Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Огляд
Моделі
Екстер'єр
Інтер'єр
Технології
Зв'язок
Зв'язок
  Polar White
  High-Tech Silver Metallic
  Black
  Obsidian Black Metallic
  Graphite Grey Metallic
  Selenite Grey
  Spectral Blue Metallic
  Red Metallic
  Alpine Grey Solid
  Diamond White Bright
  Модельний ряд
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Наступна
  Назад
   EQE 300 від 2 530 877 грн*

   EQE 350+ від 2 776 943 грн*

   Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+ від 3 916 436 грн*

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+ від 3 916 436 грн*

   Mercedes-EQ

   Close X
   Наступна
   Назад
    EQE 300 від 2 530 877 грн*

    EQE 350+ від 2 776 943 грн*

    Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+ від 3 916 436 грн*

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    *Ціни на базові комплектації дійсні з 27.11.2023 року та вказані на умовах поставки з дилерського підприємства. Всі оплати тільки в гривні за офіційним курсом НБУ на дату оплати.
    Екстер'єр Особливості оснащення екстер'єру EQE Навіть з першого погляду зрозуміло, що EQE уособлює собою нову еру. Головною характерною рисою є вражаючий дугоподібний дизайн – лінія "плечей" в стилі купе, яка плавно перетікає ззаду до передньої частини, підкреслюючи типові особливості моделей EQ, наприклад, тривимірний зірчастий візерунок Mercedes-Benz спереду.
    LeftRight

    Лінії виконання

    Close X
    Left Right

    Особливості дизайну та оснащення

    Close X
    Наступна
    Назад
     Облицювання радіатора з візерунком Mercedes-Benz Вражаючий зовнішній вигляд: решітка радіатора Black Panel вашого EQE прикрашена орнаментом у вигляді зірок Mercedes. Це підкреслює любов до деталей, характерну для автомобіля EQE.
     AMG Line Експресивна комплектація AMG Line надає динамічної нотки зовнішності вашого EQE. Вона вносить спортивні гени AMG в клас електромобілів - наприклад, завдяки специфічному для AMG передньому бамперу та легкосплавним дискам AMG.
     Пакет Night З пакетом Night спортивний екстер'єр Вашого автомобіля стає ще експресивнішим. З цією метою численні елементи виконані у чорному кольорі чи кольорі «Чорний хром». Залежно від фарбування це створює контрасти, або плавні переходи. Що б Ви не обрали, це завжди посилює Вашу індивідуальність.
     Панорамний дах із зсувним люком Як при відкритому, так і при закритому панорамному даху зі зсувним люком Ви відчуєте чудове почуття свободи та будете насолоджуватись приємною світлою атмосферою в салоні. Навіть зовні великий зсувний люк справляє неповторне враження, оскільки надає екстер'єру автомобіля легкість і ексклюзивність. Інноваційне керування за допомогою сенсорного слайдера.
     Фари із технологією DIGITAL LIGHT Опціональна технологія фар DIGITAL LIGHT з функцією проектування в седані EQE від Mercedes-Benz доповнює світлодіодні фари MULTIBEAM LED з технологією освітлення високої роздільної здатності. Світло реагує на зміни умов руху, адаптуючись до топографії місцевості та поточної дорожньої ситуації.
     Інтер'єр Особливості оснащення інтер'єру EQE Просторий салон: відкрийте для себе інтер'єр седана EQE від Mercedes-Benz. На додаток до високоякісних матеріалів та майстерності виконання, такі особливості обладнання як гіперекран MBUX або система об'ємного звучання Burmester® створюють захоплююче відчуття простору.
     LeftRight

     Лінії виконання

     Особливості дизайну та оснащення

     Close X
     Наступна
     Назад
      Центральний дисплей OLED 12.8" Завдяки технології "органічних світловипромінюючих діодів" - кожен піксель представляє окреме джерело світла. Отже, розмір пікселів дозволяє значно підвищити роздільну здатність, щільність пікселів і якість зображення. Користуватися сенсорним екраном так само інтуїтивно просто, як і смартфоном.
      Багатофункціональне спортивне кермо, оздоблене шкірою наппа Багатофункціональне спортивне кермо, оздоблене шкірою наппа, має усічену нижню частину та глибоко рельєфну зону хвату - необхідна умова для спортивного стилю водіння. Сенсорні панелі керування дозволяють управляти найважливішими функціями автомобіля, не відриваючи рук від керма.
      Пакет ENERGIZING Plus Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет включає безліч елементів преміум-комплектації з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано підбадьорити та побалувати вас. Це підвищує працездатність водія, а подорож стає вкрай комфортною. З різноманітними програмами комфорту та привабливими опціями, наприклад, мультиконтурними сидіннями.
      Мультиконтурні сидіння водія та переднього пасажира Ідеальна підтримка: вісім повітряних камер та чотири вібраційні елементи забезпечують високий рівень комфорту в опціональних мультиконтурних сидіннях. Десять програм масажу двох рівнів інтенсивності перетворюють кожну поїздку на оздоровчу програму. Особливо в далеких поїздках першокласна ергономіка комфортабельних сидінь стає незамінною.
      Пакет опцій для підвищення акустичного комфорту Завдяки широким заходам звукоізоляції Ви відчуєте в салоні акустичний комфорт найвищого рівня. Тиху атмосферу забезпечують, зокрема, спеціальний акустичний поролон і елементи ходової частини, яким властива мінімальна вібрація.
      Система фільтрації повітря з фільтром HEPA З ефективністю фільтрації до 99,65% новий фільтр тонкого очищення повітря HEPA (High-Efficiency Particulate Air) очищає вхідне повітря від найдрібніших частинок, таких як пилок і дрібні частинки пилу, а також нейтралізує неприємні запахи.
      Технології Технологічні особливості EQE.
      Наступна
      Назад
       Енергетичний пакет EQE У місті і на трасі: запас ходу до 660 кілометрів повністю в електричному режимі (згідно WLTP) і з максимальним крутним моментом вже при рушанні з місця - на короткі і далекі відстані. Високовольтні акумулятори можна заряджати з потужністю до 170 кВт.
       Мультимедійна система Mercedes-Benz MBUX Випробуйте MBUX в EQE від Mercedes-Benz. Мультимедійна система зі штучним інтелектом. Неймовірно інтуїтивно зрозуміла.
       Проєкційний дисплей MBUX з технологією доповненої реальності (у перспективі для України) Реальний і цифровий світи стають одним цілим. Проекційний дисплей з функцією доповненої реальності підвищує безпеку і комфорт в рівній мірі.
       Інтер'єр-асистент MBUX Опціонально доступний інтер'єр-асистент MBUX інтерпретує ваші рухи та уважно реагує на них. Наприклад, лампу для читання можна вмикати та вимикати, не торкаючись до неї. Панорамний дах також відкривається і закривається без натискання кнопки.
       Управління заднім мостом Задайте напрямок: управління задньої віссю повністю електричного EQE забезпечує чудову стійкість і динамічну їзду. З адаптацією кута поворту задніх коліс до 10 ° ви паркуєтеся, повертаєте і їдете з бездоганним балансом.
       Активна система підтримки дистанції DISTRONIC Контролює швидкість і відстань і заздалегідь регулює швидкість руху відповідно до обмежень швидкості та подій на маршруті — це також може зняти стрес при керуванні у заторах. Інтелектуальні функції позбавлять вас напруги і можуть вплинути на електричний запас ходу.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Дизайн екстер'єру

       Дизайн інтер'єру

       Особливості екстер’єру

       Close X
       Strapline Content

       Особливості інтер’єру

       Close X
       Наступна
       Назад
        AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
        Strapline Content
        Strapline Content
        Strapline Content
        Форма зв'язку Бажаєте дізнатись більше про модель? Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання EQE.

        Інформація для Клієнта

        Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.