Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
AMG
Зв'язок
  Polar White
  Black
  High-tech Silver
  Graphite Grey Metallic
  Velvet Brown
  Nautic Blue Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Verde Silver
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
  Екстер'єр Динамічний екстер’єр. Від решітки радіатора з підсвічуванням до елегантно динамічного дизайну задньої частини із захопливими елементами освітлення: новий седан E-Класу є втіленням захопливого дизайну, який доповнюється прогресивними стилістичними елементами, характерними для інноваційного динамізму. Задні ліхтарі вражають своїм новим контуром та легко впізнаваною зірковою формою.
  LeftRight

  Лінії виконання

  Особливості дизайну та оснащення

  Close X
  Наступна
  Назад
   Цифрова система освітлення DIGITAL LIGHT з функцією проєкції Оптимальна видимість для вашої безпеки: з цифровою системою освітлення DIGITAL LIGHT з функцією проєкції[5] автомобіль E-Класу пропонує вам найвищий рівень видимості та комфорту. Система освітлення реагує на зміну дорожньої обстановки, проїзної частини та погодних умов, щоб забезпечити оптимальне світло, адаптоване до ситуації, для забезпечення широкого поля зору. Функція проєкції також доповнює освітлене поле зору анімацією.

   [5] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Зручний пакет системи безключового доступу та запуску двигуна KEYLESS-GO Ваш ключ застосовується з більшою зручністю: за допомогою зручного пакета безключового доступу та запуску двигуна KEYLESS-GO[10] ви можете запустити двигун та замкнути автомобіль, просто маючи під рукою ключ або смартфон з відповідною функцією. Врізні ручки дверей, що входять до відповідного пакета системи безключового доступу та запуску двигуна KEYLESS-GO, автоматично висуваються назовні, як тільки ви знаходитесь в безпосередній близькості від автомобіля, і втягуються всередину, як тільки ви знову замикаєте його.

   [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Технологічний пакет, що включає підвіску AIRMATIC та рульове керування заднім мостом З пневматичною підвіскою AIRMATIC та рульовим керуванням заднім мостом відчутно підвищується комфорт водіння та маневреність[10]. Пневматична підвіска приємно вражає, коли ви обираєте між спортивною динамікою та високим рівнем комфорту. Рульове керування заднім мостом забезпечує особливу маневреність або впевнену керованість, залежно від швидкості, а також менший радіус повороту.

   [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Новий виразний дизайн з підсвічуванням радіаторної решітки Новий автомобіль E-Класу поєднує у своєму елегантному дизайні традиції та сучасність: плавні форми, динамічні пропорції та інноваційні особливості, як-от решітка радіатора з підсвічуванням[10], втілюють новий образ, не втрачаючи при цьому унікального характеру легендарного седана.

   [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
   Динамічна задня частина Елегантна задня частина автомобіля E-Класу виглядає ще виразніше. Розділені на сегменти світлодіодні задні ліхтарі створюють новий винятковий контур, особливо в темряві. З’єднані посередині в єдине ціле, вони ще більше підкреслюють ширину задньої частини та зачаровують яскравим зоряним сяйвом як вдень, так і вночі. Безпомилково впізнаваний Mercedes-Benz E-Класу.
   Пакет системи допомоги водієві Driving Assistance Plus Відчуйте безпеку на абсолютно новому рівні: з пакетом допомоги водієві Driving Assistance[10] автомобіль E-Класу гарантує вам максимальний комфорт і полегшення водіння під час кожної поїздки. Завдяки найсучаснішим системам допомоги при керуванні ви отримуєте першокласну ситуаційну підтримку при регулюванні швидкості, рульовому керуванні, зміні смуги руху або в разі загрози зіткнення.[6]

   [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

   [6] Наші системи допомоги водієві та безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.
   Інтер'єр Якість інтер’єру, що вражає з першого погляду. Новий седан E-Класу встановлює нові стандарти не тільки з точки зору дизайну. Мультимедійна система MBUX останнього покоління забезпечує ще більш персоналізовані враження від перебування в автомобілі. Зручні функції, розваги та повсякденні бізнес-функції інтуїтивно зрозуміло та безперешкодно пов’язані між собою. Таким чином, новий автомобіль E-Класу пропонує вам ще більш приємну атмосферу — від розслаблюючої ранкової звички на мультиконтурному сидінні до плей-листа після роботи в DOLBY ATMOS.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Супердисплей MBUX з селфі- та відеокамерою Винятковий цифровий дисплей: супердисплей[10] з естетично високотехнологічним зовнішнім виглядом є родзинкою інтер’єру. Завдяки вбудованій камері, добре продуманому дисплею та управлінню, а також дисплею для переднього пасажира з режимом конфіденційності, седан E-Класу перетворюється на ваш мобільний центр розваг та відеоконференцій.

    [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Нове покоління MBUX Нове покоління інформаційно-розважальної системи MBUX[10] пропонує безліч нових функцій та послуг, а також можливості для взаємодії між вами та вашим автомобілем E-Класу. Всі дисплеї (дисплей пасажира постачається за запитом) формують цілісне естетичне враження, і їх можна персоналізувати за допомогою стилів, режимів і колірних тем.

    [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Аудіосистема Burmester® 4D з об’ємним звуком Dolby® Atmos Отримайте повний спектр відчуттів від автомобіля E-Класу: система об’ємного звуку Burmester® 4D[10] з 17 окремими динаміками гарантує унікальне звучання преміум’якості з Dolby® Atmos. Чотири додаткові акустичні елементи — це пари вбудованих у спинки передніх сидінь звукових перетворювачів, що дозволяють не лише чути музику, але й відчувати її.

    [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Активні багатоконтурні сидіння Розкіш, яку ви можете відчути: пакет багатоконтурного сидіння Multicontour Seat Package[10] з функціями пам’яті та масажу має окремі елементи керування для водія та пасажира на передньому сидінні. За допомогою функції контролю комфорту ENERGIZING Comfort Control[10]Ви можете вибрати різні програми для більш інтенсивного масажу.

    [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Пакет Acoustic Comfort Звук тиші: з пакетом Acoustic Comfort седан E-Класу прагне досягти оптимальної звукоізоляції. Акустичне скло та додаткові заходи з ізоляції кузова забезпечують надзвичайну тишу в салоні. Завдяки цьому створюється чудове звукове середовище для кожної поїздки, щоб ви мали змогу розслабитись в будь-який час.
    Налаштування під ваші звички Індивідуальний комфорт, максимально підлаштований під вас: вперше, після введення водієм своїх даних, автомобіль E-Класу зберігає ваші конкретні уподобання щодо розваг та комфорту. Від температури до функції масажу сидінь — все можна оптимізувати та автоматично налаштувати під себе.
    Елементи оздоблення MANUFAKTUR Елементи оздоблення MANUFAKTUR з плавними лініями, вкриті чорним рояльним лаком, надають вашому інтер’єру індивідуального привабливого вигляду. Вони гармонійно поєднуються з дизайном інтер’єру нового седана E-Класу і створюють надзвичайно якісне оздоблення.
    Обшивка даху MANUFAKTUR Обшивка даху MANUFAKTUR з мікрофібри MICROCUT чорного кольору створює ідеальну гармонію в інтер’єрі.
    Оснащення Особливості оснащення нового седана Е-Класу.
    Наступна
    Назад
     Дисплей на лобовому склі Найкраща можливість для отримання задоволення від спортивної їзди та неперевершеного досвіду водіння без зайвих зусиль: дисплей на лобовому склі[10] перетворює лобове скло на кабіну з цифровим обладнанням. Завдяки віртуальному повністю кольоровому зображенню у вас завжди є прямий доступ до ключової інформації. Ви можете повністю зосередитися на дорозі та ситуації попереду вас.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Розпізнавання обличчя Автомобіль E-Класу впізнає вас: за допомогою системи розпізнавання обличчя через камеру підтримується ідентифікація водія, а також налаштування інформаційної, мультимедійної та комунікаційної систем.
     3D-дисплей водія Слідкуйте за найважливішими речами на 3D-дисплеї водія[10]. Тривимірні попередження та функції систем допомоги водієві одразу попадають в поле зору завдяки винятковим 3D-ефектам та ефектам затінення. Захопливе 3D-зображення легкових автомобілів, вантажівок, автобусів або мотоциклів, що рухаються попереду вашого автомобіля, підлягає налаштуванню.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Цифровий бортовий журнал Цифровий бортовий журнал[10] автоматично документує ваші поїздки, і ви можете класифікувати їх у застосунку Logbook. Для формування звітності дані цифрового бортового журналу можна отримати одним натисканням миші.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Цифрове приладдя Від самого початку в Mercedes-Benz доступно більше функцій, ніж ви можете собі уявити. Залежно від моделі вашого автомобіля, обраного вами спеціального обладнання, року випуску та країни, більшість цифрового приладдя для таких пристроїв та функцій як пульт дистанційного керування, навігація, заряджання, захист автомобіля GUARD 360° та розваги, включено терміном на 36 місяців з дати придбання нового автомобіля[8]. Якщо ви хочете продовжувати користуватися перевагами цифрового приладдя після закінчення початкового терміну, ви можете поновити його лише кількома натисканнями миші в магазині Mercedes me.

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.
     Паркувальні системи Паркувальні системи зачаровують своїми точними датчиками ситуації навколо автомобіля. Система Memory Parking Assist[10] може автоматично припаркувати автомобіль в тих місцях, які вона запам’ятала. Вперше процес паркування повністю автоматизований за допомогою системи Remote Parking Assist[10] для паркування через додаток зі смартфона, а також системи автоматизованого паркування Automated Valet Parking[10][8]

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Активна система екстреної зупинки Першокласний супровід: активна система екстреної зупинки Active Emergency Stop Assist виявляє будь-яку тривалу відсутність активності водія та може захистити вас та інших учасників дорожнього руху за допомогою контрольованого гальмування до місця зупинки та автоматичної подачі екстреного виклику.[8]

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.
     Система допомоги при маневруванні З думкою про безпеку: завдяки датчикам навколишнього середовища система при маневруванні Evasive Steering Assist[10] може допомогти вам ухилитися від небезпечних ситуацій за кермом, коли виявлено ризик зіткнення з пішоходом, велосипедистом або транспортним засобом, і може допомогти уникнути аварії.[8]

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Активний асистент екстреного гальмування Active Brake Assist Це активний асистент екстреного гальмування з функцією допомоги при проходженні поворотів та перехресть, що входить до стандартної комплектації, допоможе вам уникнути або мінімізувати наслідки зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху, як-от пішоходи, велосипедисти або транспортні засоби.[8]

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.
     Активна система супроводу Active Stop-and-Go Assist Активна система супроводу при зупинці та русі Stop-and-Go Assist[10]може позбавити вас стресу під час руху з зупинками, автоматично рушаючи з місця протягом 60 секунд і забезпечуючи утримання в смузі руху. Вона автоматично підтримує безпечну дистанцію до транспортного засобу попереду та від транспортних засобів, що вклинюються у вашу смугу.[8]

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Цифровий ключ від автомобіля Цифровий ключ від автомобіля дозволяє відмикати, запускати двигун та замикати автомобіль E-Класу за допомогою сумісного смартфона[6] без необхідності носити з собою фізичний ключ від автомобіля.

     [6] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Доступність і функціональні можливості послуги залежать, зокрема, від моделі автомобіля, року випуску, обраного додаткового обладнання та країни.
     Цифрова система керування вентиляцією Для водія та переднього пасажира доступні різні попередні налаштування автоматичних вентиляційних отворів, наприклад, "Голова", "Тіло" або "Рівномірний розподіл". Ваш Mercedes перенаправляє потік повітря відповідно. Ви також можете зберегти індивідуальні налаштування клімат-контролю в профілях користувачів. У вас залишається можливість регулювання вентиляційних отворів вручну. Кроковий електродвигун автоматично перемикається на вільний хід, коли ви виконуєте регулювання вручну.
     Панорамний зсувний дах Відкритий чи закритий, панорамний зсувний дах[10] дарує вам чудове відчуття свободи та забезпечує приємне освітлення в салоні. При погляді ззовні великий зсувний дах також справляє унікальне візуальне враження, оскільки він надає екстер’єру легкості та ексклюзивності.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Інтелектуальний будинок Smart Home "Гей, Mercedes, вимкни світло вдома!" Під’єднайте систему інтелектуального будинку Smart Home[7] до свого седана Е-Класу і керуйте сумісними пристроями Smart Home: обігрівачами, освітленням, рулонними жалюзями та електричними пристроями, коли їдете в автомобілі. Цим зручно керувати за допомогою голосового керування через голосовий помічник мультимедійної системи MBUX.

     [7] Інтеграція з системою Smart Home — це функція послуги Mercedes me connect "MBUX Voice Assistant". Щоб користуватися послугами Mercedes me connect, потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect. Показані послуги, їхня доступність і функціональні можливості залежать, зокрема, від моделі автомобіля, року випуску, обраного додаткового обладнання та країни.
     Система захисту PRE SAFE® при ударі збоку Система захисту PRE SAFE® при ударі збоку[10] розширює концепцію пасивного захисту. Удосконалена система датчиків виявляє загрозу бокового зіткнення, спричинену іншими учасниками дорожнього руху. Пасажири на передніх сидіннях з боку зіткнення потім переміщуються до центру автомобіля за допомогою піротехнічної підкладки в спинці сидіння.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Система PRE-SAFE® PLUS Ваш ангел-охоронець у дорозі: якщо є загроза зіткнення ззаду, система PRE SAFE® PLUS[10] негайно попереджає водіїв позаду вас за допомогою сигнальних ламп, що швидко миготять. Шляхом активації реверсивного натягувача ременя забезпечується підготовка пасажира до неминучого зіткнення і тим самим зменшується його вплив.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Активна система підтримання безпечної дистанції DISTRONIC Комфорт, що забезпечується активною системою підтримання безпечної дистанції DISTRONIC під час руху в транспортному потоці та при русі із зупинками, — це те, без чого ви не захочете обійтися в майбутньому. Система знімає стрес, автоматично підлаштовуючи вашу швидкість до швидкості транспортних засобів, що рухаються повільніше попереду. Необхідну задану відстань можна встановити з декількома інтервалами збільшення.[8]

     [8] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.
     Система GUARD 360° Система захисту автомобіля GUARD 360°[10] забезпечує всебічний моніторинг ситуації навколо автомобіля — наприклад, за допомогою розширеної протиугінної сигналізації та захисту від буксирування. Рухи в салоні викликають візуальні та звукові попередження. Функція визначення ДТП Collision Detection сповіщає вас через додаток Mercedes me.[9]

     [9] Для використання цієї послуги потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.

     [10] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Акустичне попередження про рух автомобіля Щоб гарантувати, що ваш автомобіль не становитиме небезпеки для пішоходів або велосипедистів, система акустичного попередження про рух автомобіля генерує специфічні звуки, притаманні Mercedes-Benz, на швидкості приблизно до 30 км/год. Система розрізняє рух вперед і рух заднім ходом.
     Підвіска AGILITY CONTROL Підвіска AGILITY CONTROL зі зменшеним дорожнім просвітом автомобіля забезпечує оптимальне зчеплення з дорожнім покриттям без компромісів щодо рівня комфорту. Пасивна селективна система демпфірування забезпечує чудовий досвід водіння на будь-якому дорожньому покритті, оскільки вона автоматично оптимізує систему протидії крену, демпфірування та стабілізації.
     Повний привод 4MATIC Повний привод 4MATIC[1] забезпечує чудові ходові характеристики навіть у складних дорожніх умовах. Система покращує зчеплення з дорогою та стабільність руху для додаткової безпеки.

     [1]Доступний в залежності від конфігурації моделі.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Дизайн екстер'єру

     Дизайн інтер'єру

     Особливості екстер’єру

     Close X
     Strapline Content

     Особливості інтер’єру

     Close X
     Strapline Content
     Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового E-Class седан.

     Інформація для Клієнта

     Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.