Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню

Унікальна лізингова програма від OTP Leasing для автомобілів Mercedes-Benz з гібридними та електричними двигунами.

Компанія "Автокапітал", офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz в Україні (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО), разом із ТОВ "ОТП Лізинг" за підтримки ЄБРР в рамках розвитку малого та середнього бізнесу в Україні надають спеціальні вигідні умови на фінансування купівлі електричних і гібридних автомобілів Mercedes-Benz.

Кредитна лінія EU4Business-EBRD від ЄБРР є частиною більш широкої ініціативи ЄС – EU4Business, яка впроваджується в Україні з метою підтримки малих та середніх підприємств в отриманні переваг від доступу до відкритого ринку в рамках Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі/Угоди про Асоціацію (DCFTA/AA). Це означає, що українські підприємства зможуть скористатись своїми відносно невисокими базовими витратами, щоб успішно конкурувати з іншими компаніями на великих європейських та регіональних ринках, якщо їхні виробничі процеси узгоджуватимуться із вимогами Директив ЄС.

У програмі беруть участь обрані гібридні та електричні моделі Mercedes-Benz.

Умови фінансування:

 • Грантова допомога складає 20% від суми фінансування;
 • Фінансування можливе в гривні, або з прив’язкою до курсу долара / євро;
 • Фінансування можливе для електро та гібридних автомобілів Mercedes-Benz з низьким викидом СО₂ (менше 75 г/км);
 • Максимальна сума фінансування на одного клієнта: еквівалент 50 000 євро.

За програмою може фінансуватись лише лізинг транспортних засобів, витрати на придбання та експлуатацію яких відносяться на витрати юридичних осіб та підприємства малого та середнього бізнесу:

 • З кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 мільйонів євро, валюта річного балансу: еквівалент не більше 43 млн євро;
 • Місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
 • Не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю;
 • Які не включені ЄБРР до списку юридичних осіб, що не мають права бути стороною контракту, яка фінансується ЄБРР;
 • Кількість легкових автомобілів, що перебувають у власності/надані в лізинг юридичній особі, не повинна перевищувати кількість працівників відповідної юридичної особи.

Як це працює?

 • Оберіть модель марки Mercedes-Benz, яка приймає участь у програмі;
 • Зверніться до співробітника офіційного дилерського центру компанії "Автокапітал" чи лізингової компанії «ОТП Лізинг» для отримання консультації, комерційної пропозиції та переліку документів для прийняття рішення;
 • Укладіть лізингову угоду;
 • Отримайте грантову допомогу, яку вам виплатить компанія "ОТП Лізинг" в гривневому еквіваленті.

Строк дії програми: з 29 серпня 2023 року до повного використання виділеного цільового об’єму фінансування.

Страховий партнер програми – СК "Експрес Страхування"*

*Ліцензії АВ №429899 від 04.11.2008 р., АВ №594256 від 24.01.2012 р., АВ №429900 від 04.11.2008 р., видані Державною комісією з регулювання фінансових послуг України. Номер в Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.

Бажаєте дізнатись про ціни та комплектації моделей у наявності?

Онлайн склад

Заповніть, будь-ласка форму, і наш дилер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Інформація для Клієнта

Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.