Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Mercedes-Benz і Maybach. Розкіш незалежності.
Модельний ряд
LeftRight

Хетчбеки

Close X
Strapline Content

SUV і Кросовери

Close X
Strapline Content

Купе

Close X
Strapline Content

Кабріолети та Родстери

Close X
Strapline Content
*Актуальні ціни на базові моделі уточнюйте у консультантів автосалонів в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
Ключові моменти Саме це робить Mercedes-Maybach особливим. Поєднання інженерного мистецтва та індивідуальної розкоші.
  Лише Mercedes-Maybach пропонує подібну розкіш Mercedes-Maybach поєднує інновації Mercedes-Benz з унікальним брендом розкоші Maybach. В ньому продуктивність поєднана із ексклюзивністю. Традиційна майстерність та сучасні цифрові технології. Один з прикладів: Mercedes-Maybach GLS – синтез позашляховика і розкішного седана. Button
  Впізнавана решітка радіатора Mercedes-Maybach характерна для імпозантного дизайну Характерний передній капот з хромованою планкою і радіаторна решітка Mercedes-Maybach з тонкими вертикальними хромованими смужками є відмінною рисою бренду Maybach. Button
  Естетика Maybach Maybach аж до самих коліс: неповторний стиль бренду характеризується величною красою, винятковою естетикою та витонченістю. Демонстрація чогось надзвичайного для піднесеного моменту. Button
  Розкішна яхта, офіс керівника, оаза комфорту та здоров'я Сидіння представницького класу в стандартній комплектації є вершиною комфорту під час подорожей. Одним натисканням кнопки його можна відрегулювати до повністю відкинутого положення, що забезпечить неперевершений комфорт. У ньому також є надзвичайно широка підставка для ніг, і ви можете насолодитися масажем гарячим камінням і клімат-контролем сидіння. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  Лінійка моделей

  Mercedes-Maybach.

  Дізнайтеся про усі моделі Mercedes-Maybach.

  Mercedes-Maybach GLS.

  Максимум простору та комфорту можна знайти лише в GLS.

  GLS гордо носить літеру S у своїй назві. Як жоден інший автомобіль у світі, він поєднує в собі невимушену маневреність розкішного позашляховика з внутрішніми якостями S-Класу та першокласною безпекою. Завітайте на борт автомобіля і відчуйте вишукану розкіш та справжній комфорт небувалого рівня.

  Детальніше

  Mercedes-Maybach S-Class.

  Царство незалежності.

  Наслідуючи традиції легендарного бренду першокласних розкішних автомобілів, ми переосмислюємо поняття виняткової розкоші, як ніколи раніше. Сідайте в салон і відчуйте ексклюзивність, інновації та досконалість нечуваного виміру.

  Детальніше  Лінійка моделей

  Серія Night.

  Дізнайтеся про усі моделі Mercedes-Maybach серії Night.

  Mercedes-Maybach S-Class серії Night.

  Mercedes-Maybach S-Класу серії Night відрізняється особливо привабливим поєднанням стриманості та загадкової темної естетики. Випробуйте чуттєвий мінімалізм із вибраними деталями з темного хрому та чорного кольору, з оббивкою особливих кольорів, захоплюючими контрастами та ексклюзивними елементами оздоблення. Впевнений вигляд доповнюється ефектним дизайном колісних дисків Maybach.


  Mercedes-Maybach GLS серії Night.

  У поєднанні з пакетом обладнання Night позашляховик Mercedes-Maybach GLS зачаровує своїм неповторно величним та ексклюзивним зовнішнім виглядом. Випробуйте елегантну темну естетику з вибраними деталями з чорного кольору або чорного хрому, доповненими спеціальними кольорами оббивки, помітними контрастами та ексклюзивними елементами обробки. Впевнений вигляд доповнюється ефектним дизайном колісних дисків Maybach.


  Mercedes-Maybach EQS SUV серії Night.

  Позашляховик Mercedes-Maybach EQS серії Night вражає своєю неперевершеною спортивністю та таємничою елегантністю. Вибрані деталі з оздобленням з темного хрому та чорного кольору, особливі кольори оббивки та оздоблення, унікальні контрасти, а також чудова обробка країв надають лінії обладнання ексклюзивного вигляду. Відкрийте для себе індивідуальний напрочуд виразний дизайн.


  The range Mercedes-EQ Electric cars. Driving with electricity. And all your senses: the all-electric EQ not only adapts to your needs, but also learns with every meter and gets to know you better and better.
  Strapline Content Button