Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Технології
Зв'язок
Зв'язок
  Polar White
  Night Black
  Iridium Silver
  Rosé Gold
  Digital White Metallic
  Denim Blue Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Red Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Mountain Grey MAGNO
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   EQA 250 4MATIC від 1 786 893 грн*

   EQA 350 4MATIC від 1 921 654 грн*

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   EQA 350 4MATIC від 1 921 654 грн*

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.11.2023 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
   Екстер'єр Особливості оснащення екстер'єру EQA Дізнайтеся більше про особливості дизайну екстер'єру EQA з трьома різними лініями виконання - від Progressive до AMG Line.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    AMG line AMG Line додає спортивних акцентів завдяки таким елементам, як специфічна для AMG радіаторна решітка у вигляді чорної панелі з двома ламелями.
    Світлодіодна смуга Світлові смуги спереду на верхній стороні чорної панелі решітки радіатора та ззаду між світлодіодними задніми ліхтарями є візуальною ідентифікаційною ознакою EQA.
    Світлодіодні фари High Performance Високопродуктивні світлодіодні фари і система адаптивного управління дальнім світлом можуть включати дальнє світло фар при відсутності попереду попутного або зустрічного транспорту.
    Панорамний дах зі зсувним люком З панорамним зсувним дахом ви відчуєте захоплююче відчуття свободи та насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні.
    Теплоізоляційне тоноване скло Темне тонування задніх бокових стекол і заднього скла підкреслює спортивний характер і захищає від сторонніх поглядів і прямих сонячних променів.
    Інтер'єр Особливості оснащення інтер'єру EQA Дізнайтеся більше про основні елементи інтер'єру EQA. Індивідуалізуйте салон на свій смак, наприклад, за допомогою комфортної підсвітки та різноманітних елементів оздоблення. Комфортні сидіння та багатофункціональне спортивне кермо зроблять вашу поїздку особливо зручною. Поряд з індивідуальними елементами оздоблення ви також можете обрати одну з лінійок додаткового оснащення, таких як Electric Art або AMG Line.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Багатофункціональне спортивне кермо Мультифункціональне спортивне рульове колесо з елегантною шкіряною оббивкою об'єднує вас з автомобілем і стає центром управління. За допомогою сенсорних кнопок зліва і справа здійснюється управління різноманітними функціями навігації, телефонії або розваг. Тут ви також можете встановлювати бажану швидкість і безпечну дистанцію.
     Комфортна підсвітка Налаштуйте інтер'єр відповідно до ваших особистих уподобань або настрою. 64 кольори створюють захоплюючі колірні схеми, які динамічно змінюються або світяться обраним вами кольором. Справжньою родзинкою та символом технічного прогресу є опціональний ефектний елемент оздоблення з підсвічуванням.
     Пакет Advanced Пакет Advanced доповнює ваш автомобіль естетичними і корисними елементами. У салоні два дисплея з насиченим зображенням і з діагоналлю екрану розміром 10,25" зливаються в єдиний широкоформатний дисплей передньої панелі. Крім цього, за допомогою пакета дзеркал і паркувального пакета з камерою заднього виду ви збережете повний контроль навіть в складних ситуація
     Пакет мультиконтурних сидінь Пакет мультиконтурних сидінь дозволяє збільшувати або зменшувати кількість повітря в бокових подушках сидіння - наче костюм, зшитий на замовлення. Електрично регульована поперекова опора забезпечує додаткову підтримку хребта.
     Технології Технологічні особливості EQA
     Наступна
     Назад
      Пакет допоміжних систем На шляху до автоматизованого водіння: найсучасніші системи допомагають вам при регулюванні швидкості, рульовому управлінні і у випадку небезпеки зіткнення. Зменшується ризик аварії - пасажири та учасники дорожнього руху ефективно захищені.
      Інноваційний пакет MBUX Поєднання інноваційних рішень і елементів оснащення, що добре зарекомендували себе, таких як проекційний дисплей і асистент салону, створюють ідеальні умови для комфортного управління. Наприклад, за допомогою рухів пальців та рук можна легко та безконтактно активувати деякі функції.
      Доповнена реальність MBUX для навігації* Щоб допомогти вам зорієнтуватися в складних дорожніх ситуаціях, доповнена реальність MBUX для навігації об'єднує віртуальний світ з реальним. Технологія накладає графічні вказівки щодо навігації та дорожнього руху на зображення в реальному часі. Ви зможете дістатися до місця призначення швидко, безпечно та без стресу.

      *У перспективі для України
      Система регульованої амортизації Більше задоволення від їзди на поворотах або більш високий рівень комфорту в далеких поїздках - ходова частина з регулюванням амортизаторів пропонує і те, і інше. За допомогою перемикача DYNAMIC SELECT ви вибираєте режим, а разом з ним і характеристики.
      Асистент MBUX в інтер'єрі Ця інноваційна система виявляє і інтерпретує рухи ваших долонь і рук. Це означає, що ви можете активувати вибрані функції в лічені секунди. Як тільки ваша рука наближається до сенсорного екрану або сенсорної панелі, асистент MBUX в інтер'єрі збільшує або виділяє певні елементи управління на мультимедійному екрані.
      Голосовий асистент Ваш особистий асистент: Ви можете активувати систему MBUX простим зверненням «Привіт, Мерседес!». Це дозволяє інтуїтивно керувати багатьма функціями, від навігації до системи інформування і розваг. MBUX підлаштовується під вашу мову.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Дизайн екстер'єру

      Дизайн інтер'єру

      Особливості екстер’єру

      Close X
      Strapline Content

      Особливості інтер’єру

      Close X
      Наступна
      Назад
       AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
       Strapline Content
       Strapline Content
       Strapline Content
       Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання EQA.

       Інформація для Клієнта

       Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.