Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
Зв'язок
Зв'язок
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  Selenite Gray Metallic
  Black
  Polar White
  Emerald Green Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Solidate Blue Metallic
  Velvet Brown Metallic
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
   Екстер'єр Особливості оснащення екстер'єру EQS SUV. Дізнайтеся більше про акценти екстер'єру EQS SUV від Mercedes-Benz. Різні варіанти комплектації надають автомобілю власний характер - від широкого стандартного оснащення до Electric Art та AMG Line. Спільною для всіх варіантів є аеродинамічна оптимізація до найдрібніших деталей: приховані ручки дверей безперечно сприяють підвищенню загальної ефективності автомобіля. До того ж зовнішні дзеркала і підніжки з підсвічуванням також були оптимізовані щодо опору повітря.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Решітка радіатора із візерунком Mercedes-Benz Ваша гарантія вражаючого образу: решітка радіатора з чорною панеллю прикрашена вишукано оформленими зірками Mercedes. Особливо зблизька це підкреслює вашу увагу до деталей.
    Легкосплавні диски від 50,8 см (20") до 55,9 см (22") Великі легкосплавні диски розміром від 50,8 см (20") до 55,9 см (22") підкреслюють спортивно-мужній характер EQS SUV. Більшість варіантів дизайну коліс оптимізовані в плані аеродинаміки, чим підвищують загальну ефективність автомобіля.
    Підсвічені підніжки в алюмінієвому виконанні Справжньою принадою для очей є підсвічені підніжки в алюмінієвому виконанні. Вони встановлені збоку на висоті бокових порогів і полегшують вам посадку в автомобіль спереду і ззаду. Протиковзкі гумові шипи посилюють безпечність підніжок.
    Керування задньою віссю із регулюванням кута повороту на 10° Відчуйте лідерський дух Mercedes-Benz навіть під час паркування: система підрулення задніх коліс регулює кут повороту до 10° і значно зменшує діаметр розвороту. Під час маневрування ваш автомобіль здається майже таким же спритним, як і компактний автомобіль. Тоді як під час руху з високою швидкістю ви в повній мірі можете насолоджуватися перевагами довгої колісної бази.
    Світлодіодні задні ліхтарі у формі 3D-спіралі Безсумнівною родзинкою є майстерно спроектована внутрішня частина світлодіодних задніх ліхтарів: світлові елементи виконані у формі вигнутої 3D-спіралі. У поєднанні зі світловою смугою, що тягнеться по всій ширині автомобіля, дизайн освітлення, характерний для моделей EQ, зачаровує своїм сяйвом.
    Фари DIGITAL LIGHT з функцією проєкції Фари DIGITAL LIGHT забезпечать вам чудове освітлення. Ця HD-система працює як проєктор і реагує на зміну умов руху, дороги або погоди постійним регулюванням світла та додатково зачаровує своїми проєкційними функціями.

    [1] Всі проєкційні функції підлягають місцевим правилам допуску, які наразі частково діють у США, ЄС, Китаї та країнах Перської затоки.
    Серійна комплектація Ключові особливості:

    - Решітка радіатора з чорною панеллю та центральною зіркою Mercedes
    - Світлодіодні фари High Performance
    - Приховані ручки дверей
    - Світлодіодні задні ліхтарі у формі 3D-спіралі зі світловою смугою ззаду
    - Передній бампер у кольорі кузова, нижня частина з матового пластику, повітрозабірники зліва та справа з матового пластику, із сріблястою декоративною планкою
    - Підвіконні молдинги та окантовки вікон у глянцевому алюмінії
    - Задній бампер у кольорі кузова з нижньою частиною з матового пластику та сріблястим візуальним захистом днища
    - Накладки на колісні арки та бокові пороги з матового пластику
    - Легкосплавні колеса 50,8 см (20")
    Electric Art Ключові особливості:

    - Облицювання передньої частини з декоративною планкою у блискучому хромі
    - Декоративна планка на дверях в глянцевому хромованому виконанні
    - Візуальний захист днища на задньому бампері в глянцевому хромованому виконанні
    - Легкосплавні диски 53,3 см (21") у 5-спицевому дизайні, аеродинамічно оптимізовані, чорного кольору, поліровані
    AMG Line Ключові особливості:

    - Передній бампер у стилі AMG пофарбований у колір кузова, нижня частина якого виконана у глянцевому чорному кольорі, А-подібний декоративний елемент у глянцевому хромі, а завихрювачі та ребра в лівому та правому повітрозабірниках - у глянцевому чорному кольорі
    - Задній бампер AMG у колір кузова з нижньою частиною у глянцевому чорному кольорі та вставками з глянцевого хрому
    - Легкосплавні диски AMG 53,3 см (21") у 5-спицевому дизайні, колір "сріблястий ванадій металік", з аероелементами матового кольору "сірий тантал"
    Пакет Night Ключові особливості:

    - Чорні корпуси зовнішніх дзеркал
    - Підвіконні молдинги та окантовки вікон у глянцевому чорному кольорі
    - Теплоізоляційне тоноване скло від B-стійки
    - Деталі переднього та заднього бампера в чорному хромі, варіант виконання згідно обраної комплектації
    - Чорні легкосплавні диски згідно обраної комплектації
    Інтер'єр Особливості оснащення інтер'єру EQS SUV. Новий EQS SUV поєднує в собі переваги розкішного седану з просторістю позашляховика. Неважливо, на якому місці ви сидите: в EQS SUV вам буде настільки зручно, що вам майже не захочеться виходити з нього. А з точки зору акустики, ви можете насолодитися особливо приємною і тихою поїздкою першокласного рівня. Дізнайтеся прямо зараз про особливості салону EQS SUV.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Sound Experience EQS SUV розроблено з урахуванням найвищих стандартів акустичного комфорту. За бажанням, подорож можна перетворити на справжнє акустичне враження завдяки емоційному звуковому супроводу: різноманітні функції Sound Experience у поєднанні з акустичною системою об'ємного звучання Burmester® дозволяють створити індивідуальний акустичний фон. Опціональний звук руху автомобіля адаптується в салоні до індивідуального стилю водіння та дій водія.
     Цифрова передня панель Захоплюючий дисплей MBUX Hyperscreen простягається на всю ширину салону. Під елегантним захисним склом три екрани візуально зливаються в один дисплей. Замість того, щоб переходити до підменю, проактивний користувацький інтерфейс з нульовим рівнем навчається на основі ваших дій і надає потрібну інформацію в потрібний момент. За допомогою проєкційного дисплея з функцією доповненої реальності MBUX віртуальний і реальний світи зливаються, і відображена інформація допомагає вам впевнено дістатися до місця призначення (у перспективі для України).
     Серійний режим AIRMATIC та позашляховий режим Серійна пневмопідвіска AIRMATIC з безступінчастим демпфуванням ADS+ реагує особливо чутливо і плавно регулює дорожній просвіт для підвищення ефективності та комфорту. На додаток до режимів ECO, COMFORT, SPORT та INDIVIDUAL, версії 4MATIC пропонують додаткову програму водіння DYNAMIC SELECT: у режимі OFFROAD автомобіль адаптується до руху за межами доріг з твердим покриттям. Рівень кузову автомобіля піднімається на 25 мм, а на швидкості понад 80 км/год він знову опускається до нормального рівня.
     ENERGIZING AIR CONTROL Plus Незамінний помічник не лише для алергіків: HEPA-фільтр ефективно знижує рівень забруднення повітря. Крім того, ENERGIZING AIR CONTROL Plus контролює якість повітря всередині та ззовні і показує результат у MBUX. Залежно від виміряного значення ваш Mercedes автоматично перемикається між режимами подачі свіжого та рециркуляції.
     Оснащення Технологічні особливості EQS SUV.
     Наступна
     Назад
      Асистент MBUX в інтер'єрі Асистент MBUX в інтер'єрі підтримує керування, реагуючи на мову тіла. Якщо руки наближаються до дверей, він інтерпретує це як бажання вийти з автомобіля і попереджає, якщо виявлено ризик зіткнення. Напрямок руху вашої голови визначає, яке зовнішнє дзеркало ви хочете відрегулювати. Ви також можете керувати функціями освітлення за допомогою звичайних рухів рук.
      Система бездротової зарядки для мобільних пристроїв Час водіння перетворюється в час зарядки - просто помістіть смартфон на відведене місце для бездротової зарядки в лотку для дрібниць. Незалежно від моделі та бренду, сумісні пристрої заряджаються бездротовим способом.
      Додаткові цифрові функції З першого ж моменту ваш Mercedes-Benz може запропонувати більше, ніж ви можете собі уявити. Залежно від моделі вашого автомобіля, обраного вами додаткового обладнання, року випуску та країни, вже з моменту покупки нового автомобіля терміном на 36 місяців включено багато цифрових функцій щодо дистанційного керування, навігації, зарядки, URBAN GUARD та розваг. Якщо ви хочете продовжувати користуватися перевагами цифрових додаткових функцій після закінчення початкового терміну, продовжте його лише кількома кліками миші в Mercedes me Store.

      [1] Для користування цими сервісами потрібен особистий обліковий запис Mercedes me ID та згода з умовами користування послугами Mercedes me connect. Крім того, відповідний автомобіль повинен бути прив'язаний до облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можуть бути продовжені за окрему плату за умови, що вони на той час ще пропонуються для відповідного автомобіля. Первинна активація послуг можлива протягом 1 року з моменту першої постановки автомобіля на облік або введення в експлуатацію клієнтом, в залежності від того, що настане раніше.
      [2] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      MBUX Entertainment Online Music Насолоджуйтеся першокласною музикою в дорозі: відтворюйте в потоковому режимі улюблену музику в своєму Mercedes за допомогою мультимедійної системи MBUX.[1] Слухайте улюблені радіостанції, пісні та плейлисти у високій якості, де б ви не були в дорозі. Комфортне керування за допомогою голосового управління, кнопок на кермі або медіа-дисплея, що бездоганно інтегровані в інтерфейс користувача MBUX.

      [1] Ця послуга Mercedes me connect доступна для автомобілів з мультимедійною системою MBUX. Щоб користуватися послугою, необхідно мати відповідний обліковий запис у відповідного провайдера потокового мовлення. Провайдери стрімінгу можуть бути різними. Крім того, для користування послугою необхідно придбати окремий обсяг даних у зовнішнього оператора мобільного зв'язку, наприклад, за допомогою послуги "Інтернет в автомобілі" від Mercedes me connect.
      Акустична система об'ємного звучання Burmester® Насолоджуйтесь вишуканим звуком Burmester®: високоякісні динаміки створюють вражаюче об'ємне звучання. Завдяки персоналізації звуку інтелектуальний алгоритм адаптує систему до ваших слухових уподобань. Крім того, спеціально розроблена функція Sound Experience в салоні покращить ваші враження від водіння електромобіля.
      Інтеграція смартфона Інтеграція смартфона забезпечує бездротове підключення мобільного телефону до мультимедійної системи через Apple CarPlay™ та Android Auto™. Таким чином у вас є комфортний доступ до найважливіших додатків вашого смартфона. Функція також дає можливість швидкого і простого доступу до додатків сторонніх постачальників, наприклад, Spotify.
      ECO-асистент Залежно від ситуації, система регулює силу рекуперації таким чином, щоб автомобіль або продовжував рух з мінімально можливим опором руху, або гальмував за допомогою відповідної рекуперації і таким чином відновлював енергію.
      Пакет допоміжних систем Plus Надійно та безпечно доставить вас до пункту призначення: завдяки сучасним, інтелектуально поєднаним у мережу системам датчиків ви насолоджуєтеся різноманітними перевагами частково автономного руху. Численні допоміжні системи підтримують вас в залежності від ситуації, попереджають у випадку загрози зіткнення і за необхідності активно вступають в дію - для безпеки всіх учасників руху.[1]

      [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Асистент паркування з функцією пам'яті "Пам'ять" вашого паркувального пакету: достатньо однієї операції збереження даних - і асистент[1] запам'ятовує, як автоматично під'їхати або виїхати з вашого постійного паркувального місця. Згодом ваш Mercedes може виконувати щоденну процедуру в'їзду та виїзду з місця паркування в цій зоні, а ви спокійно спостерігатимете за цим з водійського сидіння.

      [1] Для користування цими сервісами потрібен особистий обліковий запис Mercedes me ID та згода з умовами користування послугами Mercedes me connect. Крім того, відповідний автомобіль повинен бути прив'язаний до облікового запису користувача. Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Паркувальний пакет з функціями дистанційного паркування Додаток паркувального сервісу: в майбутньому з його допомогою ви зможете вийти з автомобіля чи сісти в нього, знаходячись поза межами паркомісця - система автоматично скерує ваш Mercedes для заїзду і виїзду з парковки. Ви спостерігаєте за процесом паркування ззовні та можете керувати ним через смартфон. Таким чином, паркування стає набагато спокійнішим і дозволяє також уникнути дрібних пошкоджень при відкриванні дверей.[1]

      [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Режим початківця та паркувальника Для власного спокою: режим початківця та паркувальника може зменшити ризик нещасних випадків, коли ви позичаєте автомобіль своїм дітям або передаєте його паркувальнику. Активація цих режимів знижує максимальну швидкість і гальмує прискорення. Водночас заблоковано спортивні програми водіння та деактивацію ESP®.[1]

      [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Режим причепа для паркувального пакету (автомобілі з тягово-зчіпним пристроєм) Режим причепа для обох паркувальних пакетів забезпечить вам всебічну допомогу не тільки під час паркування: це додатковий варіант зображення з функцією масштабування (тільки для автомобілів з тягово-зчіпним пристроєм). Під час руху з причепом зображення з камери, в першу чергу, полегшує маневрування та під'єднання причепа.[1]

      [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Паркувальний пакет із функцією огляду на 360° Ексклюзивний сервіс паркування з круговим оглядом: система допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC та камерою 360° виявляє вільні місця для паркування та позначені паркувальні майданчики, коли ви проїжджаєте повз. Вибравши місце для паркування, завдяки динамічній візуалізації та акустичному зворотному зв'язку ви можете впевнено припаркуватися - або задіяти асистента.[1]

      [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Гнучкість задніх рядів сидінь Другий ряд сидінь має підлокітник із наскрізним отвором та спинку, розділену в пропорції 40:20:40. Щоб вибрати простір для ніг або додатковий об'єм вантажу, сидіння другого ряду можна електрично регулювати в поздовжньому напрямку на 130 мм. Спинки сидінь опціонального третього ряду можна окремо розблокувати та скласти зі сторони багажного відділення.
      Комфорт-пакет для задньої частини салону Цей пакет перетворює другий ряд сидінь на зону комфорту: завдяки підігріву сидінь і підголівникам з регульованими боковими подушками ваші пасажири можуть відкинутися на спинку крісла, розслабитися і насолоджуватися поїздкою. Високоякісний комфортний підлокітник з бездротовою системою зарядки для мобільних пристроїв довершує враження від подорожі на задньому сидінні.
      Пакет ENERGIZING Plus Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет поєднує в собі широкий спектр преміум-функцій з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано збадьорити і побалувати вас - для більш тривалої енергійності за кермом і надзвичайно приємної подорожі. З різноманітними програмами комфорту та привабливими додатковими опціями, такими як багатоконтурні сидіння.
      Акустичний комфорт-пакет Надзвичайно тихий салон: спеціальні плівки на склі, посилений фліс і додаткова ізоляція ефективно знижують дратівливий зовнішній шум. Це допомагає вам сконцентруватися, полегшує розмови і підвищує насолоду від музики на борту. Крім того, світловідбиваюча плівкове покриття перешкоджає нагріванню під впливом сонячного проміння.
      Панорамний дах зі зсувним люком Відкритий чи закритий: з панорамним дахом зі зсувним люком ви відчуєте захоплююче відчуття свободи і насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні. Якщо дивитися ззовні, то великий зсувний дах також справляє особливе враження, надаючи екстер'єру легкості та ексклюзивності. Інновація - керування сенсорним бігунком.
      Пакет комфортних функцій KEYLESS-GO Максимальний комфорт для буднів з автомобілем: з пакетом комфортних функцій KEYLESS-GO досить просто мати при собі ключ або відповідний смартфон, щоб завести чи закрити автомобіль. З функцією HANDS-FREE ACCESS можливе безконтактне та повністю автоматичне відкривання та закривання кришки багажника.
      Система PRE-SAFE® Система PRE-SAFE® використає час замість вас у разі загрози аварії. Різноманітні заходи зможуть зменшити стресові наслідки, що при цьому виникають. Інноваційна функція PRE-SAFE® Sound генерує шум з динаміків, викликаючи природний захисний рефлекс у органах слуху. Це зберігає внутрішнє вухо через послаблення шуму від аварії.
      PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side може підготувати пасажирів до бокового удару та зменшити ризик травмування. Подібно до охоронця, він посуває водія або пасажира всередину, подалі від небезпечної зони.
      Активна комфортна підсвітка Активна комфортна підсвітка дозволяє відчути вам технологічний стрибок. Вона поєднує в собі естетику з інноваційною інформацією для водія та розширеними функціями. Для цього суцільні світлові смуги та декоративні елементи зливаються, утворюючи додатковий рівень освітлення. Він підтримує також візуально системи допомоги при керуванні і, таким чином, підкреслює інтелектуальність вашого автомобіля.
      Система захисту автомобіля GUARD 360° Plus Захист автомобіля GUARD 360° Plus забезпечує всебічний контроль простору навколо автомобіля. Завдяки протиугінній сигналізації та екстреній деактивації ключів ви можете діяти швидко. Система виявлення зіткнення проінформує вас через додаток. Крім того, сервіс «Допомога при угоні автомобіля» збільшує шанс повернути вашу власність.[1]

      [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Пакет дзеркал Пакет дзеркал полегшує ваше повсякденне автомобільне життя: складані зовнішні дзеркала з електроприводом захищають ваш автомобіль від прикрих пошкоджень під час паркування. Крім того, освітлення зони довкола автомобіля полегшує посадку і висадку з автомобіля в темний час доби. Привертає до себе усі погляди: проєкція логотипу бренду поруч з відкритими боковими дверима.
      Повний привод 4MATIC Повний привод 4MATIC[1] забезпечує чудові ходові характеристики навіть у складних дорожніх умовах. Система покращує зчеплення з дорогою та стабільність руху для додаткової безпеки.

      [1] Доступний в залежності від конфігурації моделі.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Дизайн екстер'єру

      Дизайн інтер'єру

      Особливості екстер’єру

      Close X
      Strapline Content

      Особливості інтер’єру

      Close X
      Strapline Content
      Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання EQS SUV.

      Інформація для Клієнта

      Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.