Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
AMG
Зв'язок
  MANUFAKTUR Alpine Gray
  Polar White Metallic
  Black Metallic
  Selenite Gray Metallic
  High Tech Silver Metallic
  Sodalite Blue Metallic
  Graphite Gray Metallic
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Graphite Gray Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Наступна
  Назад
   Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC від 3 916 181 грн*

   Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+ від 4 135 076 грн*

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
   Екстер'єр Особливості оснащення екстер'єру EQE. Навіть з першого погляду зрозуміло, що EQE уособлює собою нову еру. Головною характерною рисою є вражаючий дугоподібний дизайн – лінія "плечей" в стилі купе, яка плавно перетікає ззаду до передньої частини, підкреслюючи типові особливості моделей EQ, наприклад, тривимірний зірчастий візерунок Mercedes-Benz спереду.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Облицювання радіатора з візерунком Mercedes-Benz Вражаючий зовнішній вигляд: решітка радіатора Black Panel вашого EQE прикрашена орнаментом у вигляді зірок Mercedes. Це підкреслює любов до деталей, характерну для автомобіля EQE.
    AMG Line Експресивна комплектація AMG Line надає динамічної нотки зовнішності вашого EQE. Вона вносить спортивні гени AMG в клас електромобілів - наприклад, завдяки специфічному для AMG передньому бамперу та легкосплавним дискам AMG.
    Пакет Night З пакетом Night спортивний екстер'єр Вашого автомобіля стає ще експресивнішим. З цією метою численні елементи виконані у чорному кольорі чи кольорі «Чорний хром». Залежно від фарбування це створює контрасти, або плавні переходи. Що б Ви не обрали, це завжди посилює Вашу індивідуальність.
    Панорамний дах із зсувним люком Як при відкритому, так і при закритому панорамному даху зі зсувним люком Ви відчуєте чудове почуття свободи та будете насолоджуватись приємною світлою атмосферою в салоні. Навіть зовні великий зсувний люк справляє неповторне враження, оскільки надає екстер'єру автомобіля легкість і ексклюзивність. Інноваційне керування за допомогою сенсорного слайдера.
    Фари із технологією DIGITAL LIGHT Опціональна технологія фар DIGITAL LIGHT з функцією проектування в седані EQE від Mercedes-Benz доповнює світлодіодні фари MULTIBEAM LED з технологією освітлення високої роздільної здатності. Світло реагує на зміни умов руху, адаптуючись до топографії місцевості та поточної дорожньої ситуації.
    Інтер'єр Особливості оснащення інтер'єру EQE. Get in and feel good: the fully electric drive creates space for a more spacious interior and meets the highest demands. In addition to high-quality materials and excellent workmanship, equipment highlights such as the Burmester® surround sound system set new highlights.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Центральний дисплей OLED 12.8" Завдяки технології "органічних світловипромінюючих діодів" - кожен піксель представляє окреме джерело світла. Отже, розмір пікселів дозволяє значно підвищити роздільну здатність, щільність пікселів і якість зображення. Користуватися сенсорним екраном так само інтуїтивно просто, як і смартфоном.
     Багатофункціональне спортивне кермо, оздоблене шкірою наппа Багатофункціональне спортивне кермо, оздоблене шкірою наппа, має усічену нижню частину та глибоко рельєфну зону хвату - необхідна умова для спортивного стилю водіння. Сенсорні панелі керування дозволяють управляти найважливішими функціями автомобіля, не відриваючи рук від керма.
     Пакет ENERGIZING Plus Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет включає безліч елементів преміум-комплектації з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано підбадьорити та побалувати вас. Це підвищує працездатність водія, а подорож стає вкрай комфортною. З різноманітними програмами комфорту та привабливими опціями, наприклад, мультиконтурними сидіннями.
     Мультиконтурні сидіння водія та переднього пасажира Ідеальна підтримка: вісім повітряних камер та чотири вібраційні елементи забезпечують високий рівень комфорту в опціональних мультиконтурних сидіннях. Десять програм масажу двох рівнів інтенсивності перетворюють кожну поїздку на оздоровчу програму. Особливо в далеких поїздках першокласна ергономіка комфортабельних сидінь стає незамінною.
     Пакет опцій для підвищення акустичного комфорту Завдяки широким заходам звукоізоляції Ви відчуєте в салоні акустичний комфорт найвищого рівня. Тиху атмосферу забезпечують, зокрема, спеціальний акустичний поролон і елементи ходової частини, яким властива мінімальна вібрація.
     Система фільтрації повітря з фільтром HEPA З ефективністю фільтрації до 99,65% новий фільтр тонкого очищення повітря HEPA (High-Efficiency Particulate Air) очищає вхідне повітря від найдрібніших частинок, таких як пилок і дрібні частинки пилу, а також нейтралізує неприємні запахи.
     Оснащення Технологічні особливості EQE.
     Наступна
     Назад
      Енергетичний пакет EQE У місті і на трасі: запас ходу до 660 кілометрів повністю в електричному режимі (згідно WLTP) і з максимальним крутним моментом вже при рушанні з місця - на короткі і далекі відстані. Високовольтні акумулятори можна заряджати з потужністю до 170 кВт.
      Мультимедійна система Mercedes-Benz MBUX Випробуйте MBUX в EQE від Mercedes-Benz. Мультимедійна система зі штучним інтелектом. Неймовірно інтуїтивно зрозуміла.
      Проєкційний дисплей MBUX з технологією доповненої реальності (у перспективі для України) Реальний і цифровий світи стають одним цілим. Проекційний дисплей з функцією доповненої реальності підвищує безпеку і комфорт в рівній мірі.
      Інтер'єр-асистент MBUX Опціонально доступний інтер'єр-асистент MBUX інтерпретує ваші рухи та уважно реагує на них. Наприклад, лампу для читання можна вмикати та вимикати, не торкаючись до неї. Панорамний дах також відкривається і закривається без натискання кнопки.
      Управління заднім мостом Задайте напрямок: управління задньої віссю повністю електричного EQE забезпечує чудову стійкість і динамічну їзду. З адаптацією кута поворту задніх коліс до 10 ° ви паркуєтеся, повертаєте і їдете з бездоганним балансом.
      Активна система підтримки дистанції DISTRONIC Контролює швидкість і відстань і заздалегідь регулює швидкість руху відповідно до обмежень швидкості та подій на маршруті — це також може зняти стрес при керуванні у заторах. Інтелектуальні функції позбавлять вас напруги і можуть вплинути на електричний запас ходу.
      Повний привод 4MATIC Повний привод 4MATIC [1] забезпечує чудові ходові характеристики навіть у складних дорожніх умовах. Система покращує зчеплення з дорогою та стабільність руху для додаткової безпеки.

      [1]Доступний в залежності від конфігурації моделі.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG EQE седан Седан Mercedes-AMG EQE – перший представник Mercedes-AMG в електричному бізнес-класі. Mercedes-AMG EQE є унікальним поєднанням місткого седана зі спортивними характеристиками потужного купе. Відкрийте для себе особливості спортивного екстр'єру повністю електричних Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC та Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+.
      LeftRight

      Дизайн екстер'єру

      Дизайн інтер'єру

      Особливості екстер’єру

      Close X
      Наступна
      Назад
       Характерне для AMG облицювання радіатора Black Panel з написом "AMG" Завдяки характерній для AMG решітці радіатора Black Panel з вертикальними елементами та написом "AMG" цей седан EQE миттєво визначається як модель AMG.
       Багатоспицеві легкосплавні диски AMG 53,3 см (21 дюйм) Елегантність у деталях: 20-дюймові легкосплавні диски з 5 подвійними спицями (RTM), чорні матові, з оптимізованою аеродинамікою та проточкою до металу.

       Кромка спойлера AMG та напис "AMG" Аеродинамічне завершення: ступінчаста кромка-спойлер AMG на кришці багажника, хромований напис "AMG" зліва та позначення типу праворуч       Задня частина, характерна для AMG Виразна, потужна задня частина: задній фартух у стилі AMG з декоративною вставкою-дифузором та хромованим декоративним елементом з 3 ламелями.


       Особливості інтер’єру

       Close X
       Наступна
       Назад
        Рульове колесо AMG Performance з обробкою з імітації карбону/мікроволокна MICROCUT Поєднання характерного карбону і шорсткого мікроволокна MICROCUT у цьому рульовому колесі AMG перетворює його на привабливу візуальну і тактильну особливість. Характерні згладжені форми AMG успадковані з автоспорту та підкреслюють спортивний характер передньої панелі. Ергономічно розташовані сенсорні панелі перемикачів забезпечують інтуїтивно просте керування та сконцентроване водіння.
        Спортивні педалі AMG Підкреслюючи орієнтовану на продуктивність естетику інтер'єру: система спортивних педалей AMG із матової нержавіючої сталі із чорними гумовими заклепками є важливою деталлю високоякісного інтер'єру нових моделей Mercedes-AMG EQE. Гумові шипи забезпечують необхідне додаткове зчеплення при спортивному керуванні, а також у складних дорожніх ситуаціях.

        Гіперекран MBUX Інноваційна естетика, куди б ви не подивилися: екрани з високою роздільною здатністю по всій ширині автомобіля під загальним захисним склом вражають своїм дизайном та тактильною зручністю дисплея у характерному для AMG стилі.

        Кнопки на рульовому колесі AMG Кнопки на рульовому колесі AMG забезпечують швидке та надійне керування певними динамічними функціями водіння. Для сфокусованого та орієнтованого на продуктивність водіння - і справжньої атмосфери гоночного автомобіля в салоні вашого AMG.
        Спортивні сидіння AMG зі спеціальним компонуванням оббивки сидінь Анатомічні спортивні сидіння з оббивкою зі штучної шкіри ARTICO / мікроволокна MICROCUT з характерним для AMG оформленням сидінь червоним декоративним простроченням та ременями безпеки червоного кольору. Також як опція пропонується оббивка зі шкіри наппа AMG у двох різних колірних рішеннях.

        "MICROCUT панель приладів, бокова лінія і центральна консоль з мікрофібри Ексклюзивна атмосфера, повна захоплюючих контрастів, панує в оздобленні першого ряду сидінь, бокової лінії, центральних дверних панелей, панелі приладів і центральної консолі з мікроволокна MICROCUT, частково прикрашеним червоним рядком.

        Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового EQE.

        Інформація для Клієнта

        Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.