Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
AMG
Зв'язок
  Polar White
  Black
  Spectral Blue Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Mojave Silver
  Graphite Grey Metallic
  Nautic Blue
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Graphite Grey Magno
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   GLC 200 4MATIC Coupé від 2 715 750 грн*

   GLC 220 d 4MATIC Coupé від 2 824 636 грн*

   GLC 300 4MATIC Coupé від 2 943 675 грн*

   GLC 300 d 4MATIC Coupé від 3 018 693 грн*

   GLC 300 e 4MATIC Coupé від 3 375 683 грн*

   GLC 300 de 4MATIC Coupé від 3 454 696 грн*

   GLC 400 e 4MATIC Coupé від 3 544 027 грн*

   Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé очікується старт продажів

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé очікується старт продажів

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   *Ціни на базові комплектації дійсні з 04.01.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
   Екстер'єр Екстер’єр нового GLC Coupé. Від універсального стандартного оснащення до AMG Line: новий Mercedes-Benz GLC Coupé вражає своїм унікальним характером і втілює культовий дизайн Mercedes-Benz Coupé у вигляді спортивного і розкішного позашляховика. Виразні акценти можна знайти в численних цікавих деталях. Завдяки привабливому, лаконічному дизайну і ретельно продуманим технічним розробкам новий GLC Coupé сміливо заявляє про себе на будь-якій місцевості.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Нова передня частина зі спортивною решіткою радіатора Фари підкреслюють ширину хромованої решітки радіатора і поєднують потужні пропорції позашляховика з типовими для купе деталями.
    Цифрова система освітлення DIGITAL LIGHT Освітлення, що адаптується до ситуації на дорозі, забезпечуючи спокійне та безпечне водіння: Цифрова система освітлення DIGITAL LIGHT[1] постійно адаптує освітлення проїзної частини для вас відповідно до умов навколишнього освітлення, ситуації на дорозі, напрямку дороги та погодних умов. Система HD працює як проєктор і розраховує освітлення з точністю до останнього пікселя.

    [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Панорамний зсувний дах Великий панорамний розсувний дах[1], що дозволяє наповнити світлом салон автомобіля, також вперше доступний в GLC Coupé.

    [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Новий дизайн підніжок Дизайн підніжок[1] було оптимізовано, і вони доповнюють новий GLC Coupé, підкреслюючи розкішний і спортивний вигляд. Новий дизайн забезпечує більш комфортне встановлення або завантаження багажного боксу на даху.

    [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Особливий дизайн Mercedes-Benz Coupé Привабливий лаконічний стиль втілює в собі сучасну розкіш і динамічну спортивність, створюючи культовий дизайн Mercedes-Benz Coupé.
    Нові задні ліхтарі з тримірним дизайном Задні ліхтарі, що складаються з двох частин, мають стильну неглибоку форму, яка підкреслює широкий кузов автомобіля. Внутрішній дизайн доступний у тривимірній формі з опцією анімації світла.
    Інтер'єр Інтер’єр нового GLC Coupé. Авангардний інтер’єр, виконаний на винятково високому рівні, втілює сучасну розкіш навіть у стандартній комплектації. Завдяки естетично привабливому набору функцій першокласна спортивність нового GLC Coupé не викликає сумнівів. Від оббивки сидінь високоякісною шкірою до сенсорного дисплея та опціональної системи об’ємного звучання Burmester® — все це є насолодою для почуттів.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Багатофункціональне спортивне кермо Багатофункціональне спортивне кермо має діаметр лише 370 мм для зручного утримання. Панелі керування з боків керма були змінені й оснащені новою концепцією: вони стали сенсорними та плавно інтегровані в поверхню. Тактильні засоби полегшують керування.
     Ексклюзивна система об’ємного звучання Burmester® 3D Насолоджуйтесь чудовим звучання Burmester® у вашому GLC Coupé[1]: п’ятнадцять динаміків преміумкласу забезпечують напрочуд яскраве стереофонічне звучання і можуть налаштовуватись відповідно до передніх і задніх сидінь. Завдяки високоякісній обробці, аудіосистема також дарує візуальне задоволення від технічної досконалості.

     [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Оббивка ARTICO в кольорі Neva Grey Високоякісні матеріали ретельно оброблені для створення авангардного дизайну сидінь нового GLC Coupé, з багатошаровою оббивкою та машинними швами. Проста в догляді та довговічна оббивка зі штучної шкіри ARTICO надає розкішного, спортивного вигляду у сірому та чорному кольорах.
     Оздоблення салону Широкий вибір нових варіантів оздоблення дає змогу персоналізувати інтер’єр GLC Coupé за допомогою інноваційного оснащення. Абсолютно новими для GLC Coupé є, наприклад, стандартні елементи оздоблення в діамантовому виконанні та опціональні дерев’яні елементи оздоблення.
     Сенсорний центральний дисплей, орієнтований на водія Центральний дисплей діагоналлю 30,2 см (11,9 дюйма) — це цифровий інтерфейс між вами та вашим автомобілем, за допомогою якого ви керуєте багатьма важливими функціями автомобіля. Злегка нахилений до водія та оснащений сенсорним екраном, він інтуїтивно зрозумілий та зручний у використанні. Можна зберігати індивідуальні профілі користувачів.
     Панель приладів та оздоблення ARTICO Шкіряне оздоблення поверхонь ARTICO, що імітує шкіру наппа, підкреслює високоякісний зовнішній вигляд і відчуття інтер’єру. Легкі в догляді, довговічні поверхні з цього матеріалу були точно оброблені та оздоблені машинними швами. На вибір пропонується п’ять кольорів.
     Оснащення Особливості оснащення нового GLC Coupé.
     Наступна
     Назад
      Дисплей на лобовому склі Головний дисплей[1] перетворює лобове скло на кокпіт з цифровим обладнанням, дублюючи віртуальне зображення, яке спливає над капотом. Це дає змогу постійно відстежувати важливу інформацію, як, наприклад, швидкість, обмеження швидкості, попереджувальні повідомлення та навігаційні інструкції.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Доповнена реальність для навігації (у перспективі для України) Спеціальне обладнання доповненої реальності[1] пропонується у поєднанні з системою MBUX. Камера перед дзеркалом заднього виду фіксує навколишнє середовище перед автомобілем і прямо передає зображення на центральний дисплей. Відображаються віртуальні об’єкти, інформація та розмітка, наприклад, дорожні знаки, напрямки руху або номери будинків.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Мультимедійна система MBUX з центральним дисплеєм Нова мультимедійна система MBUX забезпечує ще більше цифрове покращення ваших вражень від водіння. Сенсорний екран нахилений у бік водія, що дозволяє інтуїтивно та комфортно керувати важливими функціями автомобіля. Завдяки індивідуальним профілям користувача, MBUX може одразу запропонувати вам улюблені радіостанції, списки відтворення або навігаційні маршрути.
      Система допомоги при маневруванні з причепом Навіть у складних ситуаціях система допомоги при маневруванні з причепом[1] допоможе вам точно рухатись заднім ходом. На центральному дисплеї системи MBUX ви обираєте напрямок руху: прямо або під заданим, вільно регульованим кутом. Система керує автомобілем автоматично, а водій керує педалями акселератора та гальма.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Дисплей водія з діагоналлю 31,2 см (12,3 дюйма) Дисплей водія з індивідуальним налаштуванням відображає ключову інформацію про водіння. Він відрізняється від традиційних кокпітів з класичними круглими приладами: РК-екран з високою роздільною здатністю стоїть окремо і немов пливе на тлі навколишнього оздоблення.
      Онлайн-музика з Mercedes me (у перспективі для України) Ви можете прослуховувати музику за допомогою свого облікового запису Mercedes me: активуйте послугу "Онлайн-музика", зв’язавши її з вашим сервісом потокової передачі мультимедіа (Apple Music, Amazon Music, Spotify або TIDAL). За допомогою мультимедійної системи MBUX ви можете легко запитувати пісні, альбоми, списки відтворення або радіостанції.[1][2]

      [1] Ця послуга Mercedes me connect доступна для автомобілів з мультимедійною системою MBUX. Для її використання потрібен активний обліковий запис користувача Mercedes me connect. Крім того, відповідний автомобіль має бути прив’язаний до облікового запису користувача, а послуга "Онлайн-музика" має бути активована. Крім того, для користування послугою необхідно мати обліковий запис у постачальника потокової передачі мультимедіа. Провайдери потокової передачі мультимедіа можуть відрізнятися залежно від доступності у вашій країні.

      [2] Для її використання потрібен активний обліковий запис користувача Mercedes me connect. Крім того, відповідний автомобіль має бути прив’язаний до облікового запису користувача, а послуга "Онлайн-музика" має бути активована. Крім того, для користування послугою необхідно мати обліковий запис у постачальника потокової передачі мультимедіа. Для користування послугою необхідно також придбати окремий обсяг даних у зовнішнього постачальника послуг мобільного зв’язку, наприклад, за допомогою послуги "Інтернет в автомобілі" в Mercedes me connect.
      Активна система контролю смуги руху Active Lane Keeping Assist Active Lane Keeping Assist[1] - це уважний спостерігач: якщо ви ненавмисно залишаєте свою смугу руху або небезпечно наближаєтесь до інших учасників руху, система допомагає вам повернутись у свою смугу руху за допомогою рульового керування. Однак, якщо ви все ж залишаєте смугу, система дасть додаткове попередження у вигляді вібрації керма.[2]

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2] Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
      Система контролю "сліпих зон" Blind Spot Assist Ця система уважно стежить за вами: Система може попередити вас про бокові зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху у вашій "сліпій" зоні, особливо якщо ви вмикаєте покажчик повороту. Після поїздки система не втрачає пильності та попереджає вас в разі відкриття дверей у невдалий момент. Ключовий запобіжний захід, особливо для велосипедистів.[1][2]

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2] Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
      Паркувальний пакет з камерою з кутом огляду 360° Ексклюзивна послуга паркування з круговим оглядом: активна система допомоги при паркуванні з системою PARKTRONIC та камерою 360° виявляє вільні та відведені місця для паркування, коли ви наближаєтесь до них. Вибравши місце для паркування, ви можете легко припаркуватися завдяки динамічній візуалізації та акустичному зворотному зв’язку, або ж за допомогою системи допомоги при паркуванні заїхати на потрібне місце.[1][2]

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2] Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
      Паркувальний пакет з камерою заднього виду Цей пакет пропонує вам універсальну підтримку під час паркування: активна система допомоги при паркуванні з системою PARKTRONIC виявляє вільні місця для паркування, коли ви проїжджаєте повз. Як тільки вибрано вільне місце для паркування, завдяки камері заднього виду, ультразвуковим датчикам та практичним візуалізаціям ви можете впевнено заїхати на нього або зробити це, використовуючи систему паркування.[2]

      [2] Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
      Пакет Driving Assistance Plus (система допомоги водієві) Розслаблення, безпека та надійний захист на дорозі: з цим пакетом ви зможете скористатись перевагами багатьох допоміжних опцій напівавтоматичного водіння, що знімають навантаження з водія. Концепція безпеки PRE-SAFE® Impulse Side також може допомогти мінімізувати наслідки аварії в разі неминучого бокового удару.[1][2]

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2] Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
      Прозорий капот з камерою з кутом огляду 360° В активованому позашляховому режимі камера з кутом огляду 360° відтворює віртуальний огляд землі під передньою частиною автомобіля на центральному дисплеї. Таким чином, водій отримує підтримку під час руху та маневрування в умовах бездоріжжя і може краще оцінити перешкоди, як-от бруд або каміння[1].

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Пакет ENERGIZING Plus Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет поєднує в собі різноманітне обладнання преміумкласу з інноваційними інтелектуальними функціями. Ваш Mercedes може додати сил та потішити вас в особливий спосіб - для забезпечення тривалої бадьорості за кермом та надзвичайно приємної подорожі. За допомогою 7 різноманітних програм комфорту та привабливих додаткових опцій, таких як мультиконтурні сидіння.[1]

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      KEYLESS-GO Електронна система авторизації доступу до автомобіля розпізнає вас за вашим ключем. Автомобіль відмикається або замикається з відстані приблизно двох метрів. Це означає, що ви маєте контроль над доступом до автомобіля без виснажливих пошуків ключа.
      Доступ HANDS-FREE Датчик у задньому бампері розпізнає рух. Багаж або покупки не потрібно ставити на підлогу.
      Паркувальний пакет з системою допомоги при паркуванні з пам’яттю За потреби процес паркування та виїзду з власного гаража або певного паркувального місця можна записати та зберегти. Після збереження ваш GLC Coupé може автоматично[1][2][3] виконувати маневри, а ви можете спокійно спостерігати за процесом з водійського місця.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [2] Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.

      [3] Для використання цієї послуги [3] потрібен персональний ідентифікатор Mercedes me ID та згода з Умовами використання послуг Mercedes me connect. Автомобіль має також бути прив’язаний до відповідного облікового запису користувача. Після закінчення початкового терміну послуги можна поновити за окрему плату за умови, що вони все ще доступні для відповідного автомобіля на той момент. Послуги можливо активувати вперше протягом 1 року з моменту первинної реєстрації або введення в експлуатацію транспортного засобу, залежно від того, що настане раніше.
      PRE-SAFE® Система PRE-SAFE®[1] використовує час до неминучого зіткнення на вашу користь. Ціла низка заходів здатна зменшити вплив сил і напруження, на які ви наражаєтеся. Інноваційна система PRE-SAFE® Sound генерує шум з динаміків, який здатен викликати природний захисний рефлекс. Це захищає внутрішнє вухо, приглушуючи шум аварії.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      PRE-SAFE® Impulse Side Якщо новий GLC виявляє неминуче бокове зіткнення, система PRE-SAFE® Impulse Side[1] ініціює заходи для переміщення пасажирів до центру автомобіля. Таким чином, автомобіль може зменшити силу удару в разі аварії.

      [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Нова центральна подушка безпеки Новий GLC Coupé оснащений центральною подушкою безпеки відповідно до останніх вимог європейських стандартів. Інтегрована в спинку водійського сидіння, вона може розгорнутись між водієм і переднім пасажиром у разі сильного бокового удару.
      AIRMATIC з керуванням заднього мосту Завдяки безступінчастому регулюванню амортизації на кожному окремому колесі система AIRMATIC[1] дозволяє насолоджуватися особливо плавною їздою. Це дозволить вам їхати з надзвичайним комфортом і прибути до місця призначення з комфортом. Крім того, пневматичну підвіску можна за потреби підняти на 15 мм, і вона автоматично підлаштовується під різне навантаження автомобіля.

      [1] Опціонально доступний з Technology Package.
      Спортивна підвіска та рульове управління Новий GLC Coupé тепер оснащується спортивною підвіскою в базовій комплектації. У поєднанні з системою рульового управління переднім мостом з ще швидшою чіткішою реакцією, керування стає ще більш прогнозованим та маневреним. Відчуйте значно більше задоволення від водіння.
      Гальмівна система з більшими гальмівними дисками на передньому мосту Гальмівна система з великими перфорованими гальмівними дисками на передньому мосту[2] потужна в будь-яких ситуаціях. Ви можете розраховувати на стабільне гальмування навіть після кількох різких гальмувань.

      [2] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Система DYNAMIC SELECT Одним дотиком пальця ви можете застосовувати режими DYNAMIC SELECT для вибору бажаної програми водіння. На додаток до "Еко", "Комфорт", "Спорт" та "Індивідуальна", тепер є також програма "OFFROAD". Тягове зусилля, гальмівна система та поведінка автомобіля адаптуються відповідно до манери водіння.
      MERCEDES-AMG Новий Mercedes-Benz GLC Coupé. Вже найближчим часом у продажу.
      LeftRight

      Дизайн екстер'єру

      Дизайн інтер'єру

      Особливості екстер’єру

      Close X
      Наступна
      Назад
       Характерна для AMG передня частина (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Спортивний характер купе підкреслюють капот із зображенням герба, радіаторна решітка з вертикальними ребрами темного хрому, що оточені переднім фартухом у стилі AMG разом із системою освітлення DIGITAL LIGHT.[3]

       [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Легкосплавні колісні диски AMG з Y-подібними спицями (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Ще більший контраст завдяки матовим чорним 53,3-см (21-дюймовим) легкосплавним колісним дискам AMG з Y-подібними спицями[3]разом з гальмівними супортами сріблястого кольору, що підкреслюють приголомшливий зовнішній вигляд.

       [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
       Задня частина в стилі AMG (GLC 43 4MATIC+ Coupé) По-спортивному яскраво виражена задня частина в стилі AMG з панеллю дифузора і вихлопною системою AMG, оздобленою двома круглими подвійними елементами вихлопної труби в чорному глянцевому виконанні.


       Оздоблення поздовжніх елементів в стилі AMG (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Поздовжні елементи в стилі AMG у чорному глянцевому виконанні створюють надзвичайно динамічний спортивний силует.
       Характерна для AMG передня частина (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Зустрічайте AMG: герб AMG і характерні силові ребра на капоті, фірмова решітка радіатора з вертикальними ламелями з темного хрому, передній фартух AMG з великими повітрозабірниками.       Високоефективна керамічно-композитна гальмівна система AMG (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Спеціальні колісні диски AMG у поєднанні з ефективною керамічною композитною гальмівною системою AMG[3]гарантують найвищу продуктивність і чітку керованість при будь-яких навантаженнях.

       [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

       Задня частина в стилі AMG (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Кожний, хто прямує за вами, відчує помітну динаміку завдяки дизайну купе зі спойлером AMG, заднім бампером AMG з панеллю дифузора та вихлопною системою AMG з елементами оздоблення вихлопної труби трапецієподібної форми в чорному глянцевому виконанні.       Поздовжні елементи в стилі AMG (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Засвідчуйте своє прагнення до продуктивності одразу з двох сторін зі спеціальними поздовжніми елементами в стилі AMG, виконаними в чорному глянці, завдяки яким ваш Mercedes-AMG GLC Coupé стає ще більш динамічним.       Особливості інтер’єру

       Close X
       Наступна
       Назад
        Кермо AMG Performance Кермо AMG Performance[3] пропонує все, що тільки може забажати душа автогонщика, зокрема: вишукану шкіру наппа у поєднанні з жорсткішим мікроволокном MICROCUT для оптимального хвату та точнішого кермування, характерну для AMG усічену знизу спортивну форму керма та ергономічну сенсорну панель керування. Не відволікайтеся від керування, де б ви не знаходилися.

        [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Спеціальна панель приладів AMG з цифровим дисплеєм Оптимізована інформаційно-розважальна система MBUX оснащена численними дисплеями та корисними функціями, характерними для AMG. Оцініть спеціальні екрани панелі приладів на центральному дисплеї мультимедійної системи центральної консолі або проєкційному дисплеї[3]. На них ви завжди знайдете всю необхідну вам важливу інформацію.

        [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Сидіння AMG Performance Водійське та переднє пасажирське сидіння AMG Performance[3]складають основу філософії Mercedes-AMG. Оцініть неповторний автоспортивний вигляд оббивки з чорної шкіри наппа, зручність посадки для відмінного керування та виняткову бічну підтримку, що особливо відчутно під час динамічного маневрування.

        [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

        Елементи оздоблення AMG з вуглецевого волокна Будь-який інтер’єр завдяки елементам оздоблення AMG з вуглецевого волокна[3]набуває неповторного вигляду. Елементи спортивного стилю органічно вписуються в простір автомобіля і створюють ефектні контрасти. Таким чином, загальний дизайн інтер’єру здається ще більш спортивним. Водночас вони яскраво підкреслюють прагнення до найвищої продуктивності.

        [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Накладки на пороги AMG з підсвічуванням і написом "AMG" Вирушайте в дорогу з відчуттям ще більшої потужності завдяки накладкам на пороги AMG з підсвічуванням, доповненим культовим написом "AMG". Накладки на дверні пороги можна замінити на інші оригінальні деталі від Mercedes-AMG або Mercedes-Benz за допомогою змінної кришки. Щоб забезпечити ще кращу динаміку.
        Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового GLC Coupé.

        Інформація для Клієнта

        Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.