наприклад, сонячне випромінювання.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Пакет комфортних сидінь Пакет комфортних сидінь[1] з численними можливостями регулювання пропонує вам оптимальне положення сидіння. Кожен водій знайде для себе індивідуальне та ергономічне налаштування. Особлива перевага для високих водіїв - подовжувана подушка сидіння. Вона збільшує площу опори для стегон на 6 сантиметрів.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Система захисту автомобіля GUARD 360° Plus Захист автомобіля GUARD 360° Plus* забезпечує всебічний контроль простору навколо автомобіля. Завдяки протиугінній сигналізації та екстреній деактивації ключів* ви можете діяти швидко. Система виявлення зіткнення* проінформує вас через додаток. Крім того, сервіс "Допомога при угоні автомобіля" збільшує шанс повернути вашу власність.
       Бічні подушки безпеки в задній частині салону Бічні подушки безпеки в задній частині салону[1] захищають область грудної клітини пасажирів, що знаходяться на крайніх задніх сидіннях, при сильному бічному ударі. Разом зі стандартними віконними подушками безпеки це надає вам найкращий потенціал безпеки для зменшення або пом'якшення травм. Для цього повітряні подушки розкриваються між дверима та пасажиром.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Система PRE-SAFE® Система PRE-SAFE® використає час замість вас у разі загрози аварії. Різноманітні заходи зможуть зменшити стресові наслідки, що при цьому виникають. Інноваційна функція PRE-SAFE® Sound генерує шум з динаміків і може викликати захисний рефлекс: ваш слух ненадовго відключається, захищаючись таким чином від гучних звуків при зіткненні.
       Ходова частина з адаптивним регулюванням жорсткості амортизаторів Ходова частина з адаптивною регульованою амортизацією[1] дозволяє вам обирати між максимальною маневреністю та високим комфортом амортизації - відповідно до маршруту та вашого особистого стилю водіння. Для цього налаштуйте жорсткість амортизаторів від рівня "Комфорт" до рівня "Спорт". Занижений рівень шасі та спортивне пряме рульове управління ще більше сприяють динамічному стилю водіння.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       DYNAMIC SELECT Система DYNAMIC SELECT одним натисканням кнопки перемикає різні режими руху, які визначають параметри, наприклад, двигуна, коробки передач, ходової частини або рульового управління. У режимі Sport ви рухатиметеся підкреслено динамічно, у базовому режимі Comfort – дуже збалансовано. У режимі ECO зі ставкою на максимальну ефективність заощаджуються паливо та гроші.
       Повний привод 4MATIC Повний привод 4MATIC[1] забезпечує чудові ходові характеристики навіть у складних дорожніх умовах. Система покращує зчеплення з дорогою та стабільність руху для додаткової безпеки.

       [1] Доступний в залежності від конфігурації моделі.
       AMG Mercedes-AMG CLA Coupé. Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ в новій версії також підтверджують свою репутацію експресивних ікон дизайну. Обидві моделі тепер мають характерну для AMG решітку радіатора з вертикальними стійками, емблему AMG на капоті і передній бампер AMG, що чітко свідчить про приналежність до сімейства AMG Performance. Окрім цього, фари набули більш загостреної форми, з'явилися нові легкосплавні колісні диски AMG і задні ліхтарі в новому дизайні.

       [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації..
       LeftRight

       Дизайн екстер'єру

       Дизайн інтер'єру

       Особливості екстер’єру

       Close X
       Наступна
       Назад
        Нова передня частина AMG та світлодіодні фари MULTIBEAM LED [CLA 35 4MATIC Coupé] Нова передня частина зі специфічною для AMG радіаторною решіткою і переднім бампером AMG, а також опціональними новими світлодіодними фарами MULTIBEAM LED[1] випромінюють динамічність.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Спойлер AMG [CLA 35 4MATIC Coupé] Серійний спойлер AMG у кольорі кузова візуально вирізняє автомобіль і одночасно забезпечує кращу притискну силу на дорозі.
        Легкосплавні колісні диски AMG і високоефективна гальмівна система AMG [CLA 35 4MATIC Coupé] Легкосплавні колісні диски AMG діаметром 48,3 см (19") у дизайні з п'ятьма подвійними спицями[1] і високоефективна гальмівна система AMG довершують динамічну зовнішність. Опціонально також доступні червоні гальмівні супорти.[1]

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Характерна для AMG задня частина кузова [CLA 35 4MATIC Coupé] Новий дизайн задніх ліхтарів, задній бампер AMG у вигляді дифузора і вихлопна система AMG з круглими накладками випускних труб привертають до себе погляди.
        Передня частина AMG та світлодіодні фари MULTIBEAM LED [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Неповторна комбінація специфічної для AMG решітки радіатора і бампера AMG, широких крил AMG і нових світлодіодних фар MULTIBEAM LED[1].

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Спойлер AMG [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Типовий спойлер AMG на кришці багажника доповнює візуальне задоволення від безкомпромісного динамізму.
        Ковані диски AMG із перехрещеними спицями і високоефективна гальмівна система AMG [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Ці ковані диски AMG діаметром 48,3 см (19") із перехрещеними спицями разом[1] та високоефективна гальмівна система AMG з червоними гальмівними супортами надають моделі динамічного вигляду.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Характерна для AMG задня частина кузова [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Новий дизайн задніх ліхтарів, задній бампер AMG у вигляді дифузора і характерна вихлопна система AMG однозначно привертають до себе всі погляди.
        AMG Street Style Edition: Гоночний стиль для вулиць цього світу. AMG Street Style Edition вражає своїм ефектним дизайном як зовні, так і всередині. Зовні привертає увагу лакофарбове покриття MANUFAKTUR кольору "гірський сірий магно" з плівкою темно-сірого/ яскраво-помаранчевого відтінку, матові чорні колісні диски AMG з полірованими краями ободів і специфічними гальмівними супортами AMG, пакет AMG Night і опціональний аеродинамічний пакет AMG Plus для Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+. В інтер'єрі ефектно виглядають чорні сидіння AMG Performance з помаранчевою декоративною строчкою, рульове колесо AMG Performance, специфічні елементи оздоблення та накладки на пороги з червоним підсвічуванням.
        Аеродинамічний пакет AMG Аеродинамічний пакет AMG[1] розроблений в аеродинамічній трубі, покращує ходові якості на високих швидкостях і забезпечує ще більше задоволення від водіння. Навісні компоненти збільшують притискну силу. Великий спойлер AMG на кришці багажника є чітким свідченням прагнення до безкомпромісної продуктивності.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Аеродинамічний пакет AMG Plus Аеродинамічний пакет AMG Plus[1] додає до аеродинамічного пакету фіксований задній спойлер. Він створює потужну притискну силу на задній осі та покращує ходові якості на високих швидкостях. Характерний задній спойлер AMG також надає виразного вигляду безкомпромісного гонщика.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Пакет AMG Night У пакеті AMG Night[1] окремі елементи екстер'єру виконані у глянцевому чорному кольорі. Залежно від бажаного кольору лакофарбового покриття вони створюють або сильні кoнтpacти, або плавні переходи. Хвилюючі акценти чи велична стриманість: в обох випадках ви демонструєте відчуття індивідуального динамічного дизайну.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Пакет Night Package II Пакет Night Package II[1] iдеально підходить для індивідуалістів, які цінують висококласні деталі дизайну. Інші елементи, такі як стійки радіаторної решітки або шильдики в чорному хромі роблять вашу модель Mercedes-AMG справжньою принадою для очей.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Кришка паливного бака AMG Проявіть своє почуття стилю навіть у непомітних на перший погляд дрібницях: кришка паливного бака AMG[1] з сріблястого хрому із логотипом AMG і чорними дизайнерськими елементами демонструє вашу увагу до деталей. Ви отримаєте кришку паливного бака у високоякісній коробці з тисненням емблеми AMG. Встановлення просте: ви можете зробити це самостійно або звернутися до дилера.

        [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

        Особливості інтер’єру

        Close X
        Наступна
        Назад
         Рульове колесо AMG Performance з оздобленням шкірою наппа / мікрофіброю MICROCUT Рульове колесо AMG Performance[1] Рульове колесо AMG Performance має типову для автоспорту усічену знизу форму і обтягнуте зручною для рук шкірою наппа та спеціальною мікрофіброю MICROCUT.[1] Це не тільки забезпечує ідеальний хват керма, а й візуально підкреслює ексклюзивність матеріалу.

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Сидіння AMG Performance Опціональні сидіння AMG Performance, оздоблені ARTICO / мікрофіброю MICROCUT чорного кольору[1] з контрастною помаранчевою прострочкою, забезпечують найкращі умови для динамічних маневрів завдяки спортивній посадці та ідеальній бічній підтримці. Їх зовнішній вигляд випромінює автоспортивний характер, а в поєднанні з різноманітними функціями та індивідуальною оббивкою вони додатково надають найкращий комфорт.

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Оновлена мультимедійна система MBUX зі специфічним дизайном дисплеїв AMG Ідеальне поєднання спортивного дизайну та інноваційної концепції управління і індикації демонструє мультимедійна система MBUX нового покоління. За допомогою спеціальних дисплеїв в стилі AMG вона візуалізує динамічність автомобіля, в той час як ви можете на повністю цифровій панелі приладів перемикатися між трьома стилями індикації AMG.
         Елементи оздоблення в стилі AMG Опціональні елементи оздоблення AMG в кольорах темний алюміній /помаранчевий Street Style Editio[1] або AMG Design чорний алюміній /сріблястий[1] забезпечують спортивний вигляд кокпіту преміум-класу. Вони надають інтер'єру унікального стилю, що випромінює безкомпромісний динамізм.

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Панорамний дах зі зсувним люком Відчуйте справжнє задоволення від водіння з відкритим верхом, майже як у кабріолеті або родстері - освіжаюче і без протягу. Для цього достатньо плавно відсунути панорамний люк.[1] Навіть коли панорамний люк закритий, його прозорість дозволяє наповнити салон світлом.

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Пакет сидінь AMG Performance Advanced Сидіння AMG Performance для водія та переднього пасажира забезпечують ідеальну бічну підтримку для особливо динамічних маневрів. Ви можете встановити ідеальну для вас бічну підтримку за допомогою функції багатоконтурного сидіння і відрегулювати точне положення сидіння за допомогою електроприводу. Вбудований підігрів сидінь випромінює затишне тепло.[1]

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Пакет сидінь AMG Performance High-End Ідеальна бічна підтримка для динамічних маневрів у поєднанні з естетикою та комфортом: пакет сидінь AMG Performance High-End[1] об'єднав у собі це все. Відрегулюйте боковини за допомогою функції мультиконтурного сидіння, а електричний механізм допоможе налаштувати положення сидіння. Крім того, ви можете обрати індивідуальну шкіряну оббивку з інтегрованим підігрівом сидінь.


         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Накладки на пороги AMG з написом "AMG", з підсвічуванням та змінними накладками Вже посадка або висадка з автомобіля стає подією. Для цього високоякісні пороги з нержавіючої сталі підсвічуються написом "AMG". Завдяки змінним накладкам ви можете замінити пороги на інші привабливі оригінальні деталі від Mercedes-AMG або Mercedes-Benz.[1]

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Шкіряний пакет AMG Якість, яку можна відчути і навіть понюхати: шкіряний пакет AMG[1] створює в салоні ще більш якісну атмосферу на додаток до AMG Line. Двоколірні шкіряні спортивні сидіння не лише гарно виглядають, але й відрізняються особливою зносостійкістю. Декоративні шви на підвіконній панелі та панелі приладів створюють додаткові привабливі акценти.

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Кондиціонування сидінь водія та переднього пасажира Клімат-контроль сидінь[1] вентилює передні сидіння, охолоджує їх і таким чином регулює вологість. У прохолодну погоду підігрів сидінь швидко доводить поверхні сидінь і спинок до приємної температури. Ви більше не захочете відмовлятися від такого приємного мікроклімату сидіння.

         [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         AMG Street Style Edition: RГоночний стиль для вулиць цього світу. AMG Street Style Edition вражає своїм ефектним дизайном як зовні, так і всередині. Зовні привертає увагу лакофарбове покриття MANUFAKTUR кольору "гірський сірий магно" з плівкою темно-сірого/ яскраво-помаранчевого відтінку, матові чорні колісні диски AMG з полірованими краями ободів і специфічними гальмівними супортами AMG, пакет AMG Night і опціональний аеродинамічний пакет AMG Plus для Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+. В інтер'єрі ефектно виглядають чорні сидіння AMG Performance з помаранчевою декоративною строчкою, рульове колесо AMG Performance, специфічні елементи оздоблення та накладки на пороги з червоним підсвічуванням.
         Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання CLA Coupé.

         Інформація для Клієнта

         Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.