Продуктивність.

Більше простору. Більше динамізму. Більше адреналіну. 

Моделі


Гравець у своїй власній лізі.

Двигуни та моделі 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

Моделі


Гравець у своїй власній лізі.

Двигуни та моделі 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

 • Mercedes-AMG GT 43

  The image shows a front view of the Mercedes-AMG GT 43.

  Вражаюча потужність

  270 кВт*<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

  (367 к.с.*)<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> рядного шестициліндрового бензинового двигуна.

  Прискорюється за

  5,0 секунд*

  від 0 до 100 км/год.

  Mercedes-AMG GT 43 поєднує в собі найкраще з двох світів: Gran Turismo і автомобільних перегонів. Це ясно видно з великого списку стандартного обладнання. Світлодіодні фари MULTIBEAM забезпечують оптимальне освітлення дороги, а підвіска AMG RIDE CONTROL дозволяє вам насолоджуватися спортивним і комфортним водінням, обираючи відповідні налаштування одним натисканням кнопки.

   

  * Наведені вище цифри відносяться до Mercedes-AMG GT 43.  

 • Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+

  The image shows a side-on front view of the Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+.

  Спортивна потужність

  270 кВт*<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

  (367 к.с.*)<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> рядного 3-літрового двигуна.

  Потужний спринт за

  4,9 секунди*

  від 0 до 100 км/год.

  Неочікувано універсальний, безсумнівно AMG: 4-дверне купе Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+ поєднує вражаючу продуктивність спортивного автомобіля зі щоденною практичністю елегантного чотиридверного автомобіля. Експресивний дизайн з далеко витягнутим капотом, домінуючою передньою частиною та м'язистим тілом розкриває спортивні гени чотиридверного купе. Натискання на кнопку пуску підтверджує: 4-дверне купе Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+ належить до числа лідерів. Завдяки інноваційному і високоефективному рядному шестициліндровому двигуну, активній аеродинаміці та 9-ступінчастій коробці передач AMG SPEEDSHIFT TCT, він дійсно попереду всіх.

   

  * Вищезгадані значення відносяться до Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+.

 • Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

  The image shows a side-on front view of the Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+.

  Спортивна потужність

  320 кВт*<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

  (435 к.с.*)<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> рядного 3-літрового двигуна.

  Потужний спринт за

  4.5 секунди*

  від 0 до 100 км/год.

  Нове 4-дверне купе Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+ поєднує вражаючу продуктивність спортивного автомобіля зі щоденною практичністю елегантного чотиридверного автомобіля. Експресивний дизайн з далеко витягнутим капотом, домінуючою передньою частиною і м'язистим тілом розкриває спортивні гени чотиридверного купе. Натискання на кнопку пуску підтверджує: 4-дверне купе Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+ належить до числа лідерів. Завдяки інноваційному високоефективному рядному шестициліндровому двигуну з 435 к.с. [1], активній аеродинаміці та 9-ступінчастій коробці передач AMG SPEEDSHIFT TCT, він дійсно попереду всіх.

   

   

  * Наведені вище цифри відносяться до Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+.

Привід


Індивідуальні ходові якості.

Дізнайтеся більше про систему приводу 4-дверного купе Mercedes-AMG GT. 

Привід


Індивідуальні ходові якості.

Дізнайтеся більше про систему приводу 4-дверного купе Mercedes-AMG GT. 

Drag horizontally
 • Das Bild zeigt das AMG Hinterachs-Sperrdifferenzial elektronisch von oben.

  Електронне блокування заднього диференціала AMG

  Електронне блокування заднього диференціала AMG покращує тягу у всіх ситуаціях руху, в першу чергу при спортивному водінні. Це дає можливість кращого прискорення в поворотах.

 • Das Bild zeigt das Fahrwerk des Mercedes-AMG GT 4-Türer Coupés.

  Підвіска AMG RIDE CONTROL+

  Специфічна для GT адаптивна пневмопідвіска AMG фактично об'єднує дві підвіски в одну. Від комфортної до спортивної: з різними настройками ви зможете відчути високі результати в будь-якій ситуації. До речі, в поточному році різниця між режимами «Комфорт» і «Спорт+» викликає ще більш яскраві емоції, тому що поведінка автомобіля при водінні змінюється більш помітно, ніж раніше.

 • Коробка передач AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

  Водіїв, які віддають перевагу спортивному стилю водіння, AMG SPEEDSHIFT TCT 9G вражає дуже швидкими перемиканнями передач і емоційно привабливою функцією подвійного зчеплення. Спортивно швидке перемикання передач або ледве відчутні процеси перемикання залежно від режиму руху: завдяки 9 передачам двигун практично завжди перебуває у оптимальному діапазоні частоти обертання.

 • Das Bild zeigt eine Detailaufnahme der Hinterachslenkung.

  Система управління задніми колесами AMG

  Більше маневреності: задні колеса повертаються в протилежну переднім сторону на швидкостях до 100 км/год і зменшують радіус розвороту - як на автомобілі з коротшою колісною базою. Більше безпеки: всі колеса повертаються в одному напрямку понад 100 км/год і, таким чином, покращують стійкість в поворотах - як на автомобілі з більш довгою колісною базою.

 • Повний привід 4MATIC+

  Повний привід гарантує ідеальний розподіл крутного моменту між передньою і задньою вісями. Таким чином він забезпечує повністю плавний розподіл крутного моменту – від повного до чистого заднього приводу.

The image shows the drivetrain of the Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé.
 • Електронне блокування заднього диференціала AMG

 • Підвіска AMG RIDE CONTROL+

 • Коробка перемикання передач AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

 • Управління задніми колесами AMG

 • Повний привід 4MATIC+

Пропозиція двигунів


Створені, щоб дати усе: двигуни 4-дверного купе AMG GT.

Відкрийте для себе рядні 6-циліндрові двигуни 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

Пропозиція двигунів


Створені, щоб дати усе: двигуни 4-дверного купе AMG GT.

Відкрийте для себе рядні 6-циліндрові двигуни 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

3,0-літровий R6 з турбонагнітачем і додатковим електричним компресором

The image shows the 3.0-litre 6-cylinder in-line engine on its own.

3,0-літровий R6 з турбонагнітачем і додатковим електричним компресором

Послідовна електрифікація заради видатних вражень від водіння - інтегрований стартер-генератор підвищує потужність і відновлює енергію, в той час як бортова мережа на 48 В живить споживачів, а додатковий компресор забезпечує високий крутний момент практично з холостих обертів. Більше, ніж бонус: плавність роботи двигуна з шістьма циліндрами розташованими в ряд.

Опціональне обладнання AMG


Відкрийте для себе ексклюзивне додаткове обладнання AMG для вашого 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

Опціональне обладнання AMG


Відкрийте для себе ексклюзивне додаткове обладнання AMG для вашого 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

  Пакет AMG DYNAMIC PLUS

  The image shows the cockpit of the Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé.

  Пакет AMG DYNAMIC PLUS забезпечує максимальне задоволення від водіння і найвищу маневреність. Він поєднує в собі безліч високопродуктивних компонентів. Ключові елементи додаткового обладнання сприяють поліпшенню динаміки руху. Все це робить водіння ще більш емоційним.

  Доповнена реальність MBUX для навігації

  The image shows the cockpit in the Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé.

  Для максимальної оптимізації процесу їзди, навіть в складних умовах, система доповненої реальності для навігації об'єднує віртуальний світ з реальним. Сучасна функція відображає графічну навігацію та інформацію про трафік на реальному зображенні. Завдяки цьому ви зберігаєте повний огляд і дістаєтеся місця призначення швидко, безпечно та спокійно.

  Бренд Mercedes-AMG


  Світ ефективного водіння.

  Бренд Mercedes-AMG


  Світ ефективного водіння.

  The illustration shows the different Mercedes-AMG GT vehicles on a race track.

  Познайомтеся з надзвичайною різноманітністю автомобілів Mercedes-AMG і насолодитеся їх високими динамічними характеристиками.

  Mercedes-AMG GT R купе: витрата палива у комбінованому циклі: 13,1 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 299 г/км;<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>
  Mercedes-AMG GT C родстер: витрата палива у комбінованому циклі: 13,0 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 298 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>

  Mercedes-AMG GT 43: витрата палива у комбінованому циклі: 8,6-8,3 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 196-189 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p> ;
  Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 8,7-8,6 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 198-196 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p> ;
  Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 8,7-8,6 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 198-196 г/км[<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>