Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню

Найшвидші автомобілі Mercedes-Benz: топ-5 спортивних моделей

Компанія Mercedes-Benz завжди асоціювалася з надійністю, інноваціями та високими технологіями. Але крім створення комфортабельних та безпечних автомобілів, бренд відомий ще й своїми спортивними моделями. Ці автомобілі не лише мають дивовижні характеристики, а й демонструють видатні досягнення на перегонних трасах. Найшвидші автомобілі Mercedes-Benz стають символами потужності та інноваційного підходу до виробництва. У цій статті ми розглянемо топ-5 спортивних моделей, які завоювали прихильність експертів і шанувальників швидкості.

Спортивні моделі Mercedes-Benz: опис моделей

Концерн може пишатися кожною своєю машиною, але справжнім спортивним характером відрізняються наступні моделі:

Mercedes-AMG GT Black Series
Автомобіль є найпотужнішою версією AMG GT, яка вражає не лише своїм дизайном, а й неймовірними технічними характеристиками.:

 • Максимальна швидкість: 325 км/год.
 • Потужність двигуна: 720 к. с.
 • Розгін до 100 км/год: 3,2 секунди.
Автомобіль оснащений 4,0-літровим V8 двигуном з двома турбінами. Інженери Mercedes-AMG створили модель, використовуючи гоночні технології, що дозволяє їй показувати видатні результати на трасі. У листопаді 2020 року AMG GT Black Series встановив новий рекорд для серійних автомобілів на Нюрбургринг-Нордшляйфе з часом 6,43 хвилини, що підкреслило його видатні характеристики і продуктивність. Окрім того, авто регулярно показувало дивовижні результати у змаганнях на time attack завдяки потужному двигуну і вдосконаленій аеродинаміці.
Time attack (тайм-атак) — вид автомобільних змагань, де головна мета полягає в тому, щоб проїхати одне коло траси для перегонів якомога швидше. У цих змаганнях не відбуваються традиційні перегони «колесо до колеса», а кожен водій змагається самостійно проти часу.


Mercedes-Benz SLR McLaren
Другою моделлю у нашому списку є Mercedes-Benz SLR McLaren. Легендарний автомобіль, створений у співпраці з McLaren поєднує у собі розкіш та надзвичайні ходові характеристики:

 • Максимальна швидкість: 334 км/год
 • Потужність двигуна: 626 к. с.
 • Розгін до 100 км/год: 3,8 секунди.

SLR McLaren оснащений 5,4-літровим V8 двигуном з механічним нагнітачем. Цей автомобіль має багату історію перегонів. У середині 2000-х років він брав участь у різних гоночних серіях, наприклад, FIA GT Championship. Завдяки своїй потужності, аеродинаміці та інноваційним технологіям SLR McLaren здобув численні перемоги та нагороди. Одним із найвизначніших досягнень стало друге місце у загальному заліку серії FIA GT у 2006 році, що підкреслило здатність машини змагатися з найкращими гоночними автомобілями світу.

Також модель брала участь у спеціальній гоночній серії SLR Club Trophy для власників SLR McLaren. Її проводили на відомих трасах, таких як Сільверстоун і Нюрбургринг, де автомобіль мав змогу продемонструвати свої спортивні властивості.

Mercedes-AMG ONE

Справжній гіперкар був створений з використанням технологій Формули-1, що дозволяє йому демонструвати неймовірні результати. Його характеристики:

 • Максимальна швидкість: 352 км/год.
 • Потужність двигуна: понад 1000 к. с.
 • Розгін до 100 км/год: 2,7 секунди.

AMG ONE оснащений 1,6-літровим V6 двигуном з гібридною системою, яка містить 4 електромотори. Автомобіль вражає своєю аеродинамікою та технологічними рішеннями, що робить його справжнім шедевром інженерії. Завдяки використанню гоночних технологій AMG ONE неодноразово демонстрував видатні результати на треках Формули-1, трасах Хоккенхаймринг і Ред Булл Ринг.

Mercedes SL65 AMG Black Series

Четверта модель у нашому списку поєднує у собі агресивний дизайн та неймовірну потужність. Вона має такі ходові характеристики:

 • Максимальна швидкість: 320 км/год.
 • Потужність двигуна: 670 к. с.
 • Розгін до 100 км/год: 3,8 секунди.

SL65 AMG Black Series оснащений 6,0-літровим V12 двигуном з двома турбінами. Автомобіль є втіленням гоночних технологій та інженерних рішень. Його агресивний дизайн та видатні характеристики роблять модель ідеальним вибором для перегонів. Участь у різних змаганнях, таких як Super GT, підтверджує здатність спорткара демонструвати високі результати. Автомобіль часто використовувався в змаганнях на time attack, де його потужність і динамічні характеристики допомагають встановлювати конкурентні результати.

Mercedes SLS AMG GT

П’ята модель у нашому списку — Mercedes SLS AMG GT. Цей спортивний автомобіль вражає своїм дизайном та потужністю. Його:

 • Максимальна швидкість: 320 км/год.
 • Потужність двигуна: 583 к. с.
 • Розгін до 100 км/год: 3,7 секунди.

SLS AMG GT, оснащений 6,2-літровим V8 двигуном, є втіленням класичного спортивного стилю Mercedes-Benz. Він успішно брав участь в численних міжнародних чемпіонатах, зокрема, у серії FIA GT3 European Championship та Blancpain Endurance Series.

Крім того, автомобіль перемагав у багатьох відомих перегонах на витривалість, включаючи 12 годин Батерста й 24 години Спа. Останні змагання проводиться щороку на бельгійському автодромі «Спа-Франкоршам». На цих перегонах SLS AMG GT продемонстрував надійність і високий рівень продуктивності.

Кожна з цих моделей є прикладом досконалості та прагнення до високих результатів на гоночних трасах. Найшвидші автомобілі Mercedes-Benz — справжні шедеври інженерії з солідними технічними характеристиками, які демонструють неймовірні досягнення як на змаганнях, так і в реальному житті.

Спортивні моделі Mercedes-Benz вражають своєю потужністю, швидкістю та передовими технологіями, що робить їх одними з найкращих у своєму класі. Кожна з розглянутих моделей має свої унікальні особливості, але всі вони об’єднані спільною рисою — прагненням до досконалості. Швидкі автомобілі Mercedes-Benz не лише дарують незабутні враження від водіння, але й встановлюють нові стандарти у світі автомобілів.