Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Оснащення
Зв'язок
Зв'язок
  MANUFAKTUR Graphite Gray Magno
  Polar White
  Black
  Spectral Blue
  High Tech Silver
  Graphite Gray Metallic
  Obsidian Black Metallic
  MANUFAKTUR Alpine Gray Solid
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic
  MANUFAKTUR Opalite White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   CLE 200 4MATIC Cabriolet від 3 034 610 грн*

   CLE 300 4MATIC Cabriolet від 3 169 948 грн*

   CLE 450 4MATIC Cabriolet від 3 790 787 грн*

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   *Ціни на базові комплектації дійсні з 17.04.2024 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
   Екстер'єр Екстер'єр нового CLE Cabriolet. У новому кабріолеті CLE поєднуються спортивні елементи дизайну CLE Coupé, такі як потужна передня частина, зокрема глибоко посаджений капот і виразні силові виступи, зі стильним тканинним звукоізолюючим м’яким верхом. CLE — це кабріолет, створений для всіх шанувальників неперевершеного дизайну, динамічного водіння та можливості за лічені секунди відчути справжню свободу.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    Прогресивний дизайн передньої частини Виразна передня частина: кабріолет CLE справляє враження завдяки глибоко посадженому капоту з А-подібною радіаторною решіткою із патерном Mercedes-Benz.


    Силові вертикальні виступи на капоті Потужний від самого початку: завдяки капоту в спортивному виконанні передня частина має виразний і неповторний зовнішній вигляд.

    Система освітлення DIGITAL LIGHT Завжди контролюйте ситуацію на дорозі: система освітлення DIGITAL LIGHT [6] допоможе вам спокійно та впевнено контролювати будь-які ситуації на дорозі. Освітлення дороги розумно підлаштовується до наявних умов світла та погоди, так само як і до ситуації на дорозі.

    [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.


    Двосекційні задні ліхтар, що поєднуються декоративним елементом Промінь світла з кожного кута: плавний дизайн задньої частини з двосекційними задніми ліхтарями та з’єднувальним декоративним елементом притягує погляди до кабріолету CLE, та надає йому впевненого, спортивного вигляду.
    Система безключового доступу KEYLESS-GO Будь-яка подорож має максимально зручний початок завдяки системі безключового доступу KEYLESS-GO. Ви можете тримати ключ від автомобіля просто в кишені. Достатньо лише взятися за ручку дверей, щоб відчинити автомобіль. Потім лише натисніть кнопку старт/стоп, і вирушайте в дорогу. А за допомогою функції HANDS-FREE ACCESS можна відчинити багажник, не торкаючись його руками, лише одним рухом ноги під заднім бампером.

    Легкосплавні диски діаметром 45,7 см (18") у стандартній комплектації, за бажанням — до 50,8 см (20"). Навіть у найнижчій точці автомобіля зберігаються високі стандарти: відповідно до характеру кабріолету CLE, [6]на вибір пропонуються аеродинамічно оптимізовані легкосплавні диски діаметром від 45,7 см (18 дюймів) до 50,8 см (20 дюймів).

    [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Повністю автоматичний та захищений тканинний м’який верх зі звукоізоляцією Повністю автоматичний тканинний звукоізолюючий м’який верх[6], представлений у трьох кольорах, забезпечує високий рівень комфорту, захищає від зовнішніх шумів і спеки, аби дати вам можливість повністю розслабитися та отримати максимум задоволення під час подорожі.

    [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
    Інтер'єр Інтер'єр нового CLE Cabriolet. Із мозаїкою розкішних елементів інтер’єру новий кабріолет CLE набуває довершеного вигляду, що відповідає найвищому рівню якості. Такі ефектні деталі, як панель приладів і ремені безпеки зі штучної шкіри ARTICO під наппу, зручні багатоконтурні сидіння, разом із першокласними звуковими темами системи об’ємного звучання Burmester® 3D, дарують неповторні відчуття від керування автомобілем — як з відкритим, так і з закритим верхом.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Центральний дисплей діагоналлю 30,2 см (11,9 дюйма) Повністю засклений з сенсорним керуванням: центральний дисплей діагоналлю 30,2 см (11,9") нахилений до водія і вигідно підкреслює високоякісний візуальний ефект, який створює інтер’єр нового кабріолету CLE. Нахил дисплея можна регулювати, щоб зменшити сонячні відблиски під час руху з відкритим м’яким верхом.

     Система об’ємного звучання Burmester® 3D Пориньте у світ звуків: система об’ємного звучання Burmester® 3D[6]забезпечує відтворення високоякісного звуку як для передніх, так і для задніх сидінь. Елегантні металеві накладки на динаміки з написом Burmester® розставляють вишукані акценти та доповнюють інтер’єр. А додаткові динаміки, що інтегровані в передні сидіння, оптимально відтворюють навколишнє звучання.

     [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     Вишуканий багатоконтурний дизайн з інтегрованими динаміками Передні сидіння нового CLE Cabriolet можна за бажанням перетворити на сидіння з функцією 7-зонного масажу[6]та встановити систему підігріву AIRSCARF[6]для забезпечення оптимальної температури в ділянці горла та шиї. Водій та пасажир на передньому сидінні можуть насолоджуватися об’ємним звучанням завдяки вбудованим у сидіння динамікам.[6]

     [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
     MBUX нового покоління Майбутнє з інтуїтивно зрозумілим керуванням: нове покоління мультимедійної системи MBUX [7]пропонує численні функції, можливості взаємодії та автоматизацію процесів. Інтуїтивне керування голосом, дотиком або жестами. Повністю інтегрований у ваше цифрове життя з можливістю персоналізації за допомогою індивідуальних стилів відображення.[6]

     [7]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

     [6]Для використання послуг Mercedes me connect потрібен особистий ідентифікатор Mercedes me та згода з умовами використання послуг Mercedes me connect. Інформацію про доступність сервісу в різних країнах або регіонах дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
     Панель приладів та ремені безпеки зі штучної шкіри ARTICO під наппу Новий кабріолет CLE має стандартну лінію виконання інтер’єру AVANTGARDE. Панель приладів та ремені безпеки зі штучної шкіри ARTICO під наппу створюють враження індивідуальності та ексклюзивності інтер’єру.

     Пакет Cabriolet Comfort Подовжте сезон користування кабріолетом на цілий рік: незалежно від пори року, завдяки системі обігріву на рівні шиї AIRSCARF, системі захисту від протягів AIRCAP та повністю електричному відкриванню багажника, ви отримаєте оптимальний комфорт під час кожної подорожі в кабріолеті CLE.
     Оснащення Особливості обладнання CLE Cabriolet.
     Наступна
     Назад
      Проєкційний дисплей Ідеальні можливості для задоволення від спортивного стилю водіння та неперевершеного досвіду без зайвих зусиль: проєкційний дисплей [6] перетворює лобове скло на захоплюючий цифровий кокпіт. Таким чином, найважливіша інформація завжди буде легко доступна.

      [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.      Дисплей водія діагоналлю 31,2 см (12,3 дюйма) Дисплей водія з високою роздільною здатністю дозволяє відстежувати будь-яку необхідну інформацію в зручному для читання форматі. Завдяки цьому ви можете почуватися більш розслабленими під час водіння. Окремий високоякісний дисплей є важливим елементом цифрового, детально розробленого інтер’єру та уособлює сучасну розкіш вашого автомобіля Mercedes.

      Додаткові цифрові можливості (у перспективі для України) Ваш Mercedes-Benz з самого початку пропонує вам більше, ніж ви могли уявити. Залежно від моделі вашого автомобіля, обраного вами спеціального обладнання, року та країни випуску ви отримуєте безліч додаткових цифрових можливостей у різних сферах — як-от дистанційне керування, навігація, заряджання, круговий захист автомобіля GUARD 360° та розваги — на 36 місяців з дати придбання нового автомобіля[6][7]. Якщо після завершення цього початкового періоду ви забажаєте й далі користуватися перевагами додаткових цифрових можливостей, ви зможете поновити доступ до них за допомогою всього лиш кількох натискань у магазині Mercedes me Store.

      [7]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      [6]Для використання послуг Mercedes me connect потрібен особистий ідентифікатор Mercedes me та згода з умовами використання послуг Mercedes me connect. Інформацію про доступність сервісу в різних країнах або регіонах дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
      Доповнена реальність MBUX для навігації (у перспективі для України) Система доповненої реальності MBUX для навігації[6]поєднує віртуальний світ з реальним для того, щоб ви могли зорієнтуватися в складних ситуаціях на дорозі. Технологія об’єднує графічні навігаційні інструкції та інформацію про дорожній рух у зображення в реальному часі. Ви прибудете до місця призначення швидко, безпечно та без стресу.

      [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      Інтеграція зі смартфоном Функція інтеграції зі смартфоном забезпечує бездротове з’єднання мобільного телефону з мультимедійною системою за допомогою систем Apple CarPlay™ або Android Auto™. Це забезпечує легкий доступ до найважливіших застосунків на смартфоні. Крім того, ви можете легко і зручно користуватися програмами від сторонніх постачальників послуг, таких як Spotify.[4]

      [4]This item is also available in the vehicle as an on-demand feature for later activation. For this, you have to register on the Mercedes me Portal, agree to the terms of use for the Mercedes me connect services and link the vehicle, at least temporarily, to the user account. In addition, activation requires a data connection to the vehicle and appropriate equipment fitted inside the vehicle. The selected on-demand feature will then be permanently activated for use in the vehicle, even if you subsequently terminate the Mercedes me connect services and unlink the vehicle from the user account. You can find out all you need to know about the technical requirements via Mercedes me or your authorised Mercedes-Benz dealer.
      Паркувальний пакет з камерою з оглядом на 360° Ексклюзивна послуга паркування з круговим оглядом: система активної допомоги під час паркування з радаром PARKTRONIC та камерою з оглядом на 360°[3]виявляє вільні та відведені місця для паркування, коли ви наближаєтесь до них. Обравши місце для паркування, ви можете з легкістю припаркуватися завдяки динамічній візуалізації та акустичному зворотному зв’язку, або ж система допомоги під час паркування може виконати необхідний маневр самостійно.[2]

      [2]Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

      [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Активна система утримання смуги руху Active Lane Keeping Assist The Active Lane Keeping Assist[3]-це уважний спостерігач: якщо ви ненавмисно залишаєте свою смугу руху або небезпечно наближаєтесь до інших учасників руху, система допомагає вам повернутись у свою смугу руху за допомогою рульового керування. Якщо ви все ж залишили смугу руху, автомобіль видасть додаткове попередження у вигляді вібрації керма.[2]

      [2]Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

      [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Активний асистент екстреного гальмування Active Brake Assist Ця система допомагає уникнути зіткнення з транспортними засобами, що рухаються попереду, або нерухомими транспортними засобами, із зустрічним транспортом під час повороту, а також з пішоходами та велосипедистами, що рухаються. Система не лише видає попередження про відстань та можливість зіткнення, а й — у першу чергу — забезпечує підсилення екстреного гальмування, у тому числі й виконує аварійну зупинку, коли це необхідно.[2]

      [2]Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.
      Система автономного гальмування DISTRONIC Ця система допомоги водієві контролює, серед іншого, швидкість і відстань. Крім того, вона завчасно регулює швидкість автомобіля залежно від обмеження швидкості та маршруту і бере на себе всі клопоти, пов’язані з рухом у заторі. Інтелектуальні функції дають змогу зняти напругу і позитивно впливають на запас електричного ходу.[2][6]

      [2]Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

      [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Пакет систем допомоги водієві Driving Assistance Package Plus Доставить вас до місця призначення з меншою напругою: завдяки сучасній інтелектуальній мережі сенсорних систем ви можете скористатися численними перевагами частково автоматизованого водіння. Численні системи допомоги підтримують вас відповідно до ситуації, попереджаючи про ризик зіткнення та втручаючись у разі необхідності — задля безпеки та комфорту всіх учасників дорожнього руху.[2][3]

      [2]Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

      [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Пакет Cabriolet Comfort Подовжте сезон користування кабріолетом на цілий рік: насолоджуйтесь оптимальним комфортом, навіть під час руху з відкритим верхом, аби на собі відчути зміну пір року, завдяки системі обігріву на рівні шиї AIRSCARF, системі захисту від протягів AIRCAP та повністю електричному відкриванню багажника, пакет поєднав у собі розумні функції обладнання, які ідеально доповнюють одна одну і радуватимуть вас протягом цілого року.
      Система безключового доступу KEYLESS-GO Система KEYLESS-GO покладе край надокучливим пошукам ключа від автомобіля. Ключ розпізнається, якщо він у вас, коли ви поряд з автомобілем, або всередині нього: всі двері можна відчинити та замкнути простим дотиком до дверної ручки.
      Автоматична система клімат-контролю THERMATIC Індивідуальний кліматичний комфорт на передніх сидіннях забезпечується автоматичною системою клімат-контролю THERMATIC з 2 кліматичними зонами: водій і передній пасажир можуть встановлювати температуру окремо для своєї зони. Температура підтримується на постійному рівні завдяки автоматичній системі клімат-контролю і високочутливій системі датчиків — без необхідності жодного ручного регулювання.

      Пакет пам’яті Пакет пам’яті дозволяє зберігати та з легкістю обирати до трьох різних положень сидінь. Крім того, зберігаються положення керма, зовнішніх дзеркал заднього огляду та опціонального проєкційного дисплея. Якщо ви створили профіль користувача, його слід увімкнути його на центральному дисплеї, щоб активувати свої особисті налаштування.
      Пакет ENERGIZING Plus Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет поєднує в собі різноманітне обладнання преміального класу з інноваційними інтелектуальними функціями. Ваш Mercedes може додати сил та потішити вас в особливий спосіб — для забезпечення тривалої бадьорості за кермом та надзвичайно приємної подорожі. Завдяки семи різноманітним програмам комфорту та привабливим додатковим опціям, як-от багатоконтурні сидіння.[3]

      [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.      Налаштування під ваші звички Індивідуальний комфорт, максимально підлаштований під вас: після введення водієм своїх даних, кабріолет CLE зберігає індивідуальну модель поведінки водія, засновану на ваших уподобаннях щодо розваг та комфорту. Від температури до функції масажу сидінь — все можна оптимізувати та автоматично налаштувати під себе.
      Система захисту автомобіля GUARD 360° (у перспективі для України) Система захисту автомобіля GUARD 360° забезпечує всебічний моніторинг ситуації навколо автомобіля — наприклад, за допомогою протиугінної сигналізації із захистом від буксирування. Рухи в салоні викликають візуальні та звукові попередження. Функція визначення ДТП Collision Detection сповіщає вас через додаток Mercedes me.[3]

      [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Центральна подушка безпеки Завдяки центральній подушці безпеки поїздка стане ще безпечнішою для вас і ваших пасажирів. Вона здатна захистити водія та пасажира переднього сидіння у разі бокового зіткнення. Центральна подушка безпеки розміщена з внутрішньої сторони сидіння водія в його спинці та спрацьовує у випадку відповідного бокового удару.
      Система захисту PRE SAFE® при ударі збоку Система захисту PRE SAFE® при ударі збоку[3]може підготувати водія та пасажирів до бокового зіткнення та знизити ризик травмування. Подібно до охоронця, вона відштовхує водія або переднього пасажира від небезпечної зони всередину.

      [3]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Система освітлення DIGITAL LIGHT Освітлення, що адаптується до ситуації на дорозі, забезпечуючи спокійне та безпечне водіння: система освітлення DIGITAL LIGHT[6] постійно адаптує освітлення проїзної частини для вас відповідно до рівня навколишнього освітлення, ситуації на дорозі, напрямку дороги та погодних умов. Система HD працює як проєктор і розраховує освітлення з точністю до пікселя.

      [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

      Занижена ходова частина для комфортного водіння Спеціальне налаштування пружин і амортизаторів підтримує спортивний стиль водіння — при цьому вам не доведеться жертвувати звичним комфортом в іншому. Заниження ходової частини на 15 міліметрів дозволяє автомобілю краще прилягати до дороги. Що ще більше посилює враження від динаміки та потужності.
      Ходова частина DYNAMIC BODY CONTROL з регульованою амортизацією Одна ходова — три налаштування: з регульованою ходовою частиною DYNAMIC BODY CONTROL[6] можна обирати між максимальною маневреністю та високим рівнем комфорту амортизації — залежно від профілю дороги та індивідуального стилю водіння. Знижений на 15 мм рівень ходової частини створює ідеальні передумови для особливо динамічного стилю водіння.

      [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
      Система DYNAMIC SELECT Система DYNAMIC SELECT дає змогу змінювати характеристики керованості шляхом натискання на кнопку. Застосовуйте різні режими водіння, змінюючи, наприклад, характеристики двигуна, ходової частини та рульового управління. Ви визначаєте самі, як наразі бажаєте керувати автомобілем — динамічно у спортивному режимі (Sport), дуже спокійно у комфортному режимі (Comfort) або особливо ощадливо в економному режимі (ECO).

      Гальмівна система зі збільшеними гальмівними дисками на передній осі Гальмівна система зі збільшеними та перфорованими гальмівними дисками на передній осі[6]не втрачає своєї ефективності навіть після кількох інтенсивних гальмувань. Тому ви можете розраховувати на стійке гальмування в будь-яких дорожніх ситуаціях.

      [6]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.


      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Дизайн екстер'єру

      Дизайн інтер'єру

      Особливості екстер’єру

      Close X
      Strapline Content

      Особливості інтер’єру

      Close X
      Strapline Content
      Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового CLE кабріолет.

      Інформація для Клієнта

      Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.