Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
AMG
Зв'язок
  Spectral Blue Metallic
  Polar White
  Obsidian Black Metallic
  High-Tech Silver Metallic
  Mojave Silver
  Red Metallic
  Nautic Blue
  Graphite Grey Metallic
  Diamond White Bright
  Selenite Grey Metallic
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад

   Mercedes-AMG

   Close X
   Наступна
   Назад
    Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC від 3 565 223 грн*

    Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE від 5 716 909 грн*

    Mercedes-EQ

    Close X
    XXX Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    *Ціни на базові комплектації дійсні з 17.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
    Екстер'єр Лінії виконання екстер'єру нового GLC SUV. Дізнайтеся більше про основні елементи екстер'єру Mercedes-Benz GLC. Різні комплектації надають автомобілю власного характеру – від великого стандартного обладнання до лінійки AMG Line.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Панорамний дах зі зсувним люком Як при відкритому, так і при закритому панорамному даху зі зсувним люком (опція) ви відчуєте чудове почуття свободи і будете насолоджуватись приємною світлою атмосферою в салоні. Навіть зовні великий зсувний люк справляє неповторне враження, оскільки надає екстер'єру автомобіля легкість та ексклюзивність.
     Поділені на два елементи задні ліхтарі Нові двокомпонентні задні ліхтарі відрізняються високоякісним тривимірним дизайном із повністю світлодіодними лампами. Практична конструкція із двох частин дозволяє розширити задні двері, а також збільшити отвір вантажного відсіку. У той же час, сучасний, більш тонкий дизайн ліхтарів передає більше динаміки, навіть коли автомобіль зупинений.
     AIRMATIC з функцією підрулювання коліс заднього мосту Поєднання пневматичної підвіски AIRMATIC та функції підрулювання коліс заднього моста забезпечує помітно більший комфорт при їзді та маневреність. Пневматична підвіска захоплює динамікою або комфортом залежно від вибору, а функція підрулювання коліс заднього моста забезпечує впевнене чи маневрене керування та менший радіус повороту залежно від швидкості.
     Алюмінієві підніжки з гумовими накладками Наново розроблені опціональні алюмінієві підніжки підкреслюють позашляховий характер автомобіля. Вони розташовані на рівні звісів порогів та полегшують посадку в автомобіль. Підніжки мають спортивний "фігурний" дизайн, тобто вони вужчі в районі передніх дверей і розширюються до задньої частини.
     Великі легкосплавні диски діаметром від 45,7 см (18 дюймів) до 50,8 см (20 дюймів) Новий GLC привабливий з будь-якого ракурсу, проте збоку поєднання спортивного дизайну та деталей позашляховика виглядає особливо виразно. Значною мірою це пов'язано з великим асортиментом розташованих на одному рівні з кузовом легкосплавних коліс великого діаметра від 45,7 см (18 дюймів) до 50,8 см (20 дюймів).
     Спортивна передня частина з радіаторною решіткою з емблемою Mercedes-Benz Передня частина нового GLC підкреслює спортивність автомобіля завдяки облицюванню радіатора з хромованою рамою та вертикальними ламелями, а також безпосередньо прилеглим фарам, які підкреслюють ширину. Розташована по центру зірка Mercedes - звичайно, один із знайомих елементів яскравого дизайну передньої частини.
     Інтер'єр Лінії виконання інтер'єру нового GLC SUV. Інтер'єр нового GLC SUV визначає стандарти. Чи то центральний дисплей, нахилений до водія, мультифункціональне спортивне кермо або високоякісні декоративні елементи, – високоякісні матеріали забезпечують розкішний комфорт, який ви відчуєте у будь-якій поїздці.
     LeftRight

     Лінії виконання

     Особливості дизайну та оснащення

     Close X
     Наступна
     Назад
      Мультифункціональне спортивне кермо Багатофункціональне спортивне кермо з обробкою зі шкіри наппа усічене внизу і має перфорацію в зоні хвату, що створює чудові передумови для спортивного водіння. Вишукана м'яка шкіра наппа сама по собі дає відчуття якості. За допомогою сенсорних панелей перемикачів можна керувати основними функціями автомобіля, не знімаючи рук з керма.
      Мультимедійна система MBUX із центральним дисплеєм Нахилений у бік водія та керується за допомогою сенсорного введення. Це цифровий інтерфейс між вами та автомобілем, за допомогою якого можна зручно та інтуїтивно керувати багатьма важливими функціями автомобіля.
      Ексклюзивні враження від прослуховування: акустична система об'ємного звучання Burmester® 3D (опція) Отримайте акустичну насолоду вищого класу із вишуканим звуком від Burmester®. Високоякісні динаміки створюють вражаюче об'ємне звучання. Ви можете оптимально налаштувати звучання цілеспрямовано для передніх чи задніх місць, зробивши відчуття від прослуховування яскравішими. Унікальні накладки динаміків Burmester® також візуально надають вишуканості інтер'єру.
      Пакет ENERGIZING Plus (опція) Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет включає безліч елементів преміум-комплектації з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано підбадьорити та побалувати вас. Це підвищує працездатність водія, а подорож стає вкрай комфортною. З сімома різноманітними програмами комфорту та привабливими опціями, як, наприклад, мультиконтурні сидіння.
      Багажне відділення Новий GLC у стандартній комплектації оснащений дверима багажного відділення EASY-PACK. Тому він просторий, функціональний та обладнаний за високими стандартами. Новий GLC став ще зручнішим з комфорт-пакетом для багажного відсіку.
      Технології Оснащення нового GLC SUV.
      Наступна
      Назад
       Проєкційний дисплей Новий опціональний проєкційний дисплей відображає усю необхідну інформацію перед водієм. Завдяки цьому вся ваша увага звернена на дорогу і дорожні події, що відбуваються попереду вас. Точно та зручно. У новому GLC дисплей став ще більшим.
       Серце автомобіля – центральний дисплей Нахилений у бік водія та керується за допомогою сенсорного введення. Це цифровий інтерфейс між вами та автомобілем, за допомогою якого можна керувати багатьма важливими функціями автомобіля. Максимально інтуїтивно та практично.
       Функція доповненої реальності MBUX для навігації (опційно) Щоб ви могли орієнтуватися у складних дорожніх ситуаціях, система доповненої реальності MBUX для навігації поєднує віртуальний світ із реальним. За допомогою технології графічні вказівки навігаційної системи та вказівки щодо руху транспорту накладаються на зображення в режимі реального часу. Ви зможете дістатися до пункту призначення швидко, безпечно та спокійно.
       У перспективі для України.
       Навігація за допомогою командного планувальника маршрутів Під час розрахунку маршруту навігаційна система MBUX може враховувати, що GLC рухається в режимі причепа. Маршрут розраховується навіть залежно від типу причепа – багажник для велосипедів, маленький причіп та великий причіп. Наприклад, крутих ухилів або крутих поворотів на маршруті краще уникати.
       Особисті профілі користувачів Ваш профіль може використовуватися для попередньої активації деяких персоналізованих налаштувань, таких як колір освітлення салону або положення сидіння.
       Паркувальний пакет з камерою 360° (опція) Ексклюзивний паркувальний сервіс з круговим оглядом: активна система допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC і камерою 360° розпізнає вільні місця для паркування і зазначені місця паркування, проїжджаючи повз них. Вибравши місце для паркування, ви можете впевнено припаркуватися завдяки динамічній візуалізації та акустичному зворотному зв'язку або надати функцію паркування системі.
       Пакет допоміжних систем Плюс (опція) Пакет допоміжних систем Плюс пропонує максимум комфорту та безпеки на шляху до повністю автоматизованого водіння. Додатково до пакету допоміжних систем ви отримуєте активну систему допомоги під час руху у заторі, яка ідеально розвантажує вас на автомагістралях. Додатковою перевагою пакету є те, що при бічному зіткненні, спровокованому іншим учасником дорожнього руху, захист забезпечить система PRE-SAFE® Impuls Side.
       Активна система підтримки дистанції DISTRONIC (опція) Ви більше не захочете обходитися без комфорту активної системи підтримки дистанції DISTRONIC під час руху у транспортному потоці та заторах. Система розвантажує вас, автоматично регулюючи швидкість залежно від транспортних засобів, що їдуть попереду. Бажана задана дистанція регулюється в декілька ступенів.
       Система KEYLESS-GO Завдяки системі KEYLESS-GO з набридливим пошуком ключів покінчено. Ваш ключ розпізнається, навіть якщо ви просто носите його при собі поблизу автомобіля або в салоні: у цьому випадку всі двері відчиняються або блокуються простим торканням дверної ручки.

       Опціонально доступний з комфорт-пакетом KEYLESS-GO.
       Пакет ENERGIZING Plus (опція) Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет включає безліч елементів преміум-комплектації з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано підбадьорити та побалувати вас. Це підвищує працездатність водія, а подорож стає вкрай комфортною. З сімома різноманітними програмами комфорту та привабливими опціями, як, наприклад, мультиконтурні сидіння.
       Фари DIGITAL LIGHT з функцією проєкції (опція) Новаторська технологія фар поєднує звичний світлодіод MULTIBEAM LED з інноваційною технологією освітлення високої роздільної здатності. Світлова проєкція у HD-якості проєктується прямо на дорожнє покриття та надає водієві інформацію.
       Захист автомобіля URBAN GUARD Захист автомобіля URBAN GUARD Plus забезпечує всебічний контроль простору навколо автомобіля. Завдяки протиугінній сигналізації та екстреній деактивації ключів ви можете діяти швидко. У дорозі система розпізнавання доторкань відправляє вам повідомлення у додаток. Крім того, сервіс "Допомога при угоні автомобіля" підвищує шанс повернути вашу власність.
       Система PRE-SAFE® Impulse Side Якщо новий GLC виявляє неминуче бічне зіткнення, система PRE-SAFE® Impulse Side вживає заходів щодо переміщення пасажира, який зазнає зіткнення з автомобілем, до центру автомобіля за допомогою бічного імпульсу. Завдяки цьому може бути знижений ризик травмування під час аварії.

       Опціонально доступна в пакеті систем допомоги водієві Плюс.
       Пневмопідвіска AIRMATIC Безступінчасте регулювання жорсткості амортизації пневмопідвіски AIRMATIC забезпечує плавне кочення кожного окремого колеса. Тому ви їхатимете з підвищеним комфортом. Крім того, за потреби пневмопідвіску можна підняти на 15 мм, при цьому вона автоматично підлаштовується під різні умови навантаження.

       Опціонально доступно з технічним пакетом.
       Бортова мережа з двома рівнями напруги 12/48 В Новий Mercedes-Benz GLC оснащений бортовою мережею 12/48 В з двома рівнями напруги для двигунів внутрішнього згоряння. Додаткове 48-вольтове керування енергією як черговий крок до електрифікації має переваги у сфері ефективності, споживання та комфорту.
       Програма руху бездоріжжям Ви можете вибрати програму руху бездоріжжям за допомогою функції DYNAMIC SELECT: тягове зусилля, керування гальмами та поведінка водія адаптуються до ситуації на дорозі. Крім того, активується світло фар для бездоріжжя, якщо ваш новий GLC оснащений системою DIGITAL LIGHT.
       Передня панель для бездоріжжя Простим натисканням кнопки центральний дисплей перетворюється на привабливий екран для позашляховиків. Характерні для позашляховиків дисплеї, налаштування та функції наочно представлені тут і на дисплеї водія, тому легше сприймаються візуально.
       MERCEDES-AMG Новий Mercedes-AMG GLC. Доступний до замовлення.
       LeftRight

       Дизайн екстер'єру

       Дизайн інтер'єру

       Особливості екстер’єру

       Close X
       Наступна
       Назад
        Передня частина AMG (GLC 43) Помітно спортивніший вигляд: характерна для AMG решітка радіатора з вертикальними ламелями у хромованому виконанні, обрамлена системою освітлення DIGITAL LIGHT з функцією проєкції та типовою передньою частиною AMG.


        Легкосплавні диски AMG з подвійними спицями (GLC 43) Легкосплавні колісні диски AMG діаметром 50,8 см (20 дюймів) з 10-ма подвійними спицями, пофарбовані у привабливий сірий колір tantal grey[3], підкреслюють виразно спортивний зовнішній вигляд.

        [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
        Задня частина автомобіля в стилі AMG (GLC 43) Чітка заява: задня частина автомобіля зі спойлером AMG, світлодіодними задніми ліхтарями, накладкою заднього бампера у вигляді дифузора та вихлопною системою AMG з двома круглими здвоєними хромованими елементами оздоблення вихлопної труби.


        Поздовжні елементи в стилі AMG (GLC 43) Характерні для AMG поздовжні лонжерони кольору автомобіля підкреслюють динамічний вигляд збоку. Накладки на колісні арки доступні в елегантному чорному кольорі, а також, на замовлення, у кольорі автомобіля.


        Решітка радіатора в стилі AMG (GLC 63 S E PERFORMANCE) Виразність: характерна для AMG решітка радіатора з вертикальними ламелями в темному хромі та ефектна накладка переднього бампера AMG з великими повітрозабірниками.        Ковані колісні диски AMG діаметром 53,3 см (21 дюйм) з перехресними спицями (GLC 63 S E PERFORMANCE) Ковані колісні диски AMG діаметром 53,3 см (21 дюйм) з перехресними спицями у матовому чорному кольорі[3]надають динамічного вигляду та підкреслюють спортивний характер Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE.

        [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.        Крило з облицюванням AMG (GLC 63 S E PERFORMANCE) Не просто чудовий зовнішній вигляд: Крила з характерним облицюванням AMG і написом збоку "TURBO E PERFORMANCE".


        Задня частина автомобіля в стилі AMG (GLC 63 S E PERFORMANCE) Вихід тут: спойлер AMG, накладка заднього бампера AMG у вигляді дифузора і вихлопна система AMG з двома трапецієподібними здвоєними елементами оздоблення вихлопної труби.        Особливості інтер’єру

        Close X
        Наступна
        Назад
         Спеціальна панель приладів AMG Оптимізована інформаційно-розважальна система MBUX оснащена численними дисплеями та корисними функціями, характерними для AMG. Дізнайтеся про окремі дисплеї панелі приладів на центральному дисплеї мультимедійної системи центральної консолі або проєкційному дисплеї[3]. Це допомагає забезпечити, щоб уся необхідна для вас інформація завжди була під рукою.

         [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Сидіння AMG Performance Оптимальні у всіх аспектах: передні сидіння AMG Performance[3] для водія та пасажира чорного кольору з жовтою контрастною прострочкою зверху. Можна безпомилково визначити їхнє походження зі світу автоспроту, а положення сидінь передає максимальну спортивність, що є ідеальною основою для впевненого керування автомобілем. Не кажучи вже про відмінну бічну підтримку, що забезпечується під час динамічних маневрів.ється під час динамічних маневрів.

         [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Карбонові елементи оздоблення AMG Додаткові карбонові елементи оздоблення AMG надають вашому салону індивідуальної яскравості. Вони гармонійно вписуються у дизайн і водночас створюють різкі контрасти. Це підсилює та підкреслює спортивний дизайн інтер’єру.

         Накладки на пороги AMG з підсвічуванням і написом "AMG" Нехай відчуття потужності супроводжує всі ваші подорожі, починаючи з підсвічених накладок на пороги дверей AMG, доповнених впізнаваним написом "AMG".

         Кермо AMG Performance в карбоновому виконанні / мікрофібра MICROCUT Це кермо AMG поєднує в собі дивовижний карбоновий дизайн з мікрофіброю MICROCUT що забезпечує надійне тримання керма[3] – візуальна та тактильна особливість салону. Характерна для AMG усічена знизу форма запозичена з автоспорту і підкреслює спортивний характер кокпіту. Ергономічно розташовані сенсорні панелі керування гарантують інтуїтивно зрозумілу зручність та сприяють уважному водінню.

         [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
         Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання GLC SUV.

         Інформація для Клієнта

         Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.