Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
AMG
Зв'язок
  MANUFAKTUR Rubellite Red Metallic
  Black
  Selenite Gray Metallic
  Emerald Green Metallic
  High Tech Silver Metallic
  Mojave Silver Metallic
  Graphite Gray Metallic
  Nautic Blue Metallic
  Onyx Black Metallic
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Graphite Gray Magno
  MANUFAKTUR Kalahari Gold Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   S 350 d від 4 784 881 грн*

   S 350 d 4MATIC від 4 936 873 грн*

   S 350 d 4MATIC long від 5 045 676 грн*

   S 400 d 4MATIC long від 5 192 674 грн*

   S 400 d 4MATIC від 5 069 641 грн*

   S 450 d 4MATIC від 5 245 640 грн*

   S 450 від 4 572 725 грн*

   S 450 4MATIC від 5 194 422 грн*

   S 450 long від 4 700 460 грн*

   S 450 4MATIC long від 5 322 239 грн*

   S 450 e long від 5 966 487 грн*

   S 500 4MATIC від 5 636 666 грн*

   S 500 4MATIC long від 5 745 427 грн*

   S 580 e від 6 148 436 грн*

   S 580 e long від 6 285 740 грн*

   S 580 e 4MATIC від 6 311 827 грн*

   S 580 4MATIC від 5 857 642 грн*

   S 580 4MATIC long від 5 985 377 грн*

   S 680 Guard 4MATIC від 24 513 815 грн*

   AMG S 63 S E Performance long від 8 911 909 грн*

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Наступна
   Назад
    Mercedes-Maybach S 580 4MATIC від 7 966 883 грн*

    Mercedes-Maybach S 680 4MATIC від 10 286 906 грн*

    *Ціни на базові комплектації дійсні з 04.01.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
    Екстер'єр Екстер'єр седану S-Класу. Чудова естетика і вишуканий простір в ідеальній гармонії: мова дизайну чуттєвої лаконічності в її найсучаснішій формі.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Передовий дизайн Чудова естетика і вишуканий простір в ідеальній гармонії: мова дизайну чуттєвої лаконічності в її найсучаснішій формі. Витягнутий бічний профіль з ідеальними пропорціями і прихованими ручками дверей.
     Харизматична зовнішність: обличчя S-Класу Передня частина кузову вражає престижною радіаторною решіткою, подовженим капотом і виразним вертикальним профілем з встановленою зіркою і новаторськими фарами DIGITAL LIGHT.
     AMG Line - Передній бампер AMG у A-подібному дизайні з великими повітрозабірниками і ребрами
     - Задній бампер AMG з дифузором та хромованим декоративним елементом
     - Накладки бокових порогів із хромованою вставкою
     - Легкосплавні диски AMG 48,3 см (19") у дизайні з п'ятьма подвійними спицями
     Фари MULTIBEAM LED з дальнім світлом ULTRA RANGE Для вашого ідеального обзору: адаптивні фари MULTIBEAM LED оснащені індивідуально керованими світлодіодами, які реагують на дорожню обстановку. Часткове дальнє світло виключає інших учасників дорожнього руху зі світлового потоку, не засліплюючи їх. Дальнє світло ULTRA RANGE збільшує дальність освітлення до дозволеного максимуму. Функції освітлення повороту і активного світла також оптимально освітлюють поле зору.
     Пакет Night З пакетом Night спортивний екстер'єр виглядає ще більш експресивним. Для цього численні елементи виконані у глянцево-чорних тонах. Залежно від фарбування у результаті створюються контрасти або плавні переходи. У будь-якому випадку ваш автомобіль набуває більше індивідуальності.
     Панорамний дах зі зсувним люком Відкритий чи закритий: з панорамним дахом зі зсувним люком ви відчуєте захоплююче відчуття свободи і насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні. Інновація: керування сенсорним бігунком.
     MANUFAKTUR для седану S-Класу MANUFAKTUR - це програма індивидуалізації, що пропонує ексклюзивні лакофарбові покриття та високоякісне оздоблення салону. Добірні матеріали та майстерність виконання довершують дизайн вашого Mercedes-Benz і гарантують особливі чуттєві враження. Ви отримуєте автомобіль із особливою цінністю - виготовлений за вашими уявленнями та побажаннями.
     Інтер'єр Інтер'єр седану S-Класу. Седан S-Класу об'єднує широкий вибір першокласних матеріалів з вишуканими поверхнями. Інноваційні технології і висока роздільна здатність екранів надають йому прогресивний характер. Крім того, високотехнологічна подача інформації прекрасно доповнюється інтуїтивно зрозумілою логікою управління системою.
     LeftRight

     Лінії виконання

     Особливості дизайну та оснащення

     Close X
     Наступна
     Назад
      Пакет "Особистий водій" З пакетом "Особистий водій" сидіння переднього пасажира рухається значно далі уперед і його підголівник підвищеної комфортності EASY ADJUST можна додатково прибрати. Таким чином пасажир у задній частині салону з цього боку також отримує кращий огляд у напрямку дороги.
      Пакет Ексклюзив Насолоджуйтеся фантастичною атмосферою завдяки пакету Ексклюзив. Майже всі поверхні обтягнуті вишуканою шкірою наппа, оббивка стелі з високоякісного мікроволокна MICROCUT. Цю виняткову цінність чудово доповнюють додаткові елементи оздоблення.
      Пакет елементів декоративної обробки Ексклюзив Пакет елементів декоративної обробки Ексклюзив надає вашому салону індивідуального шарму. За допомогою додаткових декоративних елементів на задній стороні спинок передніх сидінь і, залежно від комплектації, на відкидному підлокітнику ззаду. Задні пасажири таким чином насолоджуються підвищеною ексклюзивністю.
      Оснащення Технологічні особливості седану S-Класу.
      Наступна
      Назад
       Мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону Мультимедійна система для задніх пасажирів MBUX High-End з ексклюзивними функціями для S-Класу перетворює задню частину салону в захоплюючий світ і створює приємне робоче оточення. Сенсорні екрани з високою роздільною здатністю забезпечують при цьому прямий доступ до мережі Інтернет та мультимедійної системи.
       Проєкційний дисплей з доповненою реальністю MBUX (у перспективі для України) Проєкційний дисплей мультимедійної системи MBUX з використанням технології доповненої реальності перетворює лобове скло на частину цифрової передньої панелі. В поле зору водія на лобовому склі проєктується важлива інформація щодо поточної дорожньої ситуації в вигляді прозорих індикацій. S-Клас забезпечує водія всією необхідною інформацією, щоб він був обізнаний, не відводячи очей від дороги.
       Планшет MBUX у задній частині салону Широкі можливості, такі як підсклянники з регульованою температурою та система бездротової зарядки для смартфонів, сприяють більш комфортній роботі та подорожам. Повнорозмірний планшет з діагоналлю дисплея 17,8 см (7"), інтегрований в бізнес-консоль, пропонує розкіш відкинутися на задньому сидінні та керувати відповідними функціями автомобіля та комфорту. Відкидні столики та холодильний відсік опціонально доповнюють мобільне робоче місце.
       Пакет допоміжних систем Надійно та безпечно доставить вас до пункту призначення: завдяки сучасним, інтелектуально поєднаним у мережу системам датчиків ви насолоджуєтеся різноманітними перевагами частково автономного руху. Численні допоміжні системи підтримують вас в залежності від ситуації, попереджають у випадку загрози зіткнення і при необхідності активно вступають в дію - для безпеки всіх учасників руху.
       Клімат-контроль THERMOTRONIC у задній частині салону Індивідуальний кліматичний комфорт для другого ряду сидінь: додатковий кондиціонер розширює дію системи THERMOTRONIC до чотирьох зон, що регулюються незалежно одна від одної. Пасажири у задній частині салону обирають бажану температуру та інтенсивність подачі повітря. Крім того, ефект обігріву або охолодження досягається ще швидше.
       Система підрулення задніх коліс З системою підрулення задніх коліс на 4,5 ° ви отримуєте три переваги: підвищену стійкість автомобіля, значно більшу динаміку і маневреність - наприклад, при паркуванні.

       Система підрулення задніх коліс на 10 ° зменшує діаметр розвороту майже на два метри. Під час маневрування S-Клас стає майже таким же маневреним, як компактний автомобіль. Тоді як під час руху з високою швидкістю ви в повній мірі можете насолоджуватися перевагами довгої колісної бази.
       Повний привод 4MATIC Повний привод 4MATIC[1] забезпечує чудові ходові характеристики навіть у складних дорожніх умовах. Система покращує зчеплення з дорогою та стабільність руху для додаткової безпеки.

       [1] Доступний в залежності від конфігурації моделі.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG S 63 E PERFORMANCE З новим Mercedes-AMG S 63 E PERFORMANCE плутанина з іншими моделями S-Класу виключена навіть суто візуально, оскільки центральна зірка на характерній для AMG решітці радіатора недоступна для жодного іншого S-Класу. Mercedes-AMG S-Класу також вражає всіма деталями кузова, які безпомилково підкреслюють його приналежність до сімейства AMG, такі, наприклад, як великі легкосплавні диски AMG і вихлопна система AMG Performance з її захоплюючим звуком.
       LeftRight

       Дизайн екстер'єру

       Дизайн інтер'єру

       Особливості екстер’єру

       Close X
       Наступна
       Назад
        Характерна для AMG передня частина Характерна для AMG решітка радіатора з вертикальними стійками є переконливою ознакою блискучої динаміки руху. Характерний для AMG передній бампер підкреслює надзвичайно спортивний вигляд автомобіля. Новий S 63 E PERFORMANCE також є першим S-Класом від Mercedes-AMG, який має центральну зірку на решітці радіатора, що явно підтверджує його особливу роль.        Ковані диски AMG Дизайн екстер'єру підкреслюють легкосплавні диски AMG у різних варіантах дизайну та фарбування. У стандартну комплектацію входять легкосплавні диски AMG діаметром 50,8 см (20 дюймів) з 10 спицями, пофарбовані в танталітово-сірий колір з глянцевою обробкою. Ковані диски AMG з 5 здвоєними спицями, 10 здвоєними спицями або багатоспицевими дисками розміром 53,3 см (21 дюйм) також доступні як опція. Вони підкреслять домінуючу силу та універсальність (від спортивного до елегантного та престижного) Вашого автомобіля.


        Пороги AMG Пофарбовані у колір кузова характерні для моделі бічні пороги підкреслюють виразність зовнішнього вигляду нового Mercedes-AMG S 63 E PERFORMANCE та натякають на потужні характеристики гібрида. Крім того, шильдик "V8 BITURBO E PERFORMANCE" на передніх крилах, що привертає увагу, також безпомилково вказує на гібридний привід.        Подвійні трапецієподібні вихлопні труби AMG в характерному для моделі дизайні Зазвичай люди бачитимуть Mercedes-AMG S 63 E PERFORMANCE сзаду. Подвійні трапецієподібні вихлопні труби AMG регульованої вихлопної системи AMG Performance з регульованими випускними клапанами є найбільш яскравою відмінністю. Як візуально, так й акустично, залежно від режиму руху. Особливим чином обрамлений задній фартух зі спеціальним дифузором, а на кришці багажника виділяється позначення моделі, що привертає увагу.

        Особливості інтер’єру

        Close X
        Наступна
        Назад
         Кермо AMG Performance Випробуйте справжнє задоволення від водіння кожної миті з приємним на дотик рульовим колесом AMG Performance, обтягнутим шкірою наппа. Це не тільки візуальна і тактильна насолода. Ви також тримаєте все під повним контролем завдяки інтуїтивно зрозумілим кнопкам на кермі AMG для режимів руху AMG.
         Оздоблення салону Для нового Mercedes-AMG S 63 E PERFORMANCE пропонується цікавий асортимент високоякісного оздоблення салону, що дозволяє надати спортивному інтер'єру ще більш індивідуального вигляду. Різні варіанти з дерева та вуглецевого волокна підкреслюють захоплюючі контрасти, що гармонічно поєднуються із вибраним кольором салону.
         Мультимедійна система MBUX з комбінацією приладів та стилями дисплея, характерними для AMG Cпортивний дизайн та інноваційна концепція управління та відображення поєднуються у мультимедійній системі MBUX другого покоління. Вона візуалізує динамічний підхід з індивідуальними стилями дисплея AMG та доповнюється рядом інформативних дисплеїв та функцій, характерних для гібридів.
         Проєкційний дисплей із характерними дисплеями AMG Проєкційний дисплей із характерними дисплеями AMG забезпечують найкращий огляд попереду та чудові враження від динамічного водіння. Він перетворює ваше лобове скло на захоплюючий цифровий кокпіт, тож уся важлива інформація завжди буде у вас під рукою.
         Меню AMG на центральному OLED-дисплеї AMG-меню дозволяє вам вибирати різну, специфічну для автомобілів AMG інформацію, таку як дані по двигуну, індикатор актуальної передачі, прогрів/температуру двигуна, інші налаштування, G-meter (індикатор перенавантажень) та гоночний таймер. Сенсорний екран центрального OLED-дисплея також підкреслює динамічні характеристики окремих дисплеїв AMG, наприклад, візуалізацію режимів руху або телеметричних даних.

         Спортивні сидіння AMG Ідеальні умови: бездоганна бічна підтримка для динамічних маневрів у поєднанні із розкішшю та комфортом – спортивні сидіння AMG з оббивкою із чорної шкіри наппа AMG Exclusive зі спеціальним графічним малюнком, контрастним рядком та позначками "AMG" на спинках сидінь забезпечують оптимальне положення навіть у далеких поїздках.

         Високоякісна система об'ємного звучання Burmester® 4D Насолоджуйтесь музикою всіма оргагами чуття в унікальному 4D-режимі з 31 високоякісного динаміка та системної потужності 1350 Вт. Іксайтери, що імітують динаміки, розкривають цей новий вимір за допомогою екстраординарного звукового масажу. Динаміки об'ємного звучання, вбудовані в сидіння, також допомагають оптимізувати об'ємний звук.[7]

         [7]Доступно як додаткова опція.
         Панорамний дах із зсувним люком Відкритий або закритий панорамний дах із зсувним люком (опція) подарує вам чарівне відчуття свободи і приємну світлу атмосферу в салоні. Якщо дивитися зовні, панорамний дах створює унікальний ефект, надаючи особливої легкості та ексклюзивності.

         Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання седана S-Класу.

         Інформація для Клієнта

         Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.