Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Технології
Зв'язок
Зв'язок
  Polar White
  Night Black
  Iridium Silver
  Rosé Gold
  Digital White Metallic
  Denim Blue Metallic
  Mountain Grey Metallic
  Red Metallic
  Cosmos Black Metallic
  Mountain Grey MAGNO
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   EQB 250 від 1 797 795 грн*

   EQB 350 4MATIC від 1 978 409 грн*

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   EQB 350 4MATIC від 1 978 409 грн*

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.11.2023 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
   Exterior Особливості оснащення екстер'єру EQB Дизайн, що переконує з першого погляду: характерне облицювання радіатора з чорною панеллю і наскрізне світлодіодне лінійне підсвічування, що перетинає передню та задню частину кузова, однозначно свідчить про приналежність EQB до сімейства Mercedes-Benz.
   LeftRight

   Лінії виконання

   Особливості дизайну та оснащення

   Close X
   Наступна
   Назад
    AMG line Привнесення спортивних генів в EQB: специфічна для AMG чорна панель решітки радіатора з двома ламелями.
    Чорна панель замість решітки радіатора зі світловою смугою Облицювання радіатора з чорною панеллю та інтегрованою зіркою Mercedes, а також світлодіодна лінія підсвічування та світлодіодні фари динамічної форми характеризують яскраве обличчя EQB.
    Дизайн, що підкреслює ширину задньої частини кузова, з лінією світлодіодного підсвічування Світлодіодна лінія підсвічування між світлодіодними задніми елементами зовнішнього освітлення продовжує емоційне та упізнаване оформлення передньої частини та проходить характерною лінією через весь екстер'єр, підкреслюючи ширину кузова.
    Панорамний дах зі зсувним люком З панорамним зсувним дахом ви відчуєте захоплююче відчуття свободи та насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні.
    Світлодіодні фари High Performance Високопродуктивні світлодіодні фари характеризують яскраве обличчя EQB та можуть включати дальнє світло фар за відсутності попереду попутного або зустрічного транспорту.
    Спеціальна модель Edition 1 Електрична мобільність.
    Версія Edition 1, що пропонується обмеженим тиражем, поєднує елементи пакету Night зі стайлінгом кузова AMG в екстер'єрі. 20-дюймові колеса завершують цей спортивний вигляд. Оздоблення з підсвічуванням та синій декоративний рядок на сидіннях та дверях розставляють чіткі акценти в інтер'єрі: вони символізують електричну мобільність від Mercedes-Benz.
    Інтер'єр Особливості оснащення інтер'єру EQB Заряджайтеся енергією під час кожної поїздки: елементи кольору рожевого золота та оздоблення з підсвіткою визначають сучасну високотехнологічну атмосферу в інтер'єрі EQB. Спеціальні дизайнерські акценти, такі як трубчасті елементи в алюмінієвому виконанні, також підсилюють загальне враження солідності, міцності та якості.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Стилі дисплея Облаштуйте місце водія відповідно до ваших потреб. На повністю цифровому дисплеї приладів ви можете вибрати один з декількох стилів індикації залежно від вашого настрою: Сучасний класичний, Спортивний або Прогресивний з інформативною зміною кольорів.
     Третій ряд сидінь для двох На сидіннях третього ряду що відкриваються, можуть розміститися два пасажири з максимальним зростом 1,65 метра. Коли третій ряд сидінь повністю складений, утворюється майже плоска поверхня, що ідеально підходить для розміщення різних вантажів.
     Пакет для багажного відділення Стандартний пакет для багажного відділення пропонує широкий вибір варіантів розміщення вантажу: серед іншого, сітки та натяжний ремінь у бічних панелях полегшують фіксацію вантажу.
     Пакет мультиконтурних сидінь Пакет мультиконтурних сидінь регулює бокові подушки сидінь, наче костюм, зшитий на замовлення. Коли ви регулюєте подушки спинки сидіння так, щоб вони щільно прилягали до тіла, це покращує бічну підтримку під час маневрів. Надувні камери, в свою чергу, створюють ефект масажу в зоні попереку.
     Технології Технологічні особливості EQB
     Наступна
     Назад
      Пакет допоміжних систем На шляху до автоматизованого водіння: найсучасніші системи допомагають вам при регулюванні швидкості, рульовому управлінні і у випадку небезпеки зіткнення. Зменшується ризик аварії - пасажири та учасники дорожнього руху ефективно захищені.
      Пакет систем допомоги під час паркування з відеокамерою кругового огляду Активна система допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC та камерою 360° розпізнає вільні паркувальні місця та зазначені місця паркування, коли Ви проїжджаєте повз них. Вибравши місце для паркування, Ви можете впевнено припаркуватися завдяки динамічній візуалізації та акустичному зворотному зв'язку або надати паркування системі.
      Проєкційний дисплей Проекційний дисплей робить керування більш комфортним і безпечним: уся важлива інформація та повідомлення проектуються на лобове скло прямо в поле зору водія. Це дозволяє повністю зосередитися на дорожній ситуації.
      Асистент MBUX в інтер'єрі Ця інноваційна система виявляє і інтерпретує рухи ваших долонь і рук. Це означає, що ви можете активувати вибрані функції в лічені секунди. Як тільки ваша рука наближається до сенсорного екрану або сенсорної панелі, асистент MBUX в інтер'єрі збільшує або виділяє певні елементи управління на мультимедійному екрані.
      Голосовий асистент Ваш особистий асистент: Ви можете активувати систему MBUX простим зверненням «Привіт, Мерседес!». Це дозволяє інтуїтивно керувати багатьма функціями, від навігації до системи інформування і розваг. MBUX підлаштовується під вашу мову.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Дизайн екстер'єру

      Дизайн інтер'єру

      Особливості екстер’єру

      Close X
      Strapline Content

      Особливості інтер’єру

      Close X
      Наступна
      Назад
       AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
       Strapline Content
       Strapline Content
       Strapline Content
       Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання EQB.

       Інформація для Клієнта

       Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.