Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
Серія Night
Зв'язок
  Satin Brown - Onyx Black Metallic
  Black Metallic
  White Metallic
  Obsidian Black Metallic
  Velvet Brown Metallic
  Sodalite Blue Metallic
  Opalith White Metallic
  High Tech Silver Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid
  Emerald Green Metallic
  Selenite Gray Metallic
  Selenite Gray - Obsidian Black Metallic
  High Tech Silver - Nautic Blue Metallic
  Satin Brown - Onyx Black Metallic
  High Tech Silver - Obsidian Black Metallic
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Mercedes-Maybach EQS 680 від 7 455 374 грн*

  *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
  Екстер'єр Екстер'єр Mercedes-Maybach EQS SUV. Екстер'єр Mercedes-Maybach EQS SUV демонструє прогресивний дизайн з вишуканими елементами Maybach, які надають йому неповторності. Аеродинамічно оптимізована форма EQS SUV вирізняється такими деталями, як радіаторна решітка Maybach, елегантна задня частина зі світлодіодними задніми ліхтарями у формі 3D-спіралі і набір ексклюзивних двоколірних покриттів. Електромобіль з безпрецедентною елегантністю та особливою магією, що притаманна Mercedes-Maybach.
  LeftRight

  Лінії виконання

  Особливості дизайну та оснащення

  Close X
  Наступна
  Назад
   Решітка радіатора Mercedes-Maybach із написом та вертикальною зіркою Радіаторна решітка Mercedes-Maybach з написом "Maybach" і вертикальною зіркою на капоті як символ ексклюзивної розкоші.
   Колеса Maybach Ексклюзивні колісні диски Maybach діаметром 53,3 см (21") або 55,9 см (22")[1] та пофарбовані в чорний колір колісні арки з накладками елегантно доповнюють екстер'єр.

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.


   Фари DIGITAL LIGHT з проєкційною функцією (у перспективі для України) DIGITAL LIGHT з функцією проєктування вітає і прощається з вами спеціальним світловим шоу.
   Задня частина зі спойлером на даху та світлодіодними задніми ліхтарями у формі 3D-спіралі Mercedes-Maybach EQS SUV справляє враження вишуканим дизайном задньої частини та такими елегантними деталями, як спойлер на даху Maybach.   Підсвічування підніжок та проєкція логотипу Ексклюзивна зовнішність: проєктування логотипу та підсвічені підніжки з емблемою Maybach підкреслюють особливу розкіш автомобіля.


   Автоматичні комфортні двері та приховані дверні ручки Елегантність без зайвих зусиль: коли ви наближаєтеся до автомобіля, приховані дверні ручки[1] висуваються і двері водія відчиняються автоматично.

   [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

   Інтер'єр Інтер'єр Mercedes-Maybach EQS SUV. Інноваційні матеріали та передові технології перетворюють салон Mercedes-Maybach EQS SUV на чарівний острівець комфорту. Стильно-розкішний електричний позашляховик приємно приголомшує новаторськими технологіями: вперше тут використовується шкіра з екологічно чистої переробки. Вражаюча комфортна підсвітка, ексклюзивні елементи оздоблення Maybach та висококласна система розваг створюють ідеальну атмосферу.
   LeftRight

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Розкіш на дотик: багатофункціональне кермо зі шкіри наппа в дизайні Maybach Багатофункціональне рульове колесо останнього покоління зі шкіри наппа, виконане в стилі Maybach, поєднує в собі розкіш та інноваційну зручність у користуванні і стало інтуїтивно зрозумілим, як ніколи раніше. Ергономічно розташовані сенсорні кнопки управління дозволяють інтуїтивно керувати телефонією, швидкістю, розвагами, навігацією та системами допомоги.
    Представницькі сидіння та задня частина салону First-Class В Mercedes-Maybach EQS SUV за бажанням вас чекатиме розкішна лаунж-атмосфера. Вона доповнюється високоякісними функціями комфорту та найзручнішими сидіннями представницького класу, які одним натисканням кнопки можна відрегулювати до зручного напівлежачого положення.[1]

    [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

    Мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону Серійна мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону перетворює задні сидіння на світ неповторних вражень. Чи то розваги, чи то робота: сенсорні екрани з високою роздільною здатністю і прямим доступом до Інтернету та мультимедійна система пристосовуються до ваших індивідуальних потреб.    Акустична система об'ємного звучання Burmester® High-End 4D з персоналізацією звуку Високоякісна 4D-система об'ємного звуку Burmester® з можливістю персоналізації звуку оснащена технологією Dolby Atmos з ефектом занурення, яка надає музиці більше простору, чіткості та глибини. Dolby Atmos дозволяє розміщувати дискретні аудіоелементи або об'єкти у тривимірному звуковому полі та адаптувати їх до будь-якого середовища відтворення.

    Дерев'яні елементи оздоблення та екологічна шкіряна оббивка Вражаюче елегантний інтер'єр також включає в себе екологічно виготовлені матеріали. Mercedes-Maybach EQS SUV - це перша модель Mercedes-Benz AG, яка доступна зі шкірою рослинного дублення. Разом з дерев'яними елементами оздоблення, характерними для Maybach, це є еталоном в сегменті "люкс" повністю електричних автомобілів.


    MBUX Hyperscreen Родзинкою для передніх пасажирів є серійний гіперекран MBUX з нульовим рівнем меню і специфічною для Maybach анімацією запуску двигуна на всіх трьох дисплеях. Він оснащений найновішою системою MBUX для персоналізованих розваг та інформації.    Розкіш, що вражає: пакет оздоблення шкірою MANUFAKTUR Пакет оздоблення шкірою MANUFAKTUR,[1] що пропонується на замовлення, створює розкішну атмосферу комфорту. Скрізь — починаючи з оббивки подушок і представницьких сидінь і закінчуючи ефектною обшивкою верху — вас оточує вишукана шкіра наппа.

    [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Поблажливість до розкоші: пакет оздоблення шкірою MANUFAKTUR "Ексклюзив" Пакет оздоблення шкірою MANUFAKTUR "Ексклюзив"[1] довершує цей витвір автомобільного мистецтва. Навіть віконна рама оздоблена шкірою наппа найтоншої виправки. Бічні кришки панелі приладів з боку водія та переднього пасажира також виконані відповідно до кольору обладнання, що є безумовною принадою MAYBACH.

    [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Пакет декоративних елементів "Ексклюзив" З додатковим пакетом декоративних елементів "Ексклюзив" інтер’єр отримує більшу індивідуальність та привабливість автомобіля найвищого класу. Додаткові декоративні елементи, як-от на спинках передніх сидінь або на відкидному задньому підлокітнику, додають яскравих контрастів і захопливих акцентів.    Декоративне оздоблення спинки сидінь MANUFAKTUR Витончена елегантність: завдяки декоративному оздобленню спинки сидінь MANUFAKTUR[1] задня частина сидіння водія та переднього пасажира набуває довершеного вигляду, елегантно доповнюючи розкішну атмосферу салону ззаду. Візуальний вигляд найвищого рівня.

    [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Оснащення Головні технологічні особливості оснащення нового Mercedes-Maybach EQS SUV.
    Наступна
    Назад
     Проєкційний дисплей з доповненою реальністю MBUX (у перспективі для України) Щоб допомогти вам зорієнтуватися в складних дорожніх ситуаціях, доповнена реальність MBUX для навігації[1] об'єднує віртуальний світ з реальним. Технологія накладає графічні вказівки щодо навігації та дорожнього руху на зображення в реальному часі. Ви зможете дістатися до місця призначення швидко, безпечно та без стресу.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.     Асистент MBUX в інтер'єрі Асистент MBUX в інтер'єрі підтримує керування, реагуючи на мову тіла. Якщо руки наближаються до дверей, він інтерпретує це як бажання вийти з автомобіля і попереджає, якщо виявлено ризик зіткнення. Напрямок руху вашої голови визначає, яке зовнішнє дзеркало ви хочете відрегулювати. Ви також можете керувати функціями освітлення за допомогою звичайних рухів рук.


     Пакет додаткового комфорту KEYLESS-GO Plus Ви та ваші пасажири зможете оцінити рівень комфорту при вході та виході з автомобіля з пакетом додаткового комфорту KEYLESS-GO Plus: зручні електричні двері спереду та ззаду відчиняються та зачиняються автоматично — ваш автомобіль притримує для вас відкриті двері, наче власний шофер. І плавне та майже без шуму знов зачиняє їх за допомогою функції примусового зачинення.


     ТВ-тюнер ТВ-тюнер[1] перетворює ваш автомобіль на домашній кінотеатр. Стоїте ви в заторі чи робите перерву в дорозі, завдяки цифровому прийому сигналу ви та ваші пасажири можете насолоджуватися телебаченням у чудовій роздільній здатності на мультимедійному дисплеї.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Навігація MBUX Premium (у перспективі для України) Завдяки навігації MBUX Premium ви дістанетесь до місця призначення швидко і будете повністю поінформовані. При цьому ви можете покластися на актуальні картографічні дані, включаючи вид із супутника, точну інформацію про дорожній рух у режимі реального часу та швидке прокладання маршрутів онлайн. Інтелектуальні мережеві функції також роблять вашу подорож безпечнішою.
     Пакет AIR-BALANCE Пакет AIR-BALANCE забезпечує індивідуальний аромат в інтер’єрі - відповідно до ваших особистих уподобань та настрою. Завдяки освіжаючій іонізації та фільтруванню зовнішнього та внутрішнього повітря, це також допомагає забезпечити покращену якість повітря та відчуття доброго самопочуття.
     Пакет ENERGIZING Plus Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет поєднує в собі широкий спектр преміум-функцій з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано збадьорити і побалувати вас - для більш тривалої енергійності за кермом і надзвичайно приємної подорожі. З різноманітними програмами комфорту та привабливими додатковими опціями, такими як багатоконтурні сидіння.[1]

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Ключ автомобіля Ключ автомобіля чорного глянцевого кольору з декоративною рамкою в глянцевому хромі також можна додатково замовити у варіанті "dark shadow gloss"[1] з декоративною рамкою кольору темної тіні разом з серією Night.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Акустичний комфорт-пакет Відчуйте максимальний рівень звукового комфорту під час поїздки: звукоізоляція акустичного комфорт-пакету значно знижує рівень зовнішніх шумів. Ніщо не заважає невимушеній розмові, навіть на високій швидкості. Крім того, спокійна атмосфера сприяє вашій концентрації, і ви спокійно доїдете до місця призначення.
     Задні подушки безпеки Інноваційні повітряні подушки роблять задню частину салону ще безпечнішою. Задні подушки безпеки інтегровані в спинки передніх сидінь і спрацьовують у разі сильного лобового зіткнення. Вони м'яко розгортаються і захищають пристебнутих ременями пасажирів на задніх зовнішніх сидіннях від контакту з передніми сидіннями. Таким чином значно зменшується навантаження на голову та шию.

     Система захисту автомобіля GUARD 360° Plus Захист автомобіля GUARD 360° Plus забезпечує всебічний контроль простору навколо автомобіля. Завдяки протиугінній сигналізації та екстреній деактивації ключів ви можете діяти швидко. Система виявлення зіткнення проінформує вас через додаток. Крім того, сервіс "Допомога при угоні автомобіля" збільшує шанс повернути вашу власність.
     Паркувальний пакет з функціями дистанційного паркування Додаток паркувального сервісу: в майбутньому з його допомогою ви зможете вийти з автомобіля чи сісти в нього, знаходячись поза межами паркомісця - система автоматично скерує ваш Mercedes для заїзду і виїзду з парковки. Ви спостерігаєте за процесом паркування ззовні та можете керувати ним через смартфон. Таким чином, паркування стає набагато спокійнішим і дозволяє також уникнути дрібних пошкоджень при відкриванні дверей.[10][8]

     [8]Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.

     [10]Щоб користуватися послугами Mercedes me connect, потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect. Показані послуги, їхня доступність і функціональні можливості залежать, зокрема, від моделі автомобіля, року випуску, обраного додаткового обладнання та країни.     Програма водіння MAYBACH На додаток до таких програм водіння DYNAMIC SELECT як ECO, SPORT, OFFROAD та INDIVIDUAL, модель Mercedes-Maybach EQS SUV також пропонує спеціальну програму водіння MAYBACH. Вона замінює класичну програму COMFORT і призначена для максимального комфорту задніх пасажирів. Вона забезпечує мінімальне відчуття рухів кузову під задніми сидіннями. Там розташований вузол коливань, тому амплітуди найнижчі. Програма водіння MAYBACH є стандартним елементом оснащення.

     Система підрулення задніх коліс Із серійною системою підрулення задніх коліс на 4,5° ви отримуєте три переваги: підвищену стійкість автомобіля, значно більшу динаміку і поліпшену маневреність - наприклад, при паркуванні. Для цього задні колеса в залежності від швидкості руху повертаються в протилежному або в тому ж напрямку, що й передні.

     За допомогою опціональної системи підрулення задніх коліс задні колеса можна повертати на 10 градусів[1]. Це значно зменшує діаметр розвороту. Під час маневрування ваш автомобіль здається майже таким же спритним, як і компактний автомобіль. Тоді як при русі з високою швидкістю ви в повній мірі можете насолоджуватися перевагами довгої колісної бази.

     [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     Пакет допоміжних систем Plus Надійно та безпечно доставить вас до пункту призначення: завдяки сучасним, інтелектуально поєднаним у мережу системам датчиків ви насолоджуєтеся різноманітними перевагами частково автономного руху. Численні допоміжні системи підтримують вас в залежності від ситуації, попереджають у випадку загрози зіткнення і при необхідності активно вступають в дію - для безпеки всіх учасників руху.[8]

     [8]Наші системи супроводу водія та безпеки є лише допоміжними засобами й не звільняють вас від відповідальності як водія транспортного засобу. Дотримуйтеся вказівок посібника з експлуатації автомобіля та описаних у ньому системних обмежень.
     AIRMATIC Пневматична підвіска AIRMATIC забезпечує неперевершений комфорт руху навіть на складних поверхнях. Рівень кузову автомобіля змінюється залежно від швидкості. Це може збільшити запас ходу при швидкісній їзді. Практичне рішення: автоматична система регулювання рівня кузова залежно від навантаження. Одним натисканням кнопки ви також можете збільшити дорожній просвіт на 25 мм.


     Серія Night Mercedes-Maybach EQS SUV серії Night. Серія Night[1] Mercedes-Benz EQS SUV приголомшує надзвичайною спортивністю та таємничою елегантністю. Спеціальні хромовані та чорні елементи, унікальні кольори оббивки та оздоблення, неповторні контрасти, разом із дивовижними дизайн-пакетами, надають серії ексклюзивного вигляду. Оцініть абсолютно унікальний вигляд стриманого виразного дизайну, створеного саме для справжніх індивідуалістів, які розуміються на цьому.
     LeftRight

     Дизайн екстер'єру

     Дизайн інтер'єру

     Особливості екстер’єру

     Close X
     Strapline Content

     Особливості інтер’єру

     Close X
     Strapline Content
     Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання Mercedes-Maybach EQS SUV.

     Інформація для Клієнта

     Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.