Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Екстер'єр Впевнено заявіть про себе. Новий Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+, наповнений характерними елементами дизайну AMG, являє собою гармонію дизайну та продуктивності. Екстер’єр автомобіля демонструє потужність починаючи від решітки радіатора з підсвічуванням і завершуючи ефектними фарами та боковими аеродинамічними накладками. Новий Mercedes-AMG E-Class cедан є ідеальним поєднанням елегантного дизайну та вражаючої продуктивності. Він втілює в собі усю сутність бренду, відзначаючись специфічними дизайнерськими рішеннями та найсучаснішими технологіями. Колісні диски діаметром до 53,3 см (21"), доповнені яскраво-червоними гальмівними супортами, упевнено заявлять про себе в будь-яких дорожніх умовах. Завершують цей привабливий образ здвоєні вихлопні труби та карбоновий спойлер, що доповнюються задніми ліхтарями, прикрашеними зірками.
Наступна
Назад
  Передня частина в стилі AMG Кришка двигуна прикрашена емблемою AMG, яка підкреслює спортивний характер автомобіля, а підсвічена решітка радіатора та світлодіодні фари MULTIBEAM LED додають яскравість і стиль до зовнішнього вигляду, забезпечуючи чіткий та ефектний образ.

  Бокові аеродинамічні накладки AMG Бокові накладки не лише додають динамічності автомобілю, але й покращують його естетику та аеродинаміку, завершуючи вишуканий образ Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ cедан і забезпечуючи оптимальну ефективність на дорозі.

  Колеса діаметром 21" з гальмівними супортами червоного кольору Колеса діаметром 53,3 см (21") разом із високопродуктивною гальмівною системою AMG, обладнаною червоними гальмівними супортами, не лише додають спортивного шарму, а й підкреслюють виразність дизайну Mercedes-AMG E-Class, завершуючи образ автомобіля і забезпечуючи високу ефективність в будь-яких дорожніх умовах.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  Задня частина в стилі AMG Нові задні ліхтарі із зображенням зірки Mercedes ще більше підкреслюють вражаючу естетику та додають вишуканості задньому вигляду автомобіля. Дифузор, здвоєні вихлопні труби та карбоновий спойлер[1] створюють його неповторний характер, що привертає погляди на будь-якій дорозі і забезпечує ефектне враження від зустрічі.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  Інтер'єр Задля перевершення буденності.

  Панель приладів із дизайном дисплея в стилі AMG

  Close

  Панель приладів із дизайном дисплея в стилі AMG

  ​Нове покоління мультимедійної системи MBUX переносить характерні для AMG відчуття в цифровий формат та пропонує інноваційну технологію керування та відображення даних. Повністю цифрова панель приладів у неперевершеному спортивному стилі AMG дозволяє водієві цілком зосередитися на керуванні автомобілем.

  Дисплей MBUX Superscreen

  Close

  Дисплей MBUX Superscreen

  З новим дисплеєм MBUX Superscreen[1], салон перетворюється на високопродуктивний кокпіт. Об’єднані під однією скляною поверхнею центральний і пасажирський дисплеї пропонують новий рівень розваг і функції робочого кабінету In-Car Office, аби збільшити ефективність користування автомобілем. Водій має можливість проводити відеоконференції безпосередньо зі свого крісла за допомогою відео- та селфі-камери.  

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Сидіння AMG Performance

  Close

  ​Сидіння AMG Performance

  Сидіння AMG Performance[1] забезпечують максимальні умови спортивного керування завдяки високій впевненості та точності на дорозі, підкреслюючи спортивний характер автомобіля. Їх чітко окреслений дизайн та інтегровані підголівники забезпечують виняткову підтримку та посилюють динамічну естетику Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Кермо AMG Performance з вуглецевого волокна / мікроволокна MICROCUT

  Close

  Кермо AMG Performance з вуглецевого волокна / мікроволокна MICROCUT

  Кермо AMG Performance підвищує зручність керування, при цьому зберігаючи чудовий зовнішній вигляд. У конструкції, що поєднує вуглецеве волокно з мікроволокном MICROCUT, вкотре підкреслюється ДНК автоспорту, характерне для AMG. Сенсорні панелі керування мають ергономічне розташування та забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування. Опціональне обладнання.

  Підголівники передніх сидінь з тисненням AMG

  Close

  Підголівники передніх сидінь з тисненням AMG

  На підголівниках передніх сидінь, оздоблених шкірою наппа, в салоні Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ sedan з'явилося рельєфне тиснення емблеми AMG[1]. Це стало важливим елементом дизайну, який відзначає приналежність автомобіля до родини AMG та вшановує її багату історію і традиції. Таке тиснення символізує потужну спадщину, високі технічні характеристики кожної моделі AMG, підкреслюючи ексклюзивний статус та неперевершені якості цього автомобільного бренду.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Панорамний зсувний дах

  Close

  Панорамний зсувний дах

  Панорамний зсувний дах[1] розширює горизонти, наповнюючи салон Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ легкою та повітряною атмосферою і долаючи межі абсолютної свободи під час руху. Зсувний дах справляє унікальне візуальне враження, оскільки він надає екстер’єру легкості та ексклюзивності.


  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Продуктивність Станьте кращим завдяки винятковій динаміці. Новий Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ забезпечує неперевершену динаміку, що базується на передовій технології плагін-гібридної трансмісії. Він ефективний і захоплюючий, оскільки його повністю електричний режим пропонує до 100 кілометрів пробігу з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин. Маневреність і контроль посилюються завдяки підсилювачу керма і системі управління задніми колесами AMG, а завдяки гальмівній системі AMG зростає продуктивність і надійність у найекстремальніших ситуаціях.
  Наступна
  Назад
   Двигун з повністю електричним режимом водіння У новому AMG E 53 sedan встановлено найсучасніший рядний 6-циліндровий двигун M256M. Завдяки повністю електричному режиму водіння Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ розпочинає нову сторінку в історії плагін-гібридних автомобілів, не втрачаючи при цьому динамічні характеристики водіння автомобілів AMG.
   Високопродуктивна композитна гальмівна система AMG Високопродуктивна композитна гальмівна система AMG із гальмівними супортами червоного кольору[1] втілює в собі точність та технічну досконалість, які є визначальними для AMG. Великі гальмівні диски вентилюються зсередини й мають перфорацію. Передні гальма виготовлені за композитною технологією. Гальмівна система дозволяє не тільки збільшити продуктивність на треку, але також гарантує безпеку в найскладніших ситуаціях.

   [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

   Нове покоління плагін-гібридних двигунів З інноваційною технологією плагін-гібридної трансмісії P2 новий Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ поєднує в собі переваги використання електричної енергії з динамічним і спортивним стилем водіння, характерним для AMG. Тепер, коли запас ходу електромобіля збільшено, мобільність з високою продуктивністю захоплює, як ніколи раніше.

   Підсилювач керма та система управління задніми колесами AMG Підсилювач керма AMG пропонує три режими — Comfort, Sport і Sport+. Плавне перемикання між цими режимами гарантує швидке реагування на будь-які вподобання водія. Крім того, стандартна система управління задніми колесами з кутом повороту 2,5° забезпечує точність і стабільність для неперевершеного рівня контролю.

   Акумуляторна батарея Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ оснащено потужною батареєю ємністю 28.6 кВт, здатною забезпечити нові рівні продуктивності. У стандартну комплектацію входить можливість заряджання від мережі змінного струму, а завдяки додатковій опції заряджання від мережі постійного струму ви отримуєте ще більш гнучкі можливості.

   Система повного приводу AMG Performance 4MATIC + Завдяки системі AMG Performance 4MATIC+ новий Mercedes-AMG E 53 HYBRID 4MATIC+ легко пристосовується до будь-яких дорожніх умов і ситуацій. Удосконалена система підтримує ідеальний баланс, забезпечуючи повністю регульований розподіл крутного моменту між передніми та задніми колесами за допомогою електромеханічного багатодискового зчеплення.

   AMG RIDE CONTROL Для досягнення ідеального балансу стабільності та маневреності система AMG ACTIVE RIDE CONTROL використовує найсучаснішу електроніку, щоб ефективно протидіяти коченню. При цьому системи підвіски й рульового управління реагують з високою точністю, без зусиль пристосовуючись до різноманітних умов водіння і дорожнього покриття.
   Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового Mercedes-AMG E-Class.

   Інформація для Клієнта

   Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.