Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Дизайнерські та концептуальні автомобілі Ласкаво просимо в майбутнє.
Our Models
LeftRight

Хетчбеки

Close X
Strapline Content

Седани

Close X
Strapline Content

SUV і Кросовери

Close X
Strapline Content

Купе

Close X
Strapline Content

Кабріолети та Родстери

Close X
Strapline Content
Prices are inclusive of 5% VAT
Розкішний дизайн Ми створюємо розкіш наново знову і знову. Тоді, зараз і для майбутнього. Метою нашої філософії дизайну є створення чітких форм і чуттєвих поверхонь, які демонструють високі технології і в той же час викликають емоції. Таким чином, ми не тільки створюємо «найбажаніші автомобілі у світі», ми також розробляємо дизайн-стратегічні основи розкішної ідентичності Mercedes-Benz і його суббрендів і втілюємо їх у конкретну естетику. Так ми створюємо вічні ікони, як-от Mercedes-Benz 300SL, який вже тоді визначив традиційну розкіш. Ми трансформуємо його в сучасну епоху за допомогою таких автомобілів, як S-Клас і EQS.
  Mercedes-Benz 300 SL Gullwing Коли люди думають про «Mercedes», вони думають про такі ікони дизайну, як 300 SL Gullwing, .. Button
  Mercedes‑Benz SL ... і SL, який також називають Pagoda ... Button
  Mercedes-Benz G-Class ... таку автомобільну ікону, як G-Клас, .. Button
  Mercedes-Benz 600 Pullman ... про Mercedes-Benz 600 Pullman, .. Button
  Mercedes-Benz S-Class ... Ви думаєте про такі автомобілі, як S-Клас, які встановлюють нові стандарти сучасної розкоші.... Button
  EQS від Mercedes-Benz ... а незабаром і про повністю електричний EQS, який символізує прогресивну розкіш бренду Mercedes-Benz. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  "Дизайн має важливе значення для розкішних брендів."

  "Розкішні бренди, як-от Mercedes-Benz, постійно переосмислюють поняття розкоші, щоб створювати надзвичайне. Ми називаємо це Х-фактором, тому що тільки так нам вдається підтримувати наш особливий стиль чуттєвої ясності і викликати бажання!"

  Горден Вагенер, директор з дизайну Mercedes-Benz Group.

  "Часто наші клієнти здійснюють довгоочікувану мрію, купуючи Mercedes-Benz."

  Горден Вагенер, директор з дизайну Mercedes-Benz Group.

  Нові технології, нові натхнення, новий дизайн.

  Плавний дизайн екстер’єру у вигляді єдиної дуги

  Інноваційна розкіш в культовому дизайні EQ.

  Характерні лінії автомобілів EQ у вигляді єдиної дуги впізнавані вже з першого погляду.


  Чорна панель радіаторної решітки з логотипом Mercedes-Benz і цифровим освітленням DIGITAL LIGHT

  Філігранний блиск: чорна панель радіаторної решітки та освітлення DIGITAL LIGHT.

  Культова чорна панель радіаторної решітки з об’ємними зірками та освітлення DIGITAL LIGHT уособлює сучасну естетику з глибиною.

  Цифровий гіперекран MBUX

  Цифрова та аналогова розкіш як цілісний естетичний досвід.

  Інтер’єр також незмінно фантастичний, з гіперекраном MBUX, який є цифровим серцем високоякісного інтер’єру.

  Авангардний дизайн інтер’єру та щедре відчуття простору

  Відкрийте для себе комфорт завтрашнього дня вже сьогодні.

  Завітайте на борт і відкрийте для себе взаємодію ексклюзивних матеріалів, футуристичного дизайну інтер’єру та чарівного світлового настрою.

  "Проєкт Geländewagen" - це перший результат співпраці Mercedes-Benz та Вірджила Абло, головного креативного директора та засновника лейблу Off-White, а також арт-директора чоловічої лінії Louis Vuitton. У концептуальному дизайн-проєкті під керівництвом директора з дизайну Mercedes-Benz Гордена Вагенера та Абло, Mercedes-Benz G-Класу послужив відправною точкою для дослідження нових способів руйнування усталених уявлень про розкіш і звільнення місця для майбутніх інтерпретацій розкоші та прагнення до винятковості. Таким чином, результат знаходиться десь між реальністю і майбутнім, і представляє G-Клас як вигаданий гоночний автомобіль в стилі колишнього DTM.


  Дізнатись більше про G-Class

  Детальніше

  Більше концептуальних автомобілів Ще більше концептуальних автомобілів від Mercedes-Benz
  Наступна
  Назад
   Концепт-кар VISION AVTR VISION AVTR визначає сталу розкіш майбутнього.

   Концептуальний автомобіль VISION AVTR втілює бачення дизайнерів Mercedes-Benz, інженерів і дослідників трендів відносно мобільності в далекому майбутньому. Натхненний фільмом AVATAR, він є результатом надзвичайної глобальної співпраці між одним з найбільш інноваційних брендів в індустрії розваг і одним з найцінніших брендів у світі – Mercedes-Benz. Цілісна концепція VISION AVTR об’єднує напрямки дизайну інтер’єру, екстер’єру та сприйняття користувача у безпрецедентній формі. Замість звичайного керма, багатофункціональний елемент управління на центральній консолі забезпечує злиття людини і машини.
   Button
   Mercedes-Maybach 6 Cabriolet Концептуальний кабріолет Mercedes-Maybach 6 Cabriolet: Висока автомобільна мода.

   Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet уособлює найвищу розкіш майбутнього завдяки своєму чуттєвому, емоційно привабливому дизайну та інноваційним технічним концептуальним рішенням. Цей двомісний автомобіль також є даниною поваги славетній автомобільній високій моді ексклюзивних кабріолетів ручної роботи. Розкішний кабріолет переосмислює класичні емоційні принципи дизайну в екстравагантний спосіб, поєднуючи інтелектуальну красу з класично естетичними пропорціями та лаконічним, технологічним зовнішнім виглядом – ідеальне втілення філософії дизайну Sensual Clarity.


   Button
   Mercedes-Maybach 6 Coupé Розкішне купе в новій інтерпретації.

   З його величезними розмірами (довжина/ширина/висота: 5700/2100/1328 мм), Vision Mercedes-Maybach 6 є першим розкішним купе в серії шоу-карів з фантастичним дизайном від Mercedes-Benz – і даниною пам’яті славним дням минулого. Проте це зовсім не ретро-автомобіль. Надзвичайно довгий капот, низька лінія даху та невелике засклення 2+2-місного автомобіля – вдале переосмислення класичних естетичних принципів. Його технологія та інтер’єр демонструють інновації з далекосяжним поглядом у майбутнє.
   Button
   VISION EQS: краса, яка рухається з тривалим ефектом Віха нової ери.

   Шоу-кар VISION EQS – це погляд у майбутнє Mercedes-Benz. Тому що дві речі непідвладні часу: потреба в мобільності і потреба в розкоші.

   VISION EQS – це перша віха на шляху до майбутнього мобільності з нульовим рівнем викидів CO2. Mercedes-Benz завжди виступав за технічні інновації, відповідальність і захоплення. Сталий розвиток тепер також стає невід’ємною частиною філософії бренду. Шоу-кар вже сьогодні відповідає цим вимогам і дає уявлення про майбутні великі електричні седани бренду, як-от повністю електричний EQS.
   Button
   Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury.

   Розкіш, якої ви ще не бачили: Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury поєднує в собі філософію позашляховика і седана, щоб створити ультрасучасний позашляховик у позачасовому трикорпусному дизайні для максимальної розкоші.
   Button
   Концепт-кар EQT Концептуальний автомобіль EQT: провісник нової високої якості в сегменті малих фургонів.

   Концепт-кар EQT дає уявлення про перший автомобіль преміум-класу в сегменті малих фургонів для сімей і приватних клієнтів, орієнтованих на відпочинок: T-Клас і його повністю електричну версію.

   Близький до серійного концепт-кар поєднує в собі великий і змінний простір для семи осіб і достатній об’єм багажника з характерним дизайном Mercedes і стандартами привабливості, комфорту, функціональності, зв’язку та безпеки.
   Button